vienmēr pārguris

 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Sveikas šajā piektdienas rītā!

Tātad - situācija ir šāda. Mans draugs ir strādājošs cilvēks, tāpat kā es. Kopumā viņš darbā pavada daudz stundu, mēdz strādāt arī bez brīvdienām. Mājās vidēji ir kādos 20-21, reizēm arī agrāk.
Es pati studēju un strādāju, arī reti esmu mājās ātrāk par 20iem, pēc tam vēl ir jāizmācās.
Bet problēma sekojoša - mans draugs vienmēr ir noguris un neko negrib darīt... Viss mājas solis ir uz manis, viņš pat bļodu pēc sevis nenomazgā.
Esmu noskrējusies kā suns, jo man pēc smagas dienas vēl ir jāizdara viss pa māju un es regulāri gatavoju.
Pēc sevis viņš atstāj haosu - uzskata, ka zeķe pati aizrāpo līdz veļasmašīnai, krūze no istabas palodzes teleportējas uz izlietni u.t.t. Par to, lai izsūktu grīdu vai gultu saklātu, es vispār neizteikšos.
Vai tas ir normāli? Kā es varu vismaz nedaudz ar to cīnīties? Esmu gatava darīt lielāko daļu mājas darbu, bet ne jau pilnīgi visu...
Ja tas kaut ko maina, tad finansiāli visu dalām uz pusēm.
26.02.2016 08:58 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Vai vīrietis strādā fiziski smagu darbu?
26.02.2016 10:54 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Jo vairāk lasu, jo vairāk šokā esmu. Vīrietis smuki tevi izmanto un tu to pieļauj. Savāc viņa mantas un aizved pie viņa mammas un atstāj šo tur. Pasaki viņa mammai, lai turpina tālāk būt kalpone savam dēlam, jo tu vairāk netaisies tada būt.(e)
26.02.2016 10:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja būtu tiešām tikai tā nekārtība mājās tad jau būtu arī jēga to izcīnīt, jo tas salīdzinoši ir viegli izdarāms pa mierīgam ceļam ja grib, bet lasot visu to ko Autore šeit ir sarakstījusi es sliecos domāt ka tur dŗizāk jādomā par izvākšanos un šķiršanos, vairāk nauda pašai sev paliks pāri un nebūs jārēķinās ar otru cilvēku kurš rada iespaidu ka attiecībās vispār neieliek atdevi.
26.02.2016 10:56 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Miss Joker, bet vīrieši taču nav cita suga... Vai, tavuprāt, sievietēm arī ir vajadzīga šāda dresūra? Man ir brālis, normāls vīrietis, visu dara, neviens viņu nav dresējis. Manu vīru neviens nav dresējis. Aiz sevis savākt, par sevi parūpēties, ēst pagatavot, tās taču ir pašsaprotamas lietas!
26.02.2016 10:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ar naudu ir kā ir. Viņam paliek pāri, notriec mēslos un pēc tam no manis aizņemas uz neatdošanu.
Es finansiāli pasūtīt ēdienu uz mājām atļauties nevaru, tā jau ēdienu, kuru gatavoju viņam īpaši neaiztieku. Lai tās zupas, gaļas, sieri paliek viņam. Ja abi ēdīsim, tad mēneša beigās varēsim grauzdētu maizi grauzt. Pati ēdu krietni ekonomiskāk - griķi, kāda maizīte, olas, retu reizi gaļa. m
tas nav pieticigak bet gan vins ed uz taavs veselibas rekina. Kapec tev jaed sliktak poar savu naudu?
26.02.2016 10:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Manu vīru neviens nav dresējis.


gan jau , ka kāds ir tikai sen sen bērnībā :-D
26.02.2016 11:01 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
gan jau , ka kāds ir tikai sen sen bērnībā


Nu ok :-D Ja par dresūru sauc vienkārši audzināšanu bērnībā, tad laikam visi esam dresēti. Tikai kāpēc tad tēmas autorei būtu jādara vīrieša mātes neizdarītais darbs, ja var vienkārši atrast normālu vīrieti?
26.02.2016 11:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rowan Visi ir dresēti, arī sievietes. Mātes arī dresē - to tik sauc par audzināšanu. Tas vārds dresūra pats par sevi ir drusku pārspīlējums un varbūt tiek uztverts par asu. Nemaz arī nekas pārdabisks un nežēlīgs vai neizprotams tur nav. Vienkārši, lūdz lai cilvēks izdara to kas viņam būtu jaizdara un kas ir viņa pienākums.
Jā! Tā ir pašsaprotama lieta, ja viņam tas ir iemācīts. Ja vīrietis ir labi audzināts tad viņam tas viss būs saprotams un to arī darīs, bet ja audzināšana nav bijusi tā labākā + vel pagadās sieviete kas viņu lutina līdz pēdējam tā vietā ka vajadzēja jau attiecību sākumā uzlikt dzelžainas normas par to kas ir pieņemams un kas nē, tad arī rodas šādas situācijas.

Loģiski domājot, ja tiešām ir situācija ka vīrietis ir labs, gādīgs, strādīgs un kopumā foršs cilvēks,bet viņam ir niķis nomētāt zeķes vai neielikt traukus trauku mašīnā, vai tad tas ir pavisam nopietns iemesls dēļ kā šķirties? Vai arī tomēr mierīgā ceļā vai nu runājot vai vienkārši kādu mēnesi laiku pa laikam kad pamani atkal šos neizdarītos niķus atgādināt ka tas ir jaizdara līdz pats to saprot un sāk darīt. Es esmu bez nekāda niknumu vai aizvainojuma ieraudzījusi ka mētājās zeķes netīrās uz zemes, Nu neko, pagaidīju kamēr šis atnāca mājās, pabaroju un palūdzu lai savāc tās zeķes. Sākumā jau bija spītība un centās izvairīties no tā darba darīšanas uzreiz, bet vēlāk mierīgi to izdarīja uzreiz un tagad tiešām ir tā ka uzreiz savāc tās zeķes un pats ieliek veļas kastē.
Rezultātā gribētais ir panākts un tajā pašā laiā nebija ne jāšķiras ne arī jātaisa drāmas dēļ netīrām zeķēm vai traukiem.
26.02.2016 11:08 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Visi kādreiz ir bijuši izdresēti :-D tikai atškirība vai to piespiež apstākli vai cilvēks.
26.02.2016 11:08 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Rowan- Kapēc vinai meklēt citu ka mīl savējo? Galu galā cik noprotams ne vinš kāds zaglis vai narkomāns, vnk slinks. Tā nav liela problēma. Un arī ja atrastu citu, kurš pēc sevis mācētu novākt, vinam pilnīgi noteikti būtu citi trūkumi, kas būs daudz briesmīgāki, nekā šis.
26.02.2016 11:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rowan Un cik es apzinos es laikam nebiju tā kas pirmā par audzināšanu ierunājās vārdā "dresūra". Katrs var to uztvert kā grib, audzināšana, dresūra, bet princips paliek tas pats ka cilvēkam tiek ierādīts tas kas viņam būtu jādara un kas ir viņa pienākums.
26.02.2016 11:11 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ja var vienkārši atrast normālu vīrieti?


Autores gadījumā nav jēga jo tur ir citas problēmas attiecībās, bet kā jau teicu, ja runa ir tik par zeķēm un traukiem, tad tie ir reāli dzīves sīkumi! Un tādu sīkumu dēļ meklēt citu veci arī būtu aplami. Tā beigās nonāksi pie tāda kam būs vel trakākas problēmas nekā tik trauki un zeķes.
26.02.2016 11:13 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
+++ Miss Joker pēdējam teikumam

Tieši to pašu saku
26.02.2016 11:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ar naudu ir kā ir. Viņam paliek pāri, notriec mēslos un pēc tam no manis aizņemas uz neatdošanu.
Es finansiāli pasūtīt ēdienu uz mājām atļauties nevaru, tā jau ēdienu, kuru gatavoju viņam īpaši neaiztieku. Lai tās zupas, gaļas, sieri paliek viņam. Ja abi ēdīsim, tad mēneša beigās varēsim grauzdētu maizi grauzt. Pati ēdu krietni ekonomiskāk - griķi, kāda maizīte, olas, retu reizi gaļa. m
sads mesls noteikti japamet kamer vel trakak nepaliek.
26.02.2016 11:17 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Miss Joker, es piekrītu tev, ja vīrieša VIENĪGAIS niķis ir izmētāt zeķes un tējas krūzīti nenomazgāt, tas nav nekas traks un, protams, tādēļ jāšķiras nav. Tur var pat iztikt bez dresūras, jo tie nav nekādi smagie darbi un nav grūti pašai izdarīt, prasa dažas sekundes. Bet nu tas, ko apraksta tēmas autore, kā tāds vīrietis var būt "labs un gādīgs"? Ja viņam vienalga, ka sieviete, atnākot mājās, ir nogurusi? Viņai vēl nākas tīrīt māju un gatavot ēdienus, kurus pati neēdīs, jo sieviete mēģina ietaupīt, ēdot griķus? Fui, aiz tāda vīrieša vēl kaut ko vākt vai mēģināt pārmācīt... (t)
26.02.2016 11:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
kāda vajadzība mocīties un dresēt to vīrieti kā suni? Varbūt vēl iedot kārumu katru reizi, kad gultu saklājis? Ir taču pasaulē arī normāli vīrieši, kuri prot uzvesties kā cilvēki.
+++
Manuprāt, pieaudzis cilvēks nav jādresē. Ja ir vēlme kaut ko dikti dresēt, var paņemt suni, vest uz suņuskolu un priecāties par to, kā viņš sāk dot ķepu :)

Problēma, manuprāt, nav ieradumos.

Vīrieši tomēr redz, ka sievietes medz pārgurt un izdegt.. šo papildus pienākumu uzkraušana vienkārši ir attieksmes vaina, vienaldzība, bezrūpība pret otru.. ne gluži prasts slinkums :-/
26.02.2016 11:21 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rowan Nē, pašai vienmēr to nevajag darīt! Vajag pa reizei arī atgādināt ka vīrietis arī to var izdarīt. Tas ka es tās zeķes varu novākt atrisinās nekārtības problēmu, bet tas neatrisinās drauga nevīžības problēmu, kas ir tas kas jārisina.
Autores gadījumā tur ir daudz par traku situācija un tiešām jau prasās drusku pēc ultimāties un dzīves pārorganizēšanas, kas tomēr vieglāt nāktu dzīvojot vienai nekā ar šo konkrēto vīrieti kopā.
Tas teksts ka vīrietis bez viņas nevar dzīvot jo lūk nemācēs izdzīvot rada tādu nostāju man ka viņai vajadzētu tikt no viņa vaļā, jo viņa pati sevi padara par cietēju, jo vīrietis lūk nabadziņš nemāk ēst sev uztaisīt. Neviens no tā nav nomiris.Vai nu ēd to ko var nopirkt gatavā veidā, vai arī iemācas gatavot pats.
26.02.2016 11:24 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Rowan- Kapēc vinai meklēt citu ka mīl savējo? Galu galā cik noprotams ne vinš kāds zaglis vai narkomāns, vnk slinks. Tā nav liela problēma. Un arī ja atrastu citu, kurš pēc sevis mācētu novākt, vinam pilnīgi noteikti būtu citi trūkumi, kas būs daudz briesmīgāki, nekā šis.


Jā jā, protams, jo normālu cilvēku nav, ir tikai pilnīgi cūkas vai arī pilnīgi cūkas + zagļi + narkomāni. :-D Un tas nav nekāds "sīkums", varbūt vienīgi tam vīrietim šķiet sīkums, ka draudzene viņu apkalpo kā verdzene, jo pārāk aizņemts ar datoru, lai pamanītu, ka māja pati netīrās un ēdiens pats no sevis negatavojas. :-D
26.02.2016 11:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es vispār nebiju tā kas te pirmā izrunāja to vārdu - dresēšana. Tas bija domāts vienkārši kā audzināšana vai arī pielāgošana sev. Tas ir domāts tā ka ja ievācas kopā dzīvot jaunais pāris, tad tomēr viņi viens otram pielāgojas un uzstāda kaut kādas normas. Ja šādas normas nav uzstādītas nerakstītā veidā jau attiecību sākumā, tad vēlāk var rasties problēma ka viens grib šīs normas, bet otrs iespītējas un negrib, tad nu lēnām ir jāmēģina pielāgot otru, mainot arī savu attieksmi un uztveri. Ja protmas gribi visu panākt mierīgā ceļā nevis ar drāmām un psihošanu no abām pusēm.
26.02.2016 11:29 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Roawn- Logiski! Visiem ir kaut kādi trūkumi un mīnusi. Sliktās īpašības, paradumi. Kuram gan tādu nav?! Tikai praktiski vienmēr tie kas no malas izskatās baigi gādīgie vai patstāvīgie, ir kādas daudz sliktākas īpašības vai paradumi...

Un iedomājies apgrieztu situāciju un ka čalis ir tās meitenes vietā? tas būtu normālāk?
26.02.2016 11:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits