vienmēr pārguris

 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Sveikas šajā piektdienas rītā!

Tātad - situācija ir šāda. Mans draugs ir strādājošs cilvēks, tāpat kā es. Kopumā viņš darbā pavada daudz stundu, mēdz strādāt arī bez brīvdienām. Mājās vidēji ir kādos 20-21, reizēm arī agrāk.
Es pati studēju un strādāju, arī reti esmu mājās ātrāk par 20iem, pēc tam vēl ir jāizmācās.
Bet problēma sekojoša - mans draugs vienmēr ir noguris un neko negrib darīt... Viss mājas solis ir uz manis, viņš pat bļodu pēc sevis nenomazgā.
Esmu noskrējusies kā suns, jo man pēc smagas dienas vēl ir jāizdara viss pa māju un es regulāri gatavoju.
Pēc sevis viņš atstāj haosu - uzskata, ka zeķe pati aizrāpo līdz veļasmašīnai, krūze no istabas palodzes teleportējas uz izlietni u.t.t. Par to, lai izsūktu grīdu vai gultu saklātu, es vispār neizteikšos.
Vai tas ir normāli? Kā es varu vismaz nedaudz ar to cīnīties? Esmu gatava darīt lielāko daļu mājas darbu, bet ne jau pilnīgi visu...
Ja tas kaut ko maina, tad finansiāli visu dalām uz pusēm.
26.02.2016 08:58 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
biju ierosinājusi jau tad, kas sākām runāt par dzīvošanu kopā. Viņš kategoriski pret, jo tad es negatavošu.

Nu viņš uzskata, ka, ja katrs sev pērk pārtiku, tad viņam pusdienu nebūs.

izskatās, ka viņš ir 100% egoists, kurš domā, kā tik pašam labāk, un, piedod, bet atradis muļķīti, kura arī paklausa un pakļaujas. skumji.
26.02.2016 12:23 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Kad sievietes reiz sapratīs, ka ar tādiem nav jācīnās. Vai nu pieņem vai nē. Vienreiz, otrreiz pasaki, ja nesprot, tad pats vainīgs :) tur jau tā lieta, ka Jūs to skandinat diendienā, tāpēc jau nereaģē. Tas ir kā iegādāties suni, kurš pa naktīm laukā rej, pēc 20 riešanas nakts, nepiegriezīsat tam uzmanību un saldi gulēsiet! Jo tas taču atkārtojas katru nakti!
tīri brīnums kā šādi vīrieši kādreiz ir vieni dzīvojuši, ja nespēj aiz sevis neko savākt! Nevaru saprast to, ka viss noveļas uz sievietes pleciem un tās krāj un krāj to aizvainojumu un tad izliek vienā brīdī. Un vīrietis nesaprot - kas tad nu sieviete!? Vienmēr visu esi spējusi, tātad spēsi arī turpmāk! ;-)
26.02.2016 12:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu tad saki , ka esi kategoriski pret 100% ēdiena pirkšanu viņam , ka esi sieviete un tev vajag laiku sev , ne tikai vergot otram ( jā tieši par vergošanu es to uzskatu :D ) . Jums abiem ir darbs , abi nogurstat un brīvais laiks ir tik cik ir , būtu godīgi , ja daļa brīvā laika paliktu katram priekš sevis + daļa tiktu pavadīta kopīgām vajadzībām ( pārtikas pirkšanas, gatavošana , mājas uzkopšana ) . Man nebūtu problēmu to visu darīt , bet pie noteikuma , ka man paliek mans laiks , neviss vecim pietiek laika gan atpūtai, gan zvilnēšanai u.c lietām , kamēr sievietei ir jādomā kurā brīdī nagus lakot ....
tas vienkārši nav godīgi .....
26.02.2016 12:25 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Lielākoties iepērkos viena, bet problēma tāda, ka viņš pusdienās uz mājām viens reti brauc. Tad nu man vēl viena mute ir jābaro.

ar kolēģi?
nē nu problēma ir tāda, ka draugs dzīvo kā ērtāk un izvēlās nedzirdēt, ka tev tas nav ok. skaidrot un runāties jau vari ilgi un gari, bet kāda jēga, jo otrs izvēlas to neņemt vērā.
26.02.2016 12:25 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Kad mazliet nomierināšos, laikam tiešām mēģināšu runāt par to, ka dalām visu uz pusēm, pārtiku katrs sev... Es jau vispār biju cerējusi, ka viņš vismaz mēģinās man palīdzēt ar ceļa izdevumu segšanu, bet nu nekā. Un vēl viss šis. :(
Pašam jau arī patīk, ja esmu ar manikīru, tīriem, koptiem un nokrāsotiem matiem, skaistās drēbēs, iesauļojusies. Bet tam taču vajag gan līdzekļus, gan laiku.

Kaut kā mazliet muļķīgi - sāku ar vienu problēmu, galu galā vgandrīz visu savu sāpi te izstāstīju. Laikam anonīmi tomēr ir vieglāk nekā to visu draudzenēm stāstīt. :(
26.02.2016 12:29 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
TalisQualis
var teikt arī tā. Ja tas būtu reizēm, man nekas nebūtu pret... Bet ilgtermiņā un bieži, nu, lēti tas nesanāk.
26.02.2016 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Baigi esi viņu izlaidusi. Jāparunājas nopietni par mājas soli.
26.02.2016 12:30 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
"Vīrietis" normāli iekārtojies, + atradis īsto, kas ar to visu samierināsies. Nezinu gan, vai tādu egosimu vispār iespējams izmainīt - vai nu jāsamierinās, vai..

viņš ir vīrietis, viņam ir jāmaksā rēķini.

Par šo vispār smiekli nāk. Jā, riktīgs vīrietis, ja ir spējīgs sievieti nolikt tādā situācijā :-D Izrādās, ka rēķinu maksāšana ir tas, kas definē vārdu vīrietis :-D
26.02.2016 12:33 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Sisley
Tas ir smieklīgi. Bet to viņš man pateica.
26.02.2016 12:37 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Situācija vienkārši briesmīga.
Katrā ziņā es nekādā gadījumā necenstos vīrieti ne audzināt, ne nemitīgi atgādināt par traukiem, zeķēm un gultas klāšanu. Galu galā neesmu es vīrietim aukle vai mamma, tas vispār ir pazemojoši.

Ja man būtu tā, kā Tev, ka vīrietis, par spīti visam, tomēr ir ļoti tuvu pie sirds, es viņu nosēdinātu un pateiktu, ka viņš man ir svarīgs, attiecības dārgas, pārtraukt tās nevēlos, taču kopdzīvi turpināt arī nē, neesmu gatava dzīvot šādā situācijā, pie šādiem nosacījumiem. Attiecības esmu gatava saglabāt, tomēr dzīvot vēlos viena. Respektīvi, varam tikties, randiņot, palikt viens pie otra pa nakti, bet galu galā kādam tomēr būs jādodas mājās. Tā kā precējušies neesat, tad neredzu iemeslu, kāpēc obligāti būtu jādzīvo kopā, ne jau tikai tā var būt attiecībās.
26.02.2016 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Esi sieviete un otrs tev pašai vajadzētu ēst zilo sieru, olīves un baudīt glāzi vīna klāt kamēr atpūties kājas pacēlusi gaisā pēc garās darba dienas. Nevis kaut kādas vakariņas kur ir pliki griķi un dažkārt klāt gaļa.

Esi sieviete un pacel galvu augšā un pasaki vīrietim visu ko domā par šo situāciju un, ja tuvākajā laikā viņš netaisīsies prasties palīdzēt tev mājas solī, likt groziņā mazāk našķu, utt, tad viņš varēs vākt savas mantas un doties prom. (Vai arī tu dosies prom)
26.02.2016 12:52 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Muļķe! Pati savu vīrieti par tādu esi pataisījusi. Tu pati esi vainīga, ka esi uzstādījusi šādu attiecību modeli, ka neesi sievišķīga un neproti dabūt to, ko velies! Vienīgais variants ir mainīt sevi, jo vīrieti ar spēku, dusmām, aizrādījumiem neizmainīsi!
26.02.2016 12:54 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Rāvām vīrietim jau pirmsākuma bija pareiza domāšana - visi rēķini jāapmaksā vīrietim! Bet Tu...ta vieta lai būtu sieviete, kas ļautu vīrietim pašam to darīt, saki maksāt par degvielu, piemest kko komunālajiem, pirkt ēdienu,nu, īsāk sakot, pati piekabināji sev olas! Tagad dzīvo ta, vecīt!! Vai maini savu attieksmi un beidzot ļauj būt viņam VĪRIETIM! Katram veiksmīgam vīrietim aiz muguras stāv gudra sieviete! Diemžēl, Tu tāda neesi.
26.02.2016 12:59 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Kaitiņa
Par to, ka es esmu rīkojusies nepareizi, es piekrītu, bet pēdējais komentārs ir nedaudz netaktisks.
Par savu degvielu esmu maksājusi no brīža, kad dabūju tiesības un nopirku automašīnu. Ja puisis būtu kaut reizi piedāvājis man ieliet, protams, ka es priecātos, pateiktu lielu paldies un ar prieku ļautu to darīt, taču tas nenotika. Pieprasīt? Apvainoties, ka nelej?
Kad mēs norunājām, ka pārtika būs uz mani, man tas šķita normāli. Ja pērk pamatlietas, nevis našķus,sulas, kolas un delikateses, tad pārtikā aiziet diezgan normāla naudas summa, bet šeit ir mana vaina, uzreiz nepateicu, lai veikalā pārtiku liek nost.
Un kā es varu nepiemest komunālajiem, ja ir jāmaksā rēķins, puisim nepietiek? Kļūt par parādniekiem? Jā, atzīstu, ka biju cerējusi, ka man šī it kā nelielā summa pēc algas saņemšanas tiks atgriezta, diemžēl viņš to neuzskatīja par svarīgu.
26.02.2016 13:06 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Lūk kur pierādījums maniem vārdiem - lai panāktu ko sev vēlamu, Tev ir tikai divi varianti: apvainoties vai pieprasīt. Palasi labāk par to, ka kļūt sievišķīgai, un nevis cosmo, bet kāda psihologa lekcijas paklausies, nopērc grāmatu par to. Jo tikai Tu esi vainīga pie visa.
26.02.2016 13:12 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
no malas izskatās, ka jums ir mātes un dēla attiecības, tu viņam kā mazam bērnam veikalā saki "šo nepērc, šo liec nost", bet viņš bez tevis ir kā bez rokām, ne pats paēst var, ne kaut ko pagatavot. Čalis no vienas mammītes baigi ērti ir pārcēlies pie nākamās - tevis. Viss ir baigi ačgārni jūsu attiecībās...
26.02.2016 13:12 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Šarlote_
Man īstenībā ir ļoti interesanti, kā viņam kopdzīvē ar bijušo draudzeni gāja. Neesmu es pirmā meitene, ar kuru viņš kopā dzīvo...
Bet, jā, piekrītu, ka esmu viņam kā mamma, tas mani neapmierina, tāpēc meklēju risinājumu.

Kaitiņa
Piekrītu. Gan prātu, gan sievišķību ar šo cilvēku esmu pazaudējusi. Pati sevi pazīt nevaru. Nekad agrāk ne ar vienu nav bijusi līdzīga situācija. Iespējams emocionāla atkarība, kompleksi. Varbūt tik tiešām jāparunā ar speciālistu.
26.02.2016 13:19 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Par to mācīšanu un aizrādīšanu... nu nav pieaudzis vīrietis salīdzināms ar mazu bērnu. Viņš nevar nesaprast vai aizmirst, tas taču ir pieaudzis cilvēks. Tur ir tikai negribēšana un slinkums, un sievietes necienīšana. Un šādā situācijā es nezinu, kādai milzu mīlestībai jābūt, lai ar ko tādu samierinātos. (t)
26.02.2016 13:22 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Nu Kaitina jau arī loti pārspīlē. Nav vecim jābūt kaut kādam bankomātam un jāmaksā visi rēkini. Tas gan butu absurdi un loti nožēlojami.
26.02.2016 13:23 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Nespēju noticēt, ka tas ir reāls stāsts! Vai tiešām sieviete var tik ļoti pazemoties!?
Te jau ir riktīga katastrofa. Viss ir ielaists tik tālu, ka pat nezinu no kura gala tur var sākt kaut ko mainīt. Izklausās, ka viņš ir slinks izmantotājs.
26.02.2016 13:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits