Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Progress

 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Zinot cik daudziem/ām ir jaungada apņemšanās interesanti apjautāties kā sokas ar sportpšanu? kāds progress? kādi gala mērķi un kāds laika tremiņš paredzēts? ko tieši darat lietas labā?
19.03.2016 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Šodien neilgu laiku tiešsasitē pavēroju nike training day pasākumu... nu neizprotu to pasākuma principu un cilvēkus kas to apmeklē.. jā labi ka cilvēki kustas un atrod tam motivāciju bet nu ne''skiet pareizi un normāli ka treneris pašā priekšā uz paaugstinājuma tik lēkā un rāda un nevienu nepakoriģē un pat neskatās kas notiek zālē - jā saprotu ka intensitāte augsta un nav laika tur 100-200 cilvēkus koriģēt bet tād;el jau ir jāveido mazākaas grupiņas 4-6 cilvēki kur var visam sekot līdzi ..... ~80-90% klātesošo to visu vairāk vai mazāk veic nepareizi.... zūd netikai treniņa efekts bet arī lielāks rissks gūt traumas...
19.03.2016 15:12 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Necepies!
Veido pats savaa grupas un trenē kā patīk
19.03.2016 15:31 |
 
Reitings 1214
Reģ: 10.12.2014
Es arī apmeklēju šāda veida pasākumus,kuros ir ap 50cilvēku. Zumba Fitness tas saucās, viss ir tādos tempos,ka paspēt var tikai izpildīt vienu,kad jau pie otra vingrinājuma ķeras klāt. Trenerīte vienkārši fiziski nevarēru izskriet līdzi katram,kurš nemāk, tādēļ ir jāmācās un jāseko līdzi kā to dara pareizi. Ir vērts arī mājās patrenēties un izmēģināt lēnā garā,lai pēctam neiedzīvotos citās kaitēs.
19.03.2016 15:36 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Ray
Tas jau tiek darīts


minkalinka
Jā es saprotu ka nevar paspēt bet tad attiecīgi ir jāņem maza grupiņa.. 2-6 cilvēki tad varēs izsekot... ok saprastu ja vēl uz šo pasākumu ietu cilvēki kuri māk pareiiz vingrot tad cita runa... bet kā jau pēc video var redzēt ~80% tur tādi nav ka ko mācētu.. attiecīgi no ši visa saskatu gandrīzvai vairāk slikta nekā laba... nearko neat''skiras kā mājās no video lēkāt l';idzi.. ja nu vienīgi tā kopības sajūta tas arī viss...
Te jau ir tā lieta ka iesācējs pats var v';el ilgi nesaparst ko adra pareizi un ko nepareizi.. var skist ka viss pareizi un tiaki pēc 1-2 gadiem atčoknīties ka tomēr tā nav kad kāds konkrēti pamācīs... turklāt ir tik daudz nianses ko pats nemaz vispār nevar redzēt kā vien cits no malas... un ir nianses kur vispār vizuāli nav nosakāms pareiiz vai nepareizi - ir jājūt...
19.03.2016 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
vot nesaprotu arī šos dažus cilvēkus kuri saka ka pareizai ēšanai nav laika, treniņiem nav laika, pareiza ēšana izmakša ļoti daŗgi....
Man personīgi bija laiks kad vēl strādāju birojā + pēc darba pa tainso gāju uz treniņiem... kā ap 8.30 izgāju no mājām tā tikai ap 21.00-21.30 pārnācu - tas nebija šķērslis man ēst 5x dienā mājās gatavotu sabalansētu uzturu - gatavojot to tikai 1x dienā (no rīta kopā ar brokastīm) un virtuvē pavadot labi ja 15-20min dienā....

Nav laika treniņiem - piedošanu pat Es kuršs startē sacensībās trenējos 4-5h nedēļā .. dziļiem amatieriem pietiktu pat ar 3-4h nedēļā

Dārga pareiza ēšana? - lielā ķipšu paka ir tādā cenā par kādu tievētājai sievietei tirgū pirkta vistas fileja pietiktu 3 dienām! .. ļoti bieži cilvēki sakārtojot uzturu uz pārtiku tērē pat mazāk naudas nek;ā iepriek;ss
20.03.2016 11:01 |
 
Reitings 186
Reģ: 19.08.2015
Nezinu kā kg un kopskats, jo neuzņēmu bildes pirms un pēc, bet jūtos ļoti labi un vairs nevaru iedomāties nedēļu bez sporta zāles. (l)
20.03.2016 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
Lenova
super.. paarsti ši sajūta nāk tiaki pēc vairākiem mēnešiem.... man bija tā ka pirmos 3-4 mēnešsu dzinos uz priekšu jo bija tā sākotnējā motivāciaj ka gribu.. bet palika grūti un rezultāts nenāca kā gaidīts un pienāca moments kad sāku jau izlaist pa retam kādu treniņu... tas vilkās kādus 2 mēnešus... pēc ši perioda kautkā atnāca tā deksme uz "saslimu" ar šo visu un tagad jūtos slikti ja ilgāk pa 2-3 dienām netieku uz treniņu
20.03.2016 11:08 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
piekritu, man arii nepatiik darboties tik milziigaa grupaa, nu nav iespeejams visiem izsekot liidzi un ja cilveeki vingrojumus veic nepareizi - kaada jeega no vinjiem ?
20.03.2016 11:11 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Ne visi strādā tādās darbavietās, kurās var atļauties ņemt pārtraukumu un ēst vairākas reizes dienā. Ir labi, ja tā var, bet lielā daļā darbavietu pārtraukums ir noteikts 1 reizi dienā un tā arī ir jāēd.

Tad Tu saki, ka labāk ir nedarīt neko nekā iet uz tādiem treniņiem? Var jau cepties par "kā būtu, ja būtu", bet ir tieši tā, kā ir un ne savādāk! Ir treniņi lielās grupās un tad labāk tādus neapmeklēt? Var jau gudri spriest par to, ko citi dara nepareizi, bet iesaki tad, kā esošajos apstākļos darīt pareizi! Un esošie apstākļi ir tādi, ka iet uz sporta zāli ir dārgi (jo īpaši iesācējam, jo vajadzīgs treneris, lai visu sāktu un iemācītos pareizi), esošajos apstākļos ir tādi lielu grupu treniņi. Ko tad darīt?
Mēs jau visi varam gribēt zaļāku zāli un zilākas debesis, bet bļāviens, tās tādas nav un kaut kas ir jādara tajos apstākļos kādi mums ir!
20.03.2016 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
pats labākais ka dalības maksa šajā pasākumā bija vidēji tik augsta cik aptveni izmaksā 1-2 privātas nodarbības ar treneri...
20.03.2016 11:13 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Ok, es nerunāju par Nike treniņu, bet ir pietiekami daudz citu tādu masveida treniņpasākumu, es domāju, ka Tu saprati ideju.
20.03.2016 11:15 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
TRY
Man arī darā bija tiaki 1 pārtraukums ! .... es tolaik ēdu broakstis mājās pirms darba, pēctam pusdienas darbā oficiālājā pārtraukumā, pēctam launagu uzreiz kā beidzas darbs pirs izbraucu uz treninju turpat darbaa, pectam pēctreninja kokteilis ar kādu augli sporat zales gērbtuvee, un tad pasā vakarā mājās edu produktu aks nav japagatavo .. ludzu

Tas vai neadrit neko bus labaka ir atkarigs no vairakiem faktoriem - ja nepareizi vingrojot gusti trauams tad jaa nedarit neko nosaciti bus labaak.... bet te var dzit garu garo demagogiju...
Ka darit pareizi?- jau 2x mineju... javeido ir tik lielas grupas lai var vismaz minimali veltit laiku katram klientam... sie varianti ir daudz - teiskim 1 treneris leka pasa prieksaa un 1-2 treneri leja kurse pa klientu pulku un korige tehniku... vel variants ir klientu pulkam sakotneji iziet paris apmacibu nodarbibas pirms sak lekat baraa jau nepiekorigetiem - ja tadu realzie tad nav problemu kaut tukstotim cilveku lekat 1 trenera pavadiibaa...
sporat zaale un trenetris kluba daargs? - nesmidini.. sii nike trauining day pasakums maksaa pat dargak neka klubaa 1 privata tiesi tev vienam nodarbiba ar treneri... viena kaut 1h privata nodarbia iemacisies daudz vairak un pareizaak neka kaut 10 nodarbibaas kadas tas bija pasakumaa... ja esi totals iesacejs un neko isti nemaki protams...
sporat klubs dargs? - kur problema iet un sportot brivdabaa - tagad daudazs vietaas ir ta saucamie brivdabas sporta laukumi... kur problema iegadaties hanteles un fit bumbu un vingrot majaas ja klubs pa dargu? ...
20.03.2016 11:21 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
bet sie masu pasakumi izskaatas vairak ir tendeti ka paarsti uz marketingu-naudu neka uz to lietderibu klientam.. vieniga lietedriba klientam ko saskatu saja visa ir kopibas sajuta - ir cilveki kuri sanemas tiaki ja to adra ar kadu vel kopaa... naksais vienkarsui iepazit vairakas nodarbibas meklejot sev tikamaako.. nekas cits... nejau lai ietu totals iesacejs tagad labi izvingroties un visu apguut...
20.03.2016 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 4388
Reģ: 30.09.2013
un lietas adrit pareiiz vienmer bus letaak neka lietas adrot nepareizi.... teiskim treneties pareizi majaas panemot kaut trenetri kas sastada programmas un novadaa 2-3 pirmas noadrbibas bus letaak un efektivaak neka ik menesi iet uz sporta klubu maksajot ikmenesaa abonamenta maksu un tur uz vietas uz savu galvu ko dariit...un gala rezultata neko ta aari isti nesasniegt
20.03.2016 11:27 |
 
Reitings 139
Reģ: 13.12.2015
2 mēneši, -12kg. Jūtos labāk kā jebkad!
20.03.2016 11:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits