Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Briesmonis celulits

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Sveikas! Kops sevi atceros mocos ar celulitu. Esmu diezgan aktiva, needu fast food, masejos ar burcinam, lai uzlabotu asinsriti valkaju ari kompresijas zekes. Sveru ari 61 un 1.7m, bet sausmas kadas kajas:'-( un es neizdomaju to, manas kajas IR tragiskas uz kajam pilnigi tadas ka svitras(gravas)
Vai ir vel ceribas?
20.03.2016 19:33 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es pacilāju šo tēmu dziļāk arī paziņu lokā un ziniet , kas mani nošokēja , ka citas ar lepnumu paziņo - jā , man ir celulīts .... Man ir pilnīgi vienalga , kā izskatās citu pakaļas , bet man jau šķiet , ka tā ir kaut kāda sevis mierināšana . Nu nevar tikt no tā vaļā , ok tātad jātrod vēl kāda kurai ir un tagad kopā kladzināsim , ka tā ir norma .
Parunāju ar draugiem vīriešiem , redz to visi , citi samierinās , jo tas na viņu ķermenis un neiesi jau meitenei uzstādīt ultimātus dēļ grubuļainas pakaļas. Tik jocīgi , ka daudzas to neviss maskē , bet akcentē .... , bet nu parasti jau vasara pludmalē parāda kādas tad ir tās mūsu meitenes ....


Vasara nav tālu, bet vēl daudz ko var paspēt uzlabot :-)
24.03.2016 09:18 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
piekriitu wee. Man arii ir paris koleeges,kuras saka, ka ir resnas un ar celuliitu, bet ko tur iesaakt, taadi geeni. Un katras pusdienas shtopee iekshaa bulkas (t)
tas vienkaarshi ir slinkums un stulbas atrunas, lai neko nedariitu.
24.03.2016 09:27 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
https://www.youtube.com/watch?v=PBrk_YlJdJw

lūk , varbūt noder , nekā sarežģīta, nav dārgi , bet laiku prasīs gan ....
24.03.2016 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 1488
Reģ: 17.01.2013
Man ir zināma viena meitene, kura no dabas ļoti tieviņa, pat kaulaina, bet ēd katra pusdienu pārtraukumā bulkas, čipsus- nu visu, visu... Atnāca vasara un tādā karstā dienā, viņa ieradas svārciņos darbā- celulīts uz urrā, tik ļoti, ļoti izteikts, ka es no laba gabala ieraudziju.

Ir vēl viena meitene, apaļīga no bērnības, izteikta nosliece uz aptaukošanos, vienā nedēļas nogalē, bez problemām uzēd 4kg, ja neseko līdzi ko ēd. Šobrīd viņai uz 165cm ir 70+ kg, BET viņa prot ar apģērbu noslēpt/izcelt visu ko vajag, nav viņai ne pakaļa ne krūtis, kas pie liela izmēra it kā ir. Tomēr... viņa ir tik harizmātiska, komunikabla, jautra, ļoti labi dejo... viņai konkrēti līp apkart cilvēki un klubiņos viņai uzmanība ir krieti vairāk kā tievajām, lai gan es neteiktu, ka viņa ir resna.. bet milzīgas, dziļas strijas uz vēdera, pēc bērna, ķeizera rēta.. nav ideāla, auguma ziņa, ne tuvu nav, tomēr skasta seja, labs stils un personība to ne tikai iznes, bet atstāj ēna daudzas "ideālās"!
24.03.2016 15:27 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Kāda starpība kā izskatās citas? Cilvēks, kas ar sevi ir neapmierināts, nebūs apmierināts arī ar cilvēkiem sev apkārt. :-)
24.03.2016 15:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits