Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bulīmija

 
Reitings 16
Reģ: 10.04.2016
Bulīmija - tā ir nopietna, dzīvībai bīstama saslimšana, kas raksturojas ar atkārtotām pārēšanās lēkmēm, kā arī ekskluzīvām rūpēm par ķermeņa masu. Pacients regulāri atbrīvojas no apēstā, piemēram, to izvemjot. Slimība izpaužas kā nekontrolējamas, regulāras pārēšanās lēkmes. Cilvēks pēc tam to visu izvemj. Ja vemšana mākslīgi tiek izraisīta biežāk nekā divas reizes nedēļā, tas ir liels drauds veselībai. Reizēm tiek lietoti arī caurejas līdzekļi. Nereti pēc pārēšanās seko ilga badošanās. Slimības galējā izpausmē cilvēks pēc katras ēdienreizes tualetē uzreiz atbrīvojas no apēstā.

Jebkāda rīcība vai attieksme, kas norāda, ka svara zudums, diēta vai ēšanas kontrole kļūst par centrālo cilvēka dzīves jēgu, ir nopietns signāls diagnosticēt ēšanas traucējumus.

Man visas šīs pazīmes ir...vienīgais es neesmu vēmusu,bet nesen izmeģināju caurejas līdzekli,nezinu,kas darās manā galvā,bet nekas labs...
Kādai arī tā ir? Padalaties kā tikt galā ar to...zinu,ka viss ir galva
11.04.2016 09:51 |
 
Reitings 119
Reģ: 22.10.2012
Ar bulīmiju slimoju gadiem-viļņveidīgi,reizēm vemšana var nebūt mēnesi,un tad atkal reizi nedēļā vai biežāk.Protams,iet roku rokā ar kompulsīvo pārēšanos,anoreksijas pazīmēm,pašizdomātām diētām,arī laksatīviem un,protams,pārspīlētām fiziskajām apktivitātēm.Man personīgi viss ir uz nervu pamata,kad darbā mierīgāks periods,ir vismaz kaut kāda nosacīta kontrole pār ēdienu,bet līdz ko kaut mazākais stress, atkal krītu "mierinājumā".Parezi saki,viss ir galvā,taču esmu griezusies arī pie speciālistiem,varbūt kaut kas ir apārstēts,tomēr joprojām ir daudz neatbidētu jautājumu un diez vai esmu gadījums,kad no ēšanas traucējumiem kādreiz izdosies atbrīvoties pavisam.Cik ilgi slimo un ar ko viss sākās?
11.04.2016 16:14 |
 
Reitings 16
Reģ: 10.04.2016
Man viss sakas pec drastiskas dietas un sportosanas,noravos un tagad man sanak 1reiz menesi 2ned.no vietas riju kaa traka...tad nomierinos un tieveju,sportoju,tad atkal smadzenes kkas parsledzas un saku riit...nevaru apstaties,tad riebjos sev,viss kaitina,neikna uz visu pasauli,jo neesmu apmieri nata ar to,ka pienemos svara...ai nu murgs :(

Pats divainakais,ka man tas sakas pirms menesreizem(2ned) domaju,ka varbut tas man tads pms laiks,jo kad sakas menesreizes viss kartiba...es nezinu :'-(
13.04.2016 12:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)