Vīrietis dzemdībās.

 
Reitings 70
Reģ: 05.12.2015
Jautājums dzemdējušām sievietēm. Vai Jūsu vīrieši piedalījās dzemdībās? Vai negribējāt viņu klātbūtni un dzemdībās bijāt viena ar mediķiem?
14.04.2016 21:28 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
a var gribet but klat taja bridi, tur tacu var apvemties var un traumu dabut, viens pazinja iedzeris noriskeja apvema draudzeni uzreiz un menesi nespeja atiet, pat atseviskas gultas guleja,tur viriesiem nav jabut!!!

Pasaki vēl ka šis tev smaidija kā apdir*ies? nu uztraukums logiski, jo tik agra vecuma klut par senci tas ir sausmigi vispar, lidzjutiba sandim...

irietim vispar sieviete ir tikai pec dzemdibam jasagaida, sedet tur un ko vins var pateikt, salkanus tekstus kas vel riebumu tikai piedos ne nomierinas? Vienkarsi diez vai tik nozelojami bezdelnjiki var but, ta vieta lai stradatu raud turot sievietes rocinju un saka ka viss bus labi, a kapec lai nebutu??

visas saprata tavu viedokli, cik vēl drillēsi uz riņķi?
15.04.2016 11:57 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Selīna- Varbūt nekaškēsimies skaistā 5dienas dienā? :-) Ieelpo, izej arā, izbaudi saulīti, smuko laicinu, nav vērts piegružot forumu ar taviem negatīvajiem komentāriem ;-)

Un atkal tu visu pārproti mazā :-D ne man aprobežoti uzskati, ne es kādu nolieku, es tikai uzrakstīju ka nav tāda vajadzētu vai vajag šajā zinā, Te ir jaskatās kā abi vēlas nevis teikt ka tikai tā ir pareizi. Te jau dažas meitenes rakstija, ka tas nav virietis ja nebus blakus dzmedibu laika- Luk kas ir loti aprobezots viedoklis! Es savukart saku ka abi varianti ir ok, tikai iesmeju par pielipusajiem jo man tas liekas stulbi, viss :-D Nekaskejamies mazaa :-P
15.04.2016 12:02 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Elmo - šajā diskusijā tikai tu esi negatīvs. Ja esi aizmirsis kā "noliki" kādu, tad palasi sākotnējos komentārus. Bet vispār es tev ieteiktu tomēr lasīties no šīs tēmas prom. Lai dzemdību tēma tomēr paliek sieviešu ziņā. Tev tāpat līdz tam tālu un tavu viedokli visas saprata. Nevajag atgādināt visām cik pie dirsas pielipuši ir viņu vīrieši. + iesaku ņemt vērā arī pašam savus ieteikumus man - aizej pastrādā, nopelni kādu kapeiku vai vienkārši pabaudi svaigu gaisu. Nelien svešās vagī*, lai tās paliek sievietēm un viņu vīriešiem :-)
15.04.2016 12:09 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Kad Elmucim kaut ko pasaka, tā uzreiz maina viedokli un attaisnojas, ka ne tā domājis. :-D Nav to rakstījis, nav šo rakstījis.

Visās tēmās normālus vīriešus apsaukā kā tāds bērnišķīgs čalītis, pamatskolnieks. :-D Iedomājies, ka ir VĪRIETIS! Ha.

Un ir atšķirība starp vajag un vajadzēt.
15.04.2016 12:09 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nekad un nekaados apstaklos nelautu virietim but blakaam sev, jo pec tam uz normaalu seksu neceret, vinemer bus associaacijas ka izstumj beerna glavu no vagiinas..

1. vīrietis neskatās, ka'bērns tiek izspiests;
2. tu domā, ja vīrietis nepiedalīsies dzemdībās, viņš nezinās, pa kurieni tas bērns tika laukā?
Nu kaut kaa gribetos lai milotais virietis mani uztver kaa sievieti nevis kaa galas masiinu

Man jau šķiet, ka tu pārāk zemu novērtē savu vīrieti. Ja viņš patiešām ir šī vārda cienīgs, tad viņš tevi mīlēs tikai vairāk, jo apzināsies, kam tu esi gājusi cauri, lai jums būtu abu mīlētais bērniņš :)
15.04.2016 12:20 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
wee, man patiešām prieks, ka ir meitenes, kas tik ātri dzemdē. Diemžēl ne visām tā paveicas. Ja kas, ja plānojat vēl bērnus, pastāv iespēja, ka dzemdības būs vēl ātrākas.
15.04.2016 12:28 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Runājot par ātrām dzemdībām - ja otrās vai trešās dzemdības ir tik straujas, ka nepaspēj aizbraukt uz slimnīcu un pat ārsti nepaspēj ierasties, vienīgie varianti paliek - dzemdēt vienai pašai vai ļaut vīram pieņemt dzemdības... lūk tā ir dilemma...
15.04.2016 12:36 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Par laimi, manam vīram klātbūtne šķita pašsaprotama. Es gan biju plānojusi sūtīt viņu laukā uz izspiešanas momentu. Viņš gribēja palikt. Labi, ka tā. Nodaļa bija pārpildīta, ārstei bija nepieciešama vīra palīdzība spiežot manu kāju (EA dēļ es kājas nejutu). Mans vīrs redzēja visu- gan galviņas nākšanu, gan iegriezuma veikšanu, gan nabassaiti pārgrieza, gan placentu aplūkoja. Tas viss viņu interesēja. Ar dzimumdzīvi problēmu nav, atsākām uzreiz kā tika dota zaļā gaisma, bērnus grib vēl un vēlas būt atkal dzemdību laikā klāt.
Ar lepnumu par savu klātbūtni un pieredzi stāsta draugiem un iedrošina kolēģus, kuri vēršas pie viņa ar jautājumiem.

Ikdienā salipuši kopā neesam :D :D :D Pat izbraucienus un ceļojumus mēdzam pavadīt atsevišķi ilgstoši.
15.04.2016 12:39 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
man patiešām prieks, ka ir meitenes, kas tik ātri dzemdē. Diemžēl ne visām tā paveicas. Ja kas, ja plānojat vēl bērnus, pastāv iespēja, ka dzemdības būs vēl ātrākas.



Man arī bija ātras, bet tas nav garantija, ka nākamās būs arī ātras. Nerunā bullshitu.


Visādi var būt.
15.04.2016 12:41 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Man arī bija ātras, bet tas nav garantija, ka nākamās būs arī ātras. Nerunā bullshitu.

Es rakstīju "pastāv iespēja", ka būs ātrākas, nevis, ka obligāti tā būs. Kādam nepieciešamas labākas manieres ;-) ... un labāka prasme lasīt :-D
15.04.2016 12:45 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
šodien tieši redzēju ļoti skaistu dzemdību video, nu tiešām SKAISTU, vīrietis bija tik liels atbalsts, un pats pirmais paņēma rokās bērnu, un bija tik laimīgs, vnk prieks skatīties!
Šeit ir ļoti skaisti video, sapņoju par šādām dzemdībām-
http://www.evadiana.website/birth-films/
15.04.2016 12:54 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Selīna- Ko tad tu pati seit dari? :-D ne tev berns,ne tev virietis ir :-P

Deemons12- Kurā vietā es mainiju viedokli? Par normaliem viriesiem es neko nesaku,bet sie te nu noteikti nav normali :-D Un vajag un vajadzetu ir tas pats. Atskiriba tikai tada ka vajag nozime ka darit vajag tikai ta,bet vajadzetu- vispareizak butu ta,bet saja dzemdibu tema nav tada vajadzetu vai vajag.
15.04.2016 12:58 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
Bet vīrietis redzēja arī to ko nevajadzēja (vēlāk atzina), bet tas traumu viņam nekādu nav radījis


kas tieši ir tāds, kas var vīrieti traumēt, kad jau ir kopā nodzīvots, kopā radīts bērns, viņš ir tevi atbalstījis visu grūtniecības laiku un atbalstīs arī turpmāk bērna audzināšanā- tad kā šie skati var ietekmēt to? Pēkšņi izdomās- opā, nē, negribu vairs ar viņu būt kopā.. ? Nu nē tak, ja cilvēki ir tik tālu jau nonākuši, nopietnās mīlošās attiecībās, tas nav nekas briesmīgs, ka vīrs tevi atbalsta arī dzemdībās.
Ko tad, tie vīrieši-ārsti kas pieņem dzemdības, nav vīrieši?? Un viņi nekad uz savām sievām vairs nespēj paskatīties? :D
Tas viss ir tikai galvā..
15.04.2016 13:02 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Patiesībā es nebrīnos, ka tik daudz šausminās par to, ka vīrietis varētu redzēt "kaut ko, ko nevajag". Ir taču arī tādi, kas šausminās par krūtsbarošanu un pielīdzina to atejas izmantošanai. Dažiem vienkārši tarakāni pēc izmēra tādi, kā no Černobiļas nākuši :D

Un, kad būsiet vecāki, sanāk ne tādus vien skatus redzēt. Mūsdienās cilvēki pārāk vēlu nobriest. Tagad iedomājas, ka divdesmitgadnieki ir bērni.
15.04.2016 13:10 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015

Es rakstīju "pastāv iespēja", ka būs ātrākas, nevis, ka obligāti tā būs. Kādam nepieciešamas labākas manieres ... un labāka prasme lasīt



Pastāv iespēja.
15.04.2016 13:10 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Bruno, man ļoti žēl sievieti, kura tev iespējams kādreiz dzemdēs bērnu, jo skaidri redzams, ka viņa nesaņems no tevis nekādu atbalstu. Droši vien arī bērnam augot, tevis klāt nebūs, jo redz - tā būtu pielipšana pie dirsas, lai gan bērnam vajag abus vecākus.

Tev jau normāli vīrieši ir tikai tādi, kāds tu pats esi. Man normāla vīrieša definīcija ir pa visam cita.
15.04.2016 13:10 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Elmo - es esmu sieviete un attiecības man ir.
Par normaliem viriesiem es neko nesaku,bet sie te nu noteikti nav normali

un kuri tad nav normāli? tie, kas piedalījās/piedalīsies dzemdībās? vai tik tu atkal nesāc mainīt savas domas :D unique vīrietis piedalījās, bet nez kāpēc tev tas nelikās normāli. Labāk esot pļēgurot mājās :D
15.04.2016 13:10 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Šāda diskusija te jau ir bijusi vairākas reizes. Esmu jau teikusi, ka es tādus vīriešus , kas baidās no traumas dzemdībās, par vīriešiem neuzskatu, un sievietes, kas kaunas no sava vīrieša dzemdību laikā, uzskatu par pārlieku kompleksainām būtnēm.
15.04.2016 13:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Te ir jaskatās kā abi vēlas nevis teikt ka tikai tā ir pareizi.
+++

Ja cilvēkam nelabi metas no asinīm, viņam nav jātēlo īstais vīrietis, jo dzemdībās nevizualizējas paši estētiskākie skati :)
15.04.2016 13:18 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Šāda diskusija te jau ir bijusi vairākas reizes. Esmu jau teikusi, ka es tādus vīriešus , kas baidās no traumas dzemdībās, par vīriešiem neuzskatu, un sievietes, kas kaunas no sava vīrieša dzemdību laikā, uzskatu par pārlieku kompleksainām būtnēm.

Vecumdienās ne tādus vien skatus redzēs ;-)

Un pēc dzemdībām ir vīrieši, kas nesaprot, kāpēc sieviete uzreiz nevēlas seksu. Acīmredzot nav ko brīnīties, jo viņiem nav ne jausmas, ko nozīmē vārds dzemdības.

Tie "vīrieši", kas tik ātri gūst morālas traumas, gan jau nespēs arī pamperus nomainīt, jo - fui taču :P un sievietei labāk uzreiz atgūt figūru, kāda bija pirms dzemdībām, citādāk vīrietim būs kārtējā morālā trauma :D
15.04.2016 13:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits