Beztēma OKTOBRA/NOVEMBRA 2016 bēbjiem

 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
Sveikas!

Eksperimentālā kārtā izdomāju, ka varētu punčbēbju mammas pulcēties pa termiņiem. Tad nu redzēs, kas mums sanāks (l)

Apspriežam visu, kas uz sirds-kā jūtamies,kā ar pārbaudēm, arī attiecībām utml.

Nu tad sākam....(l)
11.03.2016 15:55 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Man laikam ņēma analīzi 35.nedēļā un arī nekas nebija jāmaksā.
Es te vazājos riņķī pa pilsētu un ņemos pa māju. Cenšos pēc iespējas mazāk gulšņāt, lai neiekārtojas mazais uz ilgāku laiku. Bet šodien uz toņiem biju, viss kārtībā, laikam viņam tur tomēr patīk.
Visu laiku prātoju - kā nu būs ar tām dzemdībām...vienu mirkli viss biedē, otru brīdi atslābstu un tā visu laiku, eh.
27.09.2016 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Radu lokā vienai piedzima mazais jau. Mēnesi ātrāk, nekā bija nolikts. Liekas pašai tik dīvaini, ka man bija jābūt pirmajai, bet viņas mazais vienkārši pēkšņi izdomāja piedzimt mēnesi ātrāk.
27.09.2016 17:46 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Man arī streptokoka analīzi ņēma 35. nedēļā. Neko nemaksāju. Man šķiet, ka tagad visām grūtniecēm tā tiek ņemta un valsts to apmaksā, bet varbūt arī kļūdos.
27.09.2016 17:48 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Visu laiku prātoju - kā nu būs ar tām dzemdībām...vienu mirkli viss biedē, otru brīdi atslābstu un tā visu laiku, eh.

Man tieši tāpat. Arī, kad kursos bijām - vienā lekcijā iestājās tāds miers par visu, nākamajā jau bija satraukums. Domāju par to kur būšu, kad dzemdības sāksies, kā sapratīšu īsto brīdi, kad braukt uz dzemdību nodaļu, kur vīrs būs, kā mani aizvedīs, kā braucot jutīšos utt. utt.
27.09.2016 17:51 |
 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Man arī ņēma analīzi 35.nedēļā ,izrādījās pozitīvs ,tāpēc mātes pasē ar sarkanu pasvītroja ,lai dodoties uz dz.namu ārsti jau būtu lietas kursā !
Un tieši šo streptakoku dēļ var rasties priekšlaicīgas dzemdības !
28.09.2016 17:11 |
 
Reitings 41
Reģ: 06.07.2016
Ar streptokoku viss skaidrs, bet tas man ir negatīvs, bet analīzēs parādījās pozitīvs stafilokoks. Varbūt kāda zinās kaut ko par šo vairāk - vai arī tad ir jābrauc uz slimnīcu ātrāk un jālaiž kādas AB? Mana daktere īsti nezināja teikt, ko RDzn dara, ja pozitīvs stafilokoks, tāpēc mātes pasē trekniem burtiem atzimēja, ka tāds ir; arī internetā neko neatrodu. Varbūt kādai zināms?
28.09.2016 17:34 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Čau, meitenes! :)
Kā jūtamies? Kādi jaunumi? Kādas sajūtas? Kā jūsu otrās pusītes, arī ar nepacietību gaida lielo dienu? :-)
Kukuruza kā tev iet? Tev jau tūlīt, tūlīt lielā diena klāt.:-)
Man neliels satraukums par to vai mazā joprojām pareizi apgūlusies, jo pēc kustībām ir sajūta, ka viņa kaut kur punča vidū horizontāli guļ vai nu uz punča vai uz muguriņas. Pie dakteres tikai pēc 2 nedēļām, tad nu man tāds domīgais par šo.
Vakar uz nakti iedzēru kafiju. (t) Dodoties gulēt es to ļoti nožēloju - karstuma viļņi, miegs nenāca, šķita, ka asinsspiediens arī uzleca (parasti man tas ir nedaudz zem normas).:-| Būs man mācība.
Vakar nedaudz tā kā pie sevis apbižojos uz savu otro pusīti, jo radās sajūta, ka viņam tuvākajā laikā tikai izklaides prātā, jo viens čoms aicina tur, cits vēl kaut kur, tad sen nesatiktie uzrodas un grib lielo satikšanos. Sajūta tāda, ka viņš vairāk domā par to kā visur paspēt, nevis par to, ka drīz jau mazā būs klāt un būs citi pienākumi. Varbūt man tikai hormoni trako dēļ regulāras būšanas mājās. :-|:-D
30.09.2016 09:30 |
 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Sonrisa- lai puisis iztrakojas, tici man, piedzims mazais , viņš noteikti mainīsies , redzēs, tevi, cik patiesībā tas ir liels darbs audzināt mazo, negulētas naktis, vel jāpaspēj majas darbus apdatīt,
Ja puisis normāls , noteikti tevi atbalstīs un ģimene būs noteikti prioritāte :D
Lai gan manējais arī visādus pigorus taisa, mazajam 2nedelas , mūs uzaicina uz dzimsanas dienu , un viņš pajautā vai visi brauksim? :D es teicu, ja Tev ļoti gribas brauc viens , nu un tad uzreiz ,es bez Tevis nē,
a kā viņš iedomājas, braukt uz dz.d ? :-D
es mazo ar krūti baroju , vai nu atstāt pie drauga mammas un skriet ik pa pāris stundām barot un mainīt pampīšus , dažreiz liekas , ka tie puiši ir reāli egoisti :D
Mums tagad tēva atvaļinājums, kas tiek izmantots , lai brauktu uz laukiem un pastrādātu :D darbaholiķis .
30.09.2016 10:04 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Es vēl joprojām nesaprotu, par kādām negulētajām naktīm visi runā. Pirmais laiks bija tāds, ka mazā gulēja pa dienu, naktī rosījās un nesen pāris naktis ar dienu bija sajaukusi, bet patiesi - izklausās daudz trakāk kā patiesībā ir. :-D
30.09.2016 10:09 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Kāda vaina? Mēs ar mazo nedēļas vecumā braucām uz dzimšanas dienas svinībām, aizgāju citā istabā, pabaroju un viss kārtībā. Ņemu visur līdzi - gan uz svinībām, gan kori un vingrošanu. Bet katra māmiņa ar bērniņu savādāki, kas vienam der, citam nē.
Vīrieši ir nevis egoistiski, bet vienkārši citādāk domājoši. :-D
30.09.2016 10:15 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Sandra.ece Ar ģimeniskumu viņam viss kārtībā, ir ģimenisks, atbildīgs, dara visu, lai mums būtu labi utt., bet pēdējā laikā man vienkārši šķiet, ka par bērnu lietām domāju tikai es. :D Bet nu kaut kur jau viņu saprotu - darbs, visādas skriešanas uz visām pusēm paņem savu. Man tomēr citādāk - daudz vairāk brīva laika, kurā izlasīt visu par un ap aktuālajām tēmām, noskatīt nepieciešamos pirkumus, iet iepirkties, saplānot, sakārtot visu un tml.
Ai, man vakar laikam bik niķīgais bija, nedaudz uzmanības trūkums un tas arī viss. :-D
Kā tev ar mazulīti iet?
30.09.2016 10:16 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Es kļūdījos, mazajai nebija nedēļā vēl - otrdienā piedzima, svētdienā braucām uz svinībām. :-D
30.09.2016 10:16 |
 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Godīgā- pilnīgi piekrītu, patiesi , liekas, ka viņi no citas planētas 8-)
Lai gan citi puiši (cik dzirdēts ) , cepuri nost, ja pa nakti raud un Ja nebaro ar krūti, tad ceļas , mierina ,baro , pamperus maina..lai manējais ko tādu ??
Labi , knupi var iedot un panēsāt uz rokām :)
Un par to ballīti , tur kā 'tusofka' 25.gadi paliek , pirts , alkohols, jaunieši, ja jau būtu nedaudz mierīgāk , tad varētu, vai nu es palieku par nūģi :D :D
Es te pa māju esmu galīgi sajukusi, man tik ļoti gribas kur izrauties , bet visi te baida, ka esot vīrusi un ka esmu bezatbildīga mamma , kura normāla mamma 2ned vecu bērnu pa pasauli vazā riņķī?:D tad nu samierinājos un tupu mājās , ja smuks laiks tad ar ratiem var iziet , bet šodien mums te, Ventspilī jumtus rauj nost :D
Sonrisa- tad tik tiešām nesatraucies, ļauj vēl nedaudz patrakot, jo pēc maziņā dzīve pamainīsies , gan naktis gaišākas , gan dienas darbīgākas, izbaudi, ka vari visu dienu nosnaust pie tv.
Mums iet interesanti, jo man mazais ir pirmais bērniņš un es tikai mācos būt par mammu, man ir tūkstošiem jautājumu, es nezinu vai visu daru pareizi , bet nu cenšamies cik varam.. pa aktīvāka iet grūtāk , paris reizes ir jāceļas, un problēma ir tā, ka paēdam, samainam pamperu bet gulēt ieejam tik pēc kādām divām, trim stundām , mums ir mazs naktsputniņš (l)
Bet vispār ir baigi forši ,ka tāds mazs mīļums mājās, dzīve ir daudz piepildītāka, un tagad tiešām piekrītu tām ,kas saka ka , mazais uzdāvinājis Tev dzīvi, nevis Tu viņam (l)(l)
30.09.2016 10:51 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Godīgā, ja nav gripas sezona, tad nesaskatu iemeslu nedoties kaut kur. Tikai jāsaprot, ka bērnam imunitāte vēl tik labi nedarbojas un lielākos pasākumos ir lielāka iespēja, ka kāds būs apslimis. Tas parasti ir iemesls nedoties uz pasākumiem tik agri.
Man neliels satraukums par to vai mazā joprojām pareizi apgūlusies, jo pēc kustībām ir sajūta, ka viņa kaut kur punča vidū horizontāli guļ vai nu uz punča vai uz muguriņas. Pie dakteres tikai pēc 2 nedēļām, tad nu man tāds domīgais par šo.

Mums tagad rit 34. nedēļa. Puika arī šķiet sagriezies horizontāli, vizīte pēc divām nedēļām. Vakardien guļot uz sāniem paglaudīju punci un dēliņš pagriezās ar galvu zemāk - viņam laikam tur diezgan vietas vēl. Tā kā es vēl neuztraucos... :-)
Lēnām gādājam visu nepieciešamo īpaši neiespringstot.
Ik pa laikam uzrodas kāds jautājums. Piemēram, par sedziņām, jo tās pufīgās izskatās nedaudz baisi un viegli nospārdāmas. Tāpēc domāju sākumā izmantot guļammaisu. Kā arī izlēmu pagaidām apmalīti neiegādāties.
Domāju uzadīt zeķītes un cepurīti.
Pēdējā laikā citreiz pa nakti vai no rīta dedzina kuņģi :-(
Ko bērniem ģērbj tieši pēc piedzimšanas?
Jūs iegādājāties vilnas bodijus vai rāpulīšus? (Norvēģijā tie ir diezgan populāri rudens/ziemas bēbjiem)
30.09.2016 10:54 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ja godīgi, palasot komentārus, sajūtos nedaudz vecāka :-D lai gan man tuvu 30, vīram nedaudz pāri 30 - prioritātes citas. Esam paspējuši aktīvi izballēties, tagad koncentrējamies uz ģimeni un karjeru. Vīrs atbalsta visu laiku, domāju, ka viņš būs fantastisks tētis, viņš aktīvi iesaistās visā, kas saistīts ar dēliņu, mājas darbus sadalām uz abiem.
30.09.2016 11:03 |
 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Raven- garajā boģikā , kuram pēdiņas ciet un vilnas zeķītes :)
30.09.2016 11:06 |
 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Stulbs jautājums, bet kā jūs dabūjāt bold'ā lietotājvārdus?(s)
30.09.2016 11:07 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Īsroku bodijs+pidžamma pa virsu, cepurīte un vilnas zeķītes. Nākamajā dienā tikai pidžamma.
30.09.2016 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Es nopirku jaundzimušo komplektiņu, tur ietilpst īsais bodijs, garais, jaciņa un cepurīte :-)
30.09.2016 11:17 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Laikam pārpratu - uz dzerstiņiem bēbi neņemu līdzi un tādus neapmeklēju, tikai radinieku un draugu adekvātās svinības. :-D
Neklausies tajos radiniekos, skaties pēc savām sajūtām. Kā mani kaitina tā apkārtējo spriedelēšana: tur bērnu mājās līdz gada vecumam un pēc tam brīnās, ka izejot sabiedrībā bērns saķer visu, kas trāpās pa ceļam.
Sandra.ece - vakar gandrīz aizpūta mūs pa gaisu, kad centāmies 10os vakarā tikt mājās ar ratiem. Vējiņš te ir baigais. :-D
30.09.2016 11:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits