Dāvanas idejas.

 
Reitings 10
Reģ: 16.11.2015
Sveikas Cosmo meitenes! Sen te nav būts, parasti iegriežos, kad nepieciešama tieši meitenes palīdzība..

Tātad pavisam nesen iepazinos ar meiteni. Tikpat ātri cik iepazinos sastādiju kompāniju svētajā valentīndienā kinītī, smiekli sarunas, pēcāk čilīpica. Uzsaucu visu. Esam pa starpai vēl divas reizies tikušies bet tas nav pietiekami lai secinātu, ko lai es viņai uzdāvinu dzimšanas dienā...
Jūtu ka meitenei arī simpatizēju un interesēju, ir mums tiešām kolosāli pavadīts laiks.
29.02.2016 17:01 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Kāpēc ziedus nevar, meitenes tak ir tik dažādas, varbūt viņai tieši liksies dīvaini, ka ziedu nav...
Biļetes uz boulingu, kādu koncertu. Vispār tas ļoti atkarīgs no meitenes pašas, varbūt viņai pat mīksts plīša lācītis liks starot visu dienu...
29.02.2016 21:44 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Man liekas, ka ziedus noteikti vajag :-) Lai arī tā nav mantiska vērtība, kas saglabājas ilgi, tie sniedz prieku. Tās dažas dienas, kamēr ziedi smaržos meitenes istabā, viņa par tevi bieži atcerēsies un smaidīs (l) Vēl var iegādāties jau gatavu kosmētikas komplektiņu - piemēram vannas bumba, šampūns, dušas želeja, roku krēms. Un biļetes uz kādu kopīgu pasākumu, ja budžets ierobežots tad vismaz uz kādu interesantu filmu.
29.02.2016 21:54 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Var kādā Vecrīgas restorāna pasūtīt galdiņu, un palūgt oficiantēm/tiem ,lai jums noorganizē tādu intīmu gaisotni, kur jūs abi esat divatā. Un liec viņai justies īpašai tanī dienā. Ienāca prātā doma, bet diezvai kas sanāks. Palūdz lai tev atļauj savu meiteni pašam apkalpot pie galdiņa, saģērbies kā oficiants, un ej piepildi savas draudzenes vēlmes. Domāju tas būs gan jautri, un beigās abi pasēdēsiet ,parunāsiet par jauki pavadīto laiku utt. :-)
29.02.2016 21:55 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
maresete
Vīrs mērija esošo stringu augstumu lai nav pa lielu :D

A ko Tu domāji?
29.02.2016 22:00 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015

No "grabuļiem" man šķiet šī ir burvīga dāvana, īpaši uz 21. dzimšanas dienu - charm bracelet. Var nopirkt pašu rokassprādzi un iekarināt tikai 1 grabulīti, kas simbolizē jūsu kopā pavadīto laiku, viņas mīļoto sunīti, vai hobiju, piemēram, un tad jau ar laiku tie piekariņi saradīsies vairāk :-)

Citādi nāk prātā grāmatas (vai nu fiziskas vai Kindle), liela vilnas šalle (tikko Stockman vienu ļoti jauku redzēju), mini foto sesija (viņai vienai) vai neliela spa procedūra. Vai daudz puķu (puķes ir foršas!)
29.02.2016 22:11 |
 
Reitings 82
Reģ: 19.09.2009
http://riga.bloombox.lv/lv/basic
Man patīk šāda ideja. (l) varbūt ne gluži sirsniņkastītē.
29.02.2016 23:58 |
 
Reitings 10
Reģ: 16.11.2015
Uhtī, kā jūs pacentušās! Malaces! :)

Nu jā, es neteicu ka šampūnu gribu dāvināt :D teicu, ka viņa ir teikusi, ka patīk dabiskā kosmētika, tāpēc gribēju dzirdēt, kur var nopirkt dāvanukarti šādai produkcijai.

Ziedi neatņemama sastāvdaļa. :)

Ēm.. Varbūt ir kaut kāda programma vai kas tāds uz to 6 martu? Ko/kas/kur notiek Rīgā? Arī biju aizdomājies par biļeti, bet kā lai zinu kur kas notiek? :/

Restorāns utt laikam nē, neesmu tik apdāvināts, parasts lauku puisis kurš uz tik "glaunām" iestādēm laikam nevedīs.. Nejūtos drošs par sevi.

Viennozīmīgi, paldies, jauki dzirdēt jūsu viedokļus. :) dažas tik aizrāvušās, nedāvināšu 4 reizē apakšveļas komplektu :D bet nu nākotnei pavisam neslikta ideja :))
01.03.2016 10:37 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka biļetes uz teātri ir ļoti laba opcija - ir iemesls sapucēties + vīrietim uzreiz vērtība ceļas, jo liekas, ka šis ļoti intelektuāls, pat ja aizved uz kādu komēdiju Dailē :-D Meitenes jau minēja par improvizācijas teātri, tā noteikti ir laba opcija. Es vispār atbalstu dažādus kopīgus pasākumus, jo tas noteikti rada paliekošākas emocijas nekā jebkura dāvināta lieta - vismaz man.
01.03.2016 10:44 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
ahh, es arī gribētu, lai mani aizved uz teātri. (l)
ļoti patīk ideja par tām biļetēm. es būtu sajūsmā.(l)
01.03.2016 11:04 |
 
Reitings 10
Reģ: 16.11.2015
Jā par teatri es iečekoju, gan to spledid palace, gan biļušu paradīzē kas notiekas.
Godīgi pateikt? Es no teātra kā cūka no aviācijas..
Nosaukumi man neko neizsaka, negribas ieberzties

Vienreiz jau sanāca kas līdzīgs uz Virgas koncertu kulturas namā, sēdot un 2,5 klausoties.. Meitene nebija baigā sajūsmā.. :-D

Jā tieši tā! - kopīgi pasākumi, tas satuvina ne tikai kā cilvēkus, bet nu jau padziļināti, vismaz manuprāt. Rodas dažādas izdevības un tā. Piedomāju vienmēr lai nebūtu trula pasēdēšana tikai. ;-)

Šokoprieks vajag atrast puisi kam rūp meitene, nevis meklēt "fuckboy" savai cenšos piedāvāt visu to, no kā pats būtu sajūsmā ja būtu meitene :-D:-D:-P
01.03.2016 21:47 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Vēl var uzdāvināt 2 biļetes uz improvizācijas teātri un nelielu puķu pušķīti
Sanāks jauka dāvana, kas iekļauj kopā pavadītu laiku, un iekļausies budžetā


Es būtu TIK priecīga par tādu dāvanu! (l)
01.03.2016 21:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits