Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā vīrieši izrāda jūtas?

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Es ar savējo esmu kopā nu jau gandrīz gadu. Es jūtu, ka nav kaut kas kārtībā, jo puisis vispār neizrāda savas jūtas. Pie tam vēl pateica man, ka es pārāk daudz uzmācos ar bučām. Neesam no tiem pāriem, kuri staigā rociņās vai publiskajā vidē bučojās un apķerās. Kādreiz, kad gulējām kopā mani apķēra, bet tagad tā vairāk nenotiek. Pats aizbildinās, ka sāp plecs.
Piemēram, atnāk mājās no nakts maiņas un es guļu, pabaksta tikai pa kāju un saka lai ceļos beidzot. ne bučas, nekā.
Man vispār neizrāda nekādu uzmanību, tikai apspriežam aktuālākās lietas un tas arī viss.
Bet tai pat laikā ir visādi sīkumi - jakas aizdošana, kad man auksti, kaut ko nopērk, kad palūdzu, kaut vai cigaretes, iepazīstināja ar saviem vecākiem un draugiem.
Nezinu. Vai ir kāds veids kā pārbaudīt, ka neesmu viņam vienaldzīga? Runāt par jūtām un attiecībām nevēlos, jo labi zinu, ka viņam tas nepatīk. Varbūt viņš vienkārši ir cilvēks, kam nepatīk izrādīt jūtas? Nav ne jausmas. Ja pat tā, tad kā pārbaudīt, ka viņam ir jūtas?
15.04.2016 19:23 |
 
Reitings 131
Reģ: 16.12.2014
Kaut kadas siltas jutas jau butu jaizrada, zhel, ka ta. :-(
15.04.2016 19:30 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
piedzirdi. tad visi ir mīļi. ja pat tad nekā, nu tad kaut kas nav riktīgi :-D
15.04.2016 19:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu, ja fiziski neizrāda jūtas, tad tam vismaz būtu jābūt vārdiski.

Ir ne mazums cilvēku, kuriem nepatīk fiziska mīlināšanās ikdienā. Tas nebūtu tas trakākais... Traki ir tad, ja jums šajā sakarā nesakrīt un pat parunāt par to nespējat.
15.04.2016 19:47 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Tā tas vienmēr ir bijis, arī attiecību sākumā?
15.04.2016 19:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai ir kāds veids kā pārbaudīt, ka neesmu viņam vienaldzīga?
Tavas sajūtas jau pasaka priekšā.. Sadzīviskie notikumi, ikdiena jau arī ir sava veida pārbaudījums, tikai, diemžēl, Tu šīs rūpes no vīrieša puses nesajūti.
16.04.2016 10:54 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Runaa ar vinju. Nu un,ka vinjam nepatiik, tev arii varbuut nepatiik,ka tevi baksta no riitiem ,lai celies. Ja nerunaasi, nekas nemainiisies.
16.04.2016 10:58 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Man ir ļoti līdzīgi. Mans vīrietis arī ir emocionāli auksts. Sabiedriskās vietās mīļuma izpausmes ir tabu. Bučas utt. satiekoties, atvadoties arī dod nelabprāt. Ja dzirdētu kādu komplimentu no viņa puses, laikam paliktu mēma no brīnumiem.
Bet tajā pat laikā regulāri ir tādi momenti, kad jūtu, ka viņam ir kādas jūtas un viņam nav vienalga. Piemēram, reiz atradu savā somā našķus - bija man nemanot ielicis. Dažreiz, kad kaut ko virtuvē daru, pienāk no aizmugures klāt un apķer. Jūtu, ka ieklausās manī, kad runāju par lietām, kuras mani neapmierina vai nepatīk. Cenšas tomēr izdabāt.
Bet nu viegli nav ar tādu vīrieti.
Šeit gan būtu jāsaprot, vai vīrietis vienkārši tāds ir pēc savas dabas vai tomēr tas ir kaut kas cits - nav jūtu... Es laikam mēģinātu uzmanīgi, mierīgi aprunāties.
18.04.2016 11:35 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Es uzskatu, ka katrs vienkārši ir atšķirīgs. Ja manējais ir mīļuma iemiesojums un pēc 3 gadu kopā būšanas vēl aizvien gandrīz katru dienu saka, ka mīl mani.. tad zinu pāri, kur vīrietis vispār gandrīz nekādu mīļumu un jūtas baigās neizrāda.. bet ir precējušies, kopā dzīvo, baigi nekašķējas un viss ok. Viņš tāds cilvēks un viss.
18.04.2016 11:40 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Ja tik biezi saka toa vardus,tam sak zust jega (t) Tad tas ir ka sinonims "Milja,atnes man alu"
18.04.2016 11:43 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Elmo, varbūt, bet ne mūsu gadījumā. :D Varbūt ir tik biežas šādu vārdu teikšanas, jo, lai gan kopā dzīvojam, ļoti bieži esam šķirti un uz ilgu laiku. Tāpēc kaut kā tas rozā briļļu periods visu laiku ir un nepāriet. Nedomāju, ka tas kaut kā kaitē mūsu attiecībām, ja tos vārdus citreiz parāk bieži sakām viens otram.
18.04.2016 11:47 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
un Tev tiešām neliekas, ka starp jums viss ir cauri? vienkārši žēl viņam Tevi pamest? Vai pašam šādi izdevīgi....(t)
18.04.2016 11:50 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Mums atkal abiem tās mīļuma izpausmes ir vajadzīgas....ja pa dienu nesanāk....tad pa nakti viens vai otrs tiek izdzīvots no gultas laukā,jo lienot viens otram tuvāk neļaujam gulēt....kāds no mums tiek iedzīts stūrī....:-D
Bučas un mīļi vārdi neuzspīlēti nāk paši par sevi....tāpat ziedi pa reizei (l)
18.04.2016 11:55 |
 
Reitings 208
Reģ: 23.03.2016
Es zinu, ka no manas puses mīļuma izpausmes samazinājās, kad bija iepaticies cits puisis....... Negribu sabaidīt vai radīt kaut kādas aizdomas, bet izrunājieties...

Tikpat labi varbūt vnk rutīna sākusies? Jādomā, kā atsvaidzināt attiecības - aizbrauciet kaut kur divatā, sarūpē romantisku vakaru utt. Vai, ja pārlieku bieži esat kopā un viņam radies pieradums, padarat kaut ko arī atsevišķi. Esmu novērojusi, ka vīrs ir krietni mīļāks un ucinās, ja kādu dienu, divas esmu bijusi ierakusies savās lietās, bijusi prom ar draudzenēm vai tml. :)
18.04.2016 11:55 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Dantessa- Nu es uzskatu ka tie vardi butu jasaka reti un ipasos mirklos,jo tas tomer nav viens un tas pats ar -tu esi forss/forsa. Savadak tie vardi zaude jegu un klust tuksi.Ja pamosties no rita tu jau zini ka dzirdesi sos 3 vardus, tas vairs neliekas nekas ipass bet manuprat sadi varsi butu jasaka ipasos mirklos. Ja mana draudzene man katru ritu teiktu es tevi milu, es padomatu ka vinja nemaz mani nemil un nejedz so vardu isto nozimi.
18.04.2016 11:58 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Elmo, tak kā kuram patīk. Mums tā patīk un mēs tā sakām. :D Esam pat par to runājuši, bet nonācām pie secinājamu, ka tas nāk ārā vienkārši dabiski un mums gribās vienam otram tā teikt tik bieži, nevis aiz pieraduma. :D Es vismaz saņemu mīlestību, gan ar vārdiem, gan ar darbiem, gan ar rūpēm utt. Bet citas pat gadā reizi nesaņem neko. Tā kā viss ir baigi forši. :D
18.04.2016 12:04 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Es nevaru iedomāties kā tas ir būt kopā ar kādu, bet bez mīļuma izpausmēm, kad vienīgā savstarpējā komunikācija ir tikai verbāla, pārrunājot aktualitātes. Tas jau drīzāk izklausās pēc biznesa partneriem, nevis pēc mīloša pāra. :-/
Varbūt mans skatījums ir tāds, jo pašai draugs ir mīļuma iemiesojums - pēc gandrīz 4 gadu kopā būšanas viņš katru brīvo brīdi ir gatavs mani mīļot, viņš ir tas, kas mūsu attiecībās ik pa laikam pieliecas un pieprasa buču un visādi citādi visu laiku izrāda savas jūtas un cik es viņam esmu nozīmīga.(l) Tas tiešām ir pacēlis manu pašvērtējumu, kurš agrāk bija kritiski zems, tāpēc ticu, ka ja man būtu tāds puisis, kurš neizrādītu jūtas, mans pašvērtējums tieši otrādi pamatīgi kristos, justos nevērtīga.
Bet katram jau, protams, ir citādāk - dažas sievietes noteikti pašas labāk izvēlētos vēsākas attiecības un tikai priecātos, ka visu laiku nav jāčubinās
18.04.2016 12:07 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Dantessa-Nee nu ok. Ja abiem neapnik var pienemt. Izteicu savu viedokli par to un musdienu cilveki arvien mazak izprot si varda jegu, jo doma ka tas i tad pats kas pateikt tu man patic vai tu esi forsa, bet "miilu" ir ipasaks vards, es to izprotu ka ar domu ka tas ir cilveks ar kuru es butu gatavs nodzivot kopa savu dzivi un pret kuru tiesam ir liela saikne/jutas.

Ok, bet vai tu vismaz tikpat daudz dod pretii?
18.04.2016 12:08 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Arta- Tas ir raksturigs tiinjiem vai nenobriedusiem cilvekiem. Pieaugusiem cilvekiem nebus laika vislaik uncinaties un miljuma izpausmes bus jaukas sarunas pie viina vai alinja (l)
18.04.2016 12:11 |
 
Reitings 169
Reģ: 12.04.2014
Attiecības tikai veidojas, tiekamies, nekādus mīļvārdiņus īsti dzirdējusi neesmu, mums tā komunikācija vispār ir diezgan tieša, ja ne pat asa, bet - liek pie sevis sasildīt aukstās rokas, aizver logus, jo zina, ka man ir auksti, pats tāpēc guļ bez segas, atnāk pretī simts metrus līdz mašīnai, lai nav jānāk vienai, no rīta ar savu auto aizved līdz manai mašīnai (es nevaru likt savu auto pie mājas), un daudzi citi sīkumi.

Gan jau kāda meitene ieliks to attēlu, atceros redzējusi, ka "Es Tevi mīlu katrs saka citādi" - Piesprādzējies, lūdzu; Vai Tu jau paēdi; Vai Tev nav auksti; Es uztraucos par Tevi utt...
18.04.2016 12:11 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Elmo - piebremzē :D atkal tu sāc meklēt kašķi. Cilvēki ir dažādi. Ir arī nobrieduši un mīļi cilvēki.
Manas attiecības arī nav iedomājamas bez mīļuma. Man to vajag ļoti un vīrietim tāpat. Un neesam mēs ne tīņi, ne nenobrieduši cilvēki.
18.04.2016 12:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits