Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Plāksteri

 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Sveikas, vai kāda ir izmēģinājusi Kontracepcijas plāksterus? Biju pārsteigta, ka tādi arī ir, (nu vismaz manā mazā pilsētiņā tādi nav rādījušies). Ārzemēs esot ļoti populāri. Bet kkā nav ticības tam, tāpat kā plāksteri tievēšanai vai pret smēķēšanu..(t)
03.03.2016 14:34 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Par EVRA plāksteriem domā ? Biju lietojusi vairākus gadus , blakņu nebija , cikls kā pēc pulksteņa un vēders pirms MR nerāva krampjos , atmest arī viegli varēja , mēnesi pēc atmešanas cikls ieiet dabiskajās sliedēs .
Droši tie ir pilnīgi noteikti , neuztraucies . Izvēlies vietu , kur līmēsi , es biju līmējusi augšdelmā pie pleca , šī vieta man no visām iepatikās visvairāk , jo var viegli mainīt un arī novērot plāksteri , ja nu maliņas sāk iet nost , ciešāk to piespiest . Mēģināju līmēt arī uz lāpstiņām , bet tur pat nesanāca nostaigāt dienu , jo rokas taču kustās , lāpstiņas arī un sanāk , ka tas plāksteris visu laiku čokurojas , pa pusei atlīmējas , nerunājot jau par krūšturu vilkšanu . Grūti arī uzlīmēt un kontrolēt .
Vēl var rajonā zem nabas , bet šī vieta man ne sevišķi , jo arī pastāvīgi atrastos rīvēšanā , bikšu , svārku , zeķbikšu malas .
03.03.2016 14:43 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Man bija doma, ja lietošu šos, tad līmēšu kkur zem gurna, kur arī vasarā citi neredzētu. Vai tur kritīs nost? Par to arī domāju, ja nu nokrīt? Vasarās piemēram, jūra, saule, svīšana..(t)
03.03.2016 14:47 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Krist nevajadzētu , pamācībā arī ir teikts , ka iztur sāļo un hlorēto ūdeni . Pamēgini , vietu jau var vienmēr nomainīt , ja nekomfortabli jutīsies .
03.03.2016 14:48 |
 
Reitings 27
Reģ: 29.02.2016
es biju līmējusi augšdelmā pie pleca , šī vieta man no visām iepatikās visvairāk , jo var viegli mainīt un arī novērot plāksteri , ja nu maliņas sāk iet nost , ciešāk to piespiest .

Man viņš itkā baigi nelīmējās nost, bet ik pa laiciņam nācās atlipušās maliņas pielīmēt. Tā kā paliku stāvoklī ar šo metodi, tad galīgi neatbalstu.
03.03.2016 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 4002
Reģ: 02.01.2011
agrāk lietoju- nekāda vaina
03.03.2016 14:59 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
es domāju, ka runa ies par "plāksteri" pēc attiecību izjukšanas :-D žēl
03.03.2016 15:07 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Anxunamuna, es jau baidījos ( bet tai pat laikā gaidīju) par šādu komentāru.. Jāgaida vēl kādas atbildes :)

luizelza, vai tad varu, piemēram, uzlīmēt uz rokas, tad nākamajā dienā saprast, ka nepatīk tur, noņemt un līmēt uz kājas? Jeb vnk, kad nākamais plāksteris būs jālīmē, tad to līmēšu citur?
03.03.2016 15:07 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Mona, piedod, bet par laimi tādu plāksteri man nevajag, un ceru, ka arī nevajadzēs :D
03.03.2016 15:08 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Agrāk lietoju. Man ļoti patika tas, ka vienu reizi nedēļā par to tik jāatceras ir. Negatīvais - es sapratu, ka mans organisms nav priekš hormoniem. Sākumā visu vēlu uz plāksteriem, bet tad savelkot paralēles sapratu, ka organismam vienkārši nepatīk.
03.03.2016 15:14 |
 
Reitings 27
Reģ: 29.02.2016
vai tad varu, piemēram, uzlīmēt uz rokas, tad nākamajā dienā saprast, ka nepatīk tur, noņemt un līmēt uz kājas? Jeb vnk, kad nākamais plāksteris būs jālīmē, tad to līmēšu citur?

Tā labāk nedarīt, vismaz mana ginekoloģe, ieteica viņu nepārlīmēt, jo tads viņš nelīmējoties vairs tik labi un var atlipt un ar to nenonāk tie hormoni pietiekošā daudzumā organismā un voulā esi stāvoklī.

Anxunamuna, es jau baidījos ( bet tai pat laikā gaidīju) par šādu komentāru.. Jāgaida vēl kādas atbildes

Nu jā statistikai un baidīšanai, mana draudzne ar ar plāksteri palika pat 2x stāvoklī :D Pirmajā reizē uztaisīja abortu un nezin kāpēc atkal lietoja to plāksteri un ar otro reizi, laikam saprata, ka tā nav viņai piemērota kontracepcija.
Es kad sāku lietot arī baidījos tieši par to nelielo atlīmēšanos, ko var nepamanīt laicīgi, bet domāju aij gan jau nav tik traki, bet nu bija, vismaz manā gadījumā tiku pie divām svītriņām:-D
03.03.2016 15:19 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nevar jau zināt , kāpēc palika stāvoklī , varbūt neapzinīgi to lietoja , neprecīzi vai aizmirsa uzlīmēt ?! Diemžēl ļoti daudzas iekrīt ar hormonālajiem savas vainas dēļ , jo domā , ka štrunts , ka sanāca laika nobīde vai atlīmējās puse .
Biju lietojusi 5 gadus un viss čikiniekā , stāvoklī pēc tam paliku pēc 6 mēnešiem .

vai tad varu, piemēram, uzlīmēt uz rokas, tad nākamajā dienā saprast, ka nepatīk tur, noņemt un līmēt uz kājas? Jeb vnk, kad nākamais plāksteris būs jālīmē, tad to līmēšu citur?

Pārlīmēt var tikai sākoties jaunajam ciklam , respektīvi sākot jaunu ciklu pēc MR (mr nedēļā to nelīmē) . iespējas šī iemesla dēļ dažām arī noiet kaut kas greizi , jo līmē - pārlīmē pa simt reizēm . Tikai ar jauno ciklu , bet ne plākstera darbošanās laikā . Instrukcijā tas viss arī ir rkastīts un rakstīts arī par tiem gadījumiem , kad plāksteri aizmirsa uzlīmēt , tur bija noteiktas stundas , kuras ir drošas vēl , bet pēc tam tomēr jālieto paralēli prezervatīvu , ja noteiktais stundu skaits tika nokavēts .
03.03.2016 15:32 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Es lasīju, ka ir 3 plāksteri kastītē, katrai mēneša nedēļai viens un 4. nedēļā ir MR, tad pērk jaunu iepakojumu un atkal. Vai sanāk, ka 2. un 3. nedēļā jālīmē blakus iepriekšējam? UN tikai 4. nedēļā var raut visus nost? Nesaprotu neko vairs :D
03.03.2016 15:36 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
vai tad varu, piemēram, uzlīmēt uz rokas, tad nākamajā dienā saprast, ka nepatīk tur, noņemt un līmēt uz kājas?

Nē, tā kategoriski nedrīkst darīt! Nedrīkst pārlīmēt kad vien sagribas, tā jau arī paliek stāvoklī!
03.03.2016 15:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
blondzh007 1. Sagaidi MR , kad beidzas , tad tajā pašā nedēļā izvēlies kuru dienu gribi taisīt par "plākstera pārlīmēšanas dienu" un vēlams puslīdz vienā laikā , dažu stundu svārstībām te nav nozīmes , svarīga ir diena un labāk , ja to dari priekšpusdienā vai vēlu vakarā , kad tev ērtāk . Teiksim tā ir šodiena - ceturtdiena , tātad tu katru nedēļu ceturtdienās līmēsi veco plāksteri nost un līmēsi jaunu (ja līmē zem nabas , tad jālīmē vai nu vairāk kreisajā vai labajā pusē , katru nedēļu tās puses maini , lai āda tajā vietā atpūšas un nerodas alerģija ) .
3 nedēļas ceturtdienās tu līmē nost un līmē jaunu plāksteri , bet 4 . nedēļā , kad ir MR , to atstāj bez plākstera (tāpēc iepakojumā ir 3 plāksteri) .
Cikls būs regulārs 1x mēnesī , tāpēc nesatraucies , ka plāksteru var nepietikt ;)
03.03.2016 15:47 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
luizelza, paldies :)
07.03.2016 10:43 |
 
Reitings 227
Reģ: 22.03.2012
Bija doma par plāksteriem, bet kaut kā bail, ja nu mazliet atlīmējas, es to neievēroju un tā palieku stāvoklī. Tām kuras lieto, vai viņi tiešām ļoti labi turās un nelīmējas maliņas nost?
08.03.2016 15:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!