Kā pateikt par kāzām?

 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Satikos ar draudzenēm, un viņas izprašņāja par manām gaidāmajām kāzām. Nojautu, ka viņas domā, ka viņas arī tiks aicinātas. Kā lai pasaka, ka nē...
16.03.2016 09:34 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Ko Jūs liekat meitenei attaisnoties, kāpēc viņa aicina to, bet neaicina šo un ko būtu vai nebūtu jāaicina un kāpēc? Tā ir viņas kāzas, ko grib, to arī aicina! Un ne visi tik ļoti piesienas vārdiem "draudzene" vai "paziņa", mēs saprotam tāpat par ko ir runa un ja viņa ir izvēlējusies aicināt tikai tās draudzenes, tad tam ir iemesls un kāda jēga te 3 lpp cepties par to, kāpēc vajag vai nevajag ko aicināt.

Un es to saku, jo esmu bijusi to "draugu" lokā, kuri nav uzaicināti, lai gan nekādu dalījumu starp draugiem un pašiem tuvākajiem draugiem nemanījām. Bet tāda bija pāra izvēle. Tā kā bijām no līgavaiņa puses, tad līgavainis manam draugam piezvanīja, personīgi ielūdza uz ceremoniju un atvainojās, ka nav varējis ielūgt visus, jo kāzu viesu saraksts tomēr ir tikai un vienīgi naudas jautājums. Ja reiz viņš piezvanīja, tas norāda, ka tāpēc, ka neesam ielūgti uz kāzām, mēs jau nekļūstam nesvarīgāki. Protams, bija dīvaini, kāpēc vieni draugi izrādījušies labāki par citiem, bet vienmēr galvā ir jāpatur doma, ka tās ir viņu kāzas un viņu finanses, vienmēr ir iespēja doties uz ceremoniju un būt klāt šajā svarīgajā brīdī, uz to arī daži ierodas bez speciāla ielūguma, jo uzskata par vajadzīgu sveikt jauno pāri. Kāpēc jāapvainojas par to, ka kāds precas tā, kā grib un tā kā var un spēj atļauties?
Tavā vietā es rīkotos līdzīgi kā manis minētais draugu pāris un ielūgtu personīgi uz ceremoniju, un ja meitenes ir normālas un saprot, ka nauda no gaisa nekrīt un neielūgšana uz kāzu tusiņu neved uz mūžīgā kara taku, tad būtu visam jābūt kārtībā.
16.03.2016 21:26 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Jebkurā gadījumā, ši draudzeņu būšanu pašķobīsies, tas ir skaidrs. Citi draugus uzskata kā par otru ģimeni, bet citi draugus uzskata par laika kavēkļiem un savu problēmu izkratīšanu vietu. Es pat nešaubos, kad autore, kad viņai vēl nebija līgavainis, ja tevi nejaucu, protams, ar citu, stāstīji savu bēdu stāstu savām neuzaicinātajām 'draudzenēm'.. Jo man jau liekas, ja tu ar viņām tikpat daudz un atklāti runāji kā ar savām bērnības draudzenēm, tad ši situācija galīgi nav glīta, bet cita runa ir tad, ja tu ar viņām virspusēji apspried savu dzīvi un tiktā papļāpāt par kko.
16.03.2016 23:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits