Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zvanīšana ārstiem

 
Reitings 69
Reģ: 13.02.2016
Vai jūs, kad zvanat ārstiem, vetarstiem utt jautajat interesejosus jautājumus, nu tur piemēram- vai ir normāli, ka tik ilgi pēc izrausanas sāp zobs, vai es kautko varu palietot, vai vai ir kautkas, ko varu nopirkt kaķim lai nomierinātu pirms esmu atnākusi, vai ir normāli tas un tas- nu vienkārši kautkādus jautājumus, kas nav vienkārši pieraksts uz vizīti.

Cik es zinu, tā cilvēki dara, bet man pašai kautkā neērti, tā ir tā kā vizīte, tikai bez samaksas..
16.03.2016 23:01 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nav bijusi nepieciešamība. Biežāk iegūglēju vai apjautājos aptiekā.
16.03.2016 23:06 |
 
Reitings 385
Reģ: 14.06.2015
Ja atbildi uz savu jautājumu varu pati atrast vai jautājums nav nekas tāds ārkārtējs, tad nē, bet, jā, gadās, ka pazvanu un paprasu, kas mani interesē. Nejūtos neērti, tas ir viņu darbs.
16.03.2016 23:07 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nē, nedaru tā. Nedomāju, ka tas ir pareizi, ja es esmu vizītē, tad ok, uzdodu visus jautājumus, kas interesē, pēc tam-ja ir baigā krīze, dodos uz slimnīcu, ja kādi jautājumi par zālēm, ko palietot un tamlīdzīgi-aptiekā ir farmaceits. Ārsts nav nekāda mamma, ko tramdīt ar visādiem sīkumiem.
16.03.2016 23:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits