Tēta nedienas Latvijas stila

 
Reitings 77
Reģ: 16.08.2015
Ka jums šis šovs? Patika?
02.03.2016 23:18 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Rīdziniece - Tev neapnīk divos forumos rakstīt to pašu? :D
31.03.2016 17:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un tev skraidit pakal un lasit?:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
31.03.2016 17:39 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ā citās diskusijās arī atkārojies? Es tikai par šo topiku jautāju, bet izrādās, ka laikam švaki sekoju tavām aktivitātēm :D
31.03.2016 17:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sudigi lasit proti, nekas nekur neatkartojas. Pamatdoma paliek, jo viedokli nemainu. Tu te saki vienu, cali atkal ko citu. Luk tas ir limenis! :-D:-D:-D:-D
31.03.2016 17:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
katrs dzīvo kādā telpā vēlas , man nekad nav bijusi kārtība , arī pirms bērna , man tas vienkārši nav vajadzīgs ... ok man nemētājas reģipša gabali , bet drēbju kalns ir pratiski vienmēr un putekļus no skapja augšas slauku tieši 1x gadā, vasarā , kad logus mazgāju .... Bet man vienmēr ir vismaz 2 ēdieni , parasti 3 ...
Bet man ir draudzene , kura var krūzes skapī pārkārtot pēc to tilpuma un krāsām :D :D savukārt , vairāk par makaroniem un pankūkām gatavot neprot , katram savas vājās un stiprās puses , es labāk eju ārā , dzeru vīnu vai lakoju nagus nekā bezjēgā kārtoju līdz pedantiskam nelabumam :-)
31.03.2016 17:49 |
 
Reitings 362
Reģ: 25.02.2015
Protams, ka visiem nav jādzīvo sazin kādā interjerā (ja pašiem tas nemaz nav svarīgi), bet elementāri sakopt jau nu jābūt spējīgiem. Ne tikai mēbeļu nav, bet tīrīt arī laika nav - krāsniņa pied#rsta, akvārijs arī, grīdas nolietas ar krāsu, reģipša gabali mētājas GADIEM mājās, bērniem zeķes izskatās nedēļām nemainītas.. manuprāt, tā ir nevis bohēma, bet nolaidība.


++++
Un tas pa tām snobēm ja. :-D
Galvenais nav kvantitāte bet kvalitāte, kas liek taisīt tik daudz bērnus?
Grīdas ar osb apsistas naglas redzamas, makšķere ieķeras vados. Nu piedodiet un tā cepeškrāsns tādā vispār var kaut ko gatavot? Izskatījās ka gadiem nav tīrīta.
Es piemēram netaisītu 5 bērnus jo 100% zinu ka ar visu netiktu galā un nemaz negribētu dzīvot tādā haosā.
Ja ir tik daudz bērnu vispirms vajag nodrošināt normālu vidi.
Un nevajag man krist virsū pazīstamajai divreiz pa dvīņiem piedzima, pilnīgi un galīgi nav tādā stāvoklī māja, bērniem vienmēr tīras zeķes un viss normāli dzīvo un vīrs palīdz. Un viņi ir mani apbrīnu vecāki.
31.03.2016 17:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
krāsniņa pied#rsta, akvārijs arī, grīdas nolietas ar krāsu, reģipša gabali mētājas GADIEM mājās,
nu to regipsi vareja izmest 2 min laika, kapec gadiem metajas ar nezinu. Un seta ar nekopta, tas tak neprasa laiku. Plitinu ara jamet nevis jamazga un jaoerk normala izmera cepene. Un kas tur uz ta matraca samests bija? Skats ka bomziem. pasi jau gaja tv , neviens nelika.
31.03.2016 17:56 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
To raidījumu varētu skatīties atkārtoti un visas tās vīrieša pērles pierakstīt
Tas riģipša gabals tai stūrī tā jau iedzīvojies, pilnīgi negribās viņu no turienes vilkt laukā
lai gan šķūnītis kā gadu jau uzbūvēts, protams, laikam labāk visu laiku sisties ap to riģipsi:-/
Es nevaru tā uzreiz sākt darīt, man tam visam jānobriest
Bet bērnus taisīt, tam gan ir gatavs uzreiz, tur apdomāties un nobriest nevajag :-P

Kāds snobisms, es dzīvoju vidē, kur visam ir sava vieta un tā arī audzinu savu bērnu, kad būs nākamie bērni, arī tie tiks radināti pie kārtības...un tas neizslēdz to, ka bērni ir mīlēti, mierīgi un ģimenē valda saskaņa gan starp bērnu un vecākiem, gan laulāto starpā ;-)
31.03.2016 18:05 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Galvenais nav kvantitāte bet kvalitāte, kas liek taisīt tik daudz bērnus?

Kvalitāte bērniem? Sofiii, jā, viņiem ir daudz bērnu, bet tie ir labi audzināti. Toties tagad pilns ar vecākiem, kam ir tikai viens bērns, bet tas ir izlutināts un neciešams. Bet tas bieži vien ir tāpēc, ka sieviete atliek bērnus, līdz šajā jomā rodas problēmas un, kad beidzot pie bērna tiek, to pilnībā izlaiž. Tad var vērot scēnas veikalos, kad bērns vārtās pa grīdu un brēc.
31.03.2016 18:12 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Es tā nerīkotos un man ir paveicies ar vīru, kas mani atbalsta un māk gatavot ļoti labi, BET es nenosodu šo ģimeni. Pie mājas uzturēšanas viņiem derētu piestrādāt, bet bērni viņiem ir forši - jauki, nepsiho, mierīgi.
31.03.2016 18:15 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Dy, man jau ir savs paraugs, kurā dzīvoju un smaidu - tur s#diem un reģipsim nav vietas :D Tas jau ir Tavs paraugs un sapnis - nekaunies un dzīvo tik tālāk.

Pēc komentāriem sanāk, ka eksistē tikai 2 sabiedrības grupas -pedantiski, saspringti snobi un bohēmiski/antisanitāros apstākļos dzīvojoši laimes kamolīši :D

Un komentāri no sērijas, ka kādam ir vairāki bērni un tādēļ nav naudas/laika, lai dzīvotu kaut cik normālos apstākļos, neiztur nekādu kritiku - jārada tik bērnu, cik var atļauties gan morāli, gan finansiāli. Bet to jau laimīgie, apgarotie un īpašie nekad neatzīs. Bērni kā tādi nabadzini ēd pusfabrikātus un senči uz sava matrača taisa nākamos.
31.03.2016 18:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Labi audzinati? Nekartiba un neviziba? Un ka tetis ixteicas gaidiju un cereju ka zivs akvarija nobeigsies, bet izdzivija, re kada izturiga. Zivs jau nav dzivnieks par to bvar nirgaties un nekopt? Labs piemers berniem. ka iztureties spret dzivu radibu un visu pamest pusrata. vai ari matracis uz gridas kur kadas vecas segas samestas, piecelas un neklaj gultu. Vai nevar iemacit ka jasaklaj ar savu piemeru?
31.03.2016 18:23 |
 
Reitings 362
Reģ: 25.02.2015
Tad labāk ir 5 kā viens?:-D
Mammas nopelns gan jau ka ir tā audzināšana. Ne jau tēva. Es runāju tikai un vienīgi par vīrieti , uztaisīt nav problēma bet vadus normāli savilkt lai bērns tur makšķeri nemestu gan. pašam akvārijs , kas izskatījās briesmīgi...
Pēc bērniem var redzēt sieviete savus pienākums vairāk kā labi pilda.
Pēc mājas , vīrietis neko nepilda.
31.03.2016 18:26 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Neredzēju nabadzību. Pirmā ģimene šajā raidījumā bija diezgan trūcīga, taču ne šī. Katram savas prioritātes un, kamēr ģimenē ir saticība un bērni mīlēti, nevienam nav jābāžas ar saviem standartiņiem.

Un tās šausmas par teicienu, ka jauki taisīt bērnus... Cik kosmo tēmu nav bijis - gribu bērnu, mīļais nē, ko darīt, un tam pretī komentāros, ka attiecībās būtiski, vai vīrietis redz sievieti kā savu bērnu māti. Šajā kontekstā šis vīrietis izteicis lielāko komplimentu kādu vien varējis.

Jūs atgādināt tantiņas, kas mikrorajonā sēž pie mājas un savā starpā aprunā katru garām garāmgājēju - šausmas, kā tā var; un paskat, paskat šitā - kā gan tā var atļauties :D
31.03.2016 18:31 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Jūs atgādināt tantiņas, kas mikrorajonā sēž pie mājas un savā starpā aprunā katru garām garāmgājēju - šausmas, kā tā var; un paskat, paskat šitā - kā gan tā var atļauties

++++ :D
31.03.2016 18:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tad ko skaties to raidijumu un komente so temu? Visi raidijumi tv tiek apzeleti, ja pasi tur lien nav ko tad brinities.;-)
31.03.2016 18:35 |
 
Reitings 37
Reģ: 29.08.2015
es biju šokā par daudz ko, bet nu, lai izpaliktu Cosmiešu akmeņu mešana manā virzienā, paklusēšu.
Beeeet... akvārijs. Šausmas!! Pašai tāda nav, bet mammai mājās ir aptuveni tāds pats akvārijs kā bija viņiem. Mamma tur reizi nedēļā tīra, 'nostādina' ūdeni pirms lej akvārijā un dara vēl visādas lietas, lai zivīm, kas arī tomēr ir mājdzīvnieciņi būtu pēc iespējas labāk.
Ieraugot to duļķūdeni biju šokā :D Zivis tiešām izturīgas.
31.03.2016 18:36 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Par audzināšanu piekrītu Rīdziniecei. Bet daudziem labi audzināti skaitās tādi, kas ēd, ko padod, rāpjas uz kāpņu margām, jo mamma neļauj, bet tēvam tas pie kājas, protams, neaizmirstot taisīt midzeni visur, kur pabijuši. Katram savs vērtējums par to, kas ir labas audzināšanas pamatā. Kādam pietiek,ka bērniņi radušies un tur muti, netraucē ne vecākiem, ne tantei lielveikalā.
31.03.2016 18:38 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Aprupet, audzinat un izglitot vairakus bernu nav gluzhi tas pats kas nodarboties ar 1-2 berniem. Tieshaam, cik cosmopiepeem ir vairak par 3 berni? Vairums cosmieshu ir 1-2 berni un tie pashi daudzam uz pilnu dienu ir nogruzti b/d un un tad gudrii pljuutii par kaartiibu maajaas. Ar 1-2 berniem, iipashi ja tie iet b/d, skolaa, intereshu pulcinjos nav baigaa maaksla maaju uztureet sterilaa kaartiibaa. Un nav jau arii nekaads retums Latvijaa, ka beernus audzina kaa armijaa neljaujot nekur, nevienu lieku kustiibu, lai tikai neiztrauceetu sakraalo kaartiibu maajaas.
Pameeginiet pashas pabarot 5+ cilveeku gimeni ar izsmalcinaatiem eedieniem 3x dienaa un tad kratiet ar pirkstu par ciisiniem vai pelmenjiem. Mazaak vajag skatiities glamuuru skandinavu majsaimniechu blogus un iedomaaties, ka tas viss panaakams pa leeto bez paliigiem no malas.
Man ir pazistama gimene kuraa ir vairaak par 5 beerniem, majas vienmer tiirs un kaartiigs, bet taa sieviete ir nodziita kaa darba zirgs ar ziliem rinkiem ap aciim pa visu seju un izskatas 30 gadus vecaaka kaa ir patiesiibaa.
31.03.2016 18:56 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Man patika šī ģimene, varēja just, ka viss notiek tā plūstoši, dabiski, bērniem ļauts izpausties, darboties :) Un kurš gan pavadījis bērnību neizdarot kādu blēņu (tās pašas trepju margas, ķirbis utt.), tik tagad, esot lielām, tas viss ir piemirsies ;)
31.03.2016 18:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits