Zurnalisti un atlauja komentet!

 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pavisam isi, vai jums ari tas liekas neetiski?

Daudzi LV zin stastu par Vanesu un Martinu kas pazudusi. Portals kasjauns.lv pedseja raksta par viniem liedz iespeju komentet. Laikam jau pareizi, tacu



par navi, radu sapem un meiteni kas labpratigi aizgaja no dzives atlauts kengaties un komentet. Man tas liekas galigi morali maigi sakot nepareizi.


Jusu domas?
05.03.2016 21:07 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Rīdziniece- Zini, Tev arī vajadzētu aizliegt komentēt :-D
05.03.2016 23:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un vispar, muslaikos macija citu vestules nelasit. Te atkal, un atkal parbulice tas jaunas sievietes pedejos matei domatos vardus. Kapec ko tadu policija atdod zurnalugam ? Tiesam ar pasauli ir tik kreizi?
05.03.2016 23:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Njā, es nāku no tās pilsētas, kur dzīvoja šī meitene, zināju arī viņu. Tāpēc visus šos mēnešus cītīgi sekoju līdzi un cerēju, ka viss vēl nokārtosies. Bet tie komentāri ir ļoti pretīgi, tur adminiem mazliet pastrādāt vajadzētu, varbūt vienkārši nav noreaģējuši.
skaista meitene bija. Un kapec pietate pret so gimeni nav, bet pret citiem ir kas dzivi, un kurus pasi lava kengat ilgi? Tiesam nesaprotu.
05.03.2016 23:28 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Ir cilvēki, kam nekas nav svēts. Man nekad neceltos roka tādus komentārus rakstīt - ne dzīviem, ne jau aizgājušiem cilvēkiem. Nevienam. Bet jo vairāk dzīvoju šajā pasaulē, jo mazāk mani kaut kas izbrīna, un esmu diezgan naiva, ticu, ka pasaule var būt labāka vieta mums visiem, bet katru dienu kāds notikums arvien vairāk attālina no šī naivuma. :(
Par tēmu - varbūt administratori nav noreaģējuši, visas iespējas aizrādīt un atcelt komentāru rakstīšanu, izdzēšot jau esošos komentārus
05.03.2016 23:31 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Apple_pie, ja tu pazini Samantu Montu, saki, vai tā varēja būt taisnība, ka meitene labprātīgi aizgāja no dzīves? Uzrakstīt SMS no viņas telefona varēja arī cita persona.
05.03.2016 23:48 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Skudrulācis, es nebiju viņas draudzene, tikai paziņa, jo nākam no vienas pilsētas, bet visas ziņas, kas virmo pilsētā (maza pilsēta) - jā, tā varēja būt.
05.03.2016 23:52 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Šī problēma skar daudzus latvijas iedzīvotājus un ir saistīta ar visas sabiedrības attieksmi vienam pret otru. Ja tā meitene kaut kādā veidā cieta no kāda ģimenes locekļa, tad viņai ar to bija jāsamierinās, jo MŪSU "BRĪVĀS" LATVIJAS VALSTĪ NERŪPĒJAS PAR CILVĒKIEM, BET VIŅIEM AIZMĀLĒ ACIS AR VISĀDĀM HUIŅĀM PAR PRECĪBU ŠOVIEM UN TAMLĪDZĪGĀM ZIEPJU OPERĀM. Valsts dotais pabalsts ir par mazu, lai varētu noīrēt atsevišķu dzīvoklīti, un arī darbā iekārtoties ir problēmas, ja darba devējs uzzin, ka potenciālajai darbiniecei ir mazs bērns.
06.03.2016 00:27 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Visu nosaka lasītāju vēlmes

Žurnālisti meklē sensācijas jo lasītajiem pārsvarā interesē visādi skandāli, strīdi un visādas slavenību negācijas.
Nevienu neinterasē ja viss ir labi, tādas ziņas neviens īpaši nepērk.

Un tāpēc arī žurnālisti daudz ko piepušķo klāt, lai būtu interesantāk. Un jo vairāk slavenības cenšas pierādīt savu taisnību, jo vairāk par viņiem raksta visādas muļķības.
06.03.2016 11:33 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
šis jautājums ir atkarīgs no katra portāla politikas. ir tādi portāli, kas pie mirušo rakstiem nonjem komebtēšanas opciju, ir tādi, kas nenonjem. bet komentāru daudzums nekādā veidā necelj nekādus raksta reitingus. nav vispārt interneta medijos tāds jēdziens kā raksta reitings. ir reālie unikālie klikškji un kopējie klikshkji. kā arī, piemēram, foto galerijām ir vēl lapu skatījumi, pēc kā var izvērtēt vai galerija bija pievilcīga un interesanta, vai nē. reitingus skaita lapas kopējai un sadalju klikshkjiem. komentāru liegums un atljaušana ir uz katra portāla paša siedsapzinjas.
06.03.2016 12:59 |
 
Reitings 28801
Reģ: 11.02.2015
Hello, Vanesa ir nepilngadiga. Lidz ar to 99% pielauju, ka mate uzlika veto komentaru sadalai.
Savukart meza atrasta sieviete ir pilngadiga, nevienam vairs par vinas dzivi un to, ko par vinu publisko, nav citam teiksanas, ka vien vinai pasai. Bet vina to pateikt vairs jau nevar... Lai gan vecmaminas vieta es butu sacelusi velnu par to, ka tikai mazliet >gadinu vecais mazulis ir izvazats pa medijiem.

No vienas puses, jaa, uzrakstits vards saglabajas ilgak, interneta nav redzams, kurs to konkreti izteicis, bet no otras - tas reali ir lietas, ko tapat cilveki uz ielam sava starpa sacukstas. Tas diemzel ir musu elektroniskais laikmets, ka visas tenkas iet ne tikai ^no mutes mute^, bet ari plassazinas timeklos.
06.03.2016 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits