10.03.16. beztēma :)

 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Labs rīts, dāmas. :) Atklāju garšīgu un veselīgu dzērienu- zaļā tēja ar kanēli, mmm (l)
Šorīt labs noskaņojums- uzkāpu uz svariem, šie man rāda par 2kg mazāk nekā pirms 2 dienām. Ledus ir sakustējies :D

Lai burvīga diena Jums :)
10.03.2016 08:05 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
čau, 2 kafijas izrautas, var doties uz treniņu :D

par telefoniem runājot, man patīk savs Samsung A5. nekāda vaina un arī kosmosu nemaksā :)
Vienīgi jūtu, ka man dators sāk jūgties nost:-| vajadzētu laikam pārinstalēt, varbūt ar to būs līdzēts, jo man tāda sajūta, ka man tas windows 10 ar saviem mūžīgajiem atjauninājumiem visu čakarē :D
10.03.2016 10:16 |
 
Reitings 817
Reģ: 21.02.2015
Labrīt! Iegāju konta un nošokējos- man jau ieskaitīta nodokļu nauda. Iesniedzu eds pagaiso 3dien un nu jau ir :) (Jelgava).

Gaidu jau rītdienu- gribas atpūsties!!!
10.03.2016 10:23 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Labrīt. :-)
Pagājis labs laiciņš, kopš neesmu šeit ierakstījusies. Nu jā, nav jau laika. Esam pārvākušies, remontējam dzīvokli, strādājam, es vēl uz skolu eju. Un tagad man ir piespiedu brīvdiena - esmu slima. Domāju, aj iešu tāpat uz skolu, beigās aizgulējos un nekur neaizbraucu. Uz darbu gan jāiet, jo tā jau trūkst daži kolēģi, nevaru arī es neierasties.
Šobrīd gaidu no vīra atbildi, vai pirkt viņa mazajam brālim lidmašīnas biļetes. Iespējams, lidos pie mums un sūtīsim viņu strādāt uz pāris nedēļām. Lai mācās naudu pelnīt un redz kaut ko vairāk par Latvijas mazpilsētu. Es ceru, ka viņš ir kļuvis normālāks un ir pieaudzis jau. Man par viņu atmiņas kā sīkam, nepaklausīgam tīnim. Šos gadus, ko esam jau prom no LV, esmu viņu satikusi vien pāris reizes un tik tā uz pāris stundām. Cerams, ka pa divām nedēļām viņš man neuzkritīs uz nerviem tā, ka negribēšu viņu vairs nekad redzēt :-D:-D:-D

Skaistu dienu ;-)
10.03.2016 10:26 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Esmu darbā, dzeru jau 2.kafiju.
Nezinu, kas pie vainas, bet jau 3.rītu plānoju doties skriet no rīta (modinātājs 5:45 - līdz šim nekad nav bijusi problēma, esmu cīrulis) un nekā, jo vienkārši nedzirdu modinātāju, laikam pa miegam to atslēdzu un pamostos tikai tad, kad kāds no dzīvokļbiedriem aiziet uz darbu (dzirdu, kā ārdurvis aizveras).
Kā Jums izdodas pamosties - un vai tas notiek ar pirmo vai 5.modinātāja zvanu?
10.03.2016 10:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ieva294, es modinātāju novietoju citā istabas galā.. tas palīdz pamosties ar pirmo reizi :)
10.03.2016 10:31 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Čau!

Fui, šonakt sapņoju, ka Latvijā nāk tanki iekšā un mēs cēlām barikādes... Brrr, laikam tas no Remarka lasīšanas pēdējā laikā.

Es no rītiem vispār nevaru piecelties, pašai besī. Modinātāju atlieku kādas 3-5 reizes un paralēli modinātajam vēl vīrs vairākas reizes atkārto, lai ceļos. Bet nu man tā celšanās ir tāda, kopš sevi atceros. Cīrulis no manis noteikti nekāds dižais nesanāks. :-D
10.03.2016 10:34 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
cormeum
Laikam tā būs jādara arī man. Mazliet vienīgi biedē tas, ka ja reiz es tik ļoti nedzirdu un neapjēdzu, ka atslēdzu modinātāju, vai es vispār dzirdēšu, ka tas zvana otrā istabas pusē.
10.03.2016 10:40 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Šodien brīvajos brīžos jāsaplāno kūkas cepšanas laiki, jo viss process aizņem 2,5 h, bet man vēl treniņš pa vidu un gribas izgulēties tomēr.


Laimīgā! Man jācep 3 kūkas, katra normālu laiku aizņem, vakar jau divām izcepu kārtas, lai šodien ir jāsapilda tikai...bet tas tik vēlu sanāks un vēl vairākas lietas jāizdara, jo rīt sanāk viens baigais pasākums un pēc tam pa taisno uz māju sagaidīt viesus...bez nekāda starplaika. Nu, es ceru, ka vismaz pāris h pagulēšu. :-D Bet nu tas tipiski man - visur pieteikties, visu darīt, un beigās attapties, ka nav laika un jāziedo biš miegs. :-D

Par modinātājiem - man ir standartā 4x (es neatceļu, man vienk uzlikti četri dažādi laiki). Kaut kā beigās izdotas izvelties no gultas. Bet domāju, ka, ejot laicīgi gulēt, man tas būtu daudz vienkāršāk.:-D
10.03.2016 10:49 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
ak, jēēē, kas man par rakstību..:-D:-D
10.03.2016 10:50 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Labrīt. Man nāk miegs un sāp galva. Draugs solīja mani mājās sagaidīt ar auksto zupu, man jau tagad siekalas līdz zemei, nevaru sagaidīt(s) Darbā šodien jāaizvieto kolēģe, būs ko darīt, lai gan ceru, ka būs mierīga diena.

Par modinātājiem runājot - es ceļos uzreiz kā nozvana. Neatlieku, jo pēc tam ir vēl grūtāk. Un tad, kad ļoti, ļoti nāk miegs, nu tiešām tā, ka acis pašas krīt ciet, es sev iestāstu, ka tad, kad tikšu atpakaļ mājās, es noteikti iešu pagulēt :D Smieklīgi, bet kaut kāds mans iekšējais ES uz to uzķeras.
10.03.2016 10:55 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
mistalee_
Neuztver nepareizi, bet tev naivs iekšējais es :D Manējais tādām lietām vairs netic, esmu pati sev daudz melojusi par šo tēmu, vairs neuzķeros :D
10.03.2016 10:58 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
ņam ņam, līdz taviem apgriezieniem man ļoti tālu, man viena kūka liekas kaut kāds ūber sasniegums. :-D Pat pārējos ēdienus taisīšu maksimāli vienkāršus, lai nav jāpārpūlas! :-D
10.03.2016 10:59 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Zinu, ka naivs, bet galvenais, ka nostrādā :D Kaut gan... Ir bieži arī tā, ka vēlāk tiešām atvēlu laiku gulēšanai, piemēram, pēc darba uz pusstundiņu, stundiņu. Kad studēju, bieži pēc lekcijām gulēju. Tā ka nav jau tā, ka es vienmēr bezkaunīgi melotu :D
10.03.2016 11:02 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
es sev iestāstu, ka tad, kad tikšu atpakaļ mājās, es noteikti iešu pagulēt. Smieklīgi, bet kaut kāds mans iekšējais ES uz to uzķeras.

izklausās pēc manis :D :D
10.03.2016 11:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es sākšu ticēt dievam ! urā ! manas apspīlētās kleitas izskatās perfekti 8-)8-)8-)8-)
10.03.2016 11:04 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Labrīīt! :-P
Es atkal šonakt sapņoju, ka nozog manu mašīnu. Pirmais ko no rīta darīju, aizgāju uz pasaktīties vai mašīna vietā. :-D
Man šodien brīvdiena, bet droši vien būs kārtējā nobumbulētā diena. (t)
Kontā ienāca pārmaksāto nodokļu naudiņa, jāizdomā kā lai notriec. Gribās nopirkt kaut ko kam citreiz žēl naudu tērēt. :-D
10.03.2016 11:20 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Pirmais ko no rīta darīju, aizgāju uz pasaktīties vai mašīna vietā


Es, ejot uz daru, arī iečekoju drauga masīnu, jo mūsu pilsētā pēdējālaikā vairākas mašīnas nozagtas. (t)
10.03.2016 11:22 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
Labrīt,
mans telefons arī sāk mirt :-/ nesīšu uz garantijas remontu, bet ar acs kaktiņu skatos uz jaunu telefonu :-D gribu ar labu kameru, bet kas nemaksā kosmosu :-D
10.03.2016 11:42 |
 
Reitings 66
Reģ: 10.03.2016
Čau..
Tāds nosacīts vakars sanācis. Vakar pamodos ap 22.. iegāju flirts.lv , un tur bija prasītais tel. nr. no vienas meitenes.. domāju zvanīt vai nē, zinu ka viņa ir māmiņa, un jau pavēls. pašsajūta ari bija 50/50 .. Bet gribējās to labot :) uzrakstīju sms , bija atbilde. Sazvanījāmies, un izdevās sarunāt satikties ;D
Izrādās, viņa dzīvo kopā ar māmiņu, līdz ar to, ir kas sīko pieskata.. Jauki gan.
Vienkārši gājām ārā.. bija tiešām forši, es labprāt staigātos visu nakti .. Ļoti patīkama sajūta, un patīkama meitene.. Garastāvoklis uzlabojās tik ļoti (l)(l) Labāk kā cerēts. Bildēs piesaistīja tikai tas, ka viņai ir smalks augums, un manāmi lielas krūtis. Likās interesanti.
Kas vēl interesantāk.. viņa kā cilvēks uzreiz patika :) Varēja redzēt, ka meitene joprojām ar palaidnīgām actiņām :)
Negribās gari rakstīt.
Reāli foršākie brīži- tas kā viņa atļāva ielikt pirkstu sevī, vnk apskaujoties uz ielas :) Es paprasīju, teicu ka ļoti vēlos viņu padarīt drusciņ miklu, un pagaršot. Ļāva :D :D Meitenes vispār ir tik neķītras, ja vien izdodas atrast kopīgu valodu, tas ir vāks :D
Par sexu.. tas bija labs.. Negribu stāstīt par viņas ķermeni, vāverīti utt.
Nu iesākās apmēram tā- novilku viņai biksītes, kādas 3-5 min laizīju vāverīti.. viņai guļot uz sāna. bet tāda neērta poza.. un kad pacēlu viņai vienu kājiņu, redzēju ka vāverīte, un viņa pati, ļoti grib sevī locekli :D tā arī iesākām,.. viņai guļot uz sāna. :) bija tik tālu,.. ka meitene bija pilnīgi saritinājusies, mīlīgi izskatījās :) bet man pagrūti. vispār tāds samocīts sex likās.. it kā labs.. bet iesākums tāds .. tā dažreiz gadās :D gribējām random sex no muguras.. kad viņa pagriezās. kaut kas lielisks notika :D sanāca tā.. ka gultā spilvens bija īstajā vietā.. un viņai bija ideāli nolikt galviņu uz tā un rociņas nolikt gar sāniem, vai aiztikt sevi . iekarsām.. gribēju viņu paņemt aiz matiem, un mazliet pažņaugt.. iespiest galvu pavisam spilvenā.. bet to nedarīju. :D jo man bija tāda sajūta iekšā, ja darīšu to,, varu iekarst ļoti, un iesist viņai arī. un ja viņai tas nepatiktu, tad vakars būtu sabojāts. negribēju riskēt :D tā vietā paņemu rociņas un no muguras viņu drāzu.. jutu ka var to darīt.. meitenei nesāp.. un patīk stingri. :D kas jocīgi.. pēc maza laiciņa viņa vairs nevarēja- teica.. viss, viss :D :D un it kā bija beigusi.. bet tā nemanāmi, klusi :D tad viņa iegāja dušā.. es negribēju :D man patika ka penis tāds jocīgs.. un mazliet seksa smarža vsp uz ķermeņa. padzēru kafiju.. paskatījāmies youtubā kaut ko pēc tam. viņa gāja čučēt, unlika modinātāju uz 7am . es nobumbulēju visu nakti augšā.. ši pirms 7 noņēmu segu no viņas dibena.. tā pa kluso. atvēru vāverīti ar pirkstiņiem.. un iebāzu mēli :D :D vinā pat nepamodās :D :D tad vnk parreizu viņu sagrābu dibenu, un laizīju.. pamodās uzreiz protams.. atkal sex.. ļoti mierīgs.. gandrīz kā - mīlēšanās.. penim vsp jocīga sajūta .. vai nu viņas vāverīte liek tā justies , vai kas.. bet ļoti kairina paša peņa galu.. vai arī tas.. ka nevis drāzu.. bet lēnām, un gandrīz līdz galam ārā, tad iekšā.. beidzu uz vāverītes.. cerams riska tur nav nekāda :D

nu tā apmēam..

nesen paēdu.. rīsi + olas.. un taisos lēnām iet gulēt. neko par nākamo reizi runājuši neesam. vakarā ja laicīgi pamodīšos.. tad redzēs, ko viņa vsp domā par vakardienu. neesmu prasījis vēl, sūtījis ziņu.

vēl.. ja godīgi.. dīvainas sajūtas, un dīvaina pieredze- apmēram- it kā viss ir labi, un it kā patīk.. un it kā varētu būt attiecības pat.. bet kaut kā pietrūkst.. un mazliet nolemtība. ka ar to šķiet gana.. un ka tas būtu ok kopā..
10.03.2016 11:48 |
 
Reitings 66
Reģ: 10.03.2016
par tel. runājot.. uzskatu ka nr 1 ir iphone.. un no android.. viennozīmīgi labākie ir LG .. GFLEX un tagad iznācis jaunais.. bet tolks pirkt.. ja ir gflex.. nezinu ko darīt.. un saku 100% LG ir lbākie tel no androidiem. neapšaubāmi perfekti telefoni.. gan tehnski, gan dizains.
10.03.2016 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits