Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vienmēr pārguris

 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Sveikas šajā piektdienas rītā!

Tātad - situācija ir šāda. Mans draugs ir strādājošs cilvēks, tāpat kā es. Kopumā viņš darbā pavada daudz stundu, mēdz strādāt arī bez brīvdienām. Mājās vidēji ir kādos 20-21, reizēm arī agrāk.
Es pati studēju un strādāju, arī reti esmu mājās ātrāk par 20iem, pēc tam vēl ir jāizmācās.
Bet problēma sekojoša - mans draugs vienmēr ir noguris un neko negrib darīt... Viss mājas solis ir uz manis, viņš pat bļodu pēc sevis nenomazgā.
Esmu noskrējusies kā suns, jo man pēc smagas dienas vēl ir jāizdara viss pa māju un es regulāri gatavoju.
Pēc sevis viņš atstāj haosu - uzskata, ka zeķe pati aizrāpo līdz veļasmašīnai, krūze no istabas palodzes teleportējas uz izlietni u.t.t. Par to, lai izsūktu grīdu vai gultu saklātu, es vispār neizteikšos.
Vai tas ir normāli? Kā es varu vismaz nedaudz ar to cīnīties? Esmu gatava darīt lielāko daļu mājas darbu, bet ne jau pilnīgi visu...
Ja tas kaut ko maina, tad finansiāli visu dalām uz pusēm.
26.02.2016 08:58 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Kad rakstīju savu pirmo komentāru, diemžēl, nebiju izlasījusi visus iepriekšējos. Šeit situācija taču ir pilnīgi aplama, lai neteiktu vairāk. Vai tā vispār ir dzīve? Ar šausmām lasīju gan par vīrieša (lai gan man grūti tādu personu saukt par vīrieti) kaprīzēm, gan lutināšanu, gan to, ka viņam jāuztaisa ēst, jānopērk kārumiņi, vēl netīrās zeķes jāsalasa un trauki jānomazgā... Un man gribas autorei teikt - attopies! Lūdzu! Ko labu vispār dod attiecības? Jo vairāk lasu, jo vairāk izklausās, ka viņš vienkārši izmanto draudzenes labo sirdi, jo kāpēc gan kaut pirkstu pakustināt, ja tiec apkalpots kā karalis. Es neredzēju nevienu pašu labu vārdu - par dāvaniņām vai mīļiem vārdiem, romantiskiem mirkļiem vai sajūtu, ka sieviete attiecībās jūtas mīlēta. Tad priekš kam tādas vispār ir vajadzīgas? Es ieteiktu padzīvot atsevišķi, ja gluži šķirties negribas, lai gan manā uztverē tas būtu vienīgais prātīgais risinājums - nesaprotu kā var sevi tik ļoti nemīlēt, lai visu savu naudu, kura nākusi pateicoties negulētām naktīm, smagām darba dienām un visam pārējam, līdz pēdējam centam atdot par to, lai vīrietis varētu rīt zilo sieru, kamēr pati knapinies ar griķiem. Ja sanāktu padzīvot atsevišķi, redzētu kā ietaupās nauda, varētu atļauties palutināt sevi, sakārtot dienas režīmu, neuztraukties par to, ka apkārt mētājas izmētātas zeķes vai ka jāieplāno laiks vakariņu gatavošanai. Tā vietā, lai domātu par tādu tipu, varētu veltīt laiku tikai sev. Cik ļoti sevi jāienīst, lai būtu vēlme savu jaunību pavadīt ar tādu veci, tā vietā, lai attīstītu hobijus, labi izgulētos, par savu naudu palutinātu pati sevi + baudītu dzīvi kā sieviete, nevis noskrējies suns. Lūdzu, sāc domāt par sevi! :'-(
29.02.2016 01:21 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Diezgan nožēlojami tas izklausās. Es nu to nepaciestu. Diemžēl vīriešiem bieži vien ir tāds viedoklis, ka vīrietis tikai strādā, bet sieviete strādā+tīra māju+gatavo ēst+audzina bērnus. Bet nav gudri tā ļaut sev kāpt uz galvas. Ja sievietei ar to visu jātiek galā, tad viņa var atļauties nestrādāt un lai viņu uztur vīrs. Mans viedoklis. :-/
29.02.2016 02:28 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Vai ir kas mainījies?
Domāju ka nē, ja tas ir pieļauts pašā sākumā,tad tas arī turpināsies.
09.05.2016 08:51 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Mamma nevis sieviete vevim vsjadziga
09.05.2016 09:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits