Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

cīņa ar sevi

 
Reitings 175
Reģ: 17.03.2016
sēžu un raudu,biju atkal kārtējo reizi nosolījusies ievērot jaunu diētu (no 1 .aprīļa) , bet atkal noraujos!bezgalīgā cīņa:'-(
01.04.2016 21:14 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
iesaku vnk ēst veselīgi iesākumā, nevis pēc pamatīgas ēšanas ieviest bada režīmu , tad arī nenorausies :-)
01.04.2016 21:18 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
katra jauna diena dod mums jaunu iespēju ;-) un rīt būs atkal jauna diena ....
01.04.2016 21:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Diētošanās ir lieta, kas nav piemērota visiem. Es, piemēram, tā nevaru, nekad dzīvē neesmu ievērojusi diētu (pat mani mēginājumi biežak uztaisīt kaut vai principā garšīgo minesotas zupu beidzas ar to, ka tas "biežāk" dabā izrādas vienreiz).

Ja tu vienmēr noraujies, un tad bimba kā idiote, tad beidz sevi bezjēgā mocīt.

Tā vietā, lai kampaņveidā dietotos, labak sāc pamazītēm pārdomāt savu ikdienas ēšanu - nomaini baltmaizi pret fitnesa maizi, kartupeļu biezeni pret puķukapostu biezeni, veco pannu pret tādu, kurā cepšanai vajag tikai pašu mazumiņu eļļas, veikalā biezāk paej garam šokolādītei (vai nopērc lielās cipšu pakas vietā mazo)... Jā, tu nezaudēsi 5 kilogramus vienā mēnesī, bet ilgtermiņā tu būsi smuka un slaida katru dienu.
01.04.2016 21:19 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.08.2015
Man ar tas pats gadās!:-P Bet ilgi nebēdāju. Tikko arī noturēju sevi rāmjos 4 dienas un šodien (5. dienā) norāvos no rīta ēdot gan baltmaizi, gan šokolādi lielllooos daudzumos. Bet, kad es saēdos - sapratu, ka diena nav vēl galā un dzīve iet uz preikšu, aizgāju beidzot uz zāli un turpmākajā dienā apēdu salātus, kādu vārītu bieti ar 2%kefīru, batāti. Sajutos atkal veselīgi par spīti briesmīgajam rītam. :D
Man patīk arī pēc tādas noraušanās izdzert glāzi karsta citronūdens, zaļo tēju vai izmazgāt zobus - tad pārņem sajūta, ka pielikts punkts našķiem.;-)
Bet vispār esmu pasākusi rakstīt visu ko ēdu mazā blociņā, lai zinātu kas un kā + man tā ir motivācija vieglāk atteikties no našķiem ikdienā, jo esmu nozvērējusies, ka visu ko ēdu jāieraksta blociņā. Tā kā gribu "atskatīties" uz labu, veselīgu pārtiku - spēju sevi saturēt. Pietam, atceries, ka 2 lodziņi melnās šokolādes dienā nav kaitīgi, bet pat ieteicami. :-)
Njā. Vienīgi šorīt galīgi nesanāca! :-D
01.04.2016 21:33 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Pirms vairākiem gadiem mēnesi mocījos ar šitādām, šodien sākšu - bet pa īstam nekas tā arī nesākas. Vajadzēja stirpu belzienu, lai pilnībā atdotos diētām(man bija svarīgs pasākums divu mēnešu laikā, es pastaigāju pa veikaliem, pamērīju kleitas, atnācu mājās, noraudājos un nu tad tik sākās!). Bet ja šāda belziena nav, tad laikam jāseko Mellene1 padomam! Arī šobrīd strādāju pie sava auguma, piemēram, iepriekšējās brīvdienās apēstais ēdiens ir lielāka motivācija treniņam. Es dažreiz pirms kaut ko ēdu, paskaitu un padomāju, cik daudz man vajadzēs nosportot, lai to nomestu. Kad aptveru, kāre pāriet :D
01.04.2016 21:39 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.08.2015
gabijagabija, ievērot veslīgu dzīvesveidu mani motivēja sākt briesmīgās bildes no 9.kl. izlaiduma, kurā savā kleitā biju kā kūka. Pašai derdzās
Tolaik riju arī kā tāda - šokolādes, cepumi, baltmaize, desas un fast food bija ikdiena. Saņēmos un atmetu visu pamazām, tagad tikai šajās "noraušanās dienās" gadās cepumi un baltmaizes, bet man tas jau ir progress, jo vismaz pārējo nedēļu ēdu labi :)
01.04.2016 21:46 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Šodien nesanāca, tāpēc nevajag liet asaras un gaidīt nākamā mēneša pirmo datumu vai nedēļas sākumu. Mēģini rīt atkal! Vienkārši veikalā neļauj sev pirkt mēslus, galvā visu laiku atgādini, cik slikti tie ir, tā vietā izvēlies veselīgu pārtiku. Saņem sevi rokās.
Jā, diētot es arī nevarētu. Arī negribētu, jo tomēr reti kurā gadījumā rezultāts saglabājas uz ilgu laiku, visbiežāk ir atpakaļ viss nomestais x2. :D Es tā vietā apvienoju sportu ar veselīgu ēšanu.
01.04.2016 21:47 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.08.2015
+Berge
Nevajag sevi novest līdz tam, ka katru dienu ēd tikai brokoļus un ciet izsalkumu! ;-)
01.04.2016 21:49 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.08.2015
Un vispār - arī šis forums ir dažreiz laba motivācija gan iet uz zāli, gan ēst veselīgi! :)
01.04.2016 21:54 |
 
Reitings 175
Reģ: 17.03.2016
vel eju skolā. tāpēc dzīvoju pie mammas. Un pats trakākais , ka saku ,ka nevajag man neko no veikala, bet tāpat nāk ar pilniem maisiem. es mācos , mamma ienāk ar kādu gardumu un grauž un liekas ,ka viņa visu zinātu par manu ''jauno diētu'' ( lasītu domas man) un speciāli nāk istabā un grauž.
01.04.2016 21:55 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Mellene1
Man kādreiz arī noraušanās bija tādas - ēdu visu, kas ir un kas nav acu priekšā :D Jo vienmēr bija tā doma, eh.. esmu jau pārkāpusi, sākšu rīt, tagad esmu iemācījusies apēst kaut ko garšīgu mazliet un nolikt prom, un turpināt savu ieplānoto maltīti. Ar nolikt prom es domāju - izmest miskastē, jā, arī tādus līdzekļus esmu izmantojusi :D

Par to pieņemšanos atpakaļ.. Ja godīgi, tad es nesaprotu. Esmu jau stāstījusi, ka 2 mēnešus ēdu ļoti, ļoti maz, tikai dārzeņus, vistu, lasi. Tās bija ļoti drastiskas metodes un noteikti mani te daudzas norietu, cik neveselīgi, BET pēc visa šī pasākuma pilnībā pārstāju sportot un ikdienā ēdu diezgan barojošus ēdienus + bieži našķējos un man nosacīti nāca atpakaļ 1kg. Nosacīti, jo tas bija tas svars, kas svārstījās. Nezinu kā ir jārij pēc diētas ievērošanas, lai pēc tam nāktu atpakaļ dubultā.
01.04.2016 21:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012


Tā diemžēl ir, ka pārmantojas ne tikai gēni, bet arī ēšanas paradumi ģimenē...

Tad nevajag teikt, ka tev neko nevajag no veikala - palūdz augļus, kautkādas rīsu galetes, kefīru, taisi vakarā foršus mazkaloriju smūtijus, uzcienā mammu arī :) Viņa jau grib kā labāk un nopērk tev šokolādīti. Tad pasūti kaut ko citu!
01.04.2016 22:02 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.08.2015
Izrunājies ar mammu! Viņa noteikti tevi uzklausīs un varbūt pat beigās abas varēsiet pievērsties veslīgam dzīvesveidam! Vismaz man tā bija! :)

gabijagabija, lūk tu mani motivē! :-D Jau sāku domāt ko darīšu rīt tr.zālē! :D
01.04.2016 22:05 |
 
Reitings 175
Reģ: 17.03.2016
mamma pati ir tieva. liekas ,ka viņa grib mani nobarot.:-/
01.04.2016 22:06 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.08.2015
beeda8, tad varbūt tu pati arī nemaz neesi tik resna, tev tikai tā liekas pateicoties mūsdienu kārno modeļu propagandai :D
01.04.2016 22:08 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Mamma ir mamma, viņai Tu būsi skaista arī ar 80 kg, viņa vēlas Tevi iepriecināt ar ko garšīgu :-) Nevar viņu vainot pie tā, ka nespēj atturēties. Bet - var taču pateikt, ka vēlies novājēt, un Tev kas garšīgs nebūs gluži šokolāde :-)
01.04.2016 22:12 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Ja kas tad tikai pajokoji par diētas ieturēšanu, kā nekā 1.aprīlis. Sāc rīt. :-D
01.04.2016 23:05 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Aizej pie dietologa vai uz sporta zāli no trenera iegūsti ēšanas plānu, es domāju, ka tā ir vieglāk, ja priekšā ir jau sarakstīts, ko katru dienu pirkt. Arī apziņa, ka netiek ēsts par daudz vai par maz, bet tieši kā vajag. Vismaz tā ir man, ka viegli vadīties pēc plāna, bet pašai sastādīt ēdienkarti nav motivācijas, jo pārāk liela skaitīšana un ilga informācijas apguve, lai ēstu tā, lai reizē gan svars zustu, gan dienā uzņemts viss nepieciešamais bez badošanās. Pārāk maz uzņemtas kalorijas arī procesu bremzē.
02.04.2016 03:00 |
 
Reitings 16
Reģ: 30.01.2016
Kāds bija diētas mērķis? Cik kilogramus tu plānoji zaudēt?
Ir svarīgi saprast to, ka ja tu ierobežosi sevi kaloriju ziņā,tad agri vai vēlu tu norausies no diētas. Ir svarīgi, lai arī tievēšanas laikā tu neuzņemtu mazāk kā 2100 kalorijas. Ne velti Pasaules veselības organizācija noteikusi,ka nevienas diētas laikā nevajadzētu uzņemt mazāk kā 2100 kcal,jo tad organisms sāk dedzināt ne tikai taukus, bet ņem visu vajadzīgo arī no kaulaudiem, muskuļaudiem un orgāniem. Turklāt šādā badošanās fāzē, organisms strauji palēnina vielmaiņu, lai novērstu bojājumus, tāpēc diētas laikā svars var nekristies. Tāpēc beidz šaustīt sevi , vai vainot mammu par to, ka viņa kārdina tevi ar našķiem, jo no diētas tu norautos jebkurā gadījumā , agrāk vai vēlāk. Pēc jebkuras kaloriju ierobežojošas diētas svars atpakaļ nāk daudz ātrāk, jo vielmaiņa ir tā pamatīgi sabeigta, un organisms ātri uzkrāj taukus, gatavojoties jaunai badošanās fāzei.
Vai tu dzer pietiekami daudz ūdens? Bieži vien organisms jauc slāpju sajūtu ar izsalkuma sajūtu. Ir cilvēki,kas notievē tikai sākot uzņemt pietiekamu ūdens daudzumu. Svarīgi dzert 2-3 glāzes ūdens uzreiz pēc pamošanās un pusstundu pirms katras ēdienreizes, kā arī glāzi ūdens pirms gulētiešanas. Ja organisms ir ļoti dehidrējies,tad var paiet kāds laiciņš līdz organisms pierod pie normāla ūdens daudzuma.
Daudz svarīgāk par to cik daudz tu ēd, ir tas ko tu ēd. Ēdot augļus un dārzeņus vari neierobežot sevi kaloriju ziņā.
Un,protams, ir svarīgi kustēties. Lai būtu rezultāti ir arī jāsporto.
Lai izdodas notievēt nesabojājot veselību!:-)
02.04.2016 08:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits