Eirovīzijas balsojums

 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nu, izklaidējamais? Lielam kam katrai valstij punktus, apsmejam, apnrīnojam un visādi citādi dalamies iespaidos?
14.05.2016 22:12 |
 
10 gadi
Reitings 3191
Reģ: 29.01.2009
Nē, Norvēģijā.

Kāpēc ne Kievijā? Tur takš ir piena upes un zelta kalni! Un visi tik nejēgā laimīgi, ka slikti pilnīgi metas.

Par ko malači? Par to, ka pēc skatītaju balsojuma uzvarēja krievi? Par to, ka totāli politisku dziesmu ienesa konkursā? Par ko tieši malači?

Par to, ka uzvarēja. Jā, uzvarēja, jo noteikumi paredzēja gan žūr''ijas, gan skatītāju balsojumu. Malači, ka dziesma izrasīj diskusjas. Paskat, vēlarvien nevarat rimties :D :D
19.05.2016 23:39 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kāpēc ne Kievijā? Tur takš ir piena upes un zelta kalni! Un visi tik nejēgā laimīgi, ka slikti pilnīgi metas.

Parādi man kaut vienu komentāru, kur es rakstu, ka krievijā ir ļoti labi. Ja nemaldos es tikai rakstīju, ka salīdzinoši ar krieviju Latvija ir ļoti maza, bet mūsu valdība pat ar tik mazu valsti netiek galā.
Raven - Zivjsaimniecība uz grunti iet jau gadus 5 (pirms četriem gadiem slēdza pirmās, mazākās rūpnīcas vēlāk sākās apvienošanas, tad atsevišķas slēdza utt) Norvēģijā... un tam nav pilnīgi nekāda sakara ar Krieviju vai Es sankcijām...

Tad jau tikt vaļā no lielākā iepircēja bija grandioza ideja. Tā teikt, ja jau grimstam, tad uztaisīsim to caurumu lielāku :-D
19.05.2016 23:56 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par to, ka uzvarēja. Jā, uzvarēja, jo noteikumi paredzēja gan žūr''ijas, gan skatītāju balsojumu. Malači, ka dziesma izrasīj diskusjas. Paskat, vēlarvien nevarat rimties TIESI TA
20.05.2016 00:08 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Man vislabak patika Polija un Ukraina, prieks, ka Krievija neuzvareja, jo uz turieni es nakamgad negribetu doties :D
22.05.2016 21:05 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
es si gada uzvaretajus neesmu dzirdejusi un neklausishos ari. tāpat kā pārējos. Nu ja krieviem bij parak laba dziesma jau pasha sakuma tapec ari netika, jo bija jau atklausiita. dzirdeju tik ribaku un ruslanu no eirovizijas uzvaretajiem vel tas babushkas drusku paklausijos. bet ne lidz galam
26.05.2016 13:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits