kā atmest smēķēšanu?

 
Reitings 133
Reģ: 04.10.2015
Sveikas!
Kā atmest smēķēšanu,varbūt kāda zin kā to izdarīt?
Jau meiģināju nepīpēt,izturēju tikai 4as dienas un atkal nopirku paciņu.
Žēl savas veselības un tās lielās naudas,ko vienkārši izmetu vējā-nopīpēju:-/
24.02.2016 15:55 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
atkal nopirku paciņu.
Žēl savas veselības un tās lielās naudas
Aizej prom no darba. Jautājums būs atrisināts.
24.06.2018 23:24 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Pirmās divas rindiņas bija citāts.
24.06.2018 23:25 |
 
10 gadi
Reitings 112
Reģ: 08.04.2012
Smēķēšana ir tāda pati atkarība kā visas citas un pret to tā arī ir jāizturas - kā pret slimību. Lai tiktu vaļā no saaukstēšanās vai migrēnas taču nepietiks tikai ar gribasspēku vien ne? :) Būs vien kaut kas jādara lietas labā, tāpat vien nemitēsies, jo redzi, man tā gribās! (protams, var reizēm sanākt brīnumi! hehe) tāpēc ir saprotas un gaužām normāli, ka nespēj izturēt pat pāris dienas nesmēķējot, jo, pirmkārt, smadzenes pieradušas pie šīs ķīmijas, plus smēķēšana tev kalpo par stresa mazināšanas mehānismu (psiholoģiska atkarība). Un acīmredzot veselība un nauda priekš tevis nav gana lieli motivātori, lai atmestu.
Ar ko sākt? Tāpat kā pie alkoholiķiem - atzīsti, ka esi bezspēcīga šīs atkarības priekšā un beidz sev melot!!!! Beidz sev melot un pie reizes arī citiem, ka tev to draņķi vajag kā ūdeni! Un atzīsti sev, ka nu nesanāks tev tāpat vien beigt smēķēt! Kad tas notiks, tad arī varēs sākties nākamais process ceļā uz atmešanu...
Izskatās, ka neesi vēl reāli izlēmusi par labu nesmēķēšanai, tāpēc dari visu, kas varētu apšaubīt tavu priekšstatus par cigarešu vajadzību! Redzi, vienam palīdz grāmata, filma, citam veselības problēmas, citam vēl kas cits nospēlē galveno lomu. Pie ārsta arī, ja kas var vērsties ar šo grūtību. Iekams tu reāli sev galvā nebūsi nospraudusi STOP, tikmēr beidz sapņot, ka atmetīsi!
Otrs, atrodi, kas tev vēl palīdz mazināt stresu un mērķtiecīgi to dari brīžos, kad gribās tad smēķēt. Vienalga kas tas arī būtu, pastaiga, konča, palēkāšana, bildes telefonā utt. Novērs uzmanību! Reāli visām tieksmēm ir tendence samazināties pēc pāris minūtēm, tā kā tev atliek tikai izturēt to brīdi. Jo stress ir visiem un tas ir normāli. Stress patiesībā ir ar noderīgu/palīdzošu funkciju, bet tu ar to draņķa cigareti to visu laiku čakarē...
Šeit arī jau pieminēti piemēri, kā cilvēki žvikts un atmet! Tieši tā, tika pieņemts lēmums un viss! Nav tev vairs vidus ceļa - vai nu tu esi atkarīgs pīpmanis vai arī nesmēķētājs. Kurš tu gribi būt?
Nav vienas formulas un katram šī cīņa jāuzvar pašam, bet, tev ir jāatrod priekš sevis gana stiprs motivātors, iemesls, kad svara kausu nosvērtu par labu dzīvei bez smēķēšanas. Jo pašlaik dzīve bez cigaretēm tev liekas mokošāka nekā ar. Noder uz lapas sarakstīt visus ieguvumus un zaudējumus no atmešanas un tad padomāt!
Protams, devas samazināšana ir jau apsveicama! ;)
24.06.2018 23:51 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Kà tur bija- kad man jautā, kà es atmetu smèkjèšanu, nu bljin- beidzu bàzt cigareti mutè un beidzu uzškilt dzirksteli pie cigaretes. Manupràt vienīgais veids
25.06.2018 01:18 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Jums arī smēķējot paliek dzeltenas nāsis?
25.06.2018 09:08 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Vīrs savulaik vienkārši pirms miega aizgāja, nopīpēja pēdējo cigareti un viss. Bez visādiem-pakapeniski, bez tabletēm, bez plāksteriem utt. Vienkārši nepīpēja. Pirmo nedēļu bija grūti..arī man:-D:-D Bet vēlāk jau viss bija kārtībā. Jau kādus 4 gadus nesmēķē, varbūt pat vairāk un arī neprasās. Un pats saka, ka nesmēķējot stresa pat ir mazāk, nekā smēķējot;-)
+ viņam smadzenes nedaudz paskaloja šī filma, pēc kuras viņš vispār sāka aizdomāties par atmešanu.
https://www.youtube.com/watch?v=jIYcrFjzXOw
Bet, cik pazīstamie ir atmetuši, viss slēpjas gribasspēkā. Cigarete nenomierina;-)
Lai veicas!:-)
25.06.2018 09:33 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Biju smēķētāja gadus 8. Metu nost arī gadus divus vismaz! Lomkas bija un tā tālāk. Tā arī neatmetu, grūti bija!
Līdz brīdim līdz dīvainā kārtā man apnika smēķēt. Likās kāda velna pēc man to vajag? Smēķēt ir pretīgi un es no sirds tā arī domāju. Kopš tās dienas nesmēķēju! Gadus 4 jau aptuveni!
Gadu atpakaļ pamēģināju kompānijā uzsmēķēt - gandrīz izvēmos :D jau aptuveni pēc mēneša pēc atmešanas radās sajūta, ka slikti metas no cigarešu dūmiem. Kur nu vēl pašai smēķēt.. tagad arī esmu no tām kura nīd kad kāds blakus smēķē, jo realī smird tā, ka nevaru izturēt, jāmūk prom! :D
25.06.2018 10:06 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Man viens paziņa ieskaidroja, ka tas ir tikai pieradums, tad man šis vārds iesēdās galvā un nometu neko lieki nesamazinot. Nocirtu kā ar cirvi.
25.06.2018 12:04 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Vīrs savulaik vienkārši pirms miega aizgāja, nopīpēja pēdējo cigareti un viss. Bez visādiem-pakapeniski, bez tabletēm, bez plāksteriem utt. Vienkārši nepīpēja.

Tas viss nav tik vienkārši. Vienkārši ir ja nav jātērē enerģija un gribas spēks. Filma un pēc tam
e-cigarete:
http://devini.com/ka-es-viegli-atmetu-smekesanu/
01.07.2018 15:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits