Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trešā

 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Sveikas!
Sākšu ar to, ka mans vīrietis ir par mani 17 gadus vecāks, kopš septembra dzīvojam kopā, viss it kā būtu lieliski, ja vien viņam jau 3 gadus nebūtu pielūdzēja. Tātad, kad viņi iepazinās, viņš bija nesen šķiries no sievas, viņi vienu reizi aizgāja iedzert kafiju, viņš saprata, ka viņa viņu neinteresē un pārstāja kontaktēties, bet viņai bija radušās jūtas, uzaicināja viņu facebook, tā viņi tur "draudzējās", līdz viņa sāka laika līnijā rakstīt, kā viņu mīl, ka viņi būs kopā, apmeklēja vietas, kur viņš bieži iečekojās, tipa "nejaušas tikšanās", rakstīja viņam dzeju, sūtīja vēstules un tā tālāk. Uz kādu laiku bija miers (viņa tikai komentēja visu, ko viņš lika facebook un spieda visām bildēm "like"), bet pirms pāris mēnešiem atkal atsūtīja mīlestības vēstuli par tēmu "Mīlu tevi, nevaru bez tevis dzīvot, zinu, ka tev ir attiecības, ne uz ko vairs neceru, vienkārši izkratu sirdi", uz ko viņš atbildēja "Paldies, cienu, ka esi atklāta, bet man ir nopietnas attiecības", pēc tā viņas profilā sāka parādīties publiski stāstiņi, kuros viņi ir kopā un pārrunā dzīvi, raksti, kuros saka: "Būšu ideālā sieviete, nevis nevienam nevajadzīga "vakardienas skolniece"", ir raksti, kuros viņa raksta, ka viņš ir viņas domās nepārtraukti un viņiem būtu jābūt kopā, vairākās publikācijās lasāms, kā viņa mani ienīst un ka mēs šķirsimies, jo viņa zina, ka viņam nepieciešama "īsta sieviete, nevis kaut kāda mazgadīgā". Kamēr mācos, viņš pāris dienas ceļo, viņa nesen arī sāka ceļot pa līdzīgu maršrutu un liek iespējami līdzīgas bildes kā viņa albumā, pāris teksti pie tām ir pārkopēti no viņa albuma, daži vienkārši līdzīgi. Viņš pie viņas publikācijām liek "like", manuprāt, tas viņu iedrošina domāt un cerēt, ka viņiem kaut kas ir iespējams, jo viņa to sāk darīt aizvien biežāk un nekaunīgāk, atklātāk. Viņa apmeklē psihologu, kuru pazīst arī mans draugs, psihologs draugam ieteica viņu ignorēt un pašai tikt ar to galā, bet viņa jau nemaz necenšas, tikai grimst savās ilūzijās arvien dziļāk.
Vakar pateicu draugam, ka man šī situācija nepatīk, jo ir sajūta, ka attiecībās esam 3 un viņš to atbalsta, uz ko saņēmu atbildi: "man par viņu nospļauties, tikai tu man esi svarīga, ja vēlies, pārtraukšu ar viņu draudzību un nobloķēšu, jo šķirties ar tevi nevēlos", tā nu viņš naktī viņai uzrakstīja vēstuli, ka viņa bojā mūsu attiecības un viņš ir nolēmis ar viņu pārtraukt jebkāda veida iespējamu komunikāciju un draudzību, uz ko viņa atbildēja: "nesaprotu, ar ko viņa ir labāka par mani, padomā, vai tev nevajadzētu viņu pamest, jo cik daudzus svarīgus cilvēkus vēl tev nāksies izsvītrot no savas dzīves, ja tikai viņa "paklikšķinās pirkstu" un kāpēc tu nevarēji paciest vēl dažas publikācijas līdz sestdienai, kad atgriežos mājās".
Problēma tāda, ka sāku domāt, varbūt vajadzēja viņu paciest un neko draugam neteikt, jo redzu, ka viņš baidās, vai tagad uz viņa sirdsapziņas nebūs viņas pašnāvība, arī es nevēlos, lai viņai kaut kas notiek, vēlos, lai viņa atrod kādu citu vai audzina savu bērnu, nevis izseko manu draugu.
Atvainojos, ka tik gari sanāca!
07.04.2016 21:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Taču vajadzētu saprast, ka sieviete (ar saviem smagajiem putniem) slāpst pēc jebkāda uzmanības apliecinājuma no Tava vīrieša puses.

Tāpēc vajadzēja klausīt psihologa padomam un vienkārši viņu ignorēt! Tāda vēstuļu rakstīšana, statusa apliecināšana padara situāciju vēl briesmīgāku..

Turklāt fb ir burvīga bloķēšanas opcija.. kāpēc tāda netika izmantota senāku laiku atpakaļ?
07.04.2016 21:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tevs , nu vismaz tevs vins tev varetu but smuki karina ar to damiti tev makaronus uz ausim. Nu oatik onkulim svaiga jauna miesa.
07.04.2016 21:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
viņi vienu reizi aizgāja iedzert kafiju,
klaji meli. Fb abi draudzejas, rakstas, sis vinu neblokee. Tos makaronus vins var jaunam skola skukim karinat ne te mums!
07.04.2016 21:45 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
kubiete blakus stāvēja vai ir TĀ 3-šā ?:-D
07.04.2016 21:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es arī nesaprotu, kāpēc viņš viņai kaut ko rakstīja un bildes laikoja, nevis vnk nobloķēja?...
07.04.2016 21:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mani vairāk mulsina Tava vīrieša reakcija. Saprātīgs un pieaudzis cilvēks taču var saprast, ka pielūdzējai nav visi mājās, bet tā vietā, lai liktu viņu svētā mierā, vēl izprovocē ar vēstuļapmaiņu.. (t)
07.04.2016 21:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es arī nesaprotu, kāpēc viņš viņai kaut ko rakstīja un bildes laikoja, nevis vnk nobloķēja?...
bet tiesi ta. Un ka virna kafija var parversties tada murga? Un kaoec uzreiz ir abi viens otra fb? Ko uzreiz nerblokeja ? Kaut kas tur nav.



man ja kads izbesi es izdzesu un blokeju un miers.

nesaprotu, ar ko viņa ir labāka par mani, padomā, vai tev nevajadzētu viņu pamest, jo cik daudzus svarīgus cilvēkus vēl tev nāksies izsvītrot no savas dzīves, ja tikai viņa "paklikšķinās pirkstu" un kāpēc tu nevarēji paciest vēl dažas publikācijas līdz sestdienai, kad atgriežos mājās".
u nav divaina vestula no cilveka ar kuru dzerta kopa tikai viena kafija? un kapec jalaiko?
07.04.2016 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Viņš pie viņas publikācijām liek "like"

Ja jau tas ir tik slimīgi no sievietes puses, tad kāpēc šis?

Mani neviens nepārliecinās par to, ka vīrietis nevar atšūt sievieti, ja to nopietni domā. Sievietes ir emocionālas būtnes, jā. Bet stulbas mēs neesam. Un, ja sieviete skaidri redz, ka vīrietis nedod ne naga melnuma tiesu..pat ne uzmanības - cerības drīzāk -, viņa pārtrauktu to vajāšanu. Neracionalitāte vairāk raksturīga vīriešiem, kad tie iemīlējušies. Sievietes būs gana racionālas arī, kad iemīlējušās, un, ja iekāres objekts acīmredzami, bez cerībām atraida sievieti, viņa vienkārši metas pie nākamā upura. Viela pārdomām. ;)
07.04.2016 21:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
wee tev gimener ir kads trukums, jo tu draugos aicini elmo erdijus un etc., un ar kuriem velakj vel tavs virs runajas. Nevajag domat ka tadi izlaideni ir visi!:-P
07.04.2016 21:51 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Cormeum - Man pašai arī radās jautājums, vai tad "like" tiek saukts par ignorēšanu?

Rīdziniece - Kopā sākām dzīvot, jo saderinājāmies, man ir brīva pieeja visiem viņa profiliem, redzu, ar ko un par ko runā, ar šo sievieti viņi nav sarakstījušies, arī agrāk ir bijušas tikai vēstules ar viņas uzmanības apliecinājumiem, kurus viņš pārsvarā ignorēja, dažreiz pieklājīgi atbildēja pāris vārdos, tagad viņa ir nobloķēta, bet mani tirda bailes, vai tas nebija pārāk strauji un ekstrēmi, jo viņa loloja ilūzijas, rakstīja laika līnijā, lai viņš viņai uzraksta un ka viņai viņš pietrūkst, bet neko tādu nesaņēma.
07.04.2016 21:51 |
 
Reitings 31
Reģ: 22.03.2016
Ko tur rakstīt? Kam ko skaidrot? Man tas liekas lieki. Vīrietis ļauj cerēt uz kaut ko,kaut ar to pašu like FB.
Sieviete liekas tāda,kam 99tais simto dzenā.
Nobloķēt, ignorēt, ļaut papērties un dzīvot tālāk, nevis laikot, rakstīt un kaut ko mēģināt paskaidrot. Viss jau ir pateikts..
07.04.2016 21:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
par vestulem, es visur visas dzesu ara. Nu nezxinu kaopec tacu tads ieradums, tikai dazassvarigakas atstaju.


Mani neviens nepārliecinās par to, ka vīrietis nevar atšūt sievieti, ja to nopietni domā. Sievietes ir emocionālas būtnes, jā. Bet stulbas mēs neesam. Un, ja sieviete skaidri redz, ka vīrietis nedod ne naga melnuma tiesu..pat ne uzmanības - cerības drīzāk -, viņa pārtrauktu to vajāšanu. Neracionalitāte vairāk raksturīga vīriešiem, kad tie iemīlējušies. Sievietes būs gana racionālas arī, kad iemīlējušās, un, ja iekāres objekts acīmredzami, bez cerībām atraida sievieti, viņa vienkārši metas pie nākamā upura. Viela pārdomām.
so saprot sievoete kam ir logiska domasana.


bet mnevajafg aizmirst ka autore jauna, vecis ir 17 gadus vecaks, mak smuki karinat makaronus!
07.04.2016 21:54 |
 
Reitings 33
Reģ: 12.02.2015
Par kafiju - pēdējā mīlestības vēstulē rakstīja, ka atceras, viņu vienīgo tikšanos, kā viņš atvēra durvis, sēdēja pie galda, kā izskatījās un visu pārējo un, ka viņa visu šo laiku gaidīja, kad viņš viņu uzaicinās atkārtoti
07.04.2016 21:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja nevelos komunicet es momenta blikeju, un vestulem idiotiskam neatbildu. Tacu ja ir velme vai svarigs cilveks tad logiski liksu laiku un neblokesu. IZdarija to tagad? Nu un kas? Uzreiz tak ne.
07.04.2016 21:57 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nē, nu ir arī slimas sievietes... Un, cik var saprast, šis ir tieši tāds gadījums, tāpēc loģiski un racionāli diez vai viņa spēs rīkoties un reaģēt. No slimiem ir jāturas pa gabalu!

Varu nedaudz saprast vīrieti - viņam noteikti glaimo un viņa ego tiek smuki barots ar šādu pielūdzējas uzmanību, tāpēc noteikti arī itkā ignorē, itkā nē, jo līdz galam nav vēlmes no tās pielūdzējas tikt vaļā. Tieši šāda rīcība mentāli slimu cilvēku var iedzīt postā...
07.04.2016 22:01 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
kubiete , beidz fleitēt , neviena no viņiem nav man draugos ! Tas ja es ar kādu komunicēju ir tikai mana darīšana , tevi jau nu tas skar vismazāk .. tā kā beidz stresot par manām privātajām sarakstēm :-)
07.04.2016 22:01 |
 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Nu, ja šis stāsts ir īsts, izklausās pēc mega stalkeres. Diez vai tādas sievietes kā viņa izdarītu pašnāvību.. pārāk egocentriskas un uzmanību lūdzošas.
07.04.2016 22:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
bet es pievienojos Neonam , ar trakajiem pa labam ;-)
07.04.2016 22:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varu nedaudz saprast vīrieti - viņam noteikti glaimo un viņa ego tiek smuki barots ar šādu pielūdzējas uzmanību, tāpēc noteikti arī itkā ignorē, itkā nē, jo līdz galam nav vēlmes no tās pielūdzējas tikt vaļā. Tieši šāda rīcība mentāli slimu cilvēku var iedzīt postā...
07.04.2016 22:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu opati mani saki aiztikt!

un Girta un Bruno sarakste ar tavu viru FB te tika publiskota visiem. Tadiem cietumnieka varrdiem tavs virs ar viniem komuniceja ka mati stavus!
07.04.2016 22:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits