Eirovīzijas balsojums

 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nu, izklaidējamais? Lielam kam katrai valstij punktus, apsmejam, apnrīnojam un visādi citādi dalamies iespaidos?
14.05.2016 22:12 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.05.2016
joselyn- es jau uzreiz sapratu, ka tu tikai kaitini un neesi tik norakstama tautas nodeveja, ka tiesam fano par kara provocejoso ukraine ;-)
16.05.2016 01:09 |
 
10 gadi
Reitings 3280
Reģ: 29.01.2009
joselyn- es jau uzreiz sapratu, ka tu tikai kaitini un neesi tik norakstama tautas nodeveja, ka tiesam fano par kara provocejoso ukraine


Nu nopietni?? :D
Tautas nodevēja?
Kādas tautas? Nu pilnīgs īssavienojums dažiem galvā ir noticis.

Ej gulēt labāk. Brīnums, ka mamma nav vēl aizdzinusi ;)
16.05.2016 01:22 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.05.2016
joselyn- Savas, palasi vesturi, sapratisi, ja protams proti lasit ;) te nav ista vietu to visu rasktit...

Ka redzi, es pats varu izlemt ko un kad darit :)
16.05.2016 01:28 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Visas citas valstis zaudē ar cieņu, daudzām valstīm vispār pilnīgi vienalga par Eirovīziju un tās uzvarētāju, bet Krievija turpina sevi blamēt.
16.05.2016 12:34 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.05.2016
KitijaK-
Visas citas valstis zaudē ar cieņu


Zaudet jaa, bet soreiz Krievijai ukraina totali nozaga uzvaru.
16.05.2016 12:40 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
2. vietā palika Austrālija, nevis Krievija.
16.05.2016 12:56 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.05.2016
Tam nav nozimes. Pec skatitaju balsojuma Krievija bija izteikti lideri un tiesi to valstu skatitaji kas Krievijai iedeva 12 punktus un tadu bija loti daudz,no zurijas neiedeva necik. Divaina sakritiba ne?
16.05.2016 13:02 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.05.2016
Un es kka neatceros ka Krievi butu citus gadus baigi cepusies ka neuzvar,vienkarsi soreiz viniem vistiesakaja veida nozaga garantetu uzvaru,politisku iemeslu pec, jo tiem kas nav debili,sen ir skaidrs ka eirovizijai ar dziesmu konkursu ir 0!! Sakars.
16.05.2016 13:08 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Vēl kaut kas interesants:

https://www.youtube.com/watch?v=32sRA6RGoho

Izrādās, ka tā nav vienkārši uzspēle un pomps. Viņi tiešām uzskata, ka tā ir māksla. :-O
16.05.2016 21:32 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.05.2016
Pareizi Filips pateica. Kāda starpība kāds ir rezultāts? Galvenais ka visa Eiropa balsoja par Sergeju. :)
16.05.2016 21:56 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.05.2016
Un preksnesums vinam tiesam bija viens no iespadigakajiem kads Eirovizija jebkad ir bijis. Vins pacela jaunu limeni!! Loti skaists, loti sarezgits prieks izpilditaja un tads ka vnk nav iespejams atraut acis un katru reizi var atkalt ko jaunu skatoties. Es domaju ka tadelvien vins bija pelnijis uzvaret, jo vinam bija tiesam loti bistams un sarezgits prieksnesums! Un to es nesaku tapec ka ta velejos lai sogad uzvar krievija un ne tapec ka man patik lazarevs gan ka cilveks, gan ka izpilditajs, bet vienkarsi tapec ka ta ir un to noliegs tikai akli vai stulbi vai pretkrieviski cilveki! Tikai un vienigi. Viss, tagad esmu pateicis visu par so temu.

P.S.- Vinam loti forsa mamma :-)
16.05.2016 22:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vins pacela jaunu limeni!! Loti skaists, loti sarezgits prieks izpilditaja un tads ka vnk nav iespejams atraut acis un katru reizi var atkalt ko jaunu skatoties.


Viņš vienkārši uzlaboja ideju pagājušā gada uzvarētāja priekšnesumam.

Krievijai tā škrobe drīzāk ir jo vienkārši nemāk zaudēt un ir nikums ka tik lieli līdzekļi ir ieguldīti izveidojot tādu šovu, bet tik un tā neuzvarēja.

bet vienkarsi tapec ka ta ir un to noliegs tikai akli vai stulbi vai pretkrieviski cilveki! Tikai un vienigi.


Šis ļoti labi paskaidro to kāds cilvēks tu pats esi.
16.05.2016 22:47 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.05.2016
Miss Joker- Es jai teicu, ja ari nospikoja ideju, tad uztaisija to daudz iespaidigaku un interesantaku, neka tam zviedru gejam.
Krievija prot zaudet, es paskatrijos tas parrunas, vini ir lepni un priecigi galvenokart ar to ka visa eiropa atdeva balsis tiesa Lazarevam. Saka ka ar to vien jau vins ir uzvaretajs un eirovizija nekad nav bijis ar muziku saisitis pasakums, bet gan tikai polotisks, pa cik tik daudziem ir svarigi ieriebt krieviem, tad rezultats ir tads kads ir.

Es to teicu par prieksnesmu, un jaa ta vnk ir.
16.05.2016 23:03 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Ja godīgi, es vispār nesaprotu tās žūrijas jēgu tajā konkursā. Konkursa publika ir skatītājs. Skatītājs izvēlas, ko grib dzirdēt arī pēc šova, skatītāja rokās ir visi trumpji, bet te, līdz ar žūrijas parādīšanos, rodas situācija tāda, kāda tā šobrīd ir. Žūrija nolemj, ka uzvarēt vajag Austrālijai, skatītāji uzskata, ka Krievijai, bet beigu uzvar pavisam cita valsts, jo punkti kaut kādā veidā ir tā sakrituši. Manuprāt, Erer savu viedokli izklāsta varbūt nedaudz par skarbu un šur tur pa daudz, taču savā ziņā es piekrītu - pēc idejas (t.i. pēc skatītāju, tautas, cilvēku - sauciet kā gribat - balsošanas rezultātiem Krievija patiešām arī uzvarēja), respektīvi - ja šajā konkursā nebūtu nekāda žūrija, bet viss būtu atstāts tikai skatītāju ziņā, šis rezultāts arī būtu pavisam cits. Ja teikšana būtu tikai žūrijai, uzvarētu Austrālija. Tāpēc tiem, kuri kliedz, ka Krievija gluži vienkārši nemāk zaudēt, vajadzētu kaut mazliet aizdomāties par ideju kā tādu - nu iebalsoja tie skatītāji to Krieviju tajā 1.vietā, ko lai dara. Es iedomājos - ja, piemēram, skatītāji 1.vietā būtu iebalsojuši Justu, bet žūrija teiktu, ka jāuzvar Lietuvai, taču beigu beigās uzvarētu Polija (tikai kā piemērs, balstoties uz to, ka daudzām nepatika viņa tēls), tad es stipri šaubos, ka attieksme būtu tāda pati. Neticu, nu neticu, ka latvieši nejustos sarūgtināti, vīlušies vai dusmīgi par to, ka visas Eiropas skatītāji grib uzvarētāja godā redzēt Latviju, bet uz goda pjedestāla stāv persona ar gariem matiem un sarkanā frakā.
16.05.2016 23:16 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Es iedomājos - ja, piemēram, skatītāji 1.vietā būtu iebalsojuši Justu, bet žūrija teiktu, ka jāuzvar Lietuvai, taču beigu beigās uzvarētu Polija (tikai kā piemērs, balstoties uz to, ka daudzām nepatika viņa tēls), tad es stipri šaubos, ka attieksme būtu tāda pati. Neticu, nu neticu, ka latvieši nejustos sarūgtināti, vīlušies vai dusmīgi par to, ka visas Eiropas skatītāji grib uzvarētāja godā redzēt Latviju, bet uz goda pjedestāla stāv persona ar gariem matiem un sarkanā frakā.

+++++
16.05.2016 23:24 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Šī diskusija tikai lieku reizi pierāda, ka cilvēki skatās kaut ko, nezinot īsti ko.
Balsošana notika tieši tāpat, kā visos citos gados, nekad nav slēpta tā 50%/50% žūrijas un skatītāju balsošana, vienkārši iepriekš punktus skaitīja kopā un tagad paziņoja atsevišķi.
Arī pagājušgad Krievijai uzvaru "nozaga", vienīgi rezultātus detalizēti varēja apskatīt tikai pēc konkursa noslēguma un ne visi bija gana čakli, lai to darītu :D

ja, piemēram, skatītāji 1.vietā būtu iebalsojuši Justu, bet žūrija teiktu, ka jāuzvar Lietuvai, taču beigu beigās uzvarētu Polija (tikai kā piemērs, balstoties uz to, ka daudzām nepatika viņa tēls), tad es stipri šaubos, ka attieksme būtu tāda pati. Neticu, nu neticu, ka latvieši nejustos sarūgtināti, vīlušies vai dusmīgi par to, ka visas Eiropas skatītāji grib uzvarētāja godā redzēt Latviju, bet uz goda pjedestāla stāv persona ar gariem matiem un sarkanā frakā.
Godīgi sakot, man būtu vienalga, jo balsošanas sistēma ir bijusi skaidra vienmēr, rēķināt arī protu. Tas, ka daļu no rezultātiem paziņo citādākā formātā, nemaina pašus rezultātus kopumā.
16.05.2016 23:42 |
 
Reitings 134
Reģ: 15.05.2016
delusion- Kirkorovs pareizi izteicas ari par to ka visi tacu zin kaa norit zurijas balsosana un pec kada principa vini taja tumsja istabaa balso. Vini nebalso par dziesmu, bet gan ka ir polotiski visizdevigak, vienkarsi zeel ka delj ta ir jacies muzkijim kurs tiesam loti smagi un ilgi gatavoja iespaidigu prieksnesumu, lai varetu kartigi ar godu parstavet savu valsti. :-/
16.05.2016 23:45 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
...tieši tāpat, kā balso Krievijas žūrija par citu valstu dziesmām ;)
Bet visas tā noteikti nebalso, rezultāti tomēr atšķiras. Es vairs negribētu skatīties Eirovīziju, ja balsotu tikai skatītāji - katru gadu pārliecinos, ka vidusmēra skatītājs izvēlas pilnīgu sviestu un žūrija vismaz kaut cik to rezultātu izlīdzina.
16.05.2016 23:51 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Noskatijos vel tos video un palsiju dazam dzirsmam tekstus, katra dziesma kkads stastins. Tik smiekligi, ka te daudzas sakas, ka krieviem kkada popsa - oh baby baby ( kait neviena oh baby tur nebija), bet tai pasa laika bikses pilnas no lietuviesa. Iespejams, svaki jums ar anglu valoda.
Zel, ka tads rezultats, pirma eirovizija kur es tik ilgi cepos. Jau pagajusogad, manuprat, bij jauzvar Krievijai.
Piekritu, uzvaretajdziesmai ir jabut tadai, kuru gribas klausities, bet gan pagajusagada zviedru un jamalu ( lai cik loti vina man patiktu) es nevaru ilgi paklausities.
No tadam gaudu dziesmam, man loti patika uzvaretaja no Serbias, ar savu molitva.
Bet vsp zel, ka kipra, Latvija tik zemu vietu dabuja.
17.05.2016 11:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!