Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atradināšana no mammas

 
Reitings 25
Reģ: 09.08.2012
Sveikas. Man ir daži jautājumi un gribētu zināt jūsu situācijas.
Pēc mēneša dosimies uz latviju un likšu tiesības bet tā kā ar bērnu tur nevar iet tad plānoju atstāt pie žiperīgās omītes. Un kopā ilgums varētu būt 4h kuras jāatstāj.
Bērniņam būs tieši palicis viens gadiņš. Līdz šim visu laiku ir ar mammu(mani) un ilgākais ko neesmu bijusi ar viņu ir labi ja 2h.
Domāju kā vieglāk atradināt mazo. Doma bija pirms tam ka vienkarši jaatstaj bernins omītei un katru dienu iet aizvien ilgak prom no majas lai mazais pierod bez manis.
Un radās jautājums, kā labāk ir aiziet,pasakot atā mazam vai iet lauka pa kluso kamēr mazais neredz?
31.03.2016 12:32 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Mazais taisa traci,ja dodies prom kaut kur?
31.03.2016 12:46 |
 
Reitings 25
Reģ: 09.08.2012
Nu cik nu esmu viena aizgajusi uz veikalu un ta itka nav taisijis traci maja, tik tad kad izeju pa durvim un vins redz mazliet paraud. Bet tad vins paliek ar teti maja un tas ir cilveks kas ir uzreiz aiz mammas.
Bet omiite ir dazas reizes satikta un biezi runajam skype un tas vis.
31.03.2016 14:17 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu mana taisīs histēriju , ja nepateikšu , ka eju prom , bet vienkārši aiziešu , un manuprāt , tas ir loģiski .... es arī taisītu histērijas , ja mani kur pamestu neko nepaskaidrojot.
Es uzreiz ietu uz tik ilgu laiku cik vajag , es vispār šo pieradināšanu nesaprotu 4h nav 4 dienas
31.03.2016 14:22 |
 
Reitings 25
Reģ: 09.08.2012
@wee bet nu varbūt ir labak pateikt. Bet ir tad iespeja ka berns vel vairak pardzivos. Bet padoma ja berns pieradis pie mammas nevis ka citi cilveki aukle tad tas vinam var ari likties ka 4dienas nevis stundas. Berns zin ka aizej prom pardzivo ka nav blakus.
31.03.2016 23:39 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ir labi ļaut bērnam veidot attiecības un kontaktu arī ar citiem cilvēkiem, kas nav mamma. Tas bērniņa attīstībai r svarīgi. Apciemojiet omīti, esi paļāvīga un nestreso. Pirmās reizes atstāj bērnu vienā telpā un izej tikai uz pāris minūtēm. Vienmēr pasaki bērnam, ka ej un drīz būsi atpakaļ. Tad aizej uz ilgāku bridi, bet nestreso, jo bērns jūt stresu un nesaprot kāpēc mamma kreņķējas. Es domāju, ka jums tas nāks tikai par labu.
01.04.2016 00:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bērns taču nepazīst pulksteni un nezina, kas tāds laiks tāds ir - viņam pa lielam viens pīpis 2h vai 4h. Nedaudz savādāk ir, ja uz nakti kādas jāatstāj, bet tas jau cits stāsts.

Nekādas baigās atvadas nav jārīko. Pasēžat visi kopā, nedaudz padarbojies ar mazo, nobučo, apskauj un tā runādama ar omi ej ārā pa durvīm mierīgi, lai bērnam ir sajūta, ka tūlīt būsi atpakaļ. Un viss - ej dari ko vajag tās savas 4h. Pat, ja mazais raudās kādā brīdī, omes uzdevums ir novērst uzmanību un izklaidēt mazo. Nevajag nekādas tur iepriekš sagatavošanas, trenniņus, teatrālas un plašas atvadas un vēl sazin ko.
01.04.2016 00:30 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Noteikti pasaki mazajam, ka Tu ej prom un drīz būsi atpakaļ :) tādas aizlavīšanās "pa kluso" ir nepareizas. Ļoti labi saprotu kā Tu jūties, pati nesen mācījos atstāt meitiņu vecmammai uz dažām stundām ;)
01.04.2016 01:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nez... Es nekad neatvadījos no savējiem tik mazā vecumā. Jēga? Viņš saprot tikai vienu - mamma iet prom! Un viņam sākas histērija (atkarīgs no bērna). Par to, ka tur tiek stāstīts, ka nāks atpakaļ, ka ilgi nebūs prom - to vairs tas bērns nedzird, viņš saprot primāro faktu - iet prom, nebūs redzama. Un kam pašai šādi sevi sāpināt, ka tā vietā, lai mierīgi izietu pa durvīm, jādod rokās raudošs bērns un vēl aiz durvīm jāklausās histērija?... Nevajadzīgs stress visiem.

Mani bērni neraud, ja kādam tiek atstāti. Ar vecāko meitu atvados, jo varam parunāt par to kur eju, ko darīšu, kad būšu atpakaļ, ar dēlu - neatvados, jo pārāk mazs, vnk sagaidu brīdi, kad viņš jaunā vidē jūtās komfortabli un ir aizņemts un eju prom. Nenosauktu to par lavīšanos, vnk drošiem soļiem aizeju un viss.
01.04.2016 01:44 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Katrs bērns ir savādāks, no cita vajag atvadīties, no cita jālavās projām klusiņām. Neatstāj tikai uzreiz pirmajā dienā viņu vienu, otrā dienā pamēģini iziet ārā uz pāris minūtēm.
01.04.2016 06:20 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jums nav iespēja mācīties, lai iegūtu vadītāja apliecību, tādēļ, ka nav kur atstāt bērnus? Nāciet pie mums. Autoskolā Glorija tiek veidotas grupas, kuru laikā tiek uzraudzīti bērni. Šo grupu darbības laikos varat sarunāt arī praktiskās braukšanas nodarbības.


http://www.autoskolaglorija.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=6&lang=lv

Es tavā vieta gan uztrauktos vairak par žiperīgo omīti, man lielako stresu, atstājot bērnu, vienmēr radīja vīrs un mamma, kas man izmisuši zvanīja - nu kad tu beidzot būsi atpakaļ?
01.04.2016 06:30 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Man no sava bērna vajag vēl aizvien laisties pa kluso, jo, ja pasaku, ka iešu prom, tad taisa traci. Tāpēc lavos pa kluso. Ieteiktu šo pieradināšanu veikt jau apmēram divas nedēļas pirms plānotā pasākuma, pa druskai, katru dienu palielinot laiku,kad esi projām, lai mazam nav šoks. Šādi radināju savējo pie dārziņa un tas strādā.
01.04.2016 06:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits