Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisim ir nesmuki zobi

 
Reitings 55
Reģ: 02.04.2016
Sveikas! :-)

Nesen internetā iepazinos ar jauku puisi, spriežot pēc bildēm - izskatīgs, kopts. Puisis ir jautrs, interesants. Pirms tam nekas neliecināja par neglītu smaidu.

Sarunājām satikties . . .

Pirmais, ko ievēroju bija nesmuki zobi! Tiešām - nesmuki - pelēki, nekopti, nodrupuši, šķiet, ka pat sapuvuši. Smēķētājs viņš nav.

Vai jūs pievēršat lielāku uzmanību puišu ārējam izskatam, nekā raksturam?
Nevēlos pazaudēt kontaktus ar viņu, taču dodiet padomu, kā man rīkoties - neuzbāzīgi pajautāt, vai dot mājienu, kaut ko uz to pusi, lai aiziet pie zobārsta. Būtu neērti viņam visu pateikt konkrēti, jo, tomēr, neesam diez ko ilgu laiku pazīstami.
Nevēlētos arī, lai tāds puisis mani skūpstītu, jo, tomēr, zobi ir ārējais spogulis.
14.04.2016 22:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manuprāt, ja ar zobiem ir tik traki, tad es tavā vietā pajautātu pavisam tieši. Nu kas gan notiks,ja uzdosi tiešu jautājumu?...
14.04.2016 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Kad man bija briesmīgi zobi un smaids, nevienu čali un vīrieti tas nemulsināja :D un, paldies dievam, neviens neatļāvās man ko pateikt. Tas liktu justies nāvīgi slikti... (t)
14.04.2016 22:52 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Ja vīrietis man nepatiks pēc ārējā izskata, viņa raksturu man vispār nebūs vēlmes iepazīt, varu pateikt godīgi. Šajā gadījumā es viņam uzdotu jautājumu, kas ar tiem zobiem ir. Vīriešiem viss pa lielam ir jāpasaka atklāti, jo mājienus reti kurš vīrietis uztver.
14.04.2016 22:53 |
 
Reitings 197
Reģ: 08.09.2015
Manuprāt, vizuālam izskatam ir ārkārtīgi liela nozīme, un šeit runa ir par smaidu, ko es personīgi cilvēkā vērtēju ļoti augstu.
Man pašai laikam būtu neērti jautāt, kāpēc tā, bet no otras puses, ja reiz satiekaties, ir jānoskaidro, kāpēc viņš nerūpējas par zobiem.
14.04.2016 22:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Manuprāt, ja ar zobiem ir tik traki, tad es tavā vietā pajautātu pavisam tieši. Nu kas gan notiks,ja uzdosi tiešu jautājumu?...


Heh es tieši ar vienu tādu kādreiz satikos. Viņam gan kopumā zobi nebija slikti, vienkārši bija izsists priekšējais zobs dēļ kā viņam visu skaisto smaidu izbojāju. Tad nu kaut kā runājoties arī dabuju iespēju apjautāties, pastāstija kaizsitis. Tad es prasīju kāpēc nesataisa viņu. Konkrētu atbildi tā arī nedabūju. Nauda viņam bija, laiku arī varēja atrast, bet vot kaut kādu mistisku iemeslu dēļ netaisija.

Ja cilvēkam visa mute ir tāda, tad es to varu norakstīt vai nu uz nevīžību vai arī vienkārši ka ir paniskas bailes no zobārstiem. No otrā scenārija pazīstu divus. Viens gan jau pavecāks vīrietis, savā laikā nācās burtiski izciest ja nemaldos armijas zobārstu bez pretsāpju līdzekļiem un citām modernajām iekārtām, kur nu pēc tam viņš labāk mokas ar sāpēm un pats rauj ārā, nekā iet vel pie kāda zobārsta.
14.04.2016 23:01 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es esmu diezgan tieša un tā vai citādi zobu kopšana un nekopšana būtu mūsu sarunu tēma jau pirmajā tikšanās reizē :D visdrīzāk pajautātu higēnista ieteikumu, jo mana speciāliste pieņem tikai dziļos laukos, vai kaut ko tādu un skatītos kā viņš reaģē.

izskatam reizē ir un nav nozīme. ja puisis ir īss, ar nesmuku degunu vai atkāpušiem matiem.. tas nav iemesls, lai es ar viņu netiktos, ja man viņš patīk. jo tādus, teiksim, "defektus" cilvēks neizvēlas un mainīt nevar. viņam ar to jāsadzīvo. bet, ja tas defets izskatā ir saistīts ar higēnu.. nu nē.
14.04.2016 23:01 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Mūsdienās visām speciālajām selfiju kamerām(aplikācijām) ir fīča, ka smaids(zobi) vienmēr būs balts/i :D:D:D

Tāpēc nebrīnos ka visām meitenēm selfiju bildēs balti zobi :D ahahahahah, bet īstenībā...........
14.04.2016 23:01 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Man ļoti svarīgs ir gan izskats, gan raksturs. Bet izskats ne jau tādā ziņā, ka gaidu, lai būtu vīrietis, kas veidots pēc kaut kāda konkrēta ideālā šablona. Vienkārši izvēlos tādus, kas atbilst manai gaumei.
Ja vīrietis tev ļoti patīk - var mēģināt cerēt, ka zobus kādreiz savedīs kārtībā, bet nu ne visi arī to izdara tā uz sitiena. Tur lielu lomu spēlē tas, kā cilvēks pats sevi uztver un vai plāno kaut ko darīt lietas labā vispār.
14.04.2016 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Es varbūt nepievērstu tik lielu uzmanību tam vai zobi ir šķībi, vai taisni superbalti vai nē, bet ja ir tādi aprepējuši un nopuvuši, tad ar to arī viss beigtos. Tas manī raisa baigo pretīgumu.
14.04.2016 23:25 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Man personīgi viens no svarīgākajiem faktoriem jebkura cilvēka izskatā ir zobi...nav jābūt holivudas smaidam, man netraucē iedzelteni, bet nu ir jābūt visiem, tīrītiem un lai nav puspuvuši, pelēcīgi utt..
14.04.2016 23:28 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
Varbūt vīrietis neuzskata par vajadzīgu tos savest kārtībā. Zinu vienu vīrieti, kuram zobi arī nav īpaši labā stāvoklī, bet salabot tos viņš laikam nemaz nevēlas, kaut gan finanses atļautu.
Lai nu kā, man ļoti patīk smaidīgi vīrieši ar jauku smaidu, tāpēc tas man būtu diezgan svarīgi, bet nav jau arī mirstamā vaina, bet zobus salabot vajag, un ar to nesaprotu, kāpēc tiek vilkts garumā. :-)
14.04.2016 23:31 |
 
Reitings 102
Reģ: 10.03.2016
Oj, man arī bija puisis kuram bija mazliet nekopti zobi. Viņs viņus tīrīja tikai tad ,ja gāja laukā no mājas. Nu īsāk sakot bija foršssss puisis un es nepadevos. Kad dzīvojam kopā pati tīrīju zobus ļoti uzskatāmi un stāstīju par to kā plānoju iet pie higēnista un vai viņs negrib līdzi nākt. Nu bagi viltīga biju :D
Viņs redzeja, ka man zobi ir svarīgi un saveda viņus kārtībā.
15.04.2016 05:04 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Komunicējot vienmēr pievēršu uzmanību mutei un plaukstām (nezinu, kāpēc tā) :)
Nudien nevarētu skūpstīties ar puisi, kuram no puves smako mute..

Tomēr, lai savestu kārtībā nolaistu smaidu, vajag prāvāku naudas summiņu...

Tiešā tekstā izteikts aizrādījums varētu izklausīties visai aizvainojoši, manuprāt.
15.04.2016 05:33 |
 
Reitings 33
Reģ: 15.04.2016
nu nevajag ar tādu tērēt laiku, tiešām nevajag. Ja cilvēks pat savu muti nevar sakopt, kur nu vēl trakāk. Ok, gadās iedzimtas problēmas, fnansiālo līdzekļu trūkums, slinkums tīrīt zobus utt :D Bet tā visa ir tikai un vienīgi nolaidība pret sevi. Līdz ar to- PUnkts tādam mēģinājumam.. Netā iepazinies, ej tiecies ar citu. Pastaigā nevis uz 1-4 randiņiem.. bet 50-100.. Tad arī nebūs tādu stulbu jautājumu- puisis it kā normāls, bet zobi nesmuki.. Ir daudz normālu, normālāku, labāku, un ideālu puišu, ar sakoptu muti.
15.04.2016 05:41 |
 
Reitings 33
Reģ: 15.04.2016
par ideāli baltajiem zobiem, kuriem artūriņš tā ierēc, ķipa selfija triks.. zobu balināšana ļoti sen ir pieejama Latvijā par normālām cenām. Tīri , balti zobi ir norma. Vismaz jauniem cilvēkiem. Var runāt par ietekmi uz emalju utt. Bet mūsdienās ir saudzīgas metodes, lai savestu muti kārtībā.
Turklāt vairumam cilvēku darbavietas , vai paši sev nodrošina polises. Ar kurām var savest muti kārtībā, ar daļēju maksājumu, kuri vairs nav tūkstoši. Un atliek maksāt par balināšanu.. kura nemaksā īpaši vairāk par 300eur. Vienkārši jādomā par sevi.
Un, ir gadījies satikties ar meiteni, kurai bija dzeltenīgi zobi.. Nebija netīri, vai kā savādāk.. Vnk no kafijas un smēķēšanas kļuvuši iedzelteni, pat ne uzkrītoši. Piefiksēju, ka zobus viņa tīra visu laiku, bija vannasistabā gan zobu diegs, gan birstītes, mutes skalojamais.. Tātad, viņa par to rūpējās. Nekādās diskusijās es neiesaistījos :D Tas kopā būšanas laiks varbūt bija kādas 5 naktis un dažas dienas :D Tas tiešām nebija tā- dzelteni zobi.. To pat nevarēja viņas smaidā pateikt.. varbūt par dažiem toņem dzeltenāki kā ierasts. Bet tā, netraucēja. Ja būtu pelēcīgi, un tiešām jau tādi robaini.. Es nezinu ko darītu. Ļoti ticams, tas uzliktu uzreiz aizspriedumu pret šo cilvēku, ja satiktos ar mērķi, ka vēlos draudzēties, tas nepalīdzētu :D :D
15.04.2016 05:54 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Kā es tevi saprotu!
Mani arī neapzināti nosit "apetīti" šādi zobi.
Nesen satikos ar vienu puisi, tīrs, smaržīgs, simpātisks, bet tad pasmaidīja dienas gaismā, nu, ļoti šķībi tie zobi... Vēl ilgi domāju tikties vai nē, jo it kā patika, bet, man kaut kā grūti būtu tādu skūpstīt! (t)
15.04.2016 07:37 |
 
Reitings 33
Reģ: 15.04.2016
nu neder, cilvēkiem kuri ir brīvi, un nav padsmitgadnieki..
Ja gribi kādu normālu , saved sevi kārtībā.. Tas ir pašcieņas jautājums...
15.04.2016 07:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Viena lieta ir vienkārši šķībi zobi, bet lielāka problēma jau ir baktēriju bojāta mute.. tā ir jau nevērība pret veselību, nehigiēniski utt.
15.04.2016 07:48 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man arī ir problēmas ar zobiem,kaut gan katru rītu tīru gan no rīta,gan vakarā,bet nav viņi žilbinoši balti.
Ir kas nekopj,ir kas nemāk kopt ,ir kas kopj un tāpat viņi nav tādi kādus vajadzētu pēc standarta.
Pa šiem gadiem viens ir iebāzis acīs to,ka mani zobi ir iedzelteni,bet pārējie cilvēki saka ,ka es ,it kā pārspīlējot,bet reāli viņi ir tādi kādi ir...
Ja viņam ir tādi nekādi zobi,tad ko viņš var darīt? visu izbalināt? Aizsūtīsi pie zobārsta,lai salabo?
15.04.2016 07:52 |
 
Reitings 33
Reģ: 15.04.2016
nu viņam māmiņa van vajadzīga, manuprāt..
tad nu nekas nav jāsaka, un aizrādīt būtu nepareizi. Bet tajā pašā laikā, likt noprast, būtu lietderīgi. Bet meitenes var vnk klusēt, kas dažreiz ir lietderīgi, un pagriezties, aiziet. tā ir privilēģija.

Čoms, kā pazaudēja sievu- vienkārši aizrādot , ka viņai ir nepatīkama elpa. Ar to viss sākās.. ok, tur protams ir 100tiem vēl apstākļu bijis, bet , tas ir pamatīgs piliens.. šādi aizvainojumi.. :D

ko darīt ja ir tādi neveiksmīgi zobi.. Iet pie speciālista.. nešausmināties par milzīgiem cipariem. padomāt par polisēm, utt.
ja vispār līdz tam cilvēks nenonāk, ka ir kaut kas jāmaina.. tad ļoti bēdīgi..

arī problemātiskus zobus, un kārtīgu kapsētu mutē, var salabot. Tas protams prasa līdzekļus. Un mazliet atdevi. Bet, tas tomēr ir svarīgi, lai zobi irt ok cilvēkam .
15.04.2016 08:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits