Beztēma OKTOBRA/NOVEMBRA 2016 bēbjiem

 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
Sveikas!

Eksperimentālā kārtā izdomāju, ka varētu punčbēbju mammas pulcēties pa termiņiem. Tad nu redzēs, kas mums sanāks (l)

Apspriežam visu, kas uz sirds-kā jūtamies,kā ar pārbaudēm, arī attiecībām utml.

Nu tad sākam....(l)
11.03.2016 15:55 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sonrisa, man ir boppy spilvens. Nezinu, kāds ir pildījums, bet man patīk :-)
08.08.2016 13:46 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Sveiki, meičuki!
Man arī ir sākusies papildus slaistīšanās pirms dekrēta...esmu atvaļinājumā! Sajūta kolosāla,ka var pagulēt diendusu...jo sanāk ļoti agri celties (wc+ēstgriba), tā nu ap 7-8 no rīta esmu augšā.
Mazajam izteikta rosība ir agri no rīta un vakarā pirms gulēt iešanas. Gulēšana vēl nav tik traka, ir iegādāts pakaviņš, bet neesmu vēl izmantojusi...ērtāk liekas saritānāt segu, tad gan starp kājām var likt, gan mīlīgi apķert (l)
Jums vecmāte nav devusi bukletiņu ar nepieciešamajām lietām ko likt dzemdību somā? Mums mazpilsetā slimnīcā ir veiksmīgi apkopoto nepieciešamo lietu saraksts+skaits visu ko vajag. Tad nu vados pēc tā. Kā arī vecmāte organizē individuālos kursus un pastāsta visu sīki un detalizēti par to sarakstu, kāpēc to, kāpēc šito un kāpēc tādā krāsā vai citā būtu labāk...8-)
Palielam viss ir sarūpēts, izņemot ratus, auto sēdeklīti un higiēnas preces. Un arī preces sev...barošanas krūšturus bail tik ātri pirkt, nezinu cik lieli būš :-D:-P
Lasīju kkur par piena dziedzeru veidošanos un iespējamu krūšu "sulošanu" ap 25 nedēļu...kā tur ir realitātē? Man vēl nekas nav bijis....;-)
08.08.2016 19:50 |
 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Miss_Tiina
Man 33.nedēļa, un nekas nav sulojis , nezinu vai vispār būs piens ja jau tā :(
Man arī tas pakaviņš liekas neērts gulēšanai , varbut mazais varēs gulēt viņā un esmu dzirdējusi , esot labs palīglīdzeklis barošanā.
Uz kursiem laikam neiešu , jo draugs galīgi netiek, kursi sakas 17.00 ,a draugam darbs lidz 18.00 un viņš tāpat nepiedalīsies dzemdibās, un ko es kā muļķe tur vienītī lai gan visi pa pārīšiem, dzemdēšu v-pils slimnīcā, cik dzirdēts , vecmātes te ir tīri ok.. Bet nu tai stresā es domāju, nekas man nebūs pa prātam :D
09.08.2016 09:01 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Kā jums ar auto priekiem?
Man pamazām pazūd vēlme braukt, jo garākos gabalos josta sāk spiest un tad ērti jūtos tikai atbīdot krēsla atzveltni un tad gandrīz kā dīvānā sēžu.
Vēl jūtu, ka palieku izklaidīgāka un grūtāk ir uzmanību noturēt.

Man joprojām ļoti patīk braukt(l) vienīgi draugs saka, ka es viņu sirmu būšu pataisījusi, jo regulāri izdaru ko stulbu(s) Uzmanību tiešām ir grūtāk noturēt. Un jostu man saregulēja tētis - esmu atvilkusi un nofiksējusi ar knaģi :D Rezultātā viņa ir gana plata, lai man nekur nespiestu. Vienīgi, ik pa laikam aizdomājos, ko policista kungs teiktu, ja to ieraudzītu, jo pie trieciena josta nenofiksētos kā nākas.
Man 33.nedēļa, un nekas nav sulojis , nezinu vai vispār būs piens ja jau tā

Tas nav rādītājs tam, vai piens būs vai nebūs. Man 30. nedēļa un nekas nepil, neizskatās, ka arī varētu kaut kas notikt :D
Jums vecmāte nav devusi bukletiņu ar nepieciešamajām lietām ko likt dzemdību somā?

Man vakar iedeva māsiņa. Uzreiz vieglāk orientēties :)
09.08.2016 09:08 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Sandra.ece
Man 33.nedēļa, un nekas nav sulojis , nezinu vai vispār būs piens ja jau tā
Ir muļķīgi domāt, ka nebūs piens, jo pupi nesulojas pirms dzemdībām. :-D Protams, ka būs.
Ventspils slimnīcā satiktie ārsti un vecmātes ir bijuši visjaukākie kādus esmu satikusi, izņemot viens ginekologs, no kura jāturas pa gabalu - dr.Kupelis.
Man gan viņu nācās redzēt vien 5 minūtes, kad gulēju uz dzemdību galda pēc dzemdībām un viņš monotonā tonī stāstīja galvā iekaltos penterus, bet protams neiztika bez teksta telefonus turēt 10m attālumā no zīdaiņa vai arī izaugs garīgi atpalicis.
Uzskatu, ka labāk iepriekš uzzināt kā norisinās dzemdības un negaidīt, kad personāls visu izdara tavā vietā. Bija man te viena paziņa, kura uzvedās kā trakā un beigās brīnījās, ka personāls viņu uzskata par kukū. Viņa gan vēljoprojām tāda ir. :-D
09.08.2016 09:36 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Ā un labāk tomēr neatstāt dzemdību nodaļas apskati uz dzemdību brīdī, tā pašai būs vieglāk, jo neievelsies svešā vietā to nekad neredzējusi. :-)
09.08.2016 09:38 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Un ja klāt ir otrā pusīte, tad pat Kupelis neatļautas runāt rupjības, bet tā jau protams katra pāra izvēle. :-) Galvenais sevi nenoskaņot, ka dzemdības ir kaut kas briesmīgs un viss riebsies. Labāk centies sev iestāstīt, ka tas ir dabīgs process, kurš varbūt nav patīkams, bet sniedz milzīgu gandarījumu, kad ieraugi to mazo pīrādziņu. Tas palielinās iespēju, ka viss nemaz nebūs tik slikti, bet ja jau ierodoties slimnīcā būsi ar visu neapmierināta, tad arī personāls nekāds jaukais nebūs. To man vecmāte stāstīja kursos un ļoti palīdzēja.
Droši vien mani palagi kaut kādi murgaini un nekam neder, bet šorīt iedvesma rakstīt murgus. :D
09.08.2016 09:48 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
vienīgi draugs saka, ka es viņu sirmu būšu pataisījusi, jo regulāri izdaru ko stulbu

Man ar šo iet līdzīgi un tieši šī iemesla dēļ man arī pamazām pazūd vēlme pašai šoferēt. Man vienīgi ir tā, ka vienai braucot muļķību ir mazāk, nekā tad, ja vīrs blakus sēž, tad gan man sanāk notizloties krietni biežāk. :-/ (t)
Vienīgi, ik pa laikam aizdomājos, ko policista kungs teiktu, ja to ieraudzītu, jo pie trieciena josta nenofiksētos kā nākas.

Tieši šī iemesla dēļ man pārāk negribas jostu dikti pielāgot vēderam, jo tad drošības faktors paliek mazāks.
Standartā turu jostu zem punča, bet braucot garākus gabalus pēc kādas 1,5 h josta sāk traucēt, lai cik ērti es arī iekārtotos.
09.08.2016 10:15 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Man vienīgi ir tā, ka vienai braucot muļķību ir mazāk, nekā tad, ja vīrs blakus sēž, tad gan man sanāk notizloties krietni biežāk.

Man ir tāpat :D Ja draugs sēž blakus, es 100% izdarīšu ko stulbu. Reizēm pašai paliek bail, bet pftu-pftu-pftu, viss labi.
Par to jostu vēl ir tā, ka ja es pati nebraucu, bet sēžu blakus, tad vienkārši turu viņu atvirzītu, lai nespiež. Protams, drošības faktors samazinās, bet es cenšos par to nedomāt(s)
09.08.2016 11:28 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Par to jostu vēl ir tā, ka ja es pati nebraucu, bet sēžu blakus, tad vienkārši turu viņu atvirzītu, lai nespiež.

Šeit arī es grēkoju. :-/ Blakus sēžot iekārtojos uz sāna, pievelkot klāt vienu celi un tad aiz ceļa arī aizlieku jostu, lai puncim netraucē.
09.08.2016 11:33 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es vienkārši ar rociņu pieturu. Garus gabalus tāpat nebraucu, nav sarežģīti tā izlīdzēties :)
09.08.2016 11:35 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Es tā sēžu, ja garāki gabali jābrauc.
Īsākos gabalos sēžu pa godīgo. :-)
09.08.2016 11:39 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Lasīju kkur par piena dziedzeru veidošanos un iespējamu krūšu "sulošanu" ap 25 nedēļu...kā tur ir realitātē? Man vēl nekas nav bijis....

Man iepriekšējā grūtniecībā bija jau ap 20. nedēļu, bet tagad rit jau 27. nedēļa un nekā. Man tādas aizdomas, ka iepriekš'es biju pieņēmusies nedaudz vairāk svarā, varbūt tas kaut ko nosaka? Neesmu gan par to pārliecināta.
09.08.2016 13:09 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man vispār nekā tāda nebija.
09.08.2016 13:13 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
par dziedzeriem, man ar nekas ne sulojas ne ka, vienigi virs teica, ka krusugali ir daudz tumsaki palikusi!!:)
par jostu, es jau laicigi iegadajos sadu te:
ir ok, tik baigi zel,k a vien, jo negribas katru reizi parlikt, kad mainamies vietam ar viru, tad nu ari citreiz blakus sezot vienkarsi ar roku mazliet atvelku nost!
09.08.2016 13:32 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
havaja Kur pasūtīji? :-)
09.08.2016 13:38 |
 
Reitings 298
Reģ: 04.03.2016
Un cik izmaksāja?
09.08.2016 13:38 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
http://www.redcastle.fr/index-en.html
izmaksaja jauna laika ap 35e, bet dabuju lietotu, lidz ar to samaksaju tik 20e laikam!
09.08.2016 14:01 |
 
Reitings 220
Reģ: 14.01.2016
Agresīvā, liels paldies par ieteikumiem, jā biju dzirdējusi par to Kupeli, es ceru, ka manā dienā viņa tur nebūs, bet nu savā stresā varēšu pateikt viņam sazin ko, varbūt pat vieglāk būs piedzemdēt :D bet nu es esmu tas cilvēks , kuram "veicas" pat CSDD braukšanas eksāmenā patrāpījās vispretīgākais inspektors, tā kā ir 70 % , ka man patrāpīsies tas kupelis :D:D
un par jostu varu jums ieteikt, pirms sēžaties mašīnā jau tad sasprādzējiet to jostu un tad apsēdieties un garāko pārlieciet pāri, tas kas spiež vēderu , lai paliek jums zem muguras :D
09.08.2016 18:00 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Šodien uzrakstīju aptuvenu sarakstu lietām, kas būtu jāiegādājas, pirms dēliņš piedzimst - apkopoju internetā pieejamos saraktus :-D
Man nav ne jausmas, vai viss no tā man būs vajadzīgs. Piemēram, es nezinu, vai sterilizators ir ļoti nepieciešams, vai arī nē.
Beigās ieliku apģērbu, jo par to man ir visvairāk jautājumu. Dažiem vārdiem es pat īsti nezinu nozīmi. Tie ir dzirdēti, bet, ja man iedotu šos priekšmetus, nezinu, vai tos spētu atšķirt pēc nosaukumiem - lācītis, rāpulītis. Tāds vārds, kā "lācīte", man vispār is svešs :-D
...
Gultiņa
Matracis
2 palagi
2 gultas veļas komplekti
Ūdensnecaurlaidīgais paladziņš
Kokvilnas sedziņa
Vilnas sedziņa
Gultas aizsargmalas
Pakaviņš
Ceļojumu gulta
Guļammaiss
...
Vanniņa
Ūdens termometrs
2 dvieļi
Bērnu šķidrās ziepes
Vate un spirta šķīdums nabas kopšanai
Švamme
...
Mitrās salvetes vai parastas salvetes
Eļļiņa ādai
Pārtinamais galdiņš
Kokvilnas autiņi un paladziņi
...
Nagu šķēres
Ķemme
...
Rati
Autokrēsliņš
...
Pret koliku pilieni
Deguna aspiratos
Termometrs
...
Barošanas krēsliņš
Krūštura ieliknīši
Piena pumpis
2 pudelītes
Birste pudelīšu tīrīšanai
Sterilizators ?
Ziede krūšu galiem
Barošanas krēsliņš
2 priekšautiņi (lacīte?)
...
Šūpuļkrēsliņš
Aktivitāšu paklājuņš
Košļājamā mantiņa
Grabulis ratiem
...
Drēbju mazgājamais līdzeklis
3 vai 4 lācīši
3 rāpulīši
3 vai 4 bodiji
2 vai 3 biezās jaciņas vai džemperīši
Pāris plānu cimdiņu
2 pāri vilnas zeķītes vai zābaciņi
Bieza cepurīte
Kombinezons
2 vai 3 pidžammas
Komplets braukšanai mājās
10.08.2016 19:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits