Vīrietis dzemdībās.

 
Reitings 70
Reģ: 05.12.2015
Jautājums dzemdējušām sievietēm. Vai Jūsu vīrieši piedalījās dzemdībās? Vai negribējāt viņu klātbūtni un dzemdībās bijāt viena ar mediķiem?
14.04.2016 21:28 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
Nu tad tu naakosho vari kaut seedeet maajaas un sagaidiit savu sievu/draudzeni ar naakosho, ja vinju tas apmierina..;) un kursh te runaa par salkaniem textiem...;) tu jau esi tas kam laikam bail traumu dabuut..;) :D
15.04.2016 00:14 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Kads sakars ar beerniem? :D nu nav dzemdiibas nekas esteetisks, diezgan riebiiga ir taa visa pliishana, asinjoshana, spieshana un shuushana, nevajag uz pasauli skatiities caur rozaa brilleem ;) es nebriinos, ja viireshi to negrib redzeet, velns, es pati nemaz to negribu redzeet/dzirdeet/just :D
15.04.2016 00:15 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ai, Elmo, cik Tu esi nelaimīgs cilvēciņš. Žēl pat sametās :'-(
15.04.2016 00:16 |
 
Reitings 122
Reģ: 11.06.2012
Lindadada, a kursh tam vecim liek liist lejaa un skatiities to procesu-maneejais neliida, bet bija blakus, lika uz pieres aukstu dvieli utt un peec tam kameer mani saveda kaartiibaa ucinaaja un shushinaaja mazo..;)
15.04.2016 00:18 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Elmo runaa par to, ka kaartiigam vecim ir jaastraadaa, ne jatur sievas roka dzemdiibu laikaa, bet pats dziivo ar maati 1istabas dziivoklii, skataas uz krievu bagaatniekiem kaa uz kaut kaadiem etaloniem un vistuvaakais kontaks ar sievieti, kas vinjam jebkad buus ir caur sho forumu :D nozheelojami :D :D :D
15.04.2016 00:19 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Jā jā, vīrieši gulēt ar sievietēm var, bet nevar piedalīties dzemdību procesā? Kādas muļķības. Tad, manuprāt, tas nemaz nav vīrietis. Katram jau ir savi uzskati, bet, ja jau tu to bērnu esi uztaisījis, tu tak vari arī atbalstīt savu draudzeni vai sievu un viņai palīdzēt grūtā brīdī tikt ar to visu galā. Mans draugs arī piedāvājās būt dzemdībās blakus un man palīdzēt ar visu, nevienā brīdī netaisās mani atstāt vienu un man tas liekas pats jaukākais kas vien var būt. Varbūt ne visas to vēlas, bet man paveicies, ka šajā jomā mūsu domas sakrita un abi vēlamies vienu un to pašu.
15.04.2016 00:21 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
lindadada- nejauc mani ar erdiju ;-) un pati vel piekriti bet nee, vajag uzplutit ko dumju pat neizlasot kam raksta :-D

unique- Nespej pienemt ka nevisi doma ka tu? Citiem tik agra vecuma klut par vecakiem ari butu tragedija bet tas nav nekas slikts.
15.04.2016 00:27 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
callmetwisted-
Varbūt ne visas to vēlas


Pareizi pateici, ne visas velesies lai virietis ir ka pie pakalas pielipis vai tup blakus un ne visi viriesi gribes, tadel jau vini nav mazak viriskigi :-P
15.04.2016 00:30 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
Man bija ilgas un nogurdinošas dzemdības. Bijām runājuši, ka būs ar mani līdz izspiešanai un pēc tam lai pats vadās pēc sajūtām. Rezultātā bija pie manis līdz galam un beigās pat palīdzēja fiziski, mani turot, lai vieglāk būtu izspiest. Pats teica, ka bijis žēl mani atstāt vienu tur un beigās bija priecīgs, ka bija ar mani no sākuma līdz galam.
Tās ņuņņas, kuri ğībst no asinīm un vispār nekādu spriedzi nevar izturēt nevajag ņemt līdzi. Būs jādomā ne tikai par sevi un bērnu, bet par vēl vienu, kuram grūti.
Atceroties to, cik nobijusies, nomocījusies un nogurusi es biju tieši pie izspiešanas, tad tā man būtu trauma, ja mans vīrietis būtu atlaidis roku un vienkārši izgājis. Var jau teikt, ka viņš neko nevar mainīt un ietekmēt, bet man viņa atbalsts bija jūtams un ļoti nepieciešams. Un, redz, pat beigās fiziski iesaistījās dzemdību procesā.
Es tiešām tikai varu apbrīnot tās, kuras aizbrauc, izdara un uzzvana vīram, lai brauc apraudzīt. Varbūt, ja baigi vieglās dzemdības, bet, nu, to mēs paredzēt nevaram.
Katrā ziņā, es 100% zinu, ka nevienam citam no sirds ieķerties rokā un tik ļoti justies drošībā es nekad nevarētu. Vispār neesmu sentimentāla, kaut gan zinu, ka izklausās. Nē, tā tiešām bija.
Bet katram jāskatās pēc sevis. Tas nav priekš visiem domāts.
15.04.2016 00:31 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Elmo, vairāk neiesaistīšos sarunās. Galvenais, ka mums ir labi ;)
15.04.2016 00:32 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Deemons12- Visbiezak pasas sievietes nevelas lai virietis ir vinjam blakam, jo vienatne ir tiesi vieglak un nav neerti ka vecim jaredz tas kas nav jaredz. Tev ka vienmer par visu aprobezots viedoklis ;-) Un kas tur slikts nepanest dzemdibas? Ta ir smaga un nepatikama lieta un vieglak ir but blakam kad viss smagais un nepatikamais ir garam. Abiem ;-)
15.04.2016 00:42 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Deemons12- Visbiezak pasas sievietes nevelas lai virietis ir vinjam blakam, jo vienatne ir tiesi vieglak un nav neerti ka vecim jaredz tas kas nav jaredz. Tev ka vienmer par visu aprobezots viedoklis Un kas tur slikts nepanest dzemdibas? Ta ir smaga un nepatikama lieta un vieglak ir but blakam kad viss smagais un nepatikamais ir garam. Abiem


Piedod un atvaino, bet kurš lien sieviešu tēmā par dzemdībām un sauc vīriešus par ņuņņām, kuri vēlās atbalstīt savu sievieti grūtā brīdī, nevis čīkst, ka dzemdības ir briesmīgas, nenormāli traumatiskas VĪRIETIM?Pašam ir aprobežots, bērnišķīgs skatījums uz dzīvi, kas citādi domājošus vīriešus sauc katrā tēmā par lupatām.
Es varbūt arī negribu piedzīvot dzemdības? Ko man kā sievietei darīt, kad vēlēšos bērnu? Man nav izvēles. Būt tur vai nē. Nē, neuzskatu, ka vīrietim obligāti jābūt klāt dzemdībās, bet nu ja sievietei vajadzīgs atbalsts, ja vīrietis ir gana pieaudzis, lai nebrēktu par to, ka dabūs traumu uz dzīvi, kāpēc lai nebūtu klāt šādā svarīgā brīdī?
Es nezinu, vai gribēšu vīrieti blakus dzemdību laikā, ja kādreiz dzemdēšu. Tagad šķiet, ka nē. Bet ja nu tomēr man vajadzēs tad atbalstu, tad man būs svarīgi, lai vīrietis ir blakus man. Un kaut kādiem nenobriedušiem sīčiem to nesaprast.
15.04.2016 00:57 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Deemons12- Es tikai izteicu viedokli, manuprat tas ir smiekligi un lieki but 24/7 blakam. Ja kada ta grib, uz priekus! Bet es personigi esmu dzirdejis ka sievietes dzmedibu laika velas maksimali maz viriesa klatbutni.

Kaa ko? Zinatne strauji attistas, atrodi sev surogatmati, kas iznesas tavus bernus.

Nu un ar ko tu pati sikaa , sobrid esi labaka sauc viriesus kuriem dzemdibu process butu trauma par nunnam vai bernisigiem? Tas ir pilnigi normali un passaprotami ka ta bus loti daudziem viriesiem un ne ar ko vini nav sliktaki no tiem kas tup ka kozljenes pie pakalas :-P
15.04.2016 01:14 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Tu izlasīji, ko es vispār rakstīju? Tu jau sauc vīriešus, kas ir pietiekami nobrieduši, lai varētu atbalstīt savu sievieti grūtā brīdī, apvaldot iespējamo egoismu, par ņuņņām!

Kaa ko? Zinatne strauji attistas, atrodi sev surogatmati, kas iznesas tavus bernus.


Es pati savus bērnus i iznēšāšu, i piedzemdēšu, i uzaudzināšu, ja būs lemts. Man nav vajadzīgi surogātmātes pakalpojumi. Sorry. Nekad uz neko tādu neparakstītos.

Tu esi tik apbrobežots savā domāšanā, ka bail. :-|
15.04.2016 01:22 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nekad un nekaados apstaklos nelautu virietim but blakaam sev, jo pec tam uz normaalu seksu neceret, vinemer bus associaacijas ka izstumj beerna glavu no vagiinas..Virietim trauma uz muzu, bet nu iespeejams tie ir tikai mani tarakaani galvaa. Nu kaut kaa gribetos lai milotais virietis mani uztver kaa sievieti nevis kaa galas masiinu
15.04.2016 01:24 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
MADasaHATTER, lai kā arī dažkārt to negribētos atzīt, sevišķi jau tad, kad iet sūdīgi un pasaule rādās drūmās krāsās, viss apkārtējais ir Tevis spogulis - gan notikumi, gan cilvēki ar visām to emocijām, reakcijām un atbalsošanos Tevī.

Kamēr pati sevi vērtēsi kā priekšmetu, kurš tuvībai derīgs vien glīti sapucēts, arī apkārtējie Tevi tā uzlūkos. Nu, vai vismaz Tev tā šķitīs.

Nemaz nerunājot par to, ka vairumā gadījumā dzemdībās klātesošais vīriešcilvēks tur roku, slauka dāmai no sejas sviedrus un rātni pacieš mīļotās emociju izvirdumus, nevis neatņemdamies lūkojas tai kājstarpē.
15.04.2016 01:30 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
tb negribeetos.
15.04.2016 01:30 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Hanna, +++++++++++++++++++++++
15.04.2016 01:42 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Deemons12- Es nesaucu par nunnām, to tu pati izdomāji. Teicu ka neuzskatu ka tas ir obligāti nepieciešams,savādāk virietis nav ists virietis. Nu es protu pienemt ka bus tadi kas gribes but maksmilai daudz blakam un saprotu tos kuri negribes but pasas dzemdibas bet tikai tad kad beigusas. Bet tu otros sauc par nunnam. Kurš tad te ir aprobežots??
15.04.2016 01:54 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es atkal biju par to, ka manejais klat mebus, bet taja diena kka gribejas vinu blakus. Vins mani realu atbalstija un masinas bij jaukakas pret mani. :-)
15.04.2016 06:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits