Bildinājums

 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2016
Meitenes, pēc garas sarunas ar savu (nu jau gandrīz 10 gadus ilgu) otro pusīti, gribu pajautāt, vai Jums ir būtisks bildinājums, laulības? Vai to uzskatāt par vienkārši formalitāti? :-|
11.05.2016 00:25 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es ne par ko nebaidos, man vīra kungs nav jāmēģina piesiet ar izdomātām laulības saitēm. Tās saites tāpat būs vājas, ja nebūs lemts.

Un šo visbiežāk skandina neprecētās! :D
Ja precības saistās ar važām, tad varbūt tiešām nevajag precēties? Jeb tas ir no tās sērijas "Mēs neprecamies,jo mums tak tāpat ir superīgi, bet Jānis ar Annu gan nelaimīgi, jo apprecējās" :)
11.05.2016 12:55 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Un šo visbiežāk skandina neprecētās!


Šis teikums ļoti tracina, jo ne vienmēr neprecētās ir nelaimīgas, ka neprec viņas. Ir jāspej pieņemt, ka ir arī meitenes/ sievietes, kuras nevēlas precēties un nesaprot tā visa jēga.

Es pirmos 4 gadus arī nevēlējos precēties, uzskatīju,ka kāzas ir naudas izmešana un lieks darījums. Tagad gan sagribēju balli un noslēgt to darījumu, lai būtu papīri noregulēti, ja nu kāds atstiepjas. :)
11.05.2016 13:00 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nezinu, kā kāzas var būt lieks darījums. Ir tomēr starpība, kā mēs uztveram, kad kādam vīrietim ir draudzene vai sieva. Pavisam cita attieksme.
11.05.2016 13:10 |
 
Reitings 264
Reģ: 29.06.2014
Palasi šo grāmatu varbūt kautkādas pārdomas radīsies, kas varētu palīdzēt
11.05.2016 13:17 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Liliii, es nerunāju par visām. Runāju konkrēti par meiteni, kura ierakstījusi šo tekstu, ka viņa ar savu vīra kungu viss labi, bet tās precētās ir piesietas ar izdomātām laulības saitēm. :) Dīvaini izklausās.
11.05.2016 13:25 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Skat kā bildinājuma tēma iegriezās sirdij tuvākajā naudas tēmā.
11.05.2016 13:29 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Ļoti ērta pozīcija - liet ūdeņus, ka nav laulību cilvēks, līdz brīdim kad pie apvāršņa parādās īstā sirdsdāma un Tavs 'anti-laulību' cilvēks vij laulību saites ar citu. Starp 'anti-laulību' un 'anti-Tevis' nostājām ir diezgan viegli sapūst pīles.
Variantu ir daudz, bet lai nu cik skaisti vīrietis nerunātu par savu negatīvo attieksmi pret laulībām, iemesls tam ir. Un nevis 'neesmu laulību cilvēks' bet gan cits iemesls. Atruna naivajām. Sarakstīšanās neprasa tik lielas piepūles, lai nedarītu to prieku sievietei kuru mīl, kuras viedoklis rūp un no kuras vēlies pirmdzimto.
11.05.2016 13:30 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
KristīnA!, varbūt asi uzrakstīju un izklausos pēc nelaimīgas kaķu tantes, bet tā nav. Doma tāda, ka viss nav viennozīmīgi - var precēties pēc gada vai desmit, tas attiecību stiprību nemainīs. Lasu, ka pieredzes dažādas, bet tāds nu ir mans uzskats.

Sen zinām, ka precēsimies un būs liela balle. Kāzas uztveru kā foršu balli vienreiz mūžā+juridiski mantas lietas pie viena sakārto. Droši vien, ja lieki tūkstoši būtu, jau būtu apprecējušies, bet citas lietas ir primārākas, piemēram, mājas remonts. Apprecēties pagūsim, tas, ka neesam to vēl izdarījuši, neliek man justies kaut kādā ziņā slikti. Es laikam tam vienkārši pieeju racionāli :-)
11.05.2016 13:38 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Labak pastastat man, ja jau virietim kaazas ir tik nenozimigas un mazsvarigas, un vina dzivee nekad lidz ar apprecesanos nemainas, kadel sievietes del vins to nevar izdarit?! Jo vinam tak vienalga, nekas tapat nemainas.
Biezak ir ta, ka virietiem salaulasanad fakts var but pat nozimigaks ka sievietei. Tadel nedaris kamer nav pilniga un absoluta parlieciba.

Iesaku padomat.
11.05.2016 14:12 |
 
10 gadi
Reitings 4863
Reģ: 29.01.2009
Shakti
Perfekti pateikts! ;)
11.05.2016 14:14 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nav tikai viena veida, ja neprec, tad nemīl, katrs ir savādāks, it īpaši vīrieši, kuri ir sarežģīti un tās kāzas lielākoties tikai sievietes dēļ notiek, jo viņi jau mūs mīl, bet vairumam kāzas ir un paliek tikai formalitāte, kas neko nemaina.


Jā, vīrieši ir dažādi. Tāpat kā sievietes. Ir labi, ja abi uzskata, ka arī neprecēties ir ok. Ir daudz sliktāk, ja viens no abiem to vēlas, bet otrs nē. Manuprāt, tas ar laiku var cilvēkus šķirt, jo īsti jau nekāda kompromisa tādā situācijā nav, jo neviens nevar pūt pa pusei neprecējies vai pa pusei precējies. Un attieksme pret laulību ir svarīgs punkts, man personīgi tas parāda to, ka mums ar vīru ir vienas vērtības, līdzvērtīga attieksme attiecībā vienam pret otru.

Un es zinu, ka mans vīrs mani neprecēja tāpēc, lai papīri būtu kārtībā, ja nu viens no mums neveiksmīgi remonta laikā no trepēm nogāžas. Viņš to darīja, jo viņam bija svarīgi, ka viņa mīļotā sieviete ir viņa sieva, tieši VIŅA sieva. Un tieši tāpēc arī es piekritu bildinājumam.

Un mīl? Man vairāki vīrieši ir teikuši, ka mīl mani, un es vairākiem vīriešiem savas dzīves laikā esmu teikusi, ka mīlu, bet, ja jautājums nonāktu līdz laulībai, es nebūtu piekritusi, lai arī esmu bildināta arī iepriekš. Un tas par kaut ko liecina.
11.05.2016 14:15 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Piedāvā nelielas kāzas ar sarakstīšos bez pompozām lietām, vietām, kleitām utt. varbūt viņš nebildina, jo negrib standarta kāzas ar balli, kur jāpabaro un jāpiedzirda radi. Par to naudu varbūt labāk, grib mūža ceļojumā kopā ar tevi.

Tak pajautā, kas par vainu, saki, ka jau esat pietiekami ilgi kopā, lai nokārtotu attiecības un virzītos tālāk.


Es arī esmu kopā ar savu vīrieti 8 gadus, bet mēs sākām draudzēties, kad bijām 15 gadus veci. Loģiski, ka bildinājumu negaidīju pēc 3 vai 5 gadiem, kad tik tikko uz savām kājām nostājāmies. Pamazām sakārtosies dzīve un viss būs.

Visa māksla ir runāšanā, pajautā, izsaki savas domas utt.
11.05.2016 14:25 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Jā, vīrieši ir dažādi. Tāpat kā sievietes. Ir labi, ja abi uzskata, ka arī neprecēties ir ok. Ir daudz sliktāk, ja viens no abiem to vēlas, bet otrs nē.

Pilnīgi manas domas. Neprecēties/precēties/gaidīt/negaidīt ir ok, ja abiem tas ir ok.

Autorei jau daudz labi padomi tika doti, vairs neatkārtošos. Te vaina ir tajā, ka uzskati atšķiras un vērts par to izrunāt ar otru pusīti, jo varbūt tiešām šis ir tas gadījums, ka kopā ir jau kādu citu iemeslu dēļ, nevis loves dēļ. Un tiešām, ja autorei nav būtiska balle (kaut gan to, cik saprotu, tāpat var atļauties un tas ta kā nevarētu būt par iemeslu atlikt kāzas no drauga puses), tad mīlošs vīrietis, lai iepriecinātu sievietei, varētu kaut tai pašā zaksā sarakstīties.
11.05.2016 14:55 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mūžīgais Cosmo kašķis par bildinājumiem un kāzām :D

Variantu ir daudz, bet lai nu cik skaisti vīrietis nerunātu par savu negatīvo attieksmi pret laulībām, iemesls tam ir. Un nevis 'neesmu laulību cilvēks' bet gan cits iemesls. Atruna naivajām. Sarakstīšanās neprasa tik lielas piepūles, lai nedarītu to prieku sievietei kuru mīl, kuras viedoklis rūp un no kuras vēlies pirmdzimto.


skarbi, bet pilnībā piekrītu.

Kas vēl vairāk man nav saprotams, kā var plānot un taisīt bērnus neesot laulībā. Ok, ja nejauši gadās, tad vēl saprotams. Bet daudzi jau apzināti to dara, vīrietis nav gatavs laulāties, bet redziet bērnu uztaisīt gan nav problēma. Riebjas tādi vīrieši, tik bezatbildīgi.
11.05.2016 15:00 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Kas vēl vairāk man nav saprotams, kā var plānot un taisīt bērnus neesot laulībā. Ok, ja nejauši gadās, tad vēl saprotams. Bet daudzi jau apzināti to dara, vīrietis nav gatavs laulāties, bet redziet bērnu uztaisīt gan nav problēma. Riebjas tādi vīrieši, tik bezatbildīgi.


Piekrītu par vīriešiem, bet mani visvairāk šādos gadījumos izbrīna to, ka arī sieviete uz to parakstās. Dzemdē viņam bērnu, bet pēc tām čīkst, ka viņu neprec, tad gribas pajautāt, par ko domāja pirms piekrita kam tādam..
11.05.2016 15:06 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
kā var plānot un taisīt bērnus neesot laulībā


mes plaanojaam bernus neesot lauliibaa.
Kaadelj neapprecejamies pirms berniem?
1. Sarakstiities es negribeeju (virietis gan gribeetu),
2. Tadas kaazas kadas es gribu, aptuveenaa summa ir ap 9tukstoshiem, to naudu es labaak ieguldu kaut kur citur - nekustamajaa ipashumaa, piemeram.
3. Laikam arii vissssnoteicoshais punkts - vira maate ir smagi slima, preceties bez vinjas - nu nebutu galiigi forshi.

Ir jāspej pieņemt, ka ir arī meitenes/ sievietes, kuras nevēlas precēties un nesaprot tā visa jēga.


Laikam es esmu no shiim. Nee, man un manam dzives biedram visi gimenes locekli ir laimigi precejusies, mana mamma un tetis dzivo saskanigi kopaa veel sodien, bet man personigi kaazas nenozimee neko. Un nav taa, ka es negribu ar svau virieti dzivot kopaa muzhiigi, man par kazam svarigaaki liekas berni - appreceties var un ari izskirties var, bet, ja ir berni, tad dzives jau savaa zinjaa ir saistitas uz muuzhu. Jaa, taa kaa mans modelis nav - janoperk maaja, tad suns, tad jaapprecaas un tad tikai berni.
11.05.2016 15:09 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Story

man personigi kaazas nenozimee neko


un

Tadas kaazas kadas es gribu, aptuveenaa summa ir ap 9tukstoshiem


kaut kā neiet kopā... Ja tev būtu vienalga par kāzām, varētu aiziet uz zagsu pa 14 eiro sarakstīties džinsa biksēs
11.05.2016 15:14 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ja es gribetu preceeties - es saorganizetos un to izdariitu, vienkarshi kad virietis shausmiigi spieda - vajag, vajag, aprekinajam summu - es padomaaju, aij nee, atliekam :D ja man butu vinjas svariigas- es tak apprecetos nedomaajot, vai ne?
11.05.2016 15:18 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
vienkarsi man ir vienalga, vai esmu sieva vai nee... es nezinu, tas laikam ir shausmiigi...
11.05.2016 15:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man ļoti patīk marissas viedoklis šajā tēmā. Piekrītu!

Story, tavs gadījums nav šausmīgs, bet dīvains gan. Es arî 9 tūkstošus labāk ieguldītu citur, tāpēc kāzas bija lētākas un vèl tajā vecumā, kad bijām studenti - ne bērnu, ne īpašumu, ne citas prioritātes. Plika mīlestība! :-D Un man prieks, ka to izdarījām tieši tad. Tagad par to vairs galva nav jālauza un nauda nav jākrāj.
11.05.2016 15:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits