Beztēma OKTOBRA/NOVEMBRA 2016 bēbjiem

 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
Sveikas!

Eksperimentālā kārtā izdomāju, ka varētu punčbēbju mammas pulcēties pa termiņiem. Tad nu redzēs, kas mums sanāks (l)

Apspriežam visu, kas uz sirds-kā jūtamies,kā ar pārbaudēm, arī attiecībām utml.

Nu tad sākam....(l)
11.03.2016 15:55 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Mums šodien sākas 32.nedēļa :) Ceturtdien beidzot tikšu pie savas dokas, pēdējās divās reizēs bija aizvietotāji. Redzēs ko teiks par svaru, pati saprotu, ka nekas iepriecinošs nav, bet naivi ceru, ka dikti nebārsies. Ceru dabūt nosūtījumu uz pēdējo usg, doka solīja, ka uz 34.ned uztaisīs, lai paskatītos, kā mazais guļ, jo iepriekš gulēja nepareizi. Drīz pēc tam sagriezās pareizi, bet pēc vakardienas aktivitātes vairs nezinu. Ceru, ka joprojām guļ pareizi. Kustības kļūst sāpīgas, īpaši, kad uzspiežas uz ribām. Mazais jūtami paliek spēcīgāks, dažreiz liekas, ka tur ir kādi 3 nevis 1 ķipars :D Šonedēļ ir jāspiež draugs pieķerties pie vārdiņa izvēles.
22.08.2016 11:10 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Sveikas,man iet 31.nedela.Svars +4kg.Berna dzimums vel nav isti zinams,jo viena usg teica,ka puisitis,otraja-meitenite.Tad nu ceru,ka pedeja usg beidzot skaidri uzzinasu dzimumu.Soreiz pat intuicija kluse!:-DGlikozes tests man nav veikts,tad jau viss ir ok,gan ar svara piegumu,gan analizem.Pedejo nedelu jutos nenormali pargurusi,nav speka pat no gultas izkapt!Ka Jums ar passajutu?:-)
22.08.2016 11:26 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tagad sākas 29. nedēļa un svars +7kg, bet vienīgais, kas aug ir puncis :-)
Pašsajūta laba, bet, kad eju ilgākā pastaigā, daudz ātrāk piekūstu, vajag ik pa laikam apsēsties. Tik un tā izmantojam labo laiku un dodamies pastaigās.
Pēdējā laikā ir grūtāk izvelties no gultas :-) it īpaši, ja tas jādara vairākas reizes naktī :-D
22.08.2016 11:40 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
meitene-zeltene: tev ir tikai +4kg? kaa??? un doki saka, ka tas ir ok?, man liekas sausmigi maz!!
man no pasa sakuma teica, ka lidz beigam jabut vismaz +9kg, savadak ir problema, nu esmu sen jau pari sai stripai, bet esmu ari daudz garaka par videjo, kas izradas iespaido svara pienemsanos!
mes ari jau jautajam vai puikins nebus dikti liels, bet pec raditajiem ir tiesi ka vajag, bet tik un ta pieteica, ja bus lielaks, tad tas tikai normali, jo mes pasi esam lielaki par videjo!!
man rit 8.menesa sonografija, nevaru sagaidit, un tapat ka mistalee_ ceru, ka dzekins bus pareiza gula jau, jo ta vina griesanas man nav no vieglakajam!!
p.s. mums jau vardins ir, ceru, ka nekas nemainisies pedeja bridi!!!:-P
22.08.2016 11:43 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
mums jau vardins ir, ceru, ka nekas nemainisies pedeja bridi!!!

Nu mans draugs arī domā, ka mums jau ir vārdiņš :D Ir viņam viens favorīts kā ik pa laikam nosauc mazo, bet es vairs tādu negribu, lai gan pati viņam pasviedu tādu ideju. Jūtu, ka puncī ir puika ar citu vārdiņu :D
22.08.2016 11:46 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
Njā, man vispār no 12. nedēļā fiksētā svara pieaugums ir +3kg (tagad 36.ned.) Bet nu, tas laikam tāpēc, ka līdz 12.grūtniecības nedēļai no sava pamatsvara jau biju pamanījusies uzaudzēt +5kg.
Mazais gan arī solās būt mazs- esam uz pieļaujamās normas robežas.
22.08.2016 11:49 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
havaja-nu daktere teica,ka viss ok.Es jau vienmer esmu bijusi tieva.Pirms grutniecibas sveru 58 kg(178cm augums),lidz 15.nedelai nokritos svara par 3 kg,nu un tagad ir 62 kg.Pati ari brinos,jo pedeja laika partieku tikai no kucinam un citiem saldumiem.Iespejams,ka tas svaes tads,tapec,ka esmu loti aktiva(majas uzkopsana un garas pastaigas ar suni).Vel jau pietiekami laika,lai pienemtos svara,taka paspesu.Piemeram,tie cilveki,kas mani ilgi nav redzejusi,saka,ka izskatos tievaka neka pirms grutniecibas,nu vismas rokas un kajas.Veders gan ka bumba!:-D
22.08.2016 11:55 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Mums pēc USG 31 nedēļa un 5 dienas, principā gandrīz jau 32 nedēļas.
Pēdējo nedēļu laikā var izteikti just, ka mazulīte paliek lielāka - kustības kļuvušas citādākas, arī sāpīgākas un uz punča bieži parādās dažādas formas izliekumi un bieži ir sajūta, ka mazā puncī futbolu spēlē un staipās pilnā garumā. :-)(l)
Pēdējā USG bija pareizi apgūlusies.
Par svara pieaugumu man daktere pilnīgi neko nav teikusi, tad jau visam vajadzētu būt kārtībā.
Glikozes slodzes testa rezultāti būs septembra sākumā, kad daktere būs atpakaļ no atvaļinājuma. :-)
Mums arī vārdiņš jau izdomāts, bet nesen apsvērām vēl vienu variantu, kas skaisti skan. (s):-) Tad jau redzēsim pie kura varianta paliksim. :-D Varbūt arī mums būs tā, ka mazā piedzims un sapratīsim, ka izvēlētais vārdiņš galīgi nepiestāv. :-D
raven Vīrs man 1,82, bet tas jau tāds standartiņš, tā kā grūti pateikt cik mazā būs liela, bet daktere vairākkārt teikusi, ka mazā mums būs liela.:-)
22.08.2016 15:07 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kristya. - 23. septembris;
Sandra.ece - 26. septembris;
UVA - septembra beigas, oktobra sākums;
kristino4ka1 - 4. oktobris;
Kukuruza - 5. oktobris;
Odri - 13. oktobris;
havaja - oktobra vidus;
mistalee_ - 17. oktobris;
grumpy but gorgeous - 20. oktobris;
AneteOz - oktobra 20tajos datumos;
Sonrisa - 22. oktobris;
Kristīne,* - 28. oktobris;
Riebeklite20 - 4. novembris;
Peekaboo1 - 4. novembris;
raven - 14. novembris;
Miss_Tiina - 18. novembris;
Pikaboo - 18. novembris;
Brazil - 22. novembris;
Little Fox - 27. novembris
taira - novembra beigas
22.08.2016 22:49 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kristya. - 23. septembris;
Sandra.ece - 26. septembris;
UVA - septembra beigas, oktobra sākums;
Rebel* - 1. oktobris;
kristino4ka1 - 4. oktobris;
Kukuruza - 3. oktobris;
Odri - 13. oktobris;
havaja - oktobra vidus;
mistalee_ - 17. oktobris;
grumpy but gorgeous - 20. oktobris;
AneteOz - oktobra 20tajos datumos;
Sonrisa - 22. oktobris;
Kristīne,* - 28. oktobris;
Riebeklite20 - 4. novembris;
Peekaboo1 - 4. novembris;
raven - 14. novembris;
Miss_Tiina - 18. novembris;
Pikaboo - 18. novembris;
Brazil - 22. novembris;
Little Fox - 27. novembris
taira - novembra beigas
Nedaudz pielaboju.. :-)
22.08.2016 22:58 |
 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Raven , gribēju palabot, pēdējā US termiņš mainījās uz 20.septembri, lai gan daktere teica, ka varetu piedzimt vēl ātrāk, pēc tam būtu baigi interesanti sarakstīt , kad bija termiņš, un kad reāli piedzima :))
23.08.2016 08:35 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Aii mums ar vārdiņu ir grūti, or varianti, bet tāda galējais nav :-/:-D Par svara pieaugumu, nu man ir vairāk kā 4-5kg pilnīgi kauns rakstīt uz jūsu fona:-D Bet daļa bija uz iekšējās tūskas rēķina, dabūju pat zāles dzert, lai viss skalojas ārā. Šodien jāiet nodot analīzes un 6dien pie doka:-)
23.08.2016 09:01 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Kā plānojat vest mājās savus mazos no dzemdību nama? Pirksiet kombi, tīsiet sedziņā vai liksiet konvertiņā?
24.08.2016 10:21 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
nu man ir vairāk kā 4-5kg pilnīgi kauns rakstīt uz jūsu fona

Nu man ir jau divciparu skaitlis svara pieaugumā, bet ko padarīt :D
Kā plānojat vest mājās savus mazos no dzemdību nama? Pirksiet kombi, tīsiet sedziņā vai liksiet konvertiņā?

Mums ir kombītis, kas nav baigi biezs, nu tādam rudenim varētu derēt, to tad arī izmantosim. Ja būs vēsāks, uzsegsim sedziņu, bet domāju, ka būs ok.
Ā, un man izrādās pavirzījies dzemdību datums :D Aizvakar pētīju usg izrakstus un pēdējā usg uzrādīts 13.10. Bet nu tad jau redzēs.
24.08.2016 10:37 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
sveikas meitnes!
man vakar bija 33 nedelas ugs, viss forsi, bebitis aug griezdamies, bet par manam bailem, ka bus liels- ne, pilnigi pec gramatas viss ka vajag!
Iznemot gulu!! ir sedu pozicija!! pec cetram nedela jaiet atkal uz ugs, lai parbaiditu vai ir sagriezies un ja ne, tad meginas ko darit, bet ja ne, tad pec 39. ned kezars!!!
es ta negribu!!!!!!!!!
esmu soka, dusmiga uz sevi un nezinu, liekas tik netaisni, zinu, ka padusmosos kadu pus dienu, lai nolaistu tavaiku un tad sakus darit visu ko, staigasu cetrapus, turesu kajas gaisa, iesu peldet utt, ja vajadzes ari uz visam akupunkturam utt
ka jums, ir jau pareiza gula!?
Vedisu majas sedzina/konverts, domaju, ka bus ok, neticu,ka bus tik auksts, ka vajadzes biezo kombinsonu, tas, lai paliek ratu pastaigam!
bet autobenkis vel nav nopirkts!!!!!eh....
saksu meditet, jo sien stress pa muti kapj lauka!!
24.08.2016 10:43 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
mistalee_ kādu izmēru pirkāt? 62.? :-)
24.08.2016 10:47 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
esmu soka, dusmiga uz sevi un nezinu, liekas tik netaisni

Kāpēc jābaro sevi ar liekām negācijām un tādām dusmām? Nesaprotu... Vai tad lielākā laime nav tas, ka bērniņš labi aug, attīstās un viss viņam ir kārtībā? Vienīgais no kā es baidos ir tas, ka ārste var mēģināt pierunāt uz apgrozīšanu, ko es neveikšu nekādā gadījumā, bet, ja vajadzēs, nu ķeizarosim ārā. A ko padarīt... Vai tad no dusmām paliks vieglāk? Ļoti šaubos.
24.08.2016 10:51 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Sonrisa, jā 62 :) Bet mēs nepirkām, mums atveda no UK un es izdomāju, ka pašlaik arī nepirkšu, varbūt izlīdzēšos ar šo. Kad piedzims, tad skatīšos kā būs.
24.08.2016 10:52 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
havaja Tikai mieru, stresošana nepalīdzēs un bebim arī par labu nenāks, centies nomierināties!
Redzēju, ka par šo biji ierakstījusies arī māmiņu diskusijā un daļa mammu ieteica sarunāt ar bebi un pašai veikt visu nepieciešamo, ko jau pati minēji, lai pareizi apguļas - es tad arī to visu censtos darīt.
Mums šodien 32 nedēļas. Mana mazule jau pareizi apgūlusies.
Pēdējā USG laikā savai dakterei jautāju kā viņa guļ un kad pareizi sagriežas, daktere uz mani nedaudz pikti paskatījās un teica, ka mazā jau tagad pareizi guļ. Es nedaudz nokaunējos par savu jautājumu, bet nu nevarēju uzreiz saprast kā viņa tur čuč.(s)
Un vispār es brīnos, ka tagad, kad uz darbu nav jāiet, dienas paskrien tikpat ātri, ja ne ātrāk. Vismaz man tā ir. :-D
24.08.2016 10:56 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
mistalee_ tu runa ta, it ka nekad tev nebutu sanacis sadusmoties vai saskrobeties grutniecibas laika!!
visi gudri, es ari, pati zinu, ka jabut ka maija saulite un jasmaida, jadoma labas domas, bet... reali pinksket tik gribas!!! zinu, ka jasanemas un paries!! un savaksos un viss bus labi, pat ar keizaru viss var but labi, bet tas pinkskis nepazud...
jap, varbut nav ista vieta savu emociju izlikt foruma, bet lidzcilvekiem gazt virsu ari negribas un pasai ari sevi ir par daudz!
24.08.2016 10:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits