Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

+ izmēra drēbes!

 
Reitings 24
Reģ: 04.03.2016
Sveikas meitenes, kuras mani sapratīs.. Neesmu noteikti tieva meitene, tāpēc mani ikdienā piemeklē šādas un tādas apģērba problēmas. Es vienkārši parastajos mirstīgajos veikalos NEVARU atrast drēbes kas man derētu. Mans izmērs būtu xl-xxl , gandrīz visos veikalos , kas ir lielveikalā šie izmēri neuzkāpj pat līdz xl. Bļāviens visas nevar būt vienādas! Vēl dzirdēju par veikalu (neatceros nosaukumu) tieši meitenēm / sievietēm , kuras ir apaļīgākas. Bet eu, tur maksā apģērbs ne zemāk kā 100eur.
Visu mūžu esmu bijusi apaļīgāka, tad tievāka.. Viss ir pa lielam no manis atkarīgs, tāpēc uzstādīju sev diētu un aktīvāku dzīvesveidu.. Bet ķermeņa platums/garums/lielums tak nemainīsies acu mirklī, un esmu pieķērusi sevi, ka man ir tikai 2 bikses ko es velku, gāju vairākas reizes meklējumos, lai atrastu sev džinsas - bez panākumiem!
Varbūt kāda var ieteikt kur ir par saprātīgām cenām normālas drēbes?
06.03.2016 19:43 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
uz brīvības ielas vai vismaz pagājušajā gadā bija veikals speciāli priekš + izmēra.
06.03.2016 19:46 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt veikalā Lindex ir diezgan liela izmēra apģērbi
06.03.2016 19:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits