Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mana darba priekšrocības un trūkumi

 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Aicinu padiskutēt par sava darba priekšrocībām un trūkumiem. Vai jūs strādājat savā darbā tikai tāpēc, ka tur kaut ko maksā un nav vēlmes vai nav iespējas atrast kaut ko sev tīkamāku? Vai tomēr saskatāt savā darba vietā dažādas papildus priekšrocības, plusus, kas jūs notur tieši šajā darbā un kāpēc nemeklējat citu?
Amatu vai nodarbošanos minēt nav obligāti.
22.04.2016 11:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Plusi: patīk darbs
Mīnusi: pamaz darba stundu (attiecīgi, pamaza alga)
Plāns: iemācīties darīt vēl kaut ko, ko var apvienot ar esošo darbu
22.04.2016 11:50 |
 
Reitings 177
Reģ: 28.10.2015
Galvenais pluss ir samērā laba, oficiāla alga + dažādi mazie labumiņi, diezgan saprotoša priekšniece un foršs kolēģis. Pēc pārbaudes laika būs apdrošināšana, kas arī ir pluss.

Galvenais mīnus - strikts darba laiks, pusdienu pārtraukums 30 min, kas liek pusdienot darba vietā, pie kā neesmu pieradusi. Kā arī tumšas, īsti nevēdināmas telpas. Ir cilvēki, kas mēģina vērpt intrigas, bet es neklausos un neņemu vērā.

Šis man būs pārbaudījums, jo darbs samērā atbildīgs, lieliska sevis pilnveidošana, izaicināšana.
Mainīt neplānoju, būtu labi vismaz 1-2 gadus te nostrādāt.
22.04.2016 11:53 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Plusi: Laba alga ar visām sociālajām garantijām. Forši kolēģi, daudz kopīgu pasākumu, darbs pašā Rīgas centrā ar iespēju aut novietot bez maksas.
Mīnusi: Daudz darba (liekas ka darba apjoms nekad nesamazinās, lai cik cītīgi strādātu), stresains darbs, dažreiz priekšniecība krīt uz nerviem, saskare ar dažādiem interesantiem klientiem.

Bet prom netaisos iet, nedomāju ka tagad atrastu kādu labāku darba vietu.
22.04.2016 12:45 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Plusi - laba un stabila alga. Mīnusi - vienmuļš, garlaicīgs darbs. Reizēm pat ja nekas nav jādara, stundas tik un tā jāatsēž. Prom neiešu, jo alga atsver visas nebūšanas.
22.04.2016 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Plusi: var kavēt/tikt ātrāk/dabūt brīvu dienu. Maza atbildība, mazs darba apjoms.

Mīnusi: maza alga, neforša darba atrašanās vieta (tumsā man vispār bail), un sapratu, darba sfēra īsti nav man interesējoša. Garlaicīgi.

Meklēju jau citu, bet kaut kā slikti sanāk (s)
22.04.2016 12:50 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Atbildēšu arī pati. :-)
Priekšrocības:
1) Var labi nopelnīt pat strādājot nepilnu laiku, bet, strādājot vairāk, nav peļņas ierobežojumu - sky is the limit.
2) Nav noteikts darba laiks, gribu - guļu līdz 12, gribu - eju pusdienās uz 3 stundām.
3) Foršs kolektīvs, draudzīgi kolēģi, nav nekādu intrigu.
4) Darbs ir salīdzinoši interesants. Nav monotons, visu laiku kaut kas jauns.
5) Nav jāstrādā ar idiotiem un kaut kādiem nelabvēlīgajiem cilvēkiem kā piem. pārdevējiem vai ārstiem - man nav jāsaskaras ar bomžiem, dzērājiem, utt., pārsvarā visi cilvēki, ar kuriem strādāju ikdienā, ir veiksmīgi, dzīvē daudz sasnieguši.
6) Visu laiku var iemācīties, uzzināt ko jaunu, interesantu.
7) Darbs nav nepatīkams un nav fiziski smags.
8) Diezgan daudz ko varu ietekmēt, piemēram, ietekmēt, kādus ārpakalpojuma sniedzējus izvēlēties, ko pirkt, ko nepirkt, ko uzlabot.

Trūkumi:
1) Kad ir daudz darba un dedlaini, jāstrādā arī pa nakti un bez brīvdienām
2) Ja runā par fizisko vietu, tad nav kur novietot mašīnu. Dažreiz pat par maksu nav kur nolikt, bez maksas nemaz nerunājot.
3) Nav dažādu bonusu kā apmaksāts telefons, apdrošināšana utt.
4) Visu laiku jābūt lieliskā formā - labi jāizskatās, jāsmaida, ļoti jāpiedomā, ko teikt, jābūt korektai. Nevaru atļauties atnākt uz darbu nemazgātiem matiem un kedās kā tas ir, piemēram, laborantiem, programmētājiem.
22.04.2016 12:54 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Plusi: brīvais režīms, daudz brīva laika (šis arī pie mīnusiem), ņemot vērā, ka darba nav daudz, normāla alga, laba atrašanās vieta, labi darba apstākļi, forši kolēģi, foršs priekšnieks, nav problēmu dabūt brīvu dienu, varu darba laikā nodarboties ar savām lietām, kad pienākumi izdarīti. Interesanti ir tad, kad kaut kas notiek, kaut kas jāorganizē. Stabils. Nav stresa.

Mīnusi: sapratu, ka man tomēr nepatīk papīru darbs; ikdienā diezgan garlaicīgi. Ja sākumā, kamēr vēl studēju maģistrantūrā, šķita ideāli, ka varu forši izmācīties pa dienu un nebija jātērē brīvais laiks vakaros un naktīs :D, tad tagad nē.

Domāju uzsākt jaunas mācības sevi interesējošajā sfērā, paralēli šim un pēc tam tad uz citu. Pagaidām jaunu darbu nemeklēju, jo lojalitātes dēļ domāju nostrādāt vēl gadu un pāris mēnešus (darbs uz noteiktu laiku, un pēc tam 99% arī varētu turpināt vēl uz tādu pašu laiku, bet gribu citu).
22.04.2016 12:59 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Plusi: foršs ofiss ar visiem standarta labumiem (kafija, tēja, augļi) un ar ideālu atrašanās vietu (vismaz man :D ), veselības apdrošināšana, apmaksā privāto telefonu, superīgi kolēģi, daudz pasākumu, var sarunāt iet prom ātrāk vai nākt vēlāk, ja kaut kas paredzēts un darbi ir apdarīti, ir iespējas mācīties un darīt daudz ko jaunu.

Mīnusi: ne gluži mīnus, bet alga vienmēr varētu būt lielāka (bet to tieši šobrīd pārskata), tieši darba ziņā joprojām ir arī diezgan manuālu un ne pārāk interesantu procesu paralēli darba interesantajai daļai, ne vienmēr komunikācija ar citiem departamentiem ir tik veiksmīga kā gribētos.
22.04.2016 13:04 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
man patiik, ka varu pati plaanot savu laiku. Protams, ir kaadi termini, bet pa lielam varu guleet liidz pudienalaikam un straadaat pa nakti, ja gribu. Varu veikt darbu no maajaam.
Nepatiik,ka, kad ir kaadi lielie projekti, kaa shobriid, straadaaju katru dienu arii briivdienaas, jo reaali savaadaak nevar ieklauties terminjos.
nepatiik komandeejumi, reizi meenesii varbuut buutu ok, bet sanaak katru nedeelu vismaz uz divaam dienaam kkur braukt un bezjedzigi, to pashu vareetu noskaidrot un izdariit maajaas seezhot.
alga patiik :D kolektiivs gan ne visai. vispaar darbs kaa taads apmierina, juutos noderiiga.
22.04.2016 13:15 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Plusi :
-patīk darbs!
-neeeenormāli forša vadība un kolēģi
-laba alga, bonusi, papildus labumi, forša lokācija
-elastīgs darba laiks, papildus brīvdienas, darbs no mājām, ja nepieciešams
-superīgi darba pasākumi daudzas reizes gadā gan LV, gan Baltijas līmenī
-komandējumi, apmācības, kursi
-dinamisks, interesants un izzinošs ikdienas darbs, saskarsme ar visdažādākajiem cilvēkiem un ofisiem pasaulē. daudz iespēju visdažādako kontaktu dibināšanai
-lēmumu pieņemšanas brīvība
-iespēja iesaistīties papildus projektos, kas nav tieši saistīti ar tiešajiem pienākumiem

Mīnuss : ikdienas rutīna šobrīd, gribas challenge, bet saprotu, ka man te ir pārak labi, lai mainītu kaut ko tikai mainīšanas pēc. Arī tas, ka man īsti nav, kur augt šobrīd, jo virs manis ir tikai boss, bet to atsver tas, ka kompānija ļoti ātri aug un you never know, kas var notikt nākotnē, kā arī man ir 2 papildus pienākumi, kas ir mākslinieciskajai dvēselei tuvi un ko ar prieku uzņemos :)
22.04.2016 13:19 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Plusi: ļoti atsaucīga un forša vadība, daudz pasākumu, izbraucienu, iespēja paņemt jebkuru brīvu dienu, vai nostrādāt tikai pusi dienas, darba laikā var nodoties savām interesēm, ja darbi ir padarīti, nepārtraukti mācos ko jaunu, darbs nav vienmuļš - ir gan komunikācija ar citiem, gan darbs vienatnē, viss ir tā forši sabalansēts, darba nekad nav tik daudz, lai tas būtu jāņem uz mājām, visu var paspēt izdarīt darba laikā. Ā, vēl mums ir garš pusdienlaiks, kas man patīk - 1h. Tas nozīmē, ka nav jāpusdieno darbā, bet mierīgi var kaut kur izbraukt.
Mīnuss: darbs atrodas citā pilsētā. Bet tas atkal ir arī kā pluss, jo manā pilsētā es nevarētu strādāt savā jomā par tādu algu, pat atskaitot ceļa izdevumus.

Gan jau vēl ir kāds pluss, kas pašlaik nenāk prātā, bet varu teikt vienu, ka lielākā daļa plusu ir pateicoties vadībai, kas ir tiešām atsaucīga, līdz ar to, darbs nav saspringts, visu var sarunāt un paspēt izdarīt.
22.04.2016 13:23 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Plusi:
*iespēja apvienot ar studijām;
*interesējoša un attīstoša darba sfēra;
*sakarīga vadība un kolēģi;
*nav tik strikts ierašanās laiks, ja nokavēju 15 min, tad nekādas morāles netiek lasītas;
*normāla, konkurētspējīga alga;
*komforts - ir silti, fiziski nav jāstrādā.

Mīnusi:
*darbs brīvdienās;
*nenormēts darbalaiks vakaros;
*darba zvani gan brīvdienās, gan vakaros, gan agri no rītiem - respektīvi ārpus darba laika;
*darbs pie datora, redze no tā cieš;
*nav iespējas normāli paēst pusdienas;
*reizēm nav kur novietot auto, bet ar sabiedrisko atbraukt nu ir ļoti laikietilpīgi un sarežģīti.

Kopumā - darbu mainīt netaisos, bet laikam otru darbu es meklētu citā sfērā.
22.04.2016 13:32 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
sāk interesēt arī kas jums tās par profesijām...:-D

+nav rutīna, visu laiku kaut kas jauns
+brīvs darba laiks, strādāju kad gribu
+var satikt daudz interesantus cilvēkus un iegūt noderīgus kontus
+produkcija par brīvu ;D
+izklaides pasākumu/semināru apmeklēšana bez maksas
+varu pati regulē algu attiecīgi padarītajam darbam

-par spīti visam interesantajam - darbs apnicis, jo nav mans lauciņš
-daudz jālieto krievu valoda, kas dažreiz traucē kvalitatīvi pildīt darbu
22.04.2016 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
*kontaktus

un darbu plānoju mainīt cik drīz vien iespējams
22.04.2016 14:07 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Plusi:
- ļoti patīk darbs!
- laba alga;
- ļoti labs priekšnieks;
- darbs no mājām (šo varētu pieskaitīt arī pie mīnusiem, citus nevaru iedomāties)
22.04.2016 14:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Plusi:

* Brīvs darba grafiks, plānoju savu laiku kā vēlos. Gribu - sāku tikai 10, gribu - pusdienlaikā. Protams, it kā skaitās standarta darba laiks no 9.00 līdz 17.00, bet tas nav svarīgi
* Strādāju no mājām
* Darba bonusiņi dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, vārda dienā
* Pasākumi gan LV, gan Baltijas valstīs
* Laicīgi izmaksāta alga
* Varu apvienot ar otro darbu
* Dievinu to, ko daru + strādāju savā profesijā
* Atvaļiņājumu varu dabūt jebkurā brīdī un kaut vai uz vienu dienu vai uzreiz mēnesi, iepriekš saskaņojot ar otro kolēģi

Mīnusi:
* Trūkst komunikācijas
* Nenormēts darba laiks - principā katru dienu +/- 8-12 h, t.sk. brīvdienās un svētku dienās, dažreiz vēlu vakaros/naktī
22.04.2016 14:28 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
meksikanka, man tāda sajūta, it kā mēs strādātu vienā un tajā pašā darba vietā :D parakstos zem katra plusa un mīnusa :)
22.04.2016 14:37 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Šarlote, nu..viens no maniem plusiem Tev drīzāk ir pie mīnusiem, bet ko var zināt, ko var zināt :D
22.04.2016 15:40 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
+ alga
+ grafiks
+ 5 nedéljas atvaljinájuma
+ 5 min no májám

- nedaudz apnicis darbs, kurá maz jádomá :D
22.04.2016 15:45 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Plusi : Avanss un alga laicīgi;
Sociālās garantijas,viss oficiāli,apdrošināšna,prēmijas, citi bonusi.

Mīnusi : Darbs kā tāds nevisai. Esmu radošs cilvēks,bet daru tehniskas lietas (IT nozare) .
Un lietvedība uzņēmumā kā papildus prof.
Galīgi neinterisanti.
22.04.2016 15:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits