Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu maki

 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Čau !

Varat ieteikt veikalus,kur būtu liela izvēle vīriešu makiem?
Vajag melnu, noteikti ne lielu, tādu,lai ielīstu aizmugurējā džinsu kabatā un diži neizpiestos. Der tādi mazie varianti,galvenais,lai ielien tehniskā,karte un neliels sīknaudas nodalījums.

Šodien izstaigāju GC,neko diži neatradu,laiks nav, tāpēc gribu zināt,kur konkrēti ir jēga iet.
16.05.2016 20:55 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Azūrā pie RIMI kasēm ir stends, kur makus tirgo. Sev atradu tīri ok variantu, bet man nav baigi būtiski, lai viņš lien džinsos, tāpat nekad viņu tur nelieku.
16.05.2016 21:02 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Varbūt tomēr kādai būs vēl ,ko ieteikt? :-D
17.05.2016 00:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es mazo maciņu atradu Stockmann veikalā savulaik :)
17.05.2016 00:17 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
vispār, ar makiem nākas smagi vilties. vienalga no kā viņš izgatavots.
ja liek kabatā, tur vēl atrodas atslēgas, vēl šis tas.. ja bleķa naudu tur makā.. tad jebkuram makam ilga dzīve nesolās.
Kopš man nospēra maku, kad gulēju sadzēries Vecrīgā ;D vairs nenēsāju. Tā bija psiholoģiska trauma :D bija dkarte ar draudzenes fočeni, kura tika blatā sarunāta, jo sejas attēlus ir aizliegts likt, bet man bija.. vēl visādas piemiņas lietas, nemaz neskatoties uz pāris simtiem, kurus neizdevās nodzert tajā vakarā :D kuloniņš arī bija!

Karoč, apģērbā vajag vienu kabatu drošu, un viss. ziemā viegli..
un ir - money clip, līdzīgs saspraudītei.
Tā kā esmu cilvēks, kuram arī daži simti kabatā var nesazīmēties, kur iztērēti.. tad pavirši kabatā neturu, kā senāk.. partika staigāt ar saburzīām 50 un 100 ls banknotēm. uz meičām iespaidu atstāj noteikti.. bet zināmu kārtību kabatā prasās.. jo dažreiz rodās apjukums..

tapē ir saspraudīte. kur vakaram paredzēto naudu tur. + slēdzama kabata. sīceni poh, ieber tējai, vai kabatā ... nopērk cīgas , kafiju utt. censšās atbrīvoties vakara gaitā :D
bet vispār.. koumā.. man parasti beigās, nauda ir dažādās kabatās atrodama. un visādi pārsteigumi gadās ;D

bet, arī domāju pāriet uz maku, kur var ielikt arī blociņu, un pildspalvu.
17.05.2016 00:55 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
domāju money clip, vai vnk gumija ir normāla parādība .. :D

vai




un kas šāds nekad nav slikta doma :D

8-)8-)8-)
17.05.2016 01:04 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
un vsp.. jostas somiņas čaļiem.. es domāju.. vnk ir un būs labākais . + arī kļūst populāri.
normāla dizaina. utt. tiešām praktiskas, un foršas somiņas.. kur ielikt to, ko negribās papist.
17.05.2016 01:08 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
bet ir viens bet ...

kurš jāņem vērā tiem, kuriem nakts uzdzīve nav sveša...

sānu somiņas, un jostas somiņas.. tumšā, nomaļā ielā, būs viens skaists pievilinātājs. Un var nākties smagi dabūt pa galvu. vienalga cik pašpārliecināts tēvainis. Tumšā ielā, arī liels vīrs būs gar zemi, un paliks bez somiņas.. visādi gadās.


vēl par makiem.. parasti, 2 nodalījumu, mazi kabatas. Tiku pircis roņādas. kaut kad pasen gan. un bija ok. patika.
17.05.2016 01:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits