Oralais sekss-pret

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
Chau.
Esam kopaa gandriiz 3 gadus. Runa iet par
12.05.2016 10:21 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu varbūt viņam vnk nepatīk to darīt. Sākumā gribēja iepriecināt un centās, bet tagad jau nedaudz nomiernājies un atļaujas būt godīgs pret sevi. Un teikt jau arī nejūtas ērti, jo tas var tevi aizvainot vai arī tu sapsihosies... Tāpēc izvairās.

Katrā ziņā, tikai viņš zina īsto iemeslu un tas jums abiem mierīgi jāizrunā.
12.05.2016 16:30 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
normāli tur ir jāraujās iekšā ar visu seju, kā pie našķiem lielākajiem pasaules. kā badā mērdētam pie zupas šķīvja

+++ :-D Tik labi uzrakstīts.
12.05.2016 16:31 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Jā, jā - Ķiršu Zēns - ir vienīgais normālais vecis :D B*tch, please. Komplimentus var izteikt dažādi. Ja man, guļot slapjos palagos pastāsta, cik lieliski kkas konkrēts bijis un pārrunā kkādas +/- robežas, es arī pieminēšu to, kas viņa darbībās bijis izteikti manā gaumē. Jo sevišķi svaigās attiecībās .. arī pēc 2 gadiem ir kur augt un ar ko eksperimentēt. Tu jau, protams, vari stumt savu locekli visām savām meičām ānusā, bet tā, kurai tas izteikti riebsies, to vai nu pateiks, piecietīs vai vnk pārstās tikties.
12.05.2016 16:32 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
es rakstu kā man ir , un kā es domāju.. Man komplimenti nepatīk... Tiešām riebj.. Es pats sevi protu vērtēt... Un pēc otra saprotu, vai ir labi, vai nav.
No māsas es labprāt saņemu komplimentu kādu, no tēva varbūt.
Ne jau no draudzenes.. Pateikt paldies dažas reizes nav nekas slikts.. Un pateikt ko mīļu arī ir jauki.
Bet attiecības, kuras tiek uzlabotas , ar daiļu valodiņu.. tas ir pretīgi, tas skan pretīgi, un pat no malas izskatās pretīgi.
Sievietēm komplimentu drīkst izteikt, ja tiešām viņa ir centusies. Viņa to uztvers kā labu esam..
Čaļiem nevajag nekādus komplimentus. Maziņu atzinību, un mazu pateicību varbūt, garšīgu brokastu izskatā. Vai smaidā .. viss...

Nepatīk ko es rakstu, jūsu problēma.

Mani sievietes grib, mana lielākā sāpe , ir pateikt NĒ. Jo man tas grūti nākas.. 8-)8-)8-)8-)8-)
12.05.2016 16:38 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
un pieminēt to, ka man patīk kā tu to dari.. ok, tas nebūtu nekas ārkārtējs.. bet, es taču to pats zinu, bez teikšanas..
tas tādas, pēc seksa eiforijas sarunas mazas.. nevis iet nopietni, un stāstīt.. kā patīk utt. :D
vnk , pašam tak viss zināms 8-)8-)8-)
un domāju arī tas, ja nav tā kā vajag.
bet varbūt, dažiem nē. :D
12.05.2016 16:40 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
un par anālo runājot.. nekad es neesmu bijis fans anālajam seksam. To parasti meitene grib.. Un grib konkrēti, lai jūt sāpes. Kas kuram patīk.. zini, es eju pie visām, un brutāli ņemu priekšā..
Tu domā es esmu kaut kāds ēzelis (t)(t)
Tu domā, ka cilvēks kurš pirms kāda laika kādu brutāli izdrāzis anāli, un mutē, apčurājis, iespļāvis sejā.. Nevar pēc laika iet pie meitenes, kurai vispār mēlīte vagīnā ir kas jauns, un justies pasakaini ?
rūgti maldies, kundzīt.
12.05.2016 16:54 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
tā problēma drīzāk attiecināma uz sievietēm. Ja iepaticies hard, tad gribēs hard.. ja drāzta ar lielu, gribēs lielu ar laiku atkal..
Man ir viegli saglabāt svaigumu, un būt tīram attiecībās ar otru..

Meičas gan velk līdz nastas..
12.05.2016 16:56 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
vai pieredzes, sauciet kā gribat, un tas ir attiecinams uz visu
12.05.2016 16:57 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Ķiršu Zēns - Tu jau te postulē, ka visu vari pateikt pēc meitenes elsām vien, komplimentus īstiem večiem nevajag, lai autore nedara neko un tik turpina pucēties, hvz ko vēl ne, nepārlasīšu. Nu, lai veicas - ar līdzšinējo taktiku - uzturēt ilgtermiņa partnerratiecības, foruma mēbeles gan zina, kā līdz šim Tev gājis, vismaz paša izpaustajā info :D Mani - jaunkundzīti, starp citu :D - īpaši neuztrauc Tavas preferences. Anālo pats pieminēji, tādēļ ņēmu kā piemēru.

Par ķeksi vēl piebilstot - ja no sākuma to darīja, un tagad nē, man tas patiešām šķiet savādi. Ja man būtu šāda problēma (parasti gan ir otrādi), tad pirmais - kkādā veidā (jo komplimentus nedrīkst ..) viņām nodotu info, ka man ļoti patika viņa darbības, paralēli pārliecinoties, ka ar mikrofloras sastāvu viss ok. Ja joprojām domātu par sevu baudu primāri, atrastu variantus, kā sevi iepriecināt. Ja Tev vajag tieši viņa mēli, tad gan švakāk.
12.05.2016 17:06 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
raksti vien tālāk savu dramaturģiju.. Man sen būtu sieva, ja es to gribētu. Un tas kas forumā sarakstīts, ir tikai par 1 meiteni, tā iespaidā :D Tu domā, es forumā sevi reklamēju... ??? Es sevi pataisu par muļķi un idiotu drīzāk, un man tas pietiekoši labi apmierina.
Te es varu teikt un rakstīt ko vēlos.
Ja tēma ir par orālo seksu, tad es par to uzrakstu, minimāli novirzoties, pateicoties jums...
Bet runāt jau beztēmu ir jūsu stilā..
Man vienalga Tavas ilgstošās un labās attiecības, ģimenes lietas un pārējais.. Kā jau teicu, ja gribētu, man jau sen būtu sieva, un kā saglābt attiecības, es pats zinu, bet varbūt, to neesmu gribējis darīt, un neesmu lokāms.
Man savas vainas zināmas, un tas ko gribu attiecībās, arī zināms. :D
Tev gan patīk, atnākt, un tēlot gudru. Bet tāda tu neesi, vismaz, ne šajā jautājumā.
Es jums varētu izklāstīt daudz vērtīgākas domas.. Un daudz saturīgāk komentēt, daudz lietderīgāk.. Bet tā man nav prioritāte..
Tu, vari censties tālāk, izklausīties labi, runājot kaut ko, caur puķēm :D Bet izklausies pēc muļķes, ar visiem saviem slapjajiem palagiem, ne pa tēmu ieliktiem.. ar to vēlējies pateikt, pēc laba seksa.. vai slikti vēdinātas istabas, un seksa zem segas, sasvīdušiem. .?? vai ko ?? :D :D
Tā ka savu mēlīti trin cik vēlies, vispār vērā ņemt nav vērts tevi.
Vienmēr tu centies izlekt, ka esi ķip, gudrā, tā lielā zinātāja :D
tik man ir smaga aizdoma, ka tālāk par zemeņu laukiem UK neesi tā arī tikusi.
12.05.2016 17:15 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
un vari droši atšūties ;) nepatīk tas ko rakstu.. pasaki kur es kļūdos. Nevis raksti nejēdzīgus palagus. ??
man tu esi smagi pie kājas, un sen jau sapratu, ka esi dura.. citās tēmās.
tāpē es tevi nekomentēju nekad.. un lūgšu atšūties arī no manis.
nevis piep**ties.. fuck off. man nebūs jādrukā, un tev nebūs jādrukā bezjēdzīgas atbildes.
12.05.2016 17:19 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
tas nozime ka tu vinjam esi apnikusi, jamekle cits . :D kursh to daris :D
12.05.2016 17:25 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Ģirt, bet es jau par Tevi nespriežu kā cilvēku kopumā, tādēļ rakstīju - pēc paša paustā info. Manis pēc Tev arī var būt sieva, kaut septiņas, ģimenes dzīve un kas tik vēl ne. Es nepiekrītu kkādam konkrētam Tavam apgalvojumam (un no manas puses apspriests tikai viens - īstiem večiem komplimentus nevajag .. jo Tev nevajag, un patīk nojaust meitenes patiku pret Tavām darbībām). Šis Tavs apglvojums noliek manu 'padomu', sekojoši, saņem diskusiju :D

Palagi, gudrība, UK zemenes un hvz kas vēl ne - Tas jau ir kkas subjektīvs, uz personu vērsts, piedevām neveiksmīgi no pirksta izzīsts . Tālāk neielaidīšos, jo man būtiski ir vien pāris cilvēku viedokļi, kuru starpā Tu neesi.
12.05.2016 17:26 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Nuuuu un par palagiem .. :D Pašam smiekli nenāk ?
P.s.
Es piš*s un piepiš*s kur, kad, ar ko un kam gribu. Tu neesi un nebūsi mans dom vai jebkāda autoritāte, lai kko man dzīvē mainītu :D
12.05.2016 17:29 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
nu tad beidz stāstīt muļķības, par kaut kādām cosmo mēbelēm, un to kāds es esmu, un kā man iet.
Tas ka man vienās attiecībās neveicās, ka biju dimbā.. nenozīmē to, ka esmu fucked up 4 eva.
tev tpt nav daļas gar mani.
Un es uzskatu, normāliem čaļiem, jauniem.. komplimentus un atzinību nevajag.. skolas puikām patīk diplomi, un veciem onkuļiem. lai ir ko paskatīt brilli uzvelkot.
bet gan jau kādam tas liksies nepareizi. un vienmēr patiks kādam runāt medu, īpaši ja tā ir love.

Tu man nepatīc ar saviem komentāriem, un tagad vari aiziet paraudāt.. es vienkārši pasaku, man nepatīk tas ko raksti, un man ir iespaids slikts. dari ar to ko zini.

im so fucked im so fuckd . es taču te esmu schizo 8-)
12.05.2016 17:42 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Ķiršu zēn, man patīk Tavs domu gājiens!
Vispār man pat liktos stulbi pārrunāt PAR SEKSU ar otru pusīti. ĶIp '' Mīļais, pārrunāsim vakardienas nakti! Man ļoti patika, kā Tu tur to un to.. bla bla bla...'' Nu ļoti pieauguši! Reāli, tiešām eksistē tādi cilvēki? Tas tak ir slimi! Vai nu kaisle ir vai nav! Var piedāvāt neķītrus piedāvājumus. Var spēlēt seksuālas rotaļas. Var iet uz sexšopu. Bet pārrunāt to, kas patika un kas nē. Labi, ka neesmu tādu vīrieti sastapusi. :D
12.05.2016 17:46 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
A par autori, nu es nezinu, laikam kārtējais trollis. Jo šīs problēmas, kas te ir pēdējā laikā, ir tik dīvainas, ka neticās, ka vispār eksistē tādi cilvēki...
Nu es vienkārši ar tādu nebūtu. :D Jo jau attiecību pamatā - nav kaisles. Jo vīrietis, ja mīl sievieti.. Ak dievs, viņš ir gatavs uz visu! Un to var just! Ne tikai reālajā dzīvē, bet arī seksuālajās attiecībās.
12.05.2016 17:48 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.10.2013
Galvenais,ka viņam vairs negribās uzdot jautājumu-kāpēc,jo kauns,vai bail no atbildes,utt. Bet te bezjēdzīgi sevi uzkurināt ar stulbām atbildēm un nekam nederīgiem padomiem,gan gribās.Liela daļa sieviešu ir tik dumjas risinot problēmas! Problēmas ar savu vīrieti ir jārisina ar viņu kopā,nevis anonīmi internetā!! Vīriešiem tādas nav vajadzīgas,kas aci pret aci nevar muti pavērt,pārrunāt, galu galā tās ir jūs,šajā gadījumā, pēdiņās ''attiecības''
12.05.2016 18:22 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
frivolous_
paldies ka apmeklēji COSMO.lv , gaidīsim JŪS atkal rīt , cosmo nemēbele !

enija

varbūt mana problēma ir tā, ka attiecības nav bijušas ļoti ilgas, un es nezinu kā tas ir, kad otru negribas.. tik tālu neesmu dadzīvojis kādās attiecībās.
Un negribētu kādreiz pie tāda fakta nonākt, ka sieviete ir blakus, bet viņas starpiņu nemazām tik ļoti vairs negribās. :-D:-D
12.05.2016 18:23 |
 
Reitings 177
Reģ: 10.05.2016
visas sievietes problēmas risina vai ar draudzenēm, vai netā.. Un pēcāk jāklausās visādi brīnumi.. ko citas ieteikušās.. Ko tik neesmu dzirdējis. sievietei sieviete vispār nav jāklausās. un nav jāņem vērā visas tās milzīgās pieredzes.
Un reti kura normāli ir spējīga runāt. un pat nevajag baigo izrunāšanos. ne jau kauna pēc. tas vispār būtu smieklīgi.. dažas lietas nav jāpārrunā.
un šī jau nu, nezinu vai vērts pārrunāt, tas diez vai ko mainīs.. iespējams čalis nolīdīs lejā, jā. bet kāds būs process, hvz.
12.05.2016 18:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits