Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neapmierināta ar sevi!

 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Sveikas!
Esmu šķīrusies gadu pēc divu gadu ilgām attiecībām. Līdz šim nav bijušas nopietnas attiecības, kaut gan loti gribetos. Problēma tāda, ka pēc šķiršanās esmu palikusi auksta , ko man daudzi vīrieši ir teikuši. Pati jūtu , ka neesmu pret vīriešiem jauka un iecietīga, neizrādu savas jūtas tam cilvēkam pret kuru tās ir radušas. Agrāk es tāda nepavisam nebiju, šķiršanās bija sāpīga , tāpēc jūtu, ka esmu ap sevi uzcēlusi mūra sienu.
Esmu sākusi staigāt pa klubiem , lietot alkoholu un pavadīt laiku katru nedēļas nogali klubā ar kādu satiktu vīrieti, neiestaistos nopietnas attiecības , jo nebūšu sāpināta. Man loti nepatīk šis dzīvesveids , vēlos sev kādu blakus un īstas attiecības. Kā, lai mainos un atraisos pret tiem cilvēkiem, kurus interesēju? Vairāk nemāku izrādīt savas jūtas.
Ir šobrīd uzradies viens puisis, menesi runājamies dienu dienā un esam tikušies vienu reizi, dzīvojam atsevišķas pilsētas , bet drīz parvaksos turp studiju dēļ. Viņš ari ir daudzkārt minējis, ka esmu auksta un, lai uzvedos jaukāk. Šobrīd ar šo cilvēku nevēlos neko pārtraukt , bet manuprāt , ja nemainīšos tad kontakts var pazust tieši ši iemesla dēļ, jo daudzkārt ir pazudis jau ar citiem pret kuriem man ir kādas jūtas. Parasti nobīstos , jo sāk veido ties kaut kas nopietnāks un visu izbeidzu kā ari dēļ sava aukstuma.
Esmu salīdzinoši jauna un uzskatu, ka tas nav normāli būdama jaunai tik ļoti nocietināties. Varbūt kādai ir bijusi šāda veida situācija un kā ar to tikt galā? Nu jau esmu aizgājusi tik tālu , ka naktīm neguļu, jo esmu neapmierināta ar sevi. :'-(
23.04.2016 05:03 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kad tiešām gribēsi - tad nebūsi auksta un noraidoša.
Kas attiecas uz dzeršanu un vazāšanos pa klubiem un pārējā, kas no tā izriet - ja nepatīk, tad nedari! Nevajag meklēt kaut kādas brīnumzāles. Tā ir tava izvēle - darīt vai nedarīt un tu pati vari situāciju mainīt, neviens tevi nespiež darīt to, kas nepatīk.
23.04.2016 05:08 |
 
Reitings 137
Reģ: 07.10.2014
Cik "dziļi" tu šo laiku ar klubos sastaptajiem vīriešiem pavadi? Ja tās ir tikai sarunas un, augstākais, skūpsti, tad nekā traģiska še nesaskatu. Ja sekss, tad mazliet krasāk. Kam Tev to vajag?

Jebkurā gadījumā piekrītu Neonam - kad vēlēsies, tad arī pārtrauksi. Protams, tāda iknedēļas uzdzīve ievelk, tomēr jāprot novilkt robeža - var iedzert, iepazīties, papriecāties, bet jāzina, kurā mirklī pašcieņa sāks nelāgi smelgt. Tad arī apstājies.
23.04.2016 05:17 |
 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Šad tad ir bijis sekss , bet ne ar visiem pēc kārtas. Skūpsti ir bieži.
Tur jau tā lieta,ka vairs nevaru apstāties. Kā kaut kur neaizeju tad jūtos it ka kaut kas nebūtu izdarīts. Alkohols palīdz atslābināties un nedomāt, tādēļ bieži dzeru , bet vairāk jau palicis kā ieradums.
Vēl ļoti ceru, ka dzīvesvietas maiņa palīdzēs , jo nebūs kas pavelk līdzi.
23.04.2016 05:27 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ir bijusi un daļēji arī pašreiz ir Tava situācija. Klubi un alkohols man apnika paši no sevis.
To aukstumu un nelaišanu sev klāt man pārmet, jo tāda nudien esmu palikusi, bet kāda esmu, tāda esmu, kaut kā daudz neiedomājos par to, ka vajadzētu piespiest sevi mainīties. Ja man to pārmet, tad uzskatu, ka šis cilvēks nav priekš manis, ne es viņam spēšu dot to, ko viņš vēlas, ne otrādāk.
un esam tikušies vienu reizi... ir daudzkārt minējis, ka esmu auksta un, lai uzvedos jaukāk.
Koo??? Murgs kaut kāds, kā cilvēks, kuru Tu esi satikusi vienu reizi, var teikt, ka esi auksta?
Gan satiksi cilvēku, kurš atļaus būt Tev pašai un pieņems to, ka esi aukstākā un neizrādi jūtas uzreiz. Varbūt pati ar laiku mainīsies, bet spiest sevi uz to galīgi nevajag.
23.04.2016 09:24 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kāpēc izjuka iepriekšējās attiecības?

Man nepatīk tas, ka tev sķiet normāli, ka kāds tev norāda, kādai tev būtu jābūt - "lai uzvedos jaukāk"
23.04.2016 09:30 |
 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Nē nu es saprotu, ka esam tikušies vienu reizi, bet piemēram sarunājoties tas pats. Viņš nav pirmais kas man to saka , bet gan lielākā daļa. Es pati arī uzskatu,ka man ar to ir problēmas , tādēļ uzskatu,ka kaut kas jāsāk mainīt, jo vēlos attiecības un stabilitāti.
23.04.2016 15:12 |
 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Iepriekšējās izjuka dēļ tā , ka mani pārāk daudz ierobežoja un galvenokārt bija strīdi pēc tam jau ātri vien atrada citu , kas bija manuprāt vissāpīgākais
23.04.2016 15:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tevi jau pirms tam pārāk daudz ierobežoja, un tagad atkal iepaticies kāds, kas tev norāda, kādai tev jābūt?

Nekāp uz tiem pašiem grābekļiem.
23.04.2016 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 112
Reģ: 08.04.2012
Esmu salīdzinoši jauna un uzskatu, ka tas nav normāli būdama jaunai tik ļoti nocietināties

Tas ir normāli, jebkuram tā var gadīties. Pēdējais, ko vari darīt, ir sev pārmest kaut ko tādu. Tā notika, pieņem to. Acīmredzot nav pagājis pietiekams laiks, lai tu savāktu un sakārtotu to bardaku, ko tev atstāja šķiršanās, tāpēc mājas durvis vēl turi ciet, un nevienu nelaid iekšā. Tā vietā tu ej un vēl savandi i pagalmu, i dārzu un brauc vēl dziļāk sūdos. Tā tu nedabūsi, ko gribi. Ceru, saproti, ka pirms nesakārtosi sevi, normālas attiecības tev nebūs. Sāc vismaz ar to dārzu - beidz dzerstīties, sakārto savu vidi ap sevi, iepazīsti, ko patiesi vēlies, kāda vēlies būt, lai būtu apmierināta ar SEVI, mācies, izglītojies. Tad varbūt arī kāds cits būs ieinteresēs vismaz pieiet pie namdurvīm vai palūkoties pa logu, kas tur tevī īsti ir. A tagad saproti, viss vienā haosā, pa žogu spraugu kāds ieskatās un jau nobīstas, negrib tuvoties. Kur nu vēl iekšā nezināmajā doties. Piedod varbūt par tik tiešu vizualizāciju, bet tas ir tas, kā es skatos uz tavu situāciju.

Protams, var gadīties, ka atrodi kādu tik stipru, kas ir gatavs doties iekšā, bet vai tu pati būsi laimīga un apmierināta ar sevi?! Otrs tevi nedarīs laimīgu, tas nav viņa pienākums. Pašlaik izskatās, ka tu tā domā, ka kāds tevi darīs laimīgu, apmierinātu. Bet tas ir atkarīgs no paša. :)
23.04.2016 15:48 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kad tiešām gribēsi - tad nebūsi auksta un noraidoša.


+

Gan jau ka arī tā papildus kritika no vīriešiem ka esi vēsa nepalīdz un liek tev palikt vel noslēgtākai. Pa lielam kad parādīsies īstais cilvēks, tad arī viņš nesteigsies kritizēt tevi, bet gan drīzāk iedrošināt un liks justies labāk par sevi, nevis sliktāk. Iespējams ka vienkārši šis cilvēks nav vel satikts. Visam savs laiks.
23.04.2016 15:55 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Tu jau pati zini, kāda ir tava problēma un kā tā radusies. Tā jau ir puse no atrisinājuma. Nekas cits jau neatliek, kā piespiest sevi mainīties un beigt dzert.
23.04.2016 16:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits