Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Emocionālā vardarbība

 
Reitings 60
Reģ: 16.10.2015
Gribētu dzirdēt viedokļus no tām sievietēm, kas zina, ko tas nozīmē, kuras tam izgājušas cauri, vai pazīst kādu un zina kā ar to cīnīties. Patreiz ir patiešām lielas problēmas manā ģimenē, es nezinu, ko darīt... Mans brālis - alkoholiķis ar milzīgu stāžu, terorizē mani un pie tam vēl mūsu slimo māti, par ko man visvairāk bail, jo insults var atkārtoties no tādiem pārdzīvojumiem. Vairs nespēju dzīvot šajā situācijā, kad man bail būt pašai savās mājās, bet vēl vairāk bail, kad neesmu mājās un nezinu, kas tur var notikt pa to laiku. Dzīvoju pamatīgās bailēs.

Kā tikt galā ar tādu varmāku, kurš draud nosist, ievieš nenormālas bailes, pazemo, ņirgājas, bet tajā pašā laikā, es nevaru saukt policiju, jo viņš nekliedz, nedauza stiklus un nesit? Mani vienīgie pierādījumi ir viņa draudu vēstules. bet arī policiju man bail tajā iesaistīt, jo ko viņi viņam izdarīs? Ja būs piedzēries, varbūt savāks uz 1 diennakti atskurbtuvē, bet kas notiks tālāk ar mums? Viņam nav ko zaudēt, viņš ir totāli degradējies, zinu, ka viņš ir spējīgs arī izpildīt savus draudus... viņam ir pilnīgi vienalga, tas viss aktualizējies, kopš mamma atteicās dot viņam naudu dzeršanai un palīdzēt arī sadzīvē, lai tiek galā pats, ja visu nopelnīto naudu nodzer. Bet es zinu, ka viņš reāli nespēj izdzīvot bez mammas materiālās palīdzības, jo tikpat kā neko pats nespēj nopelnīt, jo alkoholisma dēļ normālu darbu nestrādā.

Ļoti ceru, ka atradīšu kādu ar līdzīgu pieredzi un padomu, vairs nezinu, kur vērsties, neviena draudzene neko tamlīdzīgu nav piedzīvojusi un nesaprot to, kā es jūtos...
16.03.2016 21:54 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Vai Tev ir nojausma kāpēc viņš dzer???
16.03.2016 22:00 |
 
Reitings 69
Reģ: 13.02.2016
Traki, nneesmu ar tādu situāciju saskarusies, nezinu, ko teikt, bet- cerams atradīsies veids, kā visu nokārtot.
16.03.2016 22:00 |
 
Reitings 60
Reģ: 16.10.2015
Domāju, ka dzer tāpēc, ka ir ļoti nelaimīgs.
16.03.2016 22:02 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
neesmu saskarusies ar sadu situaciju, bet alkoholiki ir bijusi gimene!

cik saprotu, tas nav periodiski, tas ir konstanti visu laiku, ta vina dzersana un varmaciba?

cik saprotu, jums zeluma ari nav vairs saja situacija?

kam dzivokli pieder?? mammai vai vinam?? ja iespeja, vajag vinu izrakstit no dzivokla un lai vins mekle citu vietu kur mitinaties!

vai ir iespeja ar vinu runat par so temu, ka jums bail, negribat ta dzivot, mammai veseliba nav laba utt, ka labak, lai mekle citu dzivesvietu, pa labam, iesakiet, ka palidzesiet, atrast kadu arstesanas centru utt?

vai ir kads viries kartas draugs, radinieks, kuru varetu iesaistit? lai paruna ar tavu brali!!?

tavai labsajutai, uzzvani uz palidzibas talruni un izrunajies, tur cilvekiem ir pieredze, un labas uzklasisanas spejas, tev noteikti tas palidzes, kaut vai tikai izrunaties, lai aptvertu situaciju!!
16.03.2016 22:25 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Viņš dzer jo ir alkoholiķis. Tas arī viss. Un tikai pats var sev palīdzēt. Vienīgais ko varu ieteikt - maksimāli norobežoties un ja vajag, saukt policiju.
16.03.2016 22:33 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
jūs visi kopā dzīvojat? vai nav iespējams pārvākties? cik brālim gadi?
16.03.2016 22:42 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
vai gadījumā nebija tāda opcija kā ielikt cilkvėku narkologjijas centrā ar gimenes loceklju parakstiem?
16.03.2016 22:43 |
 
Reitings 60
Reģ: 16.10.2015
Havaja - dzeršanas periodi ir 2 nedēļas- veselam mēnesim. viņš nav no tiem, kas dzer katru dienu, bet, kad pēc laika noraujas, tad iet vaļā elle.

tas turpinās gadiem ilgi, žēlums ir gan no manas, gan mammas puses, esam viņam palīdzējušas bezjēgā, bez mums viņš jau sen būtu miris.

Dzīvoklis, kurā viņš pats dzīvo, pieder viņam, dzīvoklis, uz kuru viņš nāk izgāzt visu, pieder man, kurā es dzīvoju un rūpējos par mammu, kura ir invalīde.

Ir runāts par to, un arī darīts daudz kas no manas un mammas puses, iets pie speciālistiem, maksātas naudas utt., bet problēma ir tajā, ka viņš pats nevēlas ārstēties, vodka un viņa plostošanas laiks ir pats galvenais viņa dzīvē, ko viņš neparko nevēlas zaudēt. Es teiktu, ka viņš ir laulāts ar pudeli un tā arī ir realitātē, jo sievietes viņam nav - tās, kas bijušas, ir aizskrējušas prom, atpakaļ neskatoties... jo zinu, ka dzērumā viņš ir draudējis viņām, tāpat kā mums. un arī fiziski sitis tā, ka sieviete vairākas dienas nav spējusi apsēsties un tieši tas mani visvairāk baida, ka zinu, ka viņš ir spējīgs uz reālu fizisku vardarbību, nevis tikai draudiem.

Diemžēl, tā ir problēma, jo gan viņa tēvs, gan arī mans tēvs ir miris. kādreiz viņu pie prāta nedaudz veda mans tēvs, kuru viņš cienīja, bet tagad tas vairs nav iespējams...

Jā, es zvanīšu un aprunāšos! Paldies!
16.03.2016 22:50 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
vai nav iespējams viņu nelaist dzīvoklī? lai viņš dzīvo savā, bet Tu savā nelaid.
16.03.2016 22:54 |
 
Reitings 60
Reģ: 16.10.2015
booboo viņam ir pašam savs dzīvoklis, bet tas atrodas pāris metru attālumā no mana dzīvokļa, burtiski pretī tam. Pārvākšanos es ļoti gribētu un uzskatu to kā vienīgo no reālām darbībām, ko es varētu darīt, lai pasargātu sevi un mammu no visa. Problēma ir tajā, ka mamma to nevēlas. viņai liekas, ka mums jācieš un tāds ir mūsu liktenis. Es esmu pretējās domās - dzīvotu kaut vai suņa būdā, lai tikai man ir miers!

cherette es nezinu, bet esmu pārliecināta, ka mēs nekad viņu uz turieni vienkārši nedabūtu.
16.03.2016 22:59 |
 
Reitings 60
Reģ: 16.10.2015
booboo mēs jau tagad dzīvojam ieslēgušās tā, ka viņš nevar tik iekšā. Bet māte, protams, pārdzīvo. Grib, lai viss ir atkal kā agrāk....
16.03.2016 23:01 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
ok, tas ir loti labas zinas, ka nedzivojat kopa un katram ir sava dzivesvieta!

kapec laizat ieksa, kad ir dzeruma? ir atslega? nomainat sledzeni!! un zvanat policijai, ka tiek draudets utt, notures uz sutkam un izlaidis, naks atkal, zvaniet zatkal!! konstanti, lidz milici zinas un vins zinas, ka nebus nekada dusmu izgasana uz jums! saja situacija, milici var but tie, kas ievies bijibu mazliet pec kada laika!

samierinaties ar to, ka vins driz mirs, jo isteniba, tas ir tas, ko vins ari grib- nodzers nieres, iekulsies parados, dzeruma nobrauks utt ir simts variantu, bet vins ir tas, kas vinus rada!! jums ir jaatgust savas dzives!! gruti nelikties ne zinis un ignoret, bet vajag!!lai vins megina savakt galus pats un, lai jums ir sava dzive, nevis lidzatkariga dzive!!

loti labs lemums nedot naudu, pie ta ari japieturas!!

izturibu un doma par savu dzivi un mammu, bralis ir jau miris!! man zel, ja skarbi skan, bet man liekas, ka tu saproti, ka es to domaju!
16.03.2016 23:02 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tev vajag viirieti, kaartigu muzhiku, kas vinju noliek pie vietas.
16.03.2016 23:02 |
 
Reitings 60
Reģ: 16.10.2015
jā, un brālis ir krietni vecāks par mani viņam jau veseli 52 gadi.
16.03.2016 23:03 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
aa, noteikti parvakties!!!

nem ricibu savas rokas un saki mammai, ka vinai bus jacies jebkura gadijuma, bet tu izvelies se dzivi, lidz ar to vina var ciest par to, ka vairs nedzivos blakus!! ja velas, var sazvanities ar delu vai rakstit vestules, bet vinam nebus zinama jusu jauna adrese!!

veiksmi!! ir iespejas!! un tev ir uznemiba!!
16.03.2016 23:05 |
 
Reitings 60
Reģ: 16.10.2015
Vatsons es zinu, ka vajag, žēl, ka uz šo brīdi nav neviena. kā man gribētos, lai kāds riktīgi iedod pa ģīmi tādam vārgulim, kurš jūtas mužiks tikai tad, kad ir dzēris. Viņš vispār nav vīrietis, domāju, ka impotence arī ir viens no cēloņiem, kāpēc viņš ir tā sapsihojies un vērš dusmas pret sev tuvākiem cilvēkiem.
16.03.2016 23:15 |
 
Reitings 60
Reģ: 16.10.2015
havaja - liels paldies par atbalstu! Jā, es zinu, ko tu ar to domā, saprotu, ka man jau sen vairs nav brāļa...
16.03.2016 23:16 |
 
Reitings 310
Reģ: 08.08.2015
Cilvēku tu nekad neizglābsi, ja viņš pats to negribēs, ne 16, ne 52 gadu vecumā. Pirms izlasīju par vecumu, domāju ieteikt vērsties pie speciālistiem, kas darbojas narkoloģijā, bet tagad šaubos, vai tas ko dotu.. (t) Iesaku vērsties policijā jebkurā brīdī, kad atkal pie jūsu dzīvokļa durvīm uzdarbojas brālis, jo dzīvoklis pieder TEV, tāpēc tu vari noteikt - kurš rada mieru un kurš traucē.

Var jau sazināties ar kaut kādiem psihologiem, iespējams, arī sociālo dienestu, bet vai tas kaut ko mainītu - ļoti šaubos.

Veiksmi! Un lai mammai viss labi!
16.03.2016 23:17 |
 
Reitings 60
Reģ: 16.10.2015
mis_elegance es arī šaubos, viņš jau ir izvēlējies savu dzīvi, ko nevēlas mainīt, diemžēl. viņš pats ir teicis, ka neviens viņam nepalīdzēs, viņa organisms ir pārāk pieradis pie alkohola un viss, ko mēs darīsim būs kaķim pie vienas vietas, jo viņš nepārtrauks dzert.
16.03.2016 23:22 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
Vienīgā iespēja pārtraukt dzert, ir paša dzērāja motivācija- ja tādas nav(un izklausās, ka nav), tas ir bezcerīgi. Draudus dzīvībai jāuztver nopietni, it sevišķi bīstams var būt moments, ja sākas t.s. delīrija lēkme- redzes un/vai dzirdes halucinācijas, var nogalināt jebkuru, domājot, ka pretī kāds "uzbrucējs". Pie tam, tādas parasti sākoties tieši uz "paģirām".
Vienīgais variants- vai nu pārvākties, vai regulāri bombardēt menteni. Un, jebkurā gadījumā, izslēgt visus "žēlumus un vainas sajūtas", katrs pats lemj savu likteni. Veiksmi, un lai tas murgs ātrāk beidzas!
16.03.2016 23:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!