26.aprīlis BEZTĒMA

 
Reitings 743
Reģ: 22.11.2015
Labrīt visām!
Lai Jums diena jaukāka par laiku ārā.:-)
Es šorīt esmu dusmīga, ļoti dusmīga. Manējais vakar mani tā nokaitināja, ka esmu nolēmusi pāris dienas ar viņu vispār nerunāt.
26.04.2016 06:33 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Čau!

Mēs beidzot mājās no slimnīcas (l) Dzeru savu mīļo kafiju, brokastoju. Dēls laimīgs skatās multenes.
Šodien plāns nedarīt neko- staigāsim pidžammās līdz vakaram un kūkosim.

Robīte, tagad jums veselību! Ceru, ka nekas nopietns.
26.04.2016 10:02 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Labrīt! (l)
Šodien daudzām tāds kā negarastāvoklis. :'-(
Mans noskaņojums šodien neitrāls. Mazulis naktī 2x raudāja. Nesaprotu - varbūt vēderiņš sāpēja vai varbūt zobi nāk, visu laiku rokas pa muti...

Jauku visām dienu! :-)
26.04.2016 10:10 |
 
Reitings 4
Reģ: 12.04.2016
Labrīt :)
Man šodien vārda dieniņa, jau pirms 7 kad taisījos uz darbu zvanīja ome, un kamēr nonācu darbā, paši tuvākie tik sūta ziņas, apsveic, ļoti patīkami :) negaidīju. Pašai nekādas svētku sajūtas nav :( Jau sen nav, Jums arī izpaliek svētku sajūtas? Man jau kopš kādiem tīņu gadiem vairs nav īpašā svētku dienas sajūta, ne dzimšanas, ne vārda dienā..
Darbā atnesu mazu cienastiņu, kāds arī apsveic, sadod bučas :)

ļoti ilgojos pēc sava mīļotā, jau pāris nedēļas nav mājās, tikai brīvdienās :( vienai ir tik vientuļi.. un īpaši šodien. Pēc darba jāiet uz treniņu, vismaz nebūšu kādu brīdi viena :)

Jauku dienu, meitenes! (l)
26.04.2016 10:24 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Mans šodienas jautājums - kur Jūs ejat uz acu pārbaudi? Ejat pie oftalmologa vai optikas salonos?


Kādēļ tāds jautājums? :-) Es eju pie oftalmologa Latvijas Amerikas acu centrā, pie oftalmologa šķiet nopietnāk tas viss, vairāk uzticos..turklāt man ir nepieciešamas vairākas pārbaudes, ko optometrists nemaz nevarētu veikt, jo man ir bieza radzene, kas līdz ar to dod paaugstinātus acs spiediena rādītājus, par kuru parasti ārsti satraucas, līdz pārbauda, ka viss ir labi.
26.04.2016 10:24 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Labriit!:)
Kaut gan man lietus patiik, bet cereeju izstaidzinaat savas jaunaas slip on kedas
Un vispaar briivdienaas sanaaca pateereeties pa ilgiem laikiem, labi, ka laiciigi apstaajos, bet kaapeec maziem lupatu gabaliniem jaamaksaa taaaadi cipari?!:D
Izdomaaju, ka gribu uz Beyonce koncertu, peec MC gribas taadus glamuuros shovus redzeet, skato Amsterdamaa taada videejaa cena suudiigaas vietaas 200 eiriki:-Onav briinums ka vina tajaa biznesa vispelnoshaakaa.
Kampanella, ar valsts iestaadeem ciiniijies? Nav mana miilaaka komunikaacija:-D
26.04.2016 10:51 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Baac, pa super fm tik kruta dziesma skan, mana sencha jauniibas hiits, gribas kaadu danci uzlaist, bet baidos, ka darbinieki nesapratiis:D
26.04.2016 10:56 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Labrīt! :)
Esmu super laimīga! (l)
Meitenes, lūdzu iesakiet kur Rīgā nopirkt skaistus spoguļus, bet ne ļoti dārgus? Atradu šo skaisto spoguli no ikea bet man vajag baltu variantu, un visur kur ir baltais, viņš ir bez paša spoguļa iekšā un ir domāts tikai kā rāmis.. :-/
Tā tad meklēju kko līdzīgu.. internetveikalos visi jēdzīgie ir baigās summās.
26.04.2016 11:03 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Čaviņas.
Ārā snieg. Nopietni? Ir 26.aprīlis! Māte daba sajaukusi gadalaikus :-|
Sisii- spice home , pier veikalā skatījies? Alandeko?
26.04.2016 11:18 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Čau!
Ha, vakar beidzot salaboju riteni un atklāju sezonu, šodien atkal jāslāj kājām... Bet rīt jau sola labāku laiku, tā ka no stress! 8-)

Tieši pirms pāris nedēļām pārbaudīju redzi pie ģimenes ārsta. Tā ka nekādu sūdzību nav, tad vnk ar to dēli ar dažāda izmēra burtiņiem. Biju pārsteigta, ka joprojām redzu visu līdz pirmspēdējai rindiņai. :-)
26.04.2016 11:21 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Labrīt!
Šodien plānā izprintēt bakalaura aptaujas un aiznest tās uz skolu, kurā mācījos. Neesmu šajā skolā bijusi kopš 2013. g vasaras, kad pabeidzu. Pēc tam vēl jādomā, kā sakontaktēt pārējās skolas, jo uz e-pastiem neviens nejēdz atbildēt (e)
26.04.2016 11:24 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Čau!

Arī man šodien tāda nelāga pašsajūta, nogurums. Bet es zinu, kas pie vainas - brīvdienas. Nedabūju atpūsties. Un nākošajās jau arī ieplānota balle :D
Es ceru, ka mūsu pusē lietus neuznāks, negribu pēc darba salīt..
26.04.2016 11:25 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Ray Par laimi manā gala nesnieg vairs! :D aizvakar gan pamodos drusku šokēta. :-D
Alandeko visi mazi, pierā dārgi. :D Vismaz kad pēdējo reizi biju.. bet tagad aizbrauksim vēlreiz apskatīt, varbūt jauns piedāvājums nācis klāt. :) Ja spice home neko neatradīsim, tad pat nezinu uz kurieni braukt. (s)
26.04.2016 11:26 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Šokoprieks sit plaukstiņas, jo 3 mēnešu laikā nto CV sūtīšana vainagojas ar pirmo darba interviju šodien. :-P:-P:-P

biju šokēta, jo nosūtīju vakar vakarā, bet šodien jau atzvana.8-)
26.04.2016 11:29 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Šokoprieks Veiksmi darba intervijā! :-)
26.04.2016 11:33 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Labrīt! :)
Sēžu un domāju, ka pieķerties mājas darbiem. Tas ir tīīīīk baisi! :D Nedomāju, ka mums būs tādi m.d. Pie tam jāuztaisa četru dienu laikā.
Labi, ka ārā saulīte spīd! :)
Es jau kādu nedēļu mokos ar kājām. Velkoša, nepatīkama sajūta. Sāku dzert vitamīnus. Ir labāk, bet citu rītu ne pārāk labi! :-/
Šokoprieks, veiksmi Tev! :-)
āā! Man naktī bija tik dīvains sapnis! (s) Manī samīlējies baigi smukais dakterītis, ka es pat domāju šķirties no vīra! :-O
26.04.2016 11:39 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
čiva rivaa!

pēc vakardienas, kad likās, ka aizmigšu stāvus un 6 vakarā aizgāju gulēt, piecēlos, apēdu saldējumu un aizgāju gulēt otrreiz, šodiena ir vienkārsi forša ar visu sūdīgo laiku aiz loga!:-D
nedēļa līdz atvaļinājumam, sāku svītrot lēnām darāmos darbus no saraksta, nedēļa pāraizņemta, bet prieks par ceļojumu vislielākais!

par acu ārstiem - es parasti optikas salonos baudu, jo man slinkums kaut kur vēl speciāli doties :D bet tagad es izlasīju, ka Stockmann klientu kartes īpašniekiem ir bezmaksas acu pārbaudes pirms operācijas vienā no lāzeroperāciju centriem (airmirsu, kurā, protams), tad nu esmu nobriedusi izmantot šo un beidzot tikt vaļā no lēcām!
26.04.2016 11:52 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Ahh, Renē, man arī precīzi nedēļa līdz atvaļinājumam! (l)
Saistībā ar darba maiņu, nebiju atpūtusies kopš pagājušā gada jūlija :D
Es tikai domāju, kādas drēbes ņemt līdzi, ja laika prognozes sola 21-24 grādus. Kā Jums šķiet, Grieķijas klimatam tas ir daudz vai maz? (t)
26.04.2016 12:00 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Feline, wou, kāds laiciņs pagājis :D man arī ir dilemma ar drēbēm, jo ir mazais koferis uz 10 dienām (es to varu! es varu sapakoties un atstāt visu lieko! :D ), bet mana doma ir ieiet Instagram un pie Places sameklēt galamērķa pilsētas un paskatīties, kā cilvēki ir apģērbušies tur pēdejās dienās - tad jau redzēs, kāds kopējais trends silto/auksto drēbju nesāšanā. Bet 24C man liekas ļoti ok - tā, ka šorti, svārki, kleitas ar vieglām jaciņa uz vakarpusi.

P.S. Tu bijai tā, kas uz Melno Spermu nopirka biļetes kaut kad? Kā patika? :)
26.04.2016 12:10 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Ņam ņam, man ir nepieciešams veikt redzes pārbaudi. Šķiet, ka strādājot dienu dienā pie datora ir pasliktinājusies redze. Un vēl, vēlos, lai veic visas pārbaudes, kas ir nepieciešamas, lai es zinātu kādas lēcas varu lietot.
Dziļi prātā stāv doma, ka varētu lietot lēcas. Pāris reizes esmu likusi vienas dienas lēcas, pagaidām man šis process aizņem ļoti ilgu laiku un šķiet kosmisks :-D

Tāpēc vēlos ievākt info, kur varētu doties uz redzes pārbaudi.
Paldies par atbildēm, dāmas ;)
26.04.2016 12:15 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
mana doma ir ieiet Instagram un pie Places sameklēt galamērķa pilsētas un paskatīties, kā cilvēki ir apģērbušies tur pēdejās dienās

Es tā darīju, bet bija grūti saprast, kuras bildes ir tiešām nesen uzņemtas, jo daudzas izskatījās pēc baaaaaigās vasaras, kamēr citas pēc tāda silta pavasara. Varbūt vnk nevajag ieciklēties uz drēbēm, jo tam jau domāti outleti :D

Jā, tā biju es. Vakar beztēmā jau par to rakstīju... Atsauksme zemāk. Kārtējais pierādījums tam, ka katrai izrādei ir savs skatītājs.
Meitenes, kuras piektdien bija uz kases grāvēju " Melnā Sperma"- kā Jums patika?
Man visai nosacīti. Reti kurš no stāstiem bija ar "mesidžu", brīžiem šķita, ka pārāk liels uzsvars uz lamāšanos un jēlībām. Aktieru darbs, protams, nenovērtējams- Ārim paredzu un novēlu lielus panākumus, bet izrādi kopumā laikam tomēr nesapratu.


Ja patīk šie aktieri, viennozīmigi iesaku aiziet uz četri monologi un divi stāsti Kalnciema kvartālā. (l) Mēs bijām uz šo pašu aktieru izrādi "Trīs stāsti" Kalnciema kvartālā.. Turpat iegādātā vīna glāze rokās un smiekli līdz asarām. Iesim arī uz otro daļu- " četri monologi un divi stāsti. ". Ja patīk šie aktieri, tad vieeeennozīmīgi iesaku- smiekliem pilns vakars garantēts!!!
26.04.2016 12:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits