Puisim ir nesmuki zobi

 
Reitings 55
Reģ: 02.04.2016
Sveikas! :-)

Nesen internetā iepazinos ar jauku puisi, spriežot pēc bildēm - izskatīgs, kopts. Puisis ir jautrs, interesants. Pirms tam nekas neliecināja par neglītu smaidu.

Sarunājām satikties . . .

Pirmais, ko ievēroju bija nesmuki zobi! Tiešām - nesmuki - pelēki, nekopti, nodrupuši, šķiet, ka pat sapuvuši. Smēķētājs viņš nav.

Vai jūs pievēršat lielāku uzmanību puišu ārējam izskatam, nekā raksturam?
Nevēlos pazaudēt kontaktus ar viņu, taču dodiet padomu, kā man rīkoties - neuzbāzīgi pajautāt, vai dot mājienu, kaut ko uz to pusi, lai aiziet pie zobārsta. Būtu neērti viņam visu pateikt konkrēti, jo, tomēr, neesam diez ko ilgu laiku pazīstami.
Nevēlētos arī, lai tāds puisis mani skūpstītu, jo, tomēr, zobi ir ārējais spogulis.
14.04.2016 22:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Angella Laikam jā, varētu būt tilts. Un nav jau pa lielam nozīme savi vai neīstie. Tā pat visādi var gadīties ka nākas izdot uz sitienu lielas naudas. Kaut vai grūtniecēm kam zobi nav paši spēcīgākie ir tā ka zobi var burtisku nodrupt nost un tad izskatīsies briesmīgi viss kopā. Tur tad lai rādītos cilvēkos neizspruksi cauri tik ar pa viena zoba labošanai jo gribēsies no tā skata tikt vaļā cik vien ātri iespējams.
15.04.2016 16:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nevēlētos arī, lai tāds puisis mani skūpstītu


Tad nav ko satikties.
15.04.2016 16:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai pat nerunājot pa grūtniecēm, vienkārši nav nokrist ar seju pret trotāru un izsist vairākus zobu. Tur tad reāli būs steidzama vajadzība viņu visus uzreiz salabot.
15.04.2016 16:16 |
 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Atkarībā cik briesmīgi zobi tie izskatās. Dumji atteikties no cilvēka, ja tikai zobi nepatīk. Zobus var vienmēr salabot, tikai jautājums, cik laika tam vajadzēs, kad tas notiks un vai pietiks līdzekļu. Ar koptiem zobiem cilvēks uzreiz liekas savādāks, bet ne katram mētājas pie rokas daži simti, lai ietu pie speciālista.

Lai novirzītu domas no tiem zobiem, var domāt par jebko citu, kas tajā cilvēkā ir skaists. Piemēram, man draugam zobu rindā pa vidu starp diviem zobiem ir maza atstarpe, ievērojama, BET - viņam ir visskaistākās acis, vismīļākās lūpas, skaistākās formas zods, uzacis utt. viss tik burvīgs (manā redzējumā, jo kas nu kuram skaists), ka es par tiem zobiem pat nedomāju, jo viņš tos tīra regulāri (l)
15.04.2016 16:27 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Man zobi ir svarīgi, tas ir tā kā citiem ir svarīgi, lai apavi kopti, es vienmēr skatos uz zobiem. Mutes svaigums utt piederas pie lietas. Man šķebina, ja ir nekopta mute. :-D
15.04.2016 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Bet jāpiemin, ka es nerunāju par atstarpi vai ko tādu, bet reāli tiešām kaut kādiem galīgi dzeltniem, izpuvušiem zobiem. Zinu tādu puisi un nekad neesmu sapratusi kā viņa draudzene var ar viņu skūpstīties.:-/
15.04.2016 16:31 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ja es iepazītos ar puisi, kuram ir briesmīga mute, tad noteikti otrā randiņa nebūtu, ja attiecību laikā kaut kas notiktu, protams, atbalstītu un dzītu labot zobus :D
15.04.2016 16:32 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ko var darīt, ja priekšzobam ir notrinusies emalja un ir tāds mazs, pelēks punktiņš. Es jau vairākas reizes pie zobārstes esmu taisījusi ciet, bet mēneša laikā atkal ir nost. Gribētos ilglaicīgāku risinājumu.

Pārāk stipri kādreiz berzu zobus, pat 4-5x dienā reizēm, jo man patīk svaigā sajūta un re ar ko beidzās. (t) Par balināšanu zobārste aizliedza pat domāt, jo emalja jau tagad ir ļoti vārīga.

Kādreiz gan jau sakrāšu un likšu plāksnītes, jo nepatīk zobu krāsa, lai gan tīru ļoti bieži, tāda ir no dabas.
15.04.2016 16:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tās plāksnes objektīvi tiešām ir tik dārgas? Kaut kā ar grūtībām ticās...
15.04.2016 16:45 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tikko apskatījos - es saprotu, ka vienam zobam 350 eur. Bet nav jau jēgas likt tikai vienu zobu.
15.04.2016 16:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tikko apskatījos - es saprotu, ka vienam zobam 350 eur. Bet nav jau jēgas likt tikai vienu zobu.


Šausmas kas par cenu :-O
15.04.2016 16:55 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Uzskatu, ka zobi ir mazākā problēma, jo zobus var salabot, pašai arī bija iedzimti ļoti slikti (kopti tika rūpīgi), samaksāju 3000 eur un tagad man ir skaists smaids. Sliktāk ir tad, ja, piemēram, ir briesmīgi neglīts deguns vai sejas vaibsti vispār ir briesmīgi neglīti, jo uz plastisko reti kurš cilvēks saņemas, plastiskās operācijas izmaksas arī ir daud augstākas, komplikāciju risks augstāks.
15.04.2016 16:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es tā uzmetu acis tām cenām (grūti gan atrast), vēl latos - no 150 - 500Ls. No kā tad tā cena atkarīga?
15.04.2016 17:03 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Laikam no materiāla.

Bet es te tā palasīju, ka nemaz neiesaka likt, ja nav nopietns defekts zobam, jo principā zobs jau tiek novīlēts. Un garantija esot uz ~10 gadiem, pēc tam jāliek jaunas?
15.04.2016 17:05 |
 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
Man arī bija puisis ar šādu problēmu...
Priekšzobu sprauga bija mazliet melna, sākuši bojāties zobi. Kad caur puķēm jautāju, vai teicu, ka kopā jāiet pie zobuārsta, viņš nesaprata. Es tā arī tieši pajautāju kas ir ar Taviem zobiem? Viņam izrādijās kopš bērnības bija paniskas bailes no zobuārstiem :-D
Tad es pateicu, ka man pat ir neerti skūpstīties ar viņu, jo līdz ar sabojātajiem zobiem, arī elpa nebija no tām svaigākajām.
Esam izšķīrušies, nesen uzrakstīja, ka iešot pie zobuārsta, savedīšot kārtībā. Es arī neesmu sajūsmu par zobuārstiem, bet apmeklēju viņus. Un zobi ir pirmā lieta ko cilvēki pamana uzturot dialogu. :-D
15.04.2016 17:33 |
 
Reitings 83
Reģ: 29.07.2015
Situācija ir diezgan nepatīkama. Būtu stulbi pazaudēt kontaktus ar foršu puisi, tikai dēļ tā, ka viņam ir nesmuki zobi. Taču, no otras puses, tev kaut kas ir jādara, jo varbūt viņa draugiem vai vecākiem tas nerūp. Ja gribi palīdzēt puisim, vismaz pamudini viņu kaut ko darīt lietas labā. Kad viņš prasa, ko dari, samelo, atbildi - tikko biju pie higiēnista - tas liks viņam nedaudz aizdomāties, ka tev rūp savi zobi. Kad nākamo reizi satiekaties, smaidi platu smaidu, lai viņš redz, cik tev ir mirdzošs smaids. Varbūt viņš pats sapratīs, ka tev tas ir svarīgi.

Skūpstīties pilnīgi noteikti ar tādu būtu pretīgi. Stipri šaubos vai viss pārējais viņam būs kārtīgs un tīrs, ja pat nerūpējas par saviem zobiem. Manuprāt tā ir tikai nolaidība.

Ja godīgi, tad man būtu kauns staigāt pa ielu, iepazīstināt draugus un vecākus ar puisi, kuram ir izpuvuši un nedzīvi zobi.

Veiksmi gan tev, gan čalim!
16.04.2016 12:37 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
kā man rīkoties - neuzbāzīgi pajautāt, vai dot mājienu, kaut ko uz to pusi, lai aiziet pie zobārsta. Būtu neērti viņam visu pateikt konkrēti, jo, tomēr, neesam diez ko ilgu laiku pazīstami.
Nopietni? Kur cilvēkā var būt tāds netaktiskums iekšā, lai mazpazīstamam cilvēkam sāktu braukt augumā par zobiem? Dikti šaubos, ka puisis par saviem neglītajiem zobiem pats ir stāvā sajūsmā, gan jau pašam sāpīgi, ka ir tā kā ir. Zobus sataisīt smukus nav gluži tas pats, kas, piemēram, matus izmazgāt. Diemžēl, ir pasaulē cilvēki ar nesmukiem zobiem, neglītām sejām, nestandarta ķermeņiem utt., neviens jau nespiež ar tādiem kontaktēties ikdienā, ja tas rada nepatiku. Meklē citu puisi, kas atbilst taviem vizuālajiem standartiem. Bet neaizskar cilvēku par lietu par kuru viņš pats noteikti pārdzīvo.
16.04.2016 14:58 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Ja ir patiešām spēcīgas bailes no zobārsta, pat konstantas zobu sāpes nav gana liela motivācija, lai ietu salabot :) Ir cilvēki, kuri tiktāl ielaiž, ka nomirst no žokļu iekaisumiem.
Plus, zobārstniecība ir ļoti dārga, cilvēks ar algu zem 600-700 vismaz sev nevar atļauties baltu Holivudas smaidu.
Man jau liktos nejauki pa tiešo aizrādīt par neglītiem zobiem. Nevar zināt, kas tam par iemeslu - varbūt tā pati stomatofobija, varbūt slikti gēni vai medikamentu ietekme..
Starp citu, apsēstība ar sniegbalta smaida iegūšanu var sabojāt zobus, dabiski tie tomēr nežilbina, ja vien neesi melnādainais.
16.04.2016 16:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)