par attiecībām

 
Reitings 36
Reģ: 16.07.2015
Labs vakars!
Laikam jau nav vēlme pēc "pareizā" viedokļa, to laikam pati jau zinu, tik vēlējos skatu no malas ( ko arī jau laikam pati zinu :) )

Ar draugu esam kopā jau ilgu laiku. Jau kādu laiku esmu secinājusi, ka nezinu, uz kā balstās mūsu attiecības - seksā mums saderība ir 0 ( runāšana nelīdz ), vai kādreiz gribētu viņu kā vīru un bērnu tēvu - nezinu, iespējams, ka nē.. Brīžiem liekas, ka viss, kas viņam dzīvē interesē, ir vņš, dators un tv. Viņam nav pat vēlme ar draugiem tikties, kaut iziet pastaigāt, toties grib mani blakus, kamēr katru vakaru tv skatās visas pārraides, kas ir tik svarīgas, ka ar mani nevar pat parunāt.

Pati ik pa laikam braucu uz dažām dienām darba darīšanās ārpus LV. Vakar atbraucu, satikāmies, viņš saka, ka viņam esot slikts garastāvoklis, negrib runāt. Nu ok, kam negadās. Viņam esot jānoskatās pāris tv pārraides, un es tikmēr varētu nerunāt un likt mieru. Nu - es jau vsru, bet viņš zin, ka man pēc darba ir vēl mājās šis tas jāizdara darba sakarā (ko es bieži vien atliku uz nākamo dienu, lai varam satikties un parunāt), teicu, ka taču kādas problēmas, būtu es palikusi pie sevis, visu izdarījusi, un nākamajā dienā tiktos, kad viņam garastāvoklis parādījies.Diemžēl tas bezgarastāvoklis viņam ir 10x biežāk kā man mr.. Saprastu, ja darbā, ģimenē prbolēmas, bet tur viss ok, un oficiāls darbs viņam arī nav. + Es praktiski neskatos tv, ko viņš labi zin. Rezultātā, aizgāju mājās, darīt savas lietas, jo neredzēju vajadzību pavadīt vakaru pie tv ar čali, kas mani apsaukā 3stāvīgos vārdos katru reizi, kad ko pasaku..

Zinu, ka auklējos, zinu, ka jāškiras, bet sirds tāpat sāp, jo vēlu otram tikai labu, ir bijuši daudzi labi beīži, bet.. galīgi nesaskan. Kā lai aiziet un saprot, ka būs cits, ja ņem vērā, ka man ir 25+ ? :/
04.04.2016 20:50 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Kas vinš ir pēc horoskopa?
04.04.2016 21:42 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tak pamet to neveiksminieku! Priekš kam tev viņš? Nebojā sev dzīvi!
04.04.2016 21:47 |
 
Reitings 28866
Reģ: 11.02.2015
Es nevaru beigt šausmināties. Vot tā ir drausmīgākā smadzeņu izskalošana, ka sieviete viena pati bez vīrieša ir nekas. Šausmas, un vēl neapprecēsies 25+ vecumā. Pofig, ar kādu - nemīlamu šizofrēniķi couch potato, bet ka tik ir!! Nu tiešām var sevi tā nemīlēt????
Bļā, es labāk par vecmeitu ar 20 kaķiem kļūtu, nekā ar aprakstīto tēvaini dzīvotu un mocītos. Tiešām, tik svarīgi, ka apkārtējie redz, vismaz bikšainis pie sāniem????? Fuiiiiii...
Pirmie 2 mēneši bij ideāli.. nu jā, rozā brillīšu dēļ sev visu mūžu sačakarēt. Apbrīnojama loģika.
Tak mūc beidzot un neņem atpakaļ, savāc vismaz kaut cik pašcieņas atliekas!!!!
04.04.2016 21:56 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
šis pilnīgi mans stāsts. Emocionāliem cilvēkiem izšķirties tiešām ir grūti - es varu Tevi saprast, un es arī ilgi vilku savas nekādās attiecības, jo ilgi cerēju uz labāko, koncentrējos uz labajiem notikumiem - cik nu viņi bija, ja procentuāli salīdzina uz pārējā fona. Es neteiktu, ka šobrīd esmu izcili laimīga, bet laimīgāka gan - vismaz ir iestājies miers un neviens man nepārmet kaut ko, pilnīgi neko, un, ja kādreiz jūtos slitki, tas ir sevis dēļ, ne dēļ tā, ka kāds pajolītis man ir izčakatrējis garastāvokli :-)
04.04.2016 22:07 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.03.2015
Mums ideāli bija pirmie 3 gadi. Patiesībā ja neuzzinātu, kas notiek man aiz muguras tāpat viss būtu ideāli. :-(
Izšķīros. Un? Nu labi, nav necik daudz laika pagājis, bet vieglāk nepaliek. Lai gan parādās jauni cilvēki apkārt un ir uzmanība no citu vīriešu puses. Tāpat sirdī ir tas pats, kurš sastrādāja tāāādus mēslus... Nezinu, kāpēc viņš joprojām ir sirdī un joprojām ir apziņa, ka viņš ir īstais. Jā, nav ideāls, bet kurš ir ideāls? Es laikam piederu pie cilvēkiem, kas mēģinās salabot saplēsto nevis met ārā. Vai varbūt tiešām sanāca satikt to kurš lemts, bet ja tā, tad jau dzīve vēl savedīs kopā...
Ko es ar to gribēju teikt? Pamēģini netikties, ja ir īstais, to varēs just, ja nav īstais, tad ātri vien parādīsies jaunas intereses un jauni cilvēki. Lai gan, varbūt ne visiem tas strādā. :-/
04.04.2016 22:08 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Un, kā jau te minēja - labāk ir izšķirties ātrāk, kā pēc gadiem 5, 10, + vēl tad, kad precēti un kad ir pieteicies bērns. Saprotu, ka gribās ģimeni, bet tas izmisums tiešām ir tik liels, ka pilnīgi vienalga, ar ko viņu veidot, ka tikai būtu? :-/
04.04.2016 22:10 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nekāds īstais tas nav, vienkārši neko labāku neesat sastapušas un nesastapsiet arī, ja pie tādiem kā tagadējie turēsieties un būsiet mūžīgās cietējas.
Es kam līdzīgam gāju cauri un nožēloju, ka vilku to visu tik ilgi. Nav tie nekādi īstie! Nebojājojiet dzīvi!
04.04.2016 22:16 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.03.2015
Nu... nedomāju, ka visiem var pielietot vienu un to pašu formulu :-/ Parasti jau neviens nelielās ar to ka ir pārcietis mēslus ģimenē un tad pieņēmis cilvēku atpakaļ. Vairāk ja runā tad par to, ka izšķīrās un ir laimīgi. Bet gadās visādi... Gan, ka jāpiedod šo to, gan ka jātriec ratā. Tur tas sarežģītākais - saprast kurš gadījums tev ir.
04.04.2016 22:34 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
Nekāds īstais tas nav, vienkārši neko labāku neesat sastapušas un nesastapsiet arī, ja pie tādiem kā tagadējie turēsieties un būsiet mūžīgās cietējas.


+++
04.04.2016 22:41 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
jūs pat nedzīvojat kopā ? :D beidz piestaigāt pie viņa un paskaties , kas notiks ... varbūt attapsies a varbūt nemaz nepamanīs ....
04.04.2016 22:44 |
 
Reitings 36
Reģ: 16.07.2015
Dzīvojam/nedzīvojam kopā. Ar mantām neesmu pārvākusies, jo dažādu (manu) iemeslu dēļ to vnk negribu. Protams, kaut kas stāv pie viņa, un pārsvarā visus vakarus esmu tur, bet nu, tās ir manas vēlmes.
Kad ilgāku laiku tās attiecības nomāc, atrodu iemeslus, kapēc netikties, tad viņš zvana, sūdzas, sākumā apvainojas, tad raud klausulē, ka nevar bez manis dzīvot. Un man arī sirds salūzt, jo zinu, ka pa lielam viņš ir stingrā rakstua čalis.
Ai, nu tur nav ko daudz diskutēt, te jau viss ir pateikts :) tagad atliek pašai sevi savākt un nebūt par lupatu otra rokās. Tādā garā visa mana nākotne ir būt mužīgās cietējas lomā, taisnība!
04.04.2016 22:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu ja tiešām gribas ko labot , es uzstādītu stingrus noteikumus un vai nu kas mainās vai es aizeju . Atklāti un godīgi ....
04.04.2016 23:03 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.03.2015
Manuprāt cilvēkam pašam ir jāgrib mainīties. Var izteikt ko gribētu mainīt, bet ja sākt uzstādīt baigos noteikumu, vai tik beigās nesanāks būt tai kuru pamet... Ja pēc sarunas skaidrs, ka tiešām ir ar mieru mainīties, tad gan varētu sniegt iespēju...
04.04.2016 23:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu protams , ka pašam jāgrib , bet citreiz gadās , ka cilvēks pats nezin , konkrēti ko un kā ... es esmu mainījusies vīra dēļ , un man nemaz nebija to grūti izdarīt , jo man tas bija sīkums , bet redz viņam pasaules gals , ok man nav grūti piekāpties, bet ja man konkrēti nepateiktu , es diez vai aizdomātos , kā kādu var tā traināt manas darbības vai tieši bezdarbības :D
04.04.2016 23:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Autorei ieteiktu wee ieklausities. tiesam gadu gaita mainijusies, un ne jau sevis del.;-);-)
04.04.2016 23:20 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vienkarsi beidz piestaigat, viss, atradinasies pati un tad nobeidz visu. Kaut es garuma nevilktu.
es pati pavisam svaigi skirta. Pametu virieti pec 10 gadu ilgam attiecibam. Un ne, vins nebija slikts cilveks, labs, bet nu pedejos gadus mums vairs nesaskaneja un milestiba pacabeja. Aizbraucu viena brivdienas, apdomajos un atbraucot atpakal pateicu, ka viss cauri. Es esmi laimiga, la to izdariju, si varda vistiesalaja nozime kaut slikti jau nedzivoju. Vienigais ko sev parmetu, ka neizskiramies jau agrak.
un man bez piecaam trisdesmit gadu;-)
05.04.2016 05:27 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Izklausās, ka tam puisim vajag psiholoģisku palīdzību. Ir ļoti grūti būt attiecībās ar kādu, kuram ir tāda veida problēmas, jo tas ļoti nospiež. Ir jāizvērtē, vai tu to gribi/spēj.
Un pat, ja problēma ir viņā, tomēr galvenā problēma ir tevī pašā, ka tu nespēj sevi mīlēt. Ja tu sevi mīlētu, tu jau sen būtu prom no šīm attiecībām.. sāc ar sevi
05.04.2016 10:53 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
ko tu zaudē šķiroties?:-D
05.04.2016 10:57 |
 
Reitings 109
Reģ: 22.12.2015
Zinu taadus "virieshus" ar pusaudzu uzvediibu! :D Liekas jau, ka var ko labot, kaut gan reaali tikai pati bojaa sev tagad nervus un teeree laiku, ko varetu pavadit ar sakarigiem, pieaugusiem - vecuma UN praata zinjaa - cilveekiem!
05.04.2016 11:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits