vai kāda nojauš/zin cik varētu maksāt (?)

 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Vai kāda nojauš/ zin cik maksās tetovējums asara? būtībā nekas liels, vajadzīga tikai melnā tinte, uz salonu, protams, normālu, lai nesanāk vienkārši pleķis uz sejas. Ieskatam:
04.03.2016 00:37 |
 
Reitings 195
Reģ: 14.09.2013
https://www.youtube.com/watch?v=KtUUOxskTA0

nu, nedomāju, ka nomaskēt mazu asariņu būs problēma. :D
04.03.2016 16:14 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ko jūs saklupāt virsū autorei , ja cilvēks vēlas , lai taisa :) tas taču ir priekš sevis ne citiem , kāda kuram daļa , pilns ar visādiem frīkiem ar tuneļiem ausīs un degunā , visādi emo frīki , es tiešām nedomāju , ka šis b''utu , kas trakāks .....


Par tēmu , kad es interesējos par tatoo , tad cena bija atkarīga no lieluma un sarežģītības , tākā es nedomāju , ka tie būs 40 eiro .....
04.03.2016 16:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rasta Tas video īsti nav objektīvs jo to ir darījuši profesionāļi ar profesionālu kosmētiku. Un noklā VISU ķermeni ir vieglāk nekā noklāt vienu daļu, tieši dēļ tā fakta ka dažādos apgaismojumos izskatīsies kā pleķis uz sejas.
04.03.2016 16:18 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Jo mazāks tetovējums, jo ātrāk izplūdīs un zaudēs formu, pastaigāsi nedaudz un pēc pāris gadiem no tā būs palicis tik vien kā nesmuks pleķis.

tad jau labāk rētaudu iegriezt, nevis tetovējumu, ja jau ar tādu domu, tas vismaz nebalēs un neizplenēs
04.03.2016 16:19 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
bet vispār es domāju, ka tas ir muļķīgi, tetovēt sev kaut ko par godu mirušam, ja vien tas nav paša bērns. kāpēc? tāpēc, ka pēc pāris gadiem sēras pāries un tu par to vairs tā nejutīsies, kā jūties pašlaik.
04.03.2016 16:20 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Es nerakstīju, ka tas ir tuva cilvēka nāves dēļ, var teikt kaut kas, kas guļ man uz sirdsapziņas.

man arī ir daudz kas uz sirdsapziņas, bet es sev uztetovēju uz muguras atgādinājumu, es zinu, ka viņš tur ir, bet es to ikdienā neredzu.
turpmāk katru reizi skatīsies spogulī un skatīsies savas sirdsapziņas atgādinājumā. priekš kam vajag sevi tik ļoti sodīt.
galu galā-mēs visi esam mēsli no elles, vairāk vai mazāk.
04.03.2016 16:26 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
seja ir jocīga vieta, kur taisīt tetovējumu, kas būtu domāts tikai savām, ne svešinieku, acīm. pašas savu seju mēs redzam tikai atspulg'vai attēlā, bet ikdienas situācijas un komunikācija spiež citiem to aplūkot daudz vairāk :D

nepiekrītu arī, ka maz kas zina to nozīmi, nav jābūt izbijušam cietumniekam, tikai jāpaskatās katrs otrais seriāls vai filma un skaidrs, ka asariņa uztetovēta par katru nogalināto.. saprotu, ka kaut kādiem bandu pārstāvjiem otrā pasaules malā tā var būt pat dižošanās ar slepkavību..
04.03.2016 16:37 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
"Negribu lai citi redz, tāpēc tetovēšu uz sejas!" Redzēs tikai tuvākie, jo var nomaskēt. Nu, jauki, ka loģika strādā! :-D Apsveicu! :-D
Ja Tu gribi noslēpt viņu ar konsīleri, tas nozīmē, ka Tev ikdienā būs jāzieķē pamatīga kārta ar tonālo. Vasarā negribas iziet no mājas kā cilvēkam? Peldēt neej? Lietū neej? Jeb visu mūžu panikosi ka tik nenoiet smiņķis un kāds neierauga?

Ja to visu esi apsvērusi, tad naudu nežēlo! Tik cēlam mērķim 40 eur uzskatīt par šķērdēšanos ir kauna lieta!
04.03.2016 17:05 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Īsti nesaprotu to uztraukumu par to, ko nodomās citi vai kāda izskatīsies seja pēc 50 gadiem. Pirmkārt, neviens mēs pēc 50 gadiem, kad mocīsimies ar bruku un sāpošām locītavām, krunkainu seju un nokarājušos ādu, nebūsim ne skaists, ne visādi citādi perfekts, tāpēc nedomāju, ka viena 5 milimetru liela asara pēkšņi padarīs kādu neglītāku. Tāpat arī jājautā kāda daļa, ko nodomās citi? Cilvēks taču dzīvo sev, ne tā? Kad es taisīju savus tetovējumus (notetovētas abas rokas visā to garumā + tetovējums uz kakla) skaidri zināju, ka es nestrādāšu bankā, tāpēc tādi argumenti par to, ka tādus negrib ņemt darbā, nav īsti pareizi. Cilvēki, kuri apzināti notetovē savu ķermeni, viesbiežāk darbojas jomās, kurās viņus nediskriminē tetovējumu dēļ. Viss, ko varu teikt - tetovē tad, ja ir 100% pārliecība par to, ka nekad to nenožēlosi.
Ja runā par cenām... vispār es ieteiktu painteresēties par tetovētājiem, kuri tetovē ne tikai salonos. Man ir zināma ļoti laba tetovētāja, kura strādā tikai mājās, ne salonā, tetovē kvalitatīvi un, ņemot vērā to, ka nestrādā salonā, par darbu neņem astronomiskas summas. Tiesa gan, minētā tetovētāja ir no Kurzemes puses, ne Rīgas, taču domāju, ka arī Rīgā var atrast cilvēkus, kuri strādā ļoti labi, taču par vienu mazu asaru neplēsīs 40 eiro.
04.03.2016 19:27 |
 
Reitings 195
Reģ: 03.02.2016
Varbūt puzzīmē sev pati to asaru katru reizi, kad esi viena bez kosmētikas...Man liekas, ka tas būtu vieglāk nekā visu laiku maskēt :-D
04.03.2016 20:01 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
da lab, kāda starpība, lai taču taisa, ja grib, ne jau mums būs jāstaigā ar asaru uz sejas :-D Ekstrēmākā gadījumā, ja nu kādreiz, meitene izdomā strādāt bankā var izņemt ar lāzeru vai uzklāt to tattoo konsīleri. nav jau brilles uz acīm uztetovētas :-D Un es domāju, ka ja aiziesi normāli parunāsi, kaut vai uz to pašu Rīgas Tinti, neņems tev 40 eiro.. paņems moš 15 .
04.03.2016 20:10 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
varbut es jocíga, bet man tá asaras tetovéshana liekas tá --> meitene ir kádu nogalinájusi/ir vainojama káda návé, un lepojas ar to, un grib sev tíkamu atgádinájumu par to. katru reizi ieskatoties spogulí patíkami gremdéties atminjás....
04.03.2016 20:19 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
04.03.2016 20:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits