Mana darba priekšrocības un trūkumi

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Aicinu padiskutēt par sava darba priekšrocībām un trūkumiem. Vai jūs strādājat savā darbā tikai tāpēc, ka tur kaut ko maksā un nav vēlmes vai nav iespējas atrast kaut ko sev tīkamāku? Vai tomēr saskatāt savā darba vietā dažādas papildus priekšrocības, plusus, kas jūs notur tieši šajā darbā un kāpēc nemeklējat citu?
Amatu vai nodarbošanos minēt nav obligāti.
22.04.2016 11:45 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Priekšrocības - izaugsme, laba alga, cieņa; trūkumi - pārslodze.
23.04.2016 01:39 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
+ Ir iespēja pašai plānot savu darba laiku, ņemt brīvas dienas, garus pusdienas pārtraukumus
+ Daļu darba var paveikt arī no mājām
+ Alga
+ Veselības apdrošināšana
+ Prēmijas divreiz gadā


- Tad, kad ir daudz darba, tad ir daudz darba un nav svarīgi nedz tas, cik rāda pulkstenis, nedz tas, kāda nedēļas diena, darbs jāpadara
- Ekscentrisks, diezgan neprognozējams priekšnieks
- Darbs stresa pilns, daudz dažādu problēmu

Agrāk man šis darbs diezgan labi patika, tagad esmu tā kā drusku izdegusi, tāpēc arī esmu uzrakstījusi atlūgumu un šīs ir manas pēdējās nedēļas šajā darbā.
23.04.2016 07:11 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
+ Stabila alga, visas sociālās garantijas.
+ Atvaļinājumu pārsvarā var ņemt, kad vajag un cik garu vajag, kaut 2 mēnešus pēc kārtas, ja iekrāts. Ir vēl dažas papildus atvaļinājuma dienas, atkarīgas no nostrādātajiem gadiem;
+ Slimības lapas arī var ņemt, parasti neko nesaka, bet tomēr ir bijuši gadījumi, kad liek slimības lapas laikā iet uz darbu.

gan +, gan- ir tāds, ka darbs nav tikai uz vietas ofisā, bet arī jābrauc uz citām vietām, vasarā ir forši visu laiku neatrasties telpās, bet ziemā tas ir nepatīkami, ka kaut kur jābrauc, jāiet.

- Stress, kurš gan nav visu laiku. Mierīgi periodi mijas ar tādiem, kad bez nervu zālēm nevaru.
- Nav nekāda atbalsta no vadības profesionālajā jomā, ar visu jātiek pašiem galā, ja iesi pēc padoma pie šefiem, visdrīzāk dabūsi norādījumus, ko esi nepareizi darījusi nekā kaut kādu padomu, tāpat gadās, ka priekšniecība pasaka kaut ko pilnīgi aplamu, jo pašiem nav zināšanas tai jomā.
- Pārslodze. Vai nu strādā savā brīvajā laikā, vai nu visu sasteidz, riskējot ielaist kļūdas un šo to padarot pavirši.

Ir apdrošināšana, ko citi uzsver kā plusu, bet man personīgi to nevajag un labāk patiktos, ka to naudu izmaksātu man uz konta.
23.04.2016 09:02 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
strādāju no mājām frīlansā
plusi:
plānoju laiku un termiņus kā man pašai ērtāk
daru to, kas padodas un patīk

mīnusi:
darbs tikai pie datora
vienmuļš darbs, nav attīstības
ledusskapis pārāk tuvu
karstajos periodos klienti mēdz aizmirst, ka tev ir arī dzīve
tukšie mēneši, kad nojūgties var aiz bailēm, ka nu viss, nauda vairs nekad nenāks
nav sociālo garantiju
trūkst komunikācijas (tāpēc man vēl ir divi citi darbi)
23.04.2016 09:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits