Rīgas rajoni nerīdziniecei

 
Reitings 18
Reģ: 27.02.2016
Sveikas, šajā svētdienā!

Man situācija sekojoša, drīzumā pārceļos uz dzīvi Rīgā. Dzīvesvietu meklēju caur radiem, paziņām, ir vairāki varianti. Taču tā kā visu mūžu esmu dzīvojusi tālu no Rīgas, tur viesojos reti un neko tālāk par centru nezinu. Piedāvātie varianti man ir šādi:

1) Āgenskalns - Mārupes iela, netālu no Āgenskalna tirgus
2) Teika/Čiekurkalns - Džutas iela, pie Čiekurkalna tirgus
3) Imanta - Dammes iela.

Darbs man būs centrā, bet dzīvesvietu būs jāņem vienu no šīm, jo paskatoties īres cenas piemēram ss.lv, ko tādu šobrīd nevaru atļauties noteikti.

Varbūt kādas rīdzinieces, kas dzīvojušas šajos rajonos, varētu padalīties, kā tur ir? Kas labs, slikts? Negribētos jau kaut kādā kriminālā rajonā dzīvot, bet lielu izvēles iespēju nav, un par šiem rajoniem nezinu pilnīgi neko.
28.02.2016 10:22 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Labu laiku dzīvoju Čiekurkalnā, bet nu dzīvoju Imantā (dammes/slokas krustojums). Pašai negatīvas pieredzes nav. Čiekurkalnā dzērāji pie veikala bieži tusēja, bet nekad nav traucējuši vai centušies uzrunāt. No Čiekurkalna uz centru braucu ar tramvaju, kas ir forši, jo sastrēgumu principā nav. No Imantas brauciens gan tuvāks, taču no rītiem uz Vanšu tilta sastrēgumos jāstāv.
Āgenskalnā dzīvo krustvecāki un šķiet, ka no turienes visātrāk un ērtāk nokļūt līdz centram.
Katrā ziņā domāju, ka nevienam no šiem rajoniem kā tādiem nav ne vainas.
28.02.2016 15:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits