vai kāda nojauš/zin cik varētu maksāt (?)

 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Vai kāda nojauš/ zin cik maksās tetovējums asara? būtībā nekas liels, vajadzīga tikai melnā tinte, uz salonu, protams, normālu, lai nesanāk vienkārši pleķis uz sejas. Ieskatam:
04.03.2016 00:37 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Elmo, atkārtošos, esmu par šo tattoo pārliecināta, tetovējumu redzēs tikai tie, kuri redzēs mani bez kosmētikas, tādu cilvēku praktiski nav, un tie, kas zin par manu pagātni, zinās ari par tetoveejumu
04.03.2016 01:20 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Uz ielas nestaigāšu tā, man nav vajadziga lieka uzmaniiba - tas ir tikai man.
04.03.2016 01:21 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
Foršs tetovējums, man patīk, taisi vien, ja pašai ir vēlme.
04.03.2016 01:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Diezgan drūmi... ja es kaut ko arī tetovētu (ļoti šaubos) uz ķermeņa.. tad tas būtu kaut kas pozitīvs, jo ticu, ka negatīvais pievelk negatīvo.. (un otrādi) :)
04.03.2016 01:22 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
Un citu viedokli, par to, ka Tev to nevajag, nav pat vērts ņemt vērā, jo tev ar viņu ir jāstaigā;-).
Runa vispār bija par izmaksām, nevis, vajag, vai nevajag.Pieturaties pie tēmas.
Par cenām gan pateikt nevarēšu, jo man pašai ir lieli tetovejumi, ar attiecīgi savādākām izmaksām, bet ja Tu to tiešām vēlies, tad to noteikti ļoti ātri var uzzināt.(l)
04.03.2016 01:28 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
dolārs, paldies, es nekad, ja godīgi neņemu vērā visus tos 'nevajag' - 'nožēlosi' - 'padomā vēlreiz', jo man svarīga sava pārliecība. Varbuut kaadreiz pamaniis, kāds, kuram nevajadzeetu tam varbut liksies drūmi, kādam stilīgi.. Intuitīvi jūtu vajadzību pēc šī tetovējuma.
Drīzumā došos uz salonu.
04.03.2016 01:37 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Man jau liekas, ka izmaksas tik lielas, jo materiāli ir vienreizējie - adatas utt.
Pēc tam bonusā nāk tikai darbs un tinte.
04.03.2016 02:20 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Rapper- Dari kā zini. Tikai pabrīdināju. To arī varu novēlēt, lai nenākas pēc tam nožēlot un patīk. Pats uzskatu ka dzīvojam vienreiz un jādara ir tas ko uzskatam par pareizu un kas dara laimīgus un pilnīgi vienalga ko padomās citi. Jo mazāk uztrauks citu domas jo laimīgāks būsi! Bet vnk nevienmēr tās mirkla iegribas ir tas ko mums patiešām vajag. Vet ja tā nav tikai mirkla iegriba un esi stopudo parliecināta ka nenākaies nožēlot-bliez tik augšā! ;-) Galu galā nav tattoo pa visu seju.
04.03.2016 02:22 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Par izmaksām- tās ir loti individuālas!! Atkarība kur tu taisi, cik lielu, sarezgitu, melnbaltu vai krasaini utt. Bet principa dargak par 50 euro nevajadzetu but.
04.03.2016 02:24 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Protams rēkinies ka taisot salona, tevi var meginat atrunat ;-) Loti daudzi tetovetaji atsakas tetovet kaut ko uz sejas.
04.03.2016 02:25 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
paldies, es nekad, ja godīgi neņemu vērā visus tos 'nevajag' - 'nožēlosi' - 'padomā vēlreiz', jo man svarīga sava pārliecība.
Vai pati izdomāji, ka vispār var kaut ko krāsot uz ķermeņa? Kāpēc piekriti skriet pakaļ eiropiešiem, nevis, piem., nēģeriem?



Teiksi: "Tāpēc, ka esmu eiropiete, nevis nēģeriete." Ar ko nēģeri sliktāki? Tikpat gudri un stulbi kā baltie vien ir. Kāpēc neskrien pakaļ viņiem? Kur paliek tava pārliecība?

Ar šo textu es vēršos pie visiem, kas sevi neprātā apzīmē, ne tikai pie tēmas autores.
04.03.2016 05:12 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
tetovējumu redzēs tikai tie, kuri redzēs mani bez kosmētikas, tādu cilvēku praktiski nav, un tie, kas zin par manu pagātni, zinās ari par tetoveejumu


Nesaprotu ,kas tev par simdromu- pažēlojiet mani, tāpēc uztetovēšu tādu tetovējumu?
Kāds prikols katru dienu klāt biezu kārtu tetovējumam,ja īsti negribi,lai kāds redz?
Es vispār nesaprotu,kāpēc Tev to vajag? Lai tuvākie redz, cik tev sāpīgi, pažēlo?
Un ja tomēr tetovējumu nevarēs nomaskēt pietiekami labi,lai neredzētu?Spiedīsies cauri tumšā tinte?
Pagaidi,kamēr pāries sāpes par mirušo cilvēku un varbūt nevajadzēs nekādus tetovējumus taisīt!
04.03.2016 07:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nav mana vieta aizrādīt taisīt vai netaisīt. Drīzāk es aizdomātos par to vai tomēr nevar gadīties tā ka cilvēki šo tetovējumu izprot nepareizi? Kat vai otra puse vai ģimene? Kā jau te tika minēts ka tas nozīmē to ka esi nogalinājis un arī izvarošanu. Kaut kā liekas ka ko tik negatīvu varbūt tomēr nevajadzētu likt uz sevis. Tas būtu kā atgādinājums sliktajam, bet labāk tad ja vēlies atmiņas tad liec ko tādu kas liek atcerēties par labo.

Risinājumā es iedomājos šo variantu kas ir vairāk piemērots sievietēm ar asaras tetovējumu :)

Uz pirksta




Sirds forma (vairāk simbolizējot mīlestību nevis sāpes)




Jāņem jau ir vērā tas ka tomēr lai tādu tattoo noslēptu tev vajadzēs izmantot lielus daudzumus kosmētikas pietam viņu patstāvīgi jātjauno lai nerastos iespēja kādam to pamanīt. Tas tomēr nav veselīgi ādai un varbūt pirms taisi tattoo pamēģini ar marķieri uztaisīt punktiņu uz sejas (kurš ik viegli nemazgājas nost) un tad centies šo marķieri nosegt pilnībā un noturēt nosegtu visas dienas laikā. Tad arī varēsi izjust vai tev netraucē tā sajūta ka seja ir nomālēta par daudz, vai bieži prasās uzlikt jaunu kārtu utt.
Vel arī apdomā vai nevari vismaz tattoo uztaisīt tādā krāsā(ne melnā) kas tik ļoti nekrīt acīs un arī ko nosegt ir vieglāk.
04.03.2016 07:52 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nu nevar tetovējumu uz sejas nomaskēt ar tonālo
04.03.2016 08:12 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Nu atradusies gangsta. :D

Nu nezin kā izcelties.
Ar to asaru tu panāksi, ka par Tevi pasmejas.
04.03.2016 08:13 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Negribu atrunāt, tikai ieteikt.. Rakstīji, ka gribi to asaru, dēļ kāda tuva miruša cilvēka. Tad drīzāk uztetovē uz rokas, kājas, sirds viņa vārdu, vai viņa vārdu ķīniešu burtiem, ne visi sapratīs (ja nu vienīgi nedzīvosi Ķīnā :D) , sapratīs tikai savējie, un nebūs jāzieķē katru dienu ar tonnu maskējošiem līdzekļiem (kgan neticu, ka vsp ir iespējams to nomaskēt,- es savus zilos lokus zem acīm ar konsīleri nevaru noslēpt, kur nu vēl tetovējumu :o ).

Kā jau redzi, asarai ir pavisam cita nozīme, ja nu kādreiz kāds svešs ieraudzīs, tev to vajag? Nedod dievs, vēl piesaukt ko tādu, ko nozīmē šī asara. :(

Negribu pierunāt, bet lūdzu nesteidzies, pārdomā kārtīgi savu izvēli. :)
04.03.2016 08:21 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
KĀDA jēga no tā tetovējuma, ja vēl taisies 24/7 to nomaskēt? :D

Varbūt vēl uz muguras uztetovē baznīcu ar torņiem..

Tad būs pilns komplekts tavai stulbībai. :D
04.03.2016 08:26 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
baznīcu ar torņiem nevajadzētu maskēt ar tonālo.. pietiktu ar apģērbu. :D
04.03.2016 08:29 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jāņem arī vērā tas ka viss drīzāk uz sejas tik neiznāks aizklāt to mazo pleķīti. Jā protams ja būs visur konkrēts apgaismojums tad vari iztikt ar paša tattoo aizklāšanu, tomēr lielākoties dēļ dažādiem apgaismojumiem būsu spiesta visu seju krāsot lai neizskatītos ka tev ir neglīts pleķis uz sejas.
Kā arī tev jāpērk obligāti nosedzošie krēmi kuri ir ūdens izturīgi, savādāk pat peldēšanās būs čakarīga.

https://www.youtube.com/watch?v=PnQePynrxpk
04.03.2016 08:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un tomēr ja esi nolēmusi ka gribi taisīt to tetovējumu tad pirms to dari nogaidi kādu laiku. Godīgi sakot nogaidi kādu gadu vai divus, ar domu ka ja tiešām to tetovējumu gribēsi un nozīme ar laiku neizzudīs tad arī uztaisīsi viņu pēc tiem 2 gadiem. Mirkļa idejas emociju iespaidā cilvēki lielākoties tomēr nožēlo, lai arī ko iepriekš būtu teikuši.

The teardrop tattoo or tear tattoo is a symbolic tattoo of a tear that is placed underneath the eye. The tattoo can have various meanings: it can signify that the wearer has killed someone or has spent time in prison; that the wearer was raped while incarcerated or it can acknowledge the loss of a family or fellow gang member. Sometimes, only the wearer will know the exact meaning of the tattoo.


Šim tetovējumam ir tik daudz negatīvais ka tā nozīme kuru tu vēlies izmantot būs pēdējā kas ienāks cilvēkiem prātā. Pie tam tas jau ir tāds tetovējums kuru tomēr izmanto bandas, cietumnieki un kopumā ļauni cilvēki. Es tomēr uzskatu ka meitenei kura nav ne tādās bandās, ne dzīvo tādu dzīvi, šis tetovējums nebūs piemērots.
04.03.2016 08:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits