Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izsakiet savu viedokli.

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
30.03.2016 23:09 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
Vai tad tas nav pashsaprotami?
30.03.2016 23:19 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Es pateikšu ko es par to domāju- manuprāt, zināma taisnība jau ir, ka ķermeni pieradina,bet ko darīt ja savādāk nevar? Ja piemēram organismam trūkst D vitamīns, līdz ar to sāk ķerties vīrusi, citas problēmas, nogurums, bet ir, teiksim, ziema. Ko tad? Braukt uz Spāniju? Sauli arī vajag pietiekamā daudzumā lai uzturētu to vitamīnu, bet saule arī nodara citus kaitējumus veselībai.
Vai cits variantss - teiksim, trūkst vitamīns A. Tad ko, jāskrien uz tirgu pēc liela daudzuma burkāniem utml. un ik mēc min jāēd tos? Viņa saka, ka ar pienua produktiem var daudz vitamīnus uzņemt, bet reāli, tās govis jau ar špricē ar viskaut ko lai vairāk dod pienu, tad tas piens nav nemaz tik veselīgs organismam, tas pats par gaļu. Nezinu, es tiešām gribu dzirdēt citus viedokļus. Kā Jūs vērtējat tādu lietu kas video minēts, un vai Jūs ikdienā lietojat teiksim, tos pašus uztura bagātinātājus? Ja nē, tad kpc, un ja jā, tad pie tā arī paliksiet?
30.03.2016 23:20 |
 
Reitings 246
Reģ: 27.04.2013
Nelietoju nekaadus vitamiinus vai uztura bagaatinaataajus. Uzskatu ka visus nepiecieshamos vitamiinus var uznjemt dabiskaa veidaa.
Daudz sportoju un eedu visai veseliigi un slimojusi neesmu jau vairaak nekaa 3 gadus.
30.03.2016 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nelasīju rakstu, zinu, ka tā ir ķīmija, bet nu nedomāju, ka to vitamīnu tur tiešām nav, ir, tikai sintētiski. Varbūt esmu pro-supplements, jo es jūtu un redzu to iedarbību uz sevis.
Es lietoju ik pa laikam - ādai un matiem rauga tabletes, zivju eļļas kapsulas utml.
Šobrīd lietoju Magne B, jo to ieteica ārste pret stresu, kas man izraisa migrēnas lēkmes.
30.03.2016 23:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits