vai kāda nojauš/zin cik varētu maksāt (?)

 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Vai kāda nojauš/ zin cik maksās tetovējums asara? būtībā nekas liels, vajadzīga tikai melnā tinte, uz salonu, protams, normālu, lai nesanāk vienkārši pleķis uz sejas. Ieskatam:
04.03.2016 00:37 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Piemēram, es atkal nespēju izprast tos, kas tetovē sev miroņgalvas, tikai tāpēc, ka stiliigi, tagad tas skaitaas populaari - gan miroņgalvas, gan rozes, gan vārnas, ļoti daudzi šobriid izliek soc.portaalos savus tetoveejumus un taa kombinaacija jau ir "klasika" - un man nesaprast, kādam jau tas tetoveejums ir balstiits uz notikumiem, bet, ja lielaakaa dalja taisa skaistuma peec, tad nav jau jeegas un tieši taadus tattoo nozheelos.
04.03.2016 10:47 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nenomaskēsi tu to asaru nekā, un vismaz es, kādai tādu ieraugot, nodomātu, kāpēc gan lai kāds sevi tā izcūkotu, bet nu tā kā tev vienalga, ko kas domās, tad tik ej un tetovē. Pietam liekas muļķīgi- negribu nevienam stāstīt par savu kriminālo notikumu un afišēt to, bet tetovēšu sev uz sejas asaru, ar ko viss būs pateikts pat jebkuram nepazīstamam cilvēkam :D Reizēm brīnos par cilvēkiem, bet nu vismaz labi, ka tev ir pārliecība par to, ka tev to tik ļoti vajag :D
04.03.2016 10:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rapper Pirmais tetovējums parasti tomēr nāk ar nozīmi kādu līdzi, pēc tam parasti gribās vel ko pietetovēt un tātas aiziet. Nu un tie standarta tetovējumi ir vienkārši modes lieta, tā pat kā kurpes vai drēbes, tik tetovējumu tu nenomazgāsi nost vēlāk.

Es vairāk nesaprotu kāpēc kāds emocionāls pārdzīvojums ir jātetovē tādā vietā kur to vienmēr varēsi redzēt, kur ja nenoslēpsi kārtīgi varēs redzēt arī citi, ka ierobežos cilvēku uztveri objektīvo par tevi, kas var traucēt atrast normālu darbu, kā nozīme pa lielam ir nāve, slepkavība un izvarošana. Kāpēc ko tādu ir jātetovē tik redzamā vietā? Tu gribi to sev līdz mūža galam atgādināt? Uzlikt to par savu nastu nēsāt šo pārdzīvojumu sev uz sejas? Parasti ļoti emocionālas un personīgas sāpes arī izvēlas tetovēts tādās vietās kur citiem tas nav jāredz un gribot neredzēs.
04.03.2016 10:52 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Tāpat jau atpakaļ neko neatsauksi, kam jādeg tas nodegs ar vai bez palīdzības..
Sevi var sodīt citādos un humānākos veidos, ja tik ļoti gribās ..
Par naudām runājot - labāk ej uz normālu salonu, nevis vel kādu infekciju norauj pie kaktu tetuvētājiem
04.03.2016 10:56 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Ishi; taapat jau netiek pateikts lidz galam, ko tas noziimee, jo tikpat labi tai asarai ir taads skaidrojums kaa - cilveeks plaano kāda slepkavību, cilvēks sēro, cilvēks ir kādu noslepkavojis, izvarošana, kāds vsrbuut taisa vienkaarsi skumju rezultaataa; reperi taisa ari kkaadu savu iemeslu deelj, kuri nenoziimee, ka vini kaadu ir nogalinajusi. Taadeelj nekas jau nav viennoziimiigs, kaads sapratiis, kaads paarpratiis, ja es neizstaastu situaaciju, tad par to neviens nezin un var tikai izteeloties
04.03.2016 10:57 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
Dari kā zini, bet es nesaprotu kāpēc ar tatoo Tu gribi izcelt kàdu notikumu, kas Tev ir atstājis sāpi (neticu, ka asara saistīta ar pozitīvu notikumu).
Problēma ir jāatlaiž nevis jāpatur kā suvenīrs. Tikai manas domas :-)
04.03.2016 10:58 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Šeit laikam tomēr prasās pēc psihologa, vai terapeita. Nu ok, dziļi personisks un sāpīgs zaudējums, gribas sev to par piemiņu, BET dzīve iet uz priekšu, pēc gadiem būsi laimīga, būs bērni viss skaisti un sejā tāds skumjš nenoslēpjams tetovējums. Paskaties Monami Frost, viņa ikdienā liek tonālo un konsīlerus, bet nemaz tā tos zīmējumus nevar noslēpt. tas būs milzīgs darbs visas dzīves garumā. Varu pat derēt, ka pēc laika iesi ar lāzeri ņemt nost. un tad tā piemiņa sanāk vēl muļķīgāk kropļota. Zaudējumu var arī savādāk sev pieminēt.
Bet tā protams Tava izvēle.
04.03.2016 10:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ja es neizstaastu situaaciju, tad par to neviens nezin un var tikai izteeloties


Līdz ar to ja tu dzīvē nestāstīsi tad visi varēs domāt ka tu esi sēdējusi cietumā :D Nogalinājusi kādu vai arī esi izvarota... Ņjā, tāda enerģija ir ļoti pozitīva un tieši tāda kādu vajadzētu uz sevi vērst.
04.03.2016 11:00 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Ernestiine, viss notika tieši manām rokām, tieši manas vainas deelj, taa nebija apstaaklju sakritiiba. Taadelj nevar teikt, ka notika tas, kam bija jaanotiek
04.03.2016 11:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un vai tad tiešām uz visas planētas, visās kultūrās un grāmatās nav neviena cita simbola kuru varētu izmantot šīs asaras vietā?
04.03.2016 11:02 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Ernestiine, nevienaa vietaa nemineeju, ka taisos iet tetoveeties pie nekvalificetiem cilveekiem.
04.03.2016 11:02 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Miss Jorker, gan jau ir, bet es vēlos tieši asaru.
04.03.2016 11:03 |
 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Manam izmērs bija 27x21 laikam, precīzi neatceros.
Ja taisīsi palielāku plus asariņu, nebrīnos, ja abus saskaitītu kopā nevis par asariņu atsevišķi 30-50 :) vispirms jau izvēlies meistaru vai salonu, ja atsauksmes un kvalitāte apmierina, iepriekš uzprasi kā tad ar to mazo sejas tetovējumu būs.. Es jau labāk sirsniņu taisītu vai zvaigznīti, bet tai cita nozīme un ne katram piestāv. Man ir aizdomas, ka nojaušu par kāda veida nāvi ir runa.. Bet skaļi nebļaustīšos.
04.03.2016 11:05 |
 
Reitings 203
Reģ: 06.08.2014
Paskaties Monami Frost, viņa ikdienā liek tonālo un konsīlerus, bet nemaz tā tos zīmējumus nevar noslēpt


Vispār jau viņa nemaz necenšas noslēpt tetovējumus uz sejas ar kosmētiku.

Runājot par tēmu, autore prasīja kādas varētu būt izmaksas tetovējumam, nevis vai taisit vai nē. Tā ir viņas dzīve un viņas seja, ja grib lai taisa, nejau jums no tā kaut kas mainītos.
04.03.2016 11:22 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Olīvija4, es minēju, ka cenšas?? vnk viņa lieto kosmētiku un ir tas apspriests, ka liek tonālo pāri tattoo un tie būtībā netiek aizsegti.
Piemēram es nevaru iedomāties, ka KATRU dienu vēlētos likt biezu kārtu make up, lai kko nomaskētu, man svarīgi veselīga, svaiga , starojoša āda.
04.03.2016 11:28 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
diezvai autorei mamma gribēs parakstīt atļauju par sevis kropļošanu :D lai nu kur bet ne jau uz sejas......tādi pokemoni...:-D
04.03.2016 12:44 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
Neizteikšos par pašu tetovēšanu uz sejas, jo tāds nav autores jautājums. To lai domā pati. Bet par izmaksām. Jā, salonos (normālos salonos, nevis privāti kaut kur) ir noteikta minimālā summa, kas jāmaksā par tetovējumu neatkarīgi cik tas maziņš ir, kaut vai mazs punktiņš. Tur kur es totevēju savējo, min summa bija 40ls. Tad vēl bija lati. Tieši kad biju taisīt savējo ienāca meitenītes divas un prasīja cik maksās, ja tetovēs mazu mazu krustiņu, kas ir tikai mazas divas svītriņas. Tika atbildēts, ka min summa ir 40ls un lai viņas pārdomā vai vispār grib tādu tetovējumu un ja grib, tad lai nāk ar vecāku atļauju :D
04.03.2016 13:38 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
Nu tad tik bojā sev seju, un nebrīnies, ka par tevi visi runās, ka esi kkāds izvarots killers



Tu tak esi pilnigi stulba(t)
04.03.2016 14:25 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Anna133, nu jā, es tad iešu ar abiem tattoo un jautāšu par abiem reizē, jo atsevišķi veel maksāt par mazo liekas pārmērīgi, cik tad tur daudz jāziimee tāda asariņa jau neko daudz neprasa, jēga šķiesties tā ar naudu, vismaaz beidzot driizumaa tikšu pie abiem, tas priecee8-)
04.03.2016 15:52 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Autorei dereetu psihiatru apmekleet nevis tetoveeties. Peec 10 gadiem, ja pienjemsies praataa, vareesi skriet ar laazeru njemt nost, tikai no sejas taa suudiigaak buus nonjemt.

Ak, nabaga cieteeja, visai pasaulei jaaparaada, kaada tragjeedija sho piemekleejusi. Nu, vari jau buut teatraala, bet nevajag buut stulbai.

Man pashai ir tetoveejumi, tachu tie ir taisiiti apziniigaa vecumaa un prieksh sevis , nevis lai kaadam ko demonstreetu, kaa arii redzami tikai pludmales tipa apgjeerbaa.

Par to aizziekjeeshanu ar tonaalo man vispaar nav ko teikt. Beernudaarzs. Profesionaalo aktietu grimmu iepirksi?

Bet ko te izpluust, ja nav praata, tad nav.

P.S. n-tie dziivie piemeeri apkaart staigaa, 16-22 gados taadas metaalistes un reperes bija, ka tik nu saturies, ap 25-30 visas kljuvushas par "blondiineem" sievishkjiigaa apgjeerbaa. Tikai atshkjiriiba taada, ka tetoveejumus uz citaam kjermenja daljaam var paartaisiit/nonjemt, stilu nomainiit, n-tos piirsingus iznjemt utt, savukaart Tu savu stulbo asaru tik viegli no gjiimja nenovaaksi, kad atnaaks veselais sapraats.
04.03.2016 16:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits