Kāzas stāvoklī

 
Reitings 18
Reģ: 27.02.2016
Ko domājat par variantu, kad pāris precas, sievietei esot stāvoklī? Man tikko bija situācija, ka mr kavējās, un bija aizdomas, ka varētu būt stāvoklī. (Tomēr neesmu.) Draugs teica - ja būsi stāvoklī, precamies. Tā nu aizdomājos par to - vienmēr esmu sapņojusi par lielām, foršām kāzām, skaistu kleitu un tā, un tajā visā bildē kaut kā neiederas līgava stāvoklī. Un, zinu ka muļķīgi, bet arī liekas - ko citi domātu? Jo esmu ar draugu kopā tikai dažus mēnešus. Ar viņu jūtos pavisam savādāk kā ar citiem kas iepriekš bijuši, ir tā sajūta, ka viņš ir īstais, gribu ģimeni ar viņu, bet tomēr tā liekas - visi apkārtējie jau padomātu, ka precamies tikai bērna dēļ..un tad būtu tāda stulba sajūta kāzās zinot, ka visi viesi to domā... :-/ Bet dzemdēt bērnu bez kāzām arī negribētu. Kāds ir jūsu viedoklis par pāri, kas pēc neilgas kopā būšanas apprecas, līgavai stāvoklī esot?
22.04.2016 20:22 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
man gan nav tie nekādi aizspriedumi un man ir vienalga kā dara citi, bet es vienkārši negribētu precēties ar lielu vēderu. Ar draugu esam daudz reižu šo izrunājuši un viņš arī zin, kāda ir mana nostāja. Esam jau saderinsjušies un kazas pēc gada, ceru, ka paspēsim vispirms aprecēties, jo atlikt tur vairs īsti nebūtu ko, jo viss jau sākta plānot.:-D
Bildinājums esot stāvoklī, kaut vai saruna uzreiz par to ir skaidrs, ka notiek tieši tāpēc, ka bērns gaidāms, citādāk tas jau būtu noticis pirms tam. Un te neiet runa par īstermiņa attiecībām.
22.04.2016 21:14 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015


Precēties vajag, tad, kad šķiet, ka ir īstais. Ja par "stāvokli", tad arī trijatā var piedzīvot brīnišķīgas un skaistas kāzas.
22.04.2016 21:15 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Autores situācija šķistu nepatīkama un precēties atteiktos. Jo tomēr tas ir savādāk, nekā, kad kāzas jau ir ieplānotas un tad negaidīti mazulis piesakās.
22.04.2016 21:22 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
citādāk tas jau būtu noticis pirms tam.

un, ja nu vīrietis brieda šim solim jau ātrāk, bet apstākļi sakrita tā, ka bērniņš pieteicās ātrāk? ok, dažām bildinājumi ir ļoti negaidīti u.t.t., bet, piemēram, es jutu, ka šis solis tuvojas (nezināju kad tieši, bet jutu, ka būs), sarunas par iespējamām kāzām, uzskatiem, domām jau notika krietnu laiciņu pirms tam, tas nebija nekāds ārprātīgi negaidīts solis.. katrā gadījumā ne jau tāds, lai domātu, ka tas nebūtu noticis, ja nebūtu pieteicies bērns. Bildinājums bija kkas tik loģisks, ka loģiskāku soli/turpinājumu es nemaz iedomāties nevarētu :D
Bet pat, ja bērns lika vīrietim saņemties un aktivizēties.. kas tur slikts? :-|
Bet tā ir tikai tāda mana filozofēšana. Stāvoklī neesmu, bet bildināta gan un ja padomāju kā būtu, ja būtu (iekristu pirms bildinājuma), tad neko sliktu un nepareizu es tajā nesaskatītu. Es tāpat jutu, ka bildinājums nāk, bērnam ar to nebūtu nekāda sakara.
22.04.2016 21:30 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
shádá gadíjumá neprecétos - jo skan tá - nu, zaljicela, davai precamies, á, né, negaidi bérnu, fuu, vismaz nebús jáprec!

bet ja pláno kázas, saderinájushies, piesakás bérninjsh, no kázám nav jáatsakás vai jáatliek uz véláku laiku. tad jau páris dara ká uzkata par labáku.

ja atsúta pusgadu pirms kázám ielúgumus un kázás meitenei ir 5 méneshu puncítis, ko tur aprunát?
22.04.2016 21:41 |
 
Reitings 37
Reģ: 29.08.2015
Es negribētu precēties stāvoklī. Principā, vienalga kā citi dara, bet tā ir mana personiskā nostāja, jo:
Kursa biedrene kādā 3. kursā palika stāvoklī un ātri noorganizēja kāzas. Pēc pāris mēnešiem viņai draugos bija bildes, - viņa ar lielu vēderu, džekam seja pilna nožēlas :D Izlasot šo diskusiju, tas bija pirmais, kas ienāca prātā.
Un vienreiz kādā ballītē esot pietiekami daudz iedzērusi nepakautrējos vienam puisim pajautāt kādēļ viņš apprecējās (šāds jautājums radās, jo viņš regulāri, pat sievai klāt esot, piecirta citām meitenēm, un vispār nelikās necik saskanīgais pāris), uz ko viņš atbildēja - "tad kad mēs precējāmies viņa bija 7. mēnesī, tāpēc apprecējos."

Varbūt kādam, tas šķiet skaisti (un noteikti arī ir), bet augstāk minēto gadījumu dēļ, es nekad neprecētos esot stāvoklī.
22.04.2016 21:55 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
sharise - izlasot tos tavus pieminētos gadījumus, saprotams, ka tiešām kāzas ir tikai bērnu dēļ, bet, manuprāt, tur ar attiecībām vispār viss ir grīste. Ne jau kāzas tie vīrieši negribēja. Nelaimīgi, jo netīšām zaļiķeļi un tagad jāuzņemas atbildība, nevis tikai iespraudi, pakratīji, aizgāji.
Mīlošās attiecībās, manuprāt, šādas situācijas neveidojas.
22.04.2016 22:02 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Kad uzzinājām par bēbi, tad draugam izskanēja tāda doma, ka varbūt varētu visu sakārtot ātrāk nekā bijām plānojuši, bet nu ne tāpēc, ka vot bēbis pieteicās, davai tagad precēšu, savādāk nē. Izrunājāmies, izstāstīju kāpēc to tik ļoti negribu un viss paliek tā, kā bijām plānojuši pirms bērniņa. Man kāzas gribās ballīti. Pašlaik no manis nekāda ballētāja nav - regulārs miegainums, nogurums, slikta dūša no dažādiem aromātiem, bieža skraidīšana uz wc. Maz ir tādu dienu, kad jūtos tiešām enerģiska. Bet apprecēties tikai tāpēc, ka tā ir pareizi - es arī negribu. Agrāk arī gribēju vispirms kāzas un tad bēbi, bet pašreizējā situācijā es nejūtos ne par kripatiņu sliktāka vai mazāk mīlēta, kas ir pats svarīgākais :)
22.04.2016 22:10 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
visi apkārtējie jau padomātu, ka precamies tikai bērna dēļ..

Tām, kas atteiktos precēties, jo stāvoklī - OK, jūs precētos pēc tam. Bet tas taču nemaina faktu - bērns jau ir! Tātad kāzas ir tāpēc, ka ir bērns vai citiem pat 2 vai vairāk bērni. Tas ir tieši tāds pats "negods" kā stāvoklī.
22.04.2016 22:33 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Mans radinieks savu sievieti appreceja pec kkadu 8gadu kopa busanas jo vina ta velejas esot stavokli pirms piedzims mazais. Viss ok. Nekada vaina. Neko siktu tur neredzu.
22.04.2016 22:38 |
 
Reitings 61
Reģ: 21.03.2016
Ja neesi stāvoklī un precēties stāvoklī negribi un kāzas vēl nav plānā, tad izsargājies rūpīgāk nākotnē.
22.04.2016 22:50 |
 
Reitings 61
Reģ: 21.03.2016
Smieklīgi ir tas, ka apprecoties mīlestības dēļ, tāpat domās, ka bēbis zem sirds "jo mūsdienās precas tikai racionālu apsverumu dēļ", kopā dzīvošanas kults dara savu. Tāpēc 0 domas, ko citi domās.
22.04.2016 23:03 |
 
Reitings 421
Reģ: 29.01.2009
Zinu, ka pati gribētu bērnu tikai tad, kad būtu pilnīgi droša par attiecībām. Tas ietver arī kāzas, vismaz šobrīd tā domāju. Noteikti negribētu, lai mani prec/ir ar mani kopā tikai bērna dēļ. Kāda jēga turēt sev blakus vīrieti, kurš tevi nemīl. Mocības abiem, un piedevām arī bērnam.
22.04.2016 23:16 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
:-D Ja ar cilvēku esi kopā vairākus gadus, mīlat viens otru, tad laulības ir tikai nākamais dabiskais solis... un nav nekādas nozīmes vai bērnu gaidi vai esi jau sagaidījusi. Mēs ar vīru izlēmām negaidīt, kad mazais piedzims, kāzas bija brīnišķīgas (l)
23.04.2016 00:07 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Īsti nesaprotu to, ka organizē kāzas, kad līgava stāvoklī. Grūtniecība tomēr saistīta ar iespējamām dažādām komplikācijām, sliktu pašsajūtu utt., nekad jau īsti nevar zināt kā jutīsies kāzu dienā.
23.04.2016 09:49 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
nesaprotu, kāpēc tādi aizspiedumi par kāzām stāvoklī?
Esmu bijusi kāzās kur grūtniece ar lielu punci 7-8.mēnesī, un dzēra šampi, un dejoja un visi bija laimīgi, un bija atrakcija kur viesi lika likmes, vai būs puisītis vai meitenīte, un beigās pāris visiem radiem un draugiem paziņoja, kas tad būs..
Mana mamma arī precējās ar mazu vēderiņu, kādā 6. mēnesī kad bija stāvoklī ar mani, un kas tur drausmīgs.. kāzas ir kāzas, vienalga grūtniece vai ne-grūtniece. tas ir kas īpašs
23.04.2016 20:34 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Un jā gan šis pirmais pāris, gan mani vecāki ir vēl joprojām kopā. Lai gan abi apprecējās neilgi esot kopā, 2-3 gadus. Tā kā ne jau vienmēr precās bērna dēļ, citreiz tas tikai ir pamudinājums.
23.04.2016 20:38 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Bet vai nav vienalga ko citi domas? Vienmēr taču kāds kaut ko domas! Nekad jau nebūs ta ka visiem patiksi. Dažkārt ari ja precas neesot stāvokli esmu dzirdējusi runas -ka meitene jau piespieda to nabagu precēties. Cilvēki runas vienmēr.
23.04.2016 20:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vienīgais mīnuss kāzām stāvoklī ir tas, ka līgavai varētu būt papildus stress, kas nav vēlams topošajām māmiņām..

Citādi.. kāzas ir skaists notikums un Tev nav jāņem galvā cilvēki, kurus jo īpaši satrauc precību iemesli (l)
23.04.2016 21:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits