tam kuras ir stavokli/ir berni

 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Sveikas! Sakiet vai paliekot stavokli ari jus sakat ignoret/nepieverst uzmanibu/"atsut" savas draudzenes kuram bernu nav? Tas ta vispar pienjemts ir vai man vienigajai veicaas?:-/
25.02.2016 09:06 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Bērnu man nav, bet mēs tāpat pat tiekam aicināti uz bērnu ballītēm (tipa ar skatu nākotnē)..
Tāpat mums ir "ģimeņu" ballītes. Varbūt mazāk ir "meiteņu" pasēdēšanas... mums vienkārši ir forši draugi (l)
25.02.2016 10:50 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Jeezinj raven, saubos ka mes visu dienu butu valkajusas pa bernu drebju veikalu! Pec sopinga ( kaut vai bernu mantu) var tacu ieiet kur pasedet, iedzert teju/kafiju un apest kadu salatu!
25.02.2016 10:52 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Domāju, ka tas ir atkarīgs no tā, kādi ir apstākļi konkrētās sievietes dzīvē. Man grūtniecības laikā nekas nemainījās, bet tagad, kad piedzimis mazulis (nu jau seši mēneši), viss mans laiks paiet, viņu aprūpējot. Nemierīgs bērns, prasa daudz uzmanības, atstāt nav kam. Līdz ar to, man īsti nav nekādu citu tēmu, ko apspriest, jo dzīvē nekas cits nenotiek. Draudzenēm par bērnu neko nestāstu, jo viņām pašām tādu nav, un nedomāju, ka viņas tas varētu interesēt. Tāpēc šobrīd esmu vairāk klausītāja lomā. :-D

Tāpat vienīgās tikšanās šobrīd notiek pie manis mājās, jo ar bērnu nekur neeju - viņam visu laiku vajag vai nu ēst vai gulēt, vai ko citu, tāpēc man tas ir pārāk apgrūtinoši - mēģināt kaut ko saplānot. Man labāk patīk, ka viss ir mierīgi, pakārtots bērnam. Bērns paaugsies, iespēju būs vairāk.

Citas mammas varbūt jau kopš dzimšanas ar bērnu visur kur dodas, atkarīgs no mazuļa un mātes rakstura. Es pieļauju, ka manas draudzenes varbūt ne līdz galam saprot, cik rūpju un laika prasa zīdainis, bet nu ir tā, ka komunikācija ar viņām šobrīd notiek gandrīz tikai un vienīgi pa telefonu. Šobrīd ir tā, kā ir.
25.02.2016 10:53 |
 
Reitings 179
Reģ: 29.01.2016
lindadada - grūtnieces un māmiņas ļoti āti nogurst, un tā pasēdēšana var būt arī nogurdinoša pēc iepirkšanās, un tad atkal sāktos nepatika. Saproti taču arī savu draudzeni!
25.02.2016 10:55 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Raven, sarunu uzsāku gan es, gan viņa. Par to atbalstu ir apmēram tā - piemēram, čatojot, pasaku, ka nejūtos šodien labi, ir gruzīts utt. Atbildē saņemu, kas noticis? Neskumsti. Un atsūta mazā bildi. Labi, pasaku, kas noticis. Viņa atbild kaut ko vienā teikumā un apakšā pieraksta "mazajam tagad iepaticies avīzes burzīt(l)" vai ko tml. Nepatīk, ka šādās situācijās tiek pieminēts tas bērns visu laiku. To visu sāpīgāku padara fakts, ka pati tādu mazo ļoti vēlos, bet vēl nevaru to atļauties, neesmu vēl tik stabili nokārtojusi savu dzīvi, lai bērnam būtu labi. Un man acīs visu laiku bāž viņas laimīgo dzīvi ar mazo..cenšos priecāties līdzi, bet nedaudz tā sāpe nomāc.
25.02.2016 10:55 |
 
Reitings 179
Reģ: 29.01.2016
Nošatslēga - šādā gadijumā, jāpiekrīt ka ir nedaudz par daudz...
25.02.2016 10:58 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Viena piekasaas par manu teoretisko dusmosanos par to ka ejam uz zidainu veikaliem ( kaut gan pati piedavajos iet lidzi) , otra par teoretisku nogursanu?? Damas, man skiet jus nesaprotat par ko es runaju !
25.02.2016 11:00 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Iedomājos, piemēram, tādu situāciju ar iešanu uz veikalu un pēc tam pasēdēšanu kafejnīcā, ja līdzi ir bērns. Kamēr sataisītos, kaut kur tiktu, jau paietu laiks. Mazulis pavada nomodā ~2,5 h, pēc tam jau kļūst niķīgs. Kafejnīcā mans bērns negulētu. Sēdēt kafejnīcā ar kašķīgu zīdaini - nekāda prieka, protams. Atstāt kādam nav iespējas, jo bērns tam nepiekrīt. :-D Nu tā aptuveni. Nekāda aktīva sociālā dzīve man šobrīd nav iespējama, ja pirmajā vietā lieku bērna vajadzības (un uzskatu, ka tā arī būtu jādara).
25.02.2016 11:03 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Berns vel nav piedzimis, joprojam veederaa!
25.02.2016 11:05 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Visām manām draudzenēm ir bērni, izņemot vienu, bet viņa nu jau kādu laiku vairs nedzīvo Latvijā, un līdz ar to kontaktus arī īpaši vairs neuzturam :(

Bet nu, manuprāt, tas ir tikai normāli, ka 20+ gados prioritāte ir ģimene, bērns, nevis draudzenes :) Man laikam tādā ziņā ir paveicies, jo nav tā, ka ar mani runā tikai par bērniem, protams, sūta bildes, stāsta, kā iet .. bet mani tas viss interesē, nav tā, ka aiz muguras burkšķu par to, ka, redz, vienīgais sarunu temats ir bērni - nebūt ne :)

Paši ar draugu arī ļoti vēlamies mazo, līdz ar to, manuprāt, tas ir liels plusiņš, ka draudzenēm mazie jau ir, varēs dalīties padomos :) (l)
25.02.2016 11:05 |
 
Reitings 119
Reģ: 31.08.2015
Jā man ta ir,bija labāka draudzene ļoti daudz gadus,un vairs nav! Mums vnk vairs nav par ko runāt! Man galvā bērns,ģimenes dzīve utt bet viņai izklaides un tadas lietas..attieksme ļoti strauji mainijās pret viņu..un vispar pret daudziem
25.02.2016 11:09 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Mums tā nav.
Ar draudzenēm, kurām ir bērni, mēs, protams, daudz ko runājam per tiem, taču ne jau vienmēr.
Tām, kurām nav, es vispār ar bērnu tēmu neuzbāžos, un ir tikpat jautri.

Protams, jārēķinās ar to, ka, kamēr bērns mazs, mamma nevar tik brīvi visur tikt vai pazust ballītē uz diennakti.
25.02.2016 11:10 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Fuj rassberry, riebigi lasit tadus tekstus :-O
25.02.2016 11:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man nav tādas pieredzes. Es nebiju pirmā savā draudzeņu lokā, kam piedzima bērns, tāpēc laikam tas arī nebija baigais kultūršoks :) Pie draudzenes, kam ir bērns, var aiziet ciemos, var, ja labs laiks, kopā pastumdīt ratus pa mikrorajonu/parku/piemājas dārziņu, kad drusku lielāks, tad jau vispār variantu paliek vairāk. Arī taisnība par to, ka ir meitenes ar bērniem, kas divatā (ratos vai slingā) drasē apkārt pa pasauli jau no pirmajiem mēnešiem. Normali izgulējusies mamma ar mierīgu bērnu to mierīgi var darīt!

Ja visu laiku uzbāžas ar sava bērna foto un varoņdarbiem... Nu jā, kas par daudz, tas par daudz. Bet tur nevis bērns vainīgs, bet empātijas trūkums :) Berns ratos nebūt netraucē izrunāties ar draudzeni par jaciņām, puišiem sab. transportā un problēmām draudzenes darbā. Izrunāties traucē nevēlēšanās to darīt.

Ja sanāk dzīvot 4 sienās, tad, protams, no savas puses baigi graujošus piedzīvojumus izstāstīt nevar, bet atbalstīt un uzklausīt - to gan var.
25.02.2016 11:15 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Kada tad taa ir labaaka draudzene? Taa arii saki, ka vienkarsi "kaveja" tev laiku liidz apbernojies un appreceejies!
25.02.2016 11:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man galvā bērns,ģimenes dzīve utt bet viņai izklaides un tadas lietas..attieksme ļoti strauji mainijās pret viņu..un vispar pret daudziem


Kļuvi par ūbernopietno ģimenes pavarda kužinātāju - cāļu māti, un glupi skuķīši, kam tikai izklaides galvā, sāka likties mazvērtīgi? :D Njā...
25.02.2016 11:18 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Jā, ir nācies zaudēt dažu labu sievieti, ar kuru pirms tam bija normālas attiecības. Bet es parasti esmu pirmā, kas to pārtrauc, ja pamanu, ka sievietei tagad interesē tikai pamperi-grabuļi-pudelītes, tad pati vairs ar viņu nekontaktējos. Un esmu novērojusi, ka tas nav tikai laikā, kad bērns ir pavisam mazs, arī skolnieku vecāki bieži vien par saviem bērniem vien runā. Nu neko, tāpat kā mātēm ir interesantāk kontaktēties ar citām mātēm, arī man ir interesantāk ar sievietēm, kam nav bērnu.
25.02.2016 11:29 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Raven, sarunu uzsāku gan es, gan viņa. Par to atbalstu ir apmēram tā - piemēram, čatojot, pasaku, ka nejūtos šodien labi, ir gruzīts utt. Atbildē saņemu, kas noticis? Neskumsti. Un atsūta mazā bildi. Labi, pasaku, kas noticis. Viņa atbild kaut ko vienā teikumā un apakšā pieraksta "mazajam tagad iepaticies avīzes burzīt" vai ko tml. Nepatīk, ka šādās situācijās tiek pieminēts tas bērns visu laiku. To visu sāpīgāku padara fakts, ka pati tādu mazo ļoti vēlos, bet vēl nevaru to atļauties, neesmu vēl tik stabili nokārtojusi savu dzīvi, lai bērnam būtu labi. Un man acīs visu laiku bāž viņas laimīgo dzīvi ar mazo..cenšos priecāties līdzi, bet nedaudz tā sāpe nomāc.

Tu esi ar viņu mierīgi par to parunājusi? Vai arī krāj aizvainojumu līdz brīdim, kad sprāgsi?
Šaubos, vai viņa to "bāž acīs", bet tagad tā ir ļoti svarīga viņas dzīves daļa, ar ko viņa vēlas padalīties ar tuvākajiem cilvēkiem, bet, ja tu viņai mierīgi nespēj izskaidrot savas izjūtas, tad viņa nospriež, ka viss ir kārtībā.
25.02.2016 11:43 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Varbuut neesmu pamanijusi, bet kontakts, manupraat, ir tads pats kaa pirms berna un grutniecibas. Divaini liekas, ka mammas 24/7 tikai majas ar beebi, pashaam negribas "izvedinat" Galvu? Papljapat par lupu krasam, kurpem, filmaam, aiziet paest kuukas?? Tas, ka nav kur atstat bernu ir atrunas. Man UK nav neviena kam atstat bernu tikai viiram, bet ta pat vismaz reizi menesi meginu satikt, pazinas.

Arii ar bernu eju visur kur, protams ir mazliet gruutaak nekaa bez berna, bet mans berns var daudz ko paciest :D un ari aizmigt ratos bez priblemam uz taam 2 h kameer es izpljapajos, izstaigaajos...
25.02.2016 11:44 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Viena piekasaas par manu teoretisko dusmosanos par to ka ejam uz zidainu veikaliem ( kaut gan pati piedavajos iet lidzi) , otra par teoretisku nogursanu?? Damas, man skiet jus nesaprotat par ko es runaju !

Es nemaz nepieminēju dusmas. Es tikai jautāju, vai pati nenožēlosi, kad pavadīsi laiku bērnu veikalā, jo sarunas loģiski novedīs pie bērnu tēmas.
"Teorētiska noguršana"? Kurā mēnesī ir tava draudzene?
25.02.2016 11:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!