Mana darba priekšrocības un trūkumi

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Aicinu padiskutēt par sava darba priekšrocībām un trūkumiem. Vai jūs strādājat savā darbā tikai tāpēc, ka tur kaut ko maksā un nav vēlmes vai nav iespējas atrast kaut ko sev tīkamāku? Vai tomēr saskatāt savā darba vietā dažādas papildus priekšrocības, plusus, kas jūs notur tieši šajā darbā un kāpēc nemeklējat citu?
Amatu vai nodarbošanos minēt nav obligāti.
22.04.2016 11:45 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Kāda jēga sai diskusijai ja netiek pierakstits par ko strādā? Tā es visko varu izdomāt :-D:-D:-D
22.04.2016 15:53 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Tagad esmu bērna kopšanas atvaļinājumā, bet varu tāpat padalīties. Strādāju skaistumkopšanas salonā. Plusi - visas procedūras, frizieris, sporta nod. vai nu par brīvu vai par simbolisku summiņu.
Relaksējoša vide un lielisks kolektīvs. Nav smags darbs.
Mīnusi - maza alga (bet te pie vainas bija mana pat nepilnā pusslodze). + tiesa gan tikai reizi vai divas, bet ir pagadījušies kašķīgi klienti.
22.04.2016 16:07 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Pie plusiem:
1. Apmaksāts ikgadējs 8 nedēļu atvaļinājums.
2. 6 h darba diena.
3. Darba dienās tieku pa savām vajadzībām (banka, ārsts utt).
Mīnusi :
1. Alga maza.
2. Negludas attiecības ar tiešo kolēģi.
3. Baumas kā jau sieviešu kolektīvā.
4. Nav iespējams veltīt pietiekamu laiku individuālam darbam ar bērnu (pāk liels bērnu skaits).
22.04.2016 16:20 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
tuvu mājām, grafiks labs, bet alga varēja būt labāka, bet ir visādi bonusi. Citreiz arī jāceļas ļoti agri, bet labi,ka ne katru dienu
22.04.2016 16:21 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kāda jēga sai diskusijai ja netiek pierakstits par ko strādā? Tā es visko varu izdomāt :-D:-D:-D


Un kāda jēga virtuālā forumā kaut ko izdomāt? Neviena jau neraksta, ka viņai alga piecciparu skaitļos, lai būtu mazticams. Turklāt zinot, cik te stalkeru sēž, diez vai kāda vispār gribēs atklāties. Tā jau atrok, kur nu vēl ar visu info
22.04.2016 16:22 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
kolektīvs arī ne visai patīk
22.04.2016 16:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Un pats galvenais + - man nav jāstrādā ar klientiem :D Ok, attālināti (e-pastā, Skype, retu reizi pa telefonu), bet ne jau tieši. Un varu izvēlēties, ar ko strādāt, ar ko nē.
22.04.2016 16:25 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
tb* pārāk liels skaits
22.04.2016 16:25 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Šarlote, nu..viens no maniem plusiem Tev drīzāk ir pie mīnusiem, bet ko var zināt, ko var zināt

meksikanka, strādāšanu no mājām pie mīnusiem pieskaitīju vien tādēļ, ka reizēm trūkst komunikācijas, ko arī tu mini, visādi citādi tam ir daudz plusu - ietaupās nauda un laiks, ko citi pavada ceļā uz un no darba, utt :) to komunikācijas trūkumu jau var atrisināt itin viegli, vajag tikai gribēt, kas laikam arī ir mana lielākā problēma :D jo vairāk strādāju no mājām, jo vairāk izjūtu, ka mājas ir mana pils un neko citu nevajag :D
22.04.2016 16:33 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Baumas kā jau sieviešu kolektīvā


Nesaprotu, kāpēc tik daudzi uzskata, ka baumas un indīgs sieviešu kolektīvs ir norma (t) Esmu strādājusi 3 dažādās vietās ar lielu sieviešu īpatsvaru (ja ne visas) un neviens nebija tāds...
22.04.2016 16:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Lūk, man tieši otrādi :) Agrāk, studējot un strādājot vienlaicīgi, gribēju tikai vienu - gulēt. Vispār gandrīz nekur nebiju gājusi. Tagad šo 3 gadu laikā, kopš strādāju no mājām, mana vēlme būt sabiedrībā ir trīskāršojusies - eju visur un neatsaku gandrīz nevienam piedāvājumam. Un ar šausmām domāju, ka agrāk man vispār dzīves nebija :D
22.04.2016 16:36 |
 
Reitings 97
Reģ: 24.03.2016
Jo tā ir.. esmu strādājusi divās vietās savā sfērā. Mūždien kāda ko pasaka par citu. Viņai tur draugs uz pusi jaunāks, šito krāpj, šitā šķirās. Tā trešā "mīl" iedzert!
Kad gāju prom no pirmās darba vietas, man tā arī pajautāja, vai eju prom dēļ savas grūtniecības, jo kāda esot redzējusi mani interesantā izskatā - platā džemperī ... es nebiju stāvoklī, man nav bērna.
Tas, ka, iespējams, liekas, ka manā kolektīvā tā nenotiek, tu taču nevari zināt, jo , piemēram, es neredzu diendienā citus kolēģus, jo esmu savā grupā. Un ja iestādē ir 11 grupas. Tad izrēķini katrā grupā 3 sievietes, tad plus dārznieces un vadība un apkopēja. Vēl pavāres! Un tādas skolotājas kā sporta, mūzikas, psiholoģe, soc. pedagoģe, krievu logopēde un vēl.
22.04.2016 16:50 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
+ofiss, atmosfēra laba
+var saskaņot laikus, ja vajag kur aizbraukt
+ņem vērā viedokli, varu ietekmēt procesus, strādat neatkarīgi
+darbs ir dažāds, radošs, nav garlaicīgi
+nelieli bonusi, pārsteigumi par labi padarītu darbu
+lieliski klienti

-alga varētu būt augstāka... bet alga vienmēr varētu būt augstāka :-D
-maz ārpus ofisa tusiņu, jo pārāk dažādi esam
-daudz jārēķina tāmes
-nav veselības apdrošināšanas
22.04.2016 17:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Plusi

nakts mainas, man patik
iepazisanas ar daudz interesantiem cilvekiem, loti dazadiem
daudz brivdienu
jedziga alga
brivpusdienss, jeb ed cik gribi, kafijo cik gribi
darba laika it iapsi diena var lasit vai neta sedet.
nav fiziski smags


minusi

svetki nereti vienos darba tusinos
barmenis ir klientam brivas ausis, ko tik nestasta un nesudzas
bijis ka jasauc apsardze
22.04.2016 17:09 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Strādāju frīlansā.
Plusi:
+ esmu pati sev priekšniece, organizēju darbu kā gribu
+ varu strādāt no mājām un izskatīties kā gribu
+ varu paņemt atvaļinājumu/brīvu dienu/pusdienu pārtraukumu, kad vien ienāk prātā
+ nav tizlu kolēģu/klientu
+ pati nosaku, cik stundas strādāju, attiecīgi arī - cik nopelnu
+ salīdzinoši labs atalgojums

Mīnusi:
- izolētība, reizēm dienām ilgi nesanāk ne ar vienu parunāt
- vajadzīgas ļoti labas spējas organizēt un motivēt sevi darbam
- nav sociālo garantiju (apdrošināšana, pabalsti etc.)
- nav 100% garantijas, ka darbs vienmēr būs tik daudz, cik konkrētajā brīdī gribas/vajag
- šobrīd uzskatu, ka atalgojuma līmenī griesti ir sasniegti, ļoti jādomā, kā tālāk attīstītos, lai pelnītu vēl vairāk

Kopumā lielākais pluss ir brīvība, lielākais mīnuss - trūkst stabilitātes.
22.04.2016 17:28 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Plusi:
- 15 min no mājām ar mašīnu (priekš manis tas ir tuvu);
- sociālās garantijas pilnā apmērā;
- saistība ar iegūto izglītību (reizē gan pluss, gan mīnuss, jo īsti nejūtu, ka profesija ir "mana");
- darbs kaulus nelauž;
- kolosāli kolēģi;
- stablitāte;
- glīta darba vide;
- apmācību/ kursu iespējas;
- atvaļinājums garāks nekā standarta 4 nedēļas;
- atsaucīga priekšniecība - nepieciešamības gadījumā iespējams sarunāt gan ārstu vizītes, gan kādu brīvu stundu.

Mīnusi:
- standarta darba laiks no 8-17 mani padara traku;
- darbs vienmuļš, daudz jāstrādā pie datora;
- trūkst radošuma/spontanitātes/piedzīvojumu, respektīvi, reizēm jūtu, ka daru bezjēdzīgu darbu;
- algas ziņā konkrētajā vietā izaugt vairs nevaru - nav īsti dēļ kā censties augt un jūtu, ka pamazām tur "iesūnošu".
22.04.2016 17:37 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Mīnusi

1) Maza alga
2) Neparocīgs darba laiks
3) Tāls ceļš uz darbu
4) Reizēm kad pasām brīvdiena bet tikuntā pazvana priekšniecība un atsauc kādu aizvietot un atteikumu nepieņem ja vien nav ļoti attaisnojošs iemesls
5) vispār nekādi bonusi (apdrošināšanas, apamskāts mob utt)

Plusi

1) Superīga kolēģe - ideāli jo seksu grib katru otro darbadienu un patīk sniegt orālo par ko esu sajūsmā, un pats galvenais ka abi esam precēti un tas ir mūsu mazais noslēpums - esam vienādaš pozīcijās
22.04.2016 19:06 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Mīnusi:
1) Darbs nepārtraukti intensīvs
2) Bieži jāpaliek ilgāk vakaros (bez virsstundu apmaksas)
3) Nepārtraukts darbs ar datoru

Plusi:
1) Alga visa oficiāli
2) Apmaksāts mobilais tel.
3) Veselības apdrošināšana

Strādāju biroja darbu ražošanas uzņēmumā.
22.04.2016 19:30 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
Straadaaju kaa ofisa menedzere mazaa ainavu (?) uznjeemumaa:

Plusi:
* stabils darba laiks 8-4
* labs atalgojums
* varu dabuut briivu dienu/tikt aatraak prom no darba, ja tas ir nepiecieshams
* man ir pieskjirta uznjeemuma krediit karte, lidiz ar to, ja izbeidzas auglji/kafija utt, varu aizbraukt liidz veikalam un iegaadaaties nepiecieshamo

Minusi:
* Atrodas otraa pilseetas galaa, liida sr to paiet diezgan daudz laika celjaa
* Ja bosi neierodas ofisaa, sanaak ka pat vairaakas dienas no vietas varu seedeet un gaidiit, kad pienaaks darba dienas beigas
* Boss var buut diezgan neviiziigs, ienaakt manaa ofisaa un visu pa gaisu izmeetaat un visu manu kaartiibu izjaukt
23.04.2016 00:17 |
 
Reitings 258
Reģ: 03.07.2012
Plusi: loti laba alga
Jauks kolektīvs
Pasākumi darbiniekiem
Bezmaksas pusdienas
Stradaju pusslodzi
Prestižs amats (CV to novērtēs)
Lieliska iespēja kāpt pa karjeras kāpnēm šajā uzņēmuma
Mīnusi: nav apdrošināšanas
Stresains darbs mēdz būt
Pārāk biezi komandejumi
Tev jabut izcilam darba pienākumus veicot
Tas ari viss.

Bet vispār es nevaru izvēlēties starp - labs darbs, laba alga, karjeras kāpnes, vai iet prom, ņemt darbu mājas ar mazu algu, bet veltīt laiku ģimenei
23.04.2016 01:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!