Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā noslēpt pumpas ?

 
Reitings 13
Reģ: 28.03.2016
Sveikas.Mans pūderis netiek galā ar savu funkciju un pēc 2 stundām rodas taukains spīdums.Esmu bijusi pie dermatologa,viņš izrakstīja zāles un tagad es ārstējos no pumpām.Nevaru pateikt,ka man ir to daudz.Bet vienkārši man viņas nepatīk(t)Kā var tās noslēpt ?konsileris ?tonālais ?bb krēms ?Un ko darīt,lai pēc tam nerastos taukains spīdums ?
06.04.2016 17:02 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Konsīleris uz pumpām un matējošs tonālais. Bet ādu ir pienācīgi un pareizi jāattīra, jo tonālie aizdambē poras un pumpas var rasties vairāk un biežāk.
06.04.2016 17:04 |
 
Reitings 247
Reģ: 10.07.2015
Ja pumpas ir sārtas, tad vari uzklāt nedaudz zaļo korektoru un tām vietām, pēc tam ar sūklīti, nelielu otiņu iestrādā ādā - noņems nost sarkanumu. Bet, protams, neaizraujies un neklāj pa visu seju, lai nav grinčīgi. :D
09.04.2016 18:18 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Kā jau meitenes te teica - zaļā make-up bāze + konsīleris -> pa virsu vai nu biezāks BB krēms vai tonālais krēms un noslēdz ar pūderi. Viss būs pa pirmo :)

Tik protams, vakarā to visu KĀRTĪGI notīri un ļauj brīvdienās ādai atpūsties. Bet vēl labāk atrast cēloni pumpām un tikt galā ar tām. Tad nebūs jādomā par kosmētikas slāni uz sejas.
09.04.2016 18:39 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.09.2013
Sarkanumu ar zaļo korektoru un pa virsu tonālo, bet tas atkarīgs kādas tev tās pumpas ir un cik lielas, reāli noslēpt varēsi noslēpt tik kādu mazu pumpiņu, bet lielākām tik sarkanumu, vizuāli tāpat redzēs un ja tev problēmaina āda, aizrauties ar kosmētiku neiesaku, labāk izārstē problēmu un tad varēsi maskēt rētiņas
11.04.2016 11:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits