Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atgūt naudu par preci!?

 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Sveikas. Likumus esmu palasījusi, bet gribu dzirdēt reālu pieredzi :)
Nopirku somu...pēc 9 dienām jau vienā stūrī sāka dilt materiāls, sapratu, ka pēc pus gada vispār varēšu izmest :D aiznesu uz veikalu un uzrakstīju iesniegumu, ka vēlos naudu atpakaļ. Vai varētu būt tā, ka nepiekritīs man atdot naudu, bet mainīt? vai es varu tam nepiekrist un tomēr dabūt naudu? es gatavojos tam, ka naudu negribēs atdot. Bet tur neko pirkt/mainīt pret tādu pašu mēslu vairs negribu (t) pirmo reizi nesu kaut ko atpakaļ , esmu iegrābusies:-/
06.04.2016 09:20 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Atkarīgs no veikala...Mana pieredze ir tikai ar apaviem un katrā veikalā cita. Aleksandrā bez ierunām un nīgruma atdeva naudu, Danijā vilka laiku un pēc 2 mēnešiem atdeva sacūkotus apavus, Apavu Centrā pusotru mēnesi cīnījās, meloja, bet beigās tomēr naudu atgūt izdevās.
06.04.2016 09:37 |
 
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Tas ir atkarīgs no veikala vadības, jo tie p'/arsvarā lemj vai apavi/apģērbs utt ir brāķis.

Tev visticamāk ir jāraksta prasījuma pieteikums par to, ka pēc dažu dienu lietošanas soma sāk dilt un, ka neesi apmierināta ar kvalitāti. noteikti ieteiktu pieminēt, ka nav likti nekādi smagumi iekšā un piem. likts uz zemes. Vēl kas, svarīgi arī kāds materiāls, ja lēts- mākslīgā āda un ir lēti maksājusi tā soma, tad būs grūtāk varbūt atdabūt naudu, jo viņi tev centīsies iestāstīt, ka kāda cena tāda kvalitāte. Jo par naudas atdošanu tas parasti ir pēdējais solis, jo veikali nevēlas zaudēt naudu, viņi protams,ka tev piedāvās apmainīt pret, ko citu, bet ja spītēsies pretī un teikti, ka esi dikti vīlusies un ka nevēlies vairs no šī veikala neko, tad varēsi dabūt atpakaļ naudu.
Bet, lai veicas! :)
06.04.2016 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Njā, kvalitāte ir slikta un maksāja 100eur. Tāpēc esmu uz to iespringusi un ļoti gribu naudu :D
06.04.2016 11:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!