vienmēr pārguris

 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Sveikas šajā piektdienas rītā!

Tātad - situācija ir šāda. Mans draugs ir strādājošs cilvēks, tāpat kā es. Kopumā viņš darbā pavada daudz stundu, mēdz strādāt arī bez brīvdienām. Mājās vidēji ir kādos 20-21, reizēm arī agrāk.
Es pati studēju un strādāju, arī reti esmu mājās ātrāk par 20iem, pēc tam vēl ir jāizmācās.
Bet problēma sekojoša - mans draugs vienmēr ir noguris un neko negrib darīt... Viss mājas solis ir uz manis, viņš pat bļodu pēc sevis nenomazgā.
Esmu noskrējusies kā suns, jo man pēc smagas dienas vēl ir jāizdara viss pa māju un es regulāri gatavoju.
Pēc sevis viņš atstāj haosu - uzskata, ka zeķe pati aizrāpo līdz veļasmašīnai, krūze no istabas palodzes teleportējas uz izlietni u.t.t. Par to, lai izsūktu grīdu vai gultu saklātu, es vispār neizteikšos.
Vai tas ir normāli? Kā es varu vismaz nedaudz ar to cīnīties? Esmu gatava darīt lielāko daļu mājas darbu, bet ne jau pilnīgi visu...
Ja tas kaut ko maina, tad finansiāli visu dalām uz pusēm.
26.02.2016 08:58 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
tad jau mūsu senči bija vieni nožēlojami cilvēki! Ak, tie nožēlojamie mamutu nesēji mājas, cik nožēlojami, peee
26.02.2016 13:30 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Elmo
Protams, ka nav jāmaksā viss, bet sievietes nauda ies tikai un vienīgi drēbēm, nagiem, matiem.
Vienkārši nav forši, ja viens parazitē uz otra rēķina.
Vienkārši nav forši, ja viens sev krutu riteni pērk, bet otrs domā, kur tik piepelnīties un neko sev nepērk.
Arī otrāda situācija man būtu nepieņemama.
26.02.2016 13:33 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
bet šobrīd iznāk, ka tu pati esi tādā situācijā, kas tev nav pieņemama, tikai otrādās pozīcijās - vīrietis parazitē uz tava rēķina. Viņš vispār ir pamanījis, ka tu ēd vienkāršu ēdienu, kamēr viņš mielojas ar zilo sieru? viņam kauns nav?
26.02.2016 13:44 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Kaitina- Lielākie rēkini protams bet nejau par visu. Nejauc 2 dažādas lietas .

meita_kleita- Protams ka tas tā arī nav normāli, bet nu sievietei kaut kas arī ir jāmaksā. Ja vīrietis maksā par dzīvokli, sieviete pērk pārtiku un citas lietas.
26.02.2016 13:44 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Elmo, ar nosacījumu, ka vīrietis neēd kā zirgs, bet sieviete neknābā kā cālītis.
Draudzenei bija situācija, ka viņa uz pārtiku tērēja teju visu savu algu, jo vīrietis ēda ļoti daudz, bet pēc tam, kad izšķīrās, saprata, ka pati var labi iztikt ar 15 eiro nedēļā ēdienam. Visu aprēķinot, iznāca, ka viņa ēdienā iztērēja daudz vairāk nekā vīrietis komunālajos. Tā kā ir vērts parēķināt līdzi, ja jau tik ļoti gribas visu dalīt uz pusēm, lai ir līdzvērtīgi un godīgi
26.02.2016 13:54 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Viņš visas ēdienreizes ēd mājās, man ir jādomā, kur un kā paēst pusdienas, vakariņas. Bieži iztieku bez, jo man ir jādomā līdzi, lai viņam mēneša beigās būtu ēdiens.


problēma tāda, ka viņš pusdienās uz mājām viens reti brauc. Tad nu man vēl viena mute ir jābaro.


SIEVIETE, ATTOPIES!!!!!


Tu viņam neesi nekas cits kā kalpone un pabalstītāja. Kā vispār šādu cilvēku var saukt par vīrieti? Cieni sevi un taisies no tāda pa gabalu. Kādēļ tev ir jāierobežo savs uzturs, lai tāds tēviņš varētu izēsties gaļu? Kādēļ tev jāierobežo savs uzturs un savi izdevumi, lai pabarotu kādu citu svešu veci vēl? Jūsu miteklis tak nav kafejnīca un tu neesi oficiante, kas viņus apkalpos. Slinkuma un necieņas augstākā pakāpe. Vājpāts.
26.02.2016 14:00 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Mums arī ir sadalīti maksājumi, tostarp viens no mums maksā par pārtiku. Bet mēs esam noteikuši limitu. Reizi nedēļā braucam kopā iepirkties par 25 eiro. Līdz ar ko tie sanāk 100 eiro par pārtiku. Nevis kaut kāda nenosakāma summa, kas balstās uz iegribām, tā jau reāli var nekontrolēti iziet no rāmjiem
26.02.2016 14:01 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Šarlote_ Nu tur jau tā lieta ka jābūt godīgi nevis čalim kaut kādu misisku iemeslu pēc jāklust par slaucamu govi un ka beigās pašam neatliek naudas savām vajadzībām. To maksāšanu par visu varētu vēl saprast tikai tad ja čalis pelnītu vismaz 20x vairāk vai būtu miljonārs un ar noteikumu kamēr sieviete studē/mācās vai kā citādi sevi attīsta. Nevis tupī mājās un lako magus. Goda vārds vēl neesmu saticis vīrieti kurš uz kaut ko tādu parakstītos.
26.02.2016 14:04 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Elmo - bet šis taču NAV tas gadījums. Te ir vice versa. Slaucamās govs vietā ir sieviete.

Man šī situācija nešķietu pieņemama ilgtermiņā. Ja ar visu faktu (stundu un finansiālo ieguldījumu) runāts ir n - reizes un bez panākumiem, ierosinātu a) pāriet atpakaļ uz randiņiem un dzīvot šķirti vai b) paņemt pauzi (ar domu saprast, ka man viņu īsti nevajag).

Autorei - Tev pie tādas slodzes mācību kvalitāte nekrītas? Liela jēga studēt, ja no mācību vielas neiegūsti maksimumu? ..
Pati ilgi biju periodā, kur partnera vajadzības, nemanot, uzstādīju augstāk par savām. Bet - nav tā vērts .. kopš pamācījos 'egoismu', situācija tikai uzlabojās gan man, gan viņam. Jo vairāk dara, jo vairāk var paveikt - tikai daļa no tā, ko darīju tika novirzīta manai izaugsmei, paralēli viņš pats arī sāka darīt vairāk.
26.02.2016 14:13 |
 
Reitings 1603
Reģ: 07.02.2011
SIEVIETE, ATTOPIES!!!!!

Tu viņam neesi nekas cits kā kalpone un pabalstītāja. Kā vispār šādu cilvēku var saukt par vīrieti? Cieni sevi un taisies no tāda pa gabalu. Kādēļ tev ir jāierobežo savs uzturs, lai tāds tēviņš varētu izēsties gaļu? Kādēļ tev jāierobežo savs uzturs un savi izdevumi, lai pabarotu kādu citu svešu veci vēl? Jūsu miteklis tak nav kafejnīca un tu neesi oficiante, kas viņus apkalpos. Slinkuma un necieņas augstākā pakāpe. Vājpāts.

++++++ !!!!!

Mats matā izklausās pēc mana bijušā,kuram bija tikai es es es es!! Tāds pats cūka,kurš pēc sevis nevarēja neko novākt. Izrunāšanās tur nelīdzēja,kāds bija tāds palika. Sāc sevi cienīt!
26.02.2016 14:14 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
frivolous_
Protams, ka krītas mācību kvalitāte, jo reizēm es vienkārši no rīta nespēju uz lekcijām piecelties un aizbraukt.
Man vēl šad tad sanāk skolu kavēt darba dēļ. Protams, ka cenšos, cik varu, draudzenes no kursa arī palīdz gan ar lekciju konspektiem, gan ar izskaidrošanu. Man galvenais no budžeta neizlidot, jo nu tad būs pavisam bēdīgi.
26.02.2016 14:25 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Šarlote_
Ir tā, ka es rēķinājos, ka man mēnesī uz pārtiku aizies ap kādiem 200 eiro. Gan gaļas, gan zupas, gan maizītes, gan visādi kārumiņi par šo naudu sanāk. Bet tagad reāli ir tā, ka man pārtikā aiziet ap 400 (!) eiro... un es mājās praktiski neēdu. Esmu jau ielīdusi iekrājumos, par ko pati sevi šaustu.
26.02.2016 14:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
tā kā es neesmu no tām , kas kliegs pie katra sīkuma - šķiries , tad man būtu interesanti zināt , kuras ir tās labās īpašības , kuras piemīt tavam vīrietim ? ko viņš labu dara tavā vai jūsu kopīgā labuma gūšanai ? Es šoreiz ne par materiālām un finansiālām lietām .....
26.02.2016 14:28 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
patiesībā tu pati gremdē savu draugu, un līdz ar to arī sevi. Viņš redz, ka tu savos iekrājumos iegrābsies, lai tikai nopirktu to, ko viņš vēlas, un kaut vai no budžeta izlidosi un mācības iekavēsi, lai tikai viņam ir iespēja paēst mājās un sestdienu, svētdienu pavadīt atpūšoties. Kā lai viņš pats pilnveidojas, attīstās un atrod motivāciju kaut vai meklēt labāku darbu, ja viss viņam tiek pasniegts uz paplātes? ja tu pateiktu, ka tavs pārtikas limits ir, piemēram, 150 eiro, un punkts, varbūt viņš paceltu savu pakaļu un sāktu domāt, kā nopelnīt vairāk, lai var zilo sieru atļauties, ja jau tik ļoti gribas, vai aiziet uz kafūzi paēst, ja tevis nav, kas viņam visu pagatavo un noliek priekšā. Sāc ar sevi!
26.02.2016 14:35 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
piedod, bet es buushu skarba, tu neesi nekaads vergs tam veprim ( nu citu vaardu vins nav pelniijis) Redz Tu jau pati redzi ka vinja deelj leeenaam rauj sevi iekshaa kaut kaadaa bezdibenii un tev ir jaaciesh. Manupraat, skola ir daudz reiz svariigaaka par kaut kaadaam viena idiota kapriizeem. Es tavaa vietaa paardomaatu, vai tas tieshaam ir tavs viirietis. Kaapeec tev vajag buut kaa shunelim? un veel riskeet ar savu naakotni? laabaak kaartiigi apdomaajies pati saakumaa, paluudz vinju ar tevi kaartiiigi izrunaaties un ja vins nespeej saprast Tevi, tad , peec manaam domaam, tas ir punkts. Iiists, miilosh viirietis neljautu savai meitenei shitaa riikoties, apkalpot kaa taadu princi.:-(:-( tieshaam skumji ljoti liekas shitas viss... neuzskatu, ka Tu esi pelniijusi taadu attieksmi. Vins tevi pilniibaa neciena
26.02.2016 14:48 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
un tu sevi reaali pazemo, pacel degunu gaisaa un ej prom
26.02.2016 14:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
meita_kleita, ja Tava draudzene būtu izveidojuši šādu tēmu par sevi... Ko Tu viņai ieteiktu?

Vīrieši nav lohi.. visu viņi saprot. Šajā gadījumā, manuprāt, vīrietis ir nekaunīgi ērti iekārtojies :-/
Tomēr pati jau šo dzīvesstilu akceptē, būdama ar tādu cilvēku attiecībās..
26.02.2016 14:55 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
vevay
To, ka viņš mani neciena, es jau pasen pamanīju. Jāmēģina runāt gan jau, lai gan ar viņu ir kā ar sienu... Vienmēr sper ārā frāzi "bet es taču tik daudz strādāju".
26.02.2016 16:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vīrietis ir nekauņa, tas tiesa. Vai vērts uzreiz šķirties? Nu... Ir vērts šo jautājumu ar viņu apspriest - tā no sirds pastāstīt kā tu pati redzi visu šo jūsu attiecību kopainu un, kamēr tu runā, būtu vēlams, lai viņš skatās tev acīs un uzmanīgi klusējot klausās.

Par naudas sadali - ieteiktu pārtikas izmaksas pilnībā pārlikt uz viņa atbildību, bet pašai maksāt rēķinus - un, kad jūs būsiet pārtikas veikalā, krāmē tik grozā visu, ko sirds kāro. Un ēd kārtīgi!!! Kad vīrietis reāli redzēs, cik daudz naudas aiziet, lai divi pieauguši cilvēki normāli paēstu - tad varbūt bišķīt sāks rēķināt līdzi un nedaudz piebremzēs savu rīšanas māniju.

Štrunts, ka vīrietis ir neaudzināts sušķis mājās, te apakšā ir vēl šādas tādas nianses, kas liecina par daudz nelabvēlīgākām lietām attiecībās.
Manu vīru māte arī diemžēl izlutinājusi savulaik. Viņš nedarīja nekādus mājas darbus vispār - tika aptekalēts no visām pusēm, vienmēr viss samazgāts, sakāŗtots, sagludināts, izrevidēts, pabarots utt. Sekas ir pavisam loģiskas - es dzīvoju ar riktīgu sušķi, bet... viņš man ir gatavs atdot pēdējo maizes kumosu, labprāt sēž ar bērniem, daudz mani slavē, itkā jau cenšas būt ne tik sušķīgs (kaut tas vien jau ir sasniegums), gatavs strādāt līdz spēku izsīkumam, lai tikai mēs, viņa ģimene, būtu apģērbti un paēduši, būs gatavs staigāt vienos džinsos, bet jaunu somiņu man neatteiksies nopirkt (simboliski runājot), laiž mani atpūsties un lutina ar dāvanām un ziediem. Līdz ar to - viņa sušķību mājās pilnībā viņam piedodu. Ja tavs vīrietis ir sušķis ne tikai mājās, bet arī dvēselē - tad gan nav vērts tērēt savu laiku tādām attiecībām.
26.02.2016 16:18 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Neons +++
26.02.2016 16:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!