Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādēļ mēs neivērojam svarīgas lietas?

 
Reitings 158
Reģ: 11.01.2016
Tātad bija brīva nedēļa un tiešām aizdomājos par šādām lietām, vai jūs varat atbildēt uz šiem visiem jautājumiem?
Vienkārši sāku domāt kur un kā tas viss tik strauji mainijās un kapēc es nepamanīju neko.. ?

Vai pamanījāt cik ātri mēs pieaugām? Kā attiecības pārstāja būt pirmās? Kā telefons piepildijās ar svešiem vārdiem un numuriem? Kad mammas pārstāja mūs lamāt, ka ilgi klīstam apkārt? Un kad sākām jokot nesarkstot? Kad uzzinājām, kas ir nāve, ko nozīmē zaudēt, aizmirst, izmest, atstāt pagātnē un aizslēgt durvis?

Tagad ir jāatbild par savu rīcību un jāpieņem lēmumi. Telefona zvanus gaidi aizvien retāk, bet izslēdz telefonu aizvien biežāk. Vilties cilvēkos ir aizvien pierastāk. Tagad jau daudziem ir pašiem savi bērni.

Priecāties par sauli kļūst aizvien grūtāk. Bet ienīst lietu kļūst arvien vieglāk, jo tas taču visu bojā un smērē...

Vasara - nenozīmē vairs “Nekādu skolu“ :-)

Ir parādijušies tik daudz jaunu vārdu: darbs, avanss, hipotēka, stress, diēta, izmantot, aizmirst...

Patiesums, atklātība, bērnišķais prieks par niekiem kaut kur izplēnējis... :'-(
06.03.2016 19:19 |
 
Reitings 158
Reģ: 11.01.2016
Nebija domāts pie darba, vienkārši aizmiršās nomainīte apakštēmu!
06.03.2016 19:21 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Piekrītu.
06.03.2016 19:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vilties cilvēkos ir aizvien pierastāk. Tagad jau daudziem ir pašiem savi bērni.


:D tā tāda kopsakarība? Tie, kam ir bērni, var daudz labāk praktizeties vilties cilvēkos (bērnos)?

Da labi, arī 30+, 40+ un 50+ ir forši, un štrunts par hipotēku. Man, tieši otrādi, šķiet, ka tādos tīņa gados visa dzīve ir milzu drāma, bet ar gadiem nāk tāds laba un pozitīva apjēga, ka ir tik daudz lietas, par ko aboslūti nevajag iesprieng. Pumpa uz sejas. Tas, ko par tevi domā Ieva no blakus klases/blakus kabineta darbā. 9. klases CE rezultāti.

Man tagad patīk labāk, nekā skolā.
06.03.2016 19:28 |
 
Reitings 158
Reģ: 11.01.2016
tā tāda kopsakarība? Tie, kam ir bērni, var daudz labāk praktizeties vilties cilvēkos (bērnos)?


Sasmējos :-D
Nē tas tā kā atsevišķi domāts bija.. uzskaitītas visas pārmaiņas dzīvē
06.03.2016 19:31 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
šonakt jeb rīta pusē sapņoju par pamatskolas laikiem,kad ceļos agri un dodos uz autobusu, mājas darbiem..līdz pamodos un pie sevis padomāju, labi ka skolā nav jāiet, viss tas jāizbauda vēlreiz...:D
06.03.2016 19:35 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu ievērot jau ievēro, bet ko tagad darīt - sērot? Bērnība beigusies, jāiet kārties?
Man ir žēl, ka vasarām nav tā brīvlaika piegaršas, kas bija agrāk, ka nesanāk pavadīt tik daudz laika ar ģimeni, vecākiem. Bet vilties cilvēkos es vēl neesmu pieradusi un par sauli tāpat priecājos.
Jocīgas lietas jauktas kopā, jo citas nevaram ietekmēt, bet citas - ir tikai mūsu attieksme.
06.03.2016 19:35 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Es nepiekrītu, jo tas jau no paša cilvēka atkarīgs kā viņš uz to pasauli raugās. Ir daudzas vecas tantiņas redzētas , kas ar tādu bērna prieku un apgarotību skatās uz visu. Ir tādi, kas jau 12 gados nemitīgi drūmi un par kaut ko neapmierināti. Pati neesmu nekāds apgarotības paraug cilvēks, bet kā jau 57 days minēja cenšos raudzīties uz visu pēc iespējas optimistiskāk. Katrs skatās no savas prizmas uz lietām.
Protams, daudzām lietām var piekrist, bet ja skatās no cita aspekta, man nepatika bērnībā, ka manu viedokli nekad neņēma vērā, man vienmēr bija jāpakļaujas un jādara kā liek. Tagad es varu pati izvēlēties, ar kādiem cilvēkiem būt kopā, kur iet, ar kādām lietām nodarboties, jo esmu brīvs pieaudzis cilvēks. Bērnībā daudzas lietas ir liegtas, jā, protams, ir patīkami, ka Tev nepar ko nav jādomā, ēst uztaisa tavā vietā, rēķinus nomaksā, un kā kaut kas visu izdara Tavā vietā, tad tagad tā atbildība lielāka. Bet nevar teikt tas ir kaut kādā mērā sliktāk, savādāk varbūt, dažreiz nogurdinoši, bet dzīvot ir interesantāk.
06.03.2016 19:46 |
 
Reitings 60
Reģ: 07.01.2016
Tāda dzīve tupajām tusētāju zosīm, skola vislabākais laiks pēc tam viss iet uz leju.
Īstenībā ir labi būt skolas laikā lūzerim.
06.03.2016 19:53 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es pilnīgi un galīgi nepiekrītu šim tekstam, jo te ir savārstījums pilnīgi no dažādām lietām.
Un es nevaru atbildēt uz šīem jautājumiem, jo tie vispār nav uz mani attiecināmi-es neesmu vīlusies cilvēkos, es precājos par niecīgām lietām, un es nekādi nevaru pricāties par bezvasaras skolu, jo cilvēki IZAUG.

Un visvairāk man nepatīk vispārinājumi.
06.03.2016 19:54 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es priecājos par katru brīdi, kas man ir dots un katrā vecumā ir tās lietas, ko novērtēju un izbaudu. Ir tik daudz kā, kas notiek pirmoreiz. Es neskumstu par aizgājušās bērnības naivumu un bezrūpību, es atkal mācos smieties no sirds kopā ar bērnu, mācos rāpot un spēlēt ķeršanu. Sērot par pirmo mīlestību? Priekš kam? Es katru dienu atklāju mīlestību no jauna, es to meklēju cilvēkos un patiesās emocijās. Es priecājos, ka vairs nestresoju par tādiem sīkumiem kā atzīmes un citu cilvēku viedoklis. Mani nesatrauc krunciņu parādīšanās un sirmie mati, kuri spītīgi ik pa laikam iespīdas spilgtā gaismā. Es nevairos no atbildības un pienākumiem, es priecājos, ka varu būt noteicēja pār savu dzīvi. Un es priecājos, ka man ir iespēja dāvāt dzīvi kādai citai dzīvai būtnei.
06.03.2016 19:57 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Manuprāt ir taču forši ka pats var pieņemt lēmumu par visu, nevienam nav jāprasa atļauja.
Pats var visu plānot izdomāt un realizēt.
Var dzīvot un darīt kā pašam patīk un neņemt vērā citu aizrādījumus un pamācības.

Bērnība ir bērnība, bet domāju ka cilvēks vairāk iegūst kad kļūst pieaudzis.
06.03.2016 20:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits