Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nav ar ko parunāt

 
Reitings 2
Reģ: 26.04.2016
Sveikas meitenes!
Tā nu ir sanācis, ka esmu palikusi bez labākās draudzenes! Viņai svarīgāki bija citi, nevis es-viņas labākā draudzene. Viena otru par labāko draudzeni uzskatījām 5 gadus, bet tagad vairs nekā! Mēs ļoti uzticējāmies viena otrai, stāstījām visu, darījām muļķības, vienu vārdu sakot darījām visu, kas ienāk prātā. Viņa sāka "tusēt" apkārt ar nepazīstamiem cilvēkiem, par mani aizmirsa. Kādreiz viņai pazvanu, bet saruna kā ar svešu cilvēku. Citas tik tuvas draudzenes man nav un domāju, ka arī tuvākajā laikā nebūs, un tas ir ļoti sāpīgi, jo meitenēm vajag kādu ar ko kārtīgi izrunāties, "izkratīt" sirdi, iet iepirkties un izklaidēties.
Vai kādai no Jums tā arī ir gadījies? Kādus ieteikumus varat sniegt?
27.04.2016 19:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
man nav vēlme kratīt sirdi.

Nenoskaņojies, ka nebūs citas tik tuvas draudzenes tuvākaja laikā - "klikšķis" mēdz būt ne tikai ar noslēpumaino svešinieku, bet arī ar jauno kursa/darba biedreni :)
27.04.2016 19:49 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Vienīgais ieteikums, ko varu sniegt ir mēģināt mazliet (pie)izaugt no tā 12 gadnieču posma, kad meitenītes rociņās saķērušās skraida pa dzīvi un par visu kopā ķiķina, un kļūt pašpietiekamai. Nav forši būt no kāda atkarīgai. Drauadzenei arī visticamāk nepatīk, ka tu un tava laime/labsajūta ir no viņas atkarīga, jo tas uzliek nevajadzīgu nastu.
27.04.2016 19:57 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Es gan redzu draudzeņu nozīmi. Man līdzīgi izgaisa draudzība pirms kādiem 4 gadiem. Žēl, bet laikam reizēm cilvēkiem intereses un aktuālais tik krasi sāk atšķirties, ka tā notiek. Te nav runa ne par pašpietiekamību, ne maznodarbinātību. Es varu iepirkties viena, iet uz kino, sēdēt kafenē un vēl nez ko, bet tas ir dabiski, ka ne mazai daļai cilvēku prasās pēc uzticama un līdzīgi domājoša cilvēka, ar ko priecāties un bēdāties.
Man ir dazhas draudzenes, varu itkā runāt par jebko, bet tas nav liidz galam tas. Nezinu, ko ieteikt, jo tad jau būtu ieteikusi sev :D vnk dzīvoju un, ja sanāks - super!
27.04.2016 21:31 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Gadi iet uz priekšu, viss plūst un mainās. Draudzenei parādījušas jaunas intereses, un iespējams, ka pat nemaz neaizdomājas, ka abu labāko draudzeņu attiecības ir mainījušās. Tu esi viņai ieminējusies,ka draudzība vairs nav tāda kā pirms tiem 5 gadiem. ;-)
27.04.2016 21:41 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Draugus nevar atrast kā sēnes mežā, draugi nāk un iet paši
Tā kā nav ko satraukties par lietām, ko nevari nedz mainīt, nedz ietekmēt
27.04.2016 21:45 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nebija ista draudzene. Varbut laba pazina, jo isti draugi vienmer paliek kopaa.
27.04.2016 21:52 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
draugi mainās un tas sāp.. bet vietā nāk citi.
nevajag arī par katru cenu censties attiecības noturēt, ja draudzene nav ieinteresēta draudzēties ar tādu pašu atdevi.. tikai nodarīsi sev pāri. labāk pieņem, ka attālinaties un mēģini būt atvērta jauniem cilvēkiem, laiku pa laikam dod ziņu vecajai draudzenei, bet necenties uzspiest sirdsdraudzeņu būšanu.
27.04.2016 22:18 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Es saprotu tēmas autori.
Man vispār nav nevienas sirds draudzenes jau no 5.klases.
Tas ir jau gadus 16. Un arī nemaz negribētu kādas draudzenes.
Man tā saucamā draudzene kaut kādā 4.klasē samīlējās klasesbiedrā un tad viņi bija pāris un visu darīja kopā. Pāris uz kādu mēnesi, varbūt 2 neatceros.
Un tad viņa draudzējās tikai ar to džeku. Līdz mums kontakts kaut kā pazuda. Viņu attiecības pajuka pēc pāris mēnešiem.
Un ir vēl tādi cilvēki, nu draudzenes, kuras visu laiku maina tās draudzenes. Tas gan ir stulbi. Man viena tāda paziņa ir. Visu laiku maina savas draudzenes.
27.04.2016 23:36 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Te var runāt
25.09.2023 17:03 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
megucis92 @ 27.04.2016 19:47
Sveikas meitenes!
Tā nu ir sanācis, ka esmu palikusi bez labākās draudzenes! Viņai svarīgāki bija citi, nevis es-viņas labākā draudzene. Viena otru par labāko draudzeni uzskatījām 5 gadus, bet tagad vairs nekā! Mēs ļoti uzticējāmies viena otrai, stāstījām visu, darījām muļķības, vienu vārdu sakot darījām visu, kas ienāk prātā. Viņa sāka "tusēt" apkārt ar nepazīstamiem cilvēkiem, par mani aizmirsa. Kādreiz viņai pazvanu, bet saruna kā ar svešu cilvēku. Citas tik tuvas draudzenes man nav un domāju, ka arī tuvākajā laikā nebūs, un tas ir ļoti sāpīgi, jo meitenēm vajag kādu ar ko kārtīgi izrunāties, "izkratīt" sirdi, iet iepirkties un izklaidēties.
Vai kādai no Jums tā arī ir gadījies? Kādus ieteikumus varat sniegt?

Nekas nenotiek tāpat vien. Cilvēki ienāk dzīvē un arī iziet no tās. Tā mēdz notikt. Jūs, iespējams, abas esat izaugušas un katrai savas vērtības tagad dzīvē. Tāpat mēdz notikt ar laulātajiem. Pēc gadiem attopies, ka abi vairs neskataties vienā virzienā. Draudzenes ir svarīgi, bet ne vienmēr jābūt kādai labākajai draudzenei. Pietiek ar to, ka laba draudzene. Draudzenēm ir tiesības veidot savu dzīvi, bez otras draudzenes tajā.
25.09.2023 17:13 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.05.2021
Oj. Tā dzīvē notiek ļoti bieži. Mainās intereses un skats uz dzīvi un tās virzienu.
Man pamatskolā arī bija labākā draudzene, kas pēc pamatskolas aizgāja uz citu skolu mācīties un tā arī mūsu draudzība beidzās. Sapazinās ar citām klasesbiedrenēm un viss. Tik vienkārši. Skumji tas bija, bet nevienam neko neuzspiedīsi.
Kopš tā laika, man pašai ir palikušas tikai dažas labas draudzenes, bet ar viņām arī netiekos bieži, jo kādai ir ģimenes dzīve, bērni. Cita nesen aprecējās un stāvoklī palika ( citas režīms ikdienā ) , otra dzīvo mazpilsētā , vada biznesu un audzina bērnus.
Jebkurā gadījumā, kam bus lemts palikt tavā dzīve, tas paliks un kontakts nepazudīs.
25.09.2023 19:51 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Nu jā....
26.10.2023 11:07 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Man arī nav draudzeņu. Paziņas kaut kādas ir , bet lai ar kādu satiktos uz kafijas krūzi man nav. Kur nu tikties un tikt uzaicinatam uz dzimšanas dienu ballītēm utml nav. Skumji ir ,bet ko padarisi. Skolas laikā arī nebija. Man draudzenes lomu spēlē māsa. Un vīrs arī ir kā "druškiņa" 😁
26.10.2023 19:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits